לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-09-2005, 03:15
  EZazLife EZazLife אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.09.05
שאלה בעיה עם ידידהה...הקשר לא מתקדם!

שלום לכולםם
אני מכיר אותה כבר די הרבה זמן..מלפני תחילת החופש הגדול, אבל אף פעם לא שמנו לב אחד לשני עד לאחרונה..שהעברנו יותר זמן ביחד אז התחלנו לשים לב אחד לשני.
היא שנה מתחתי, ובאותו בצפר ואנחנו מתראים בהפסקות ומדברים קצת אבל אין לנו הרבה זמן לבד.
היא עם חברות שלה, ואני עם שלי אבל אז הרגש התחיל להתעצם.
לפני שבועיים בערך לקחתי אותה והתוודתי בפניה ואמרתי לה שאני רוצה להכיר אותה יותר ושהיא חמודה, לא רציתי להפחיד אותה יותר מדי, והיא אמרה שגם אני חמוד בעיניה ושכן ננסה להכיר יותר.

עבר כבר שבוע וזה מעצבן שלא מתקדם כלוםם! כאילו רק מה שהתקדם מאז זה שאנחנו מדברים כמעט כל יום בטלפון וזה הדדי לפעמים אני מתקשר ולפעמים היא אבל שומדבר לא התקדם מאז!
הקשר נשאר אותו קשר רק עם שיחות טלפון מדי פעם ואתמול ביום שישי נפגשנו וגם כשנפגשנו דיברנו אחד עם השני איזה 3 שעות ולא התקדם שומדבר מאז, הקשר נשאר כרגיל כי דיברנו על הא ודא ומדי פעם על דברים בקשר אלינו אבל בסופו של דבר לא יצא מזה כלום..סתם ישבנו והעברנו את הזמן אם זה בצחוקים או בסיפורים, אבל לדבר ראסמי עלינו לא כזה יצא, רק חזרנו על העבר וחשבנו איך הכרנו ומתי שמנו לב אחד לשני, אבל החלטה על העתיד או דיבור על ההווה לא היה..

מה לעשות לפי דעתכם, איך לקדם ולשפר את הקשר למשו יותר רציני, איך להציע לה חברות אחרי התקופה הזאת?
תודה רבה, מצפה לתגובות תודה.

נערך לאחרונה ע"י EZazLife בתאריך 17-09-2005 בשעה 03:21.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 17-09-2005, 09:46
צלמית המשתמש של Gwenhwyfar
  Gwenhwyfar Gwenhwyfar אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.05.03
שלח הודעה דרך MSN אל Gwenhwyfar
היי, בוקר טוב :)
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי EZazLife שמתחילה ב "בעיה עם ידידהה...הקשר לא מתקדם!"

קודם כל ההתחלה נשמעת לי מעולה והדדית וזה חשוב מאוד, מכאן ואילך אני חושבת שאתה צריך להוביל .
תראה, יכולה להיות שהיא ביישנית ומצפה שאתה תיזום יותר ויקח לה זמן לצבור את הביטחון אתך .
לכן - מדוע שלא תציע לה לצאת רק שניכם לדייט (ולא סתם לשבת במקום כלשהו...), אלא לסרט או לגלידה, אפילו לחוף הים ?
שלא תטעה - לשוחח בהתחלה הרבה זה מעולה כי זה מוכיח שיש תקשורת טובה והיא בסיס למערכת יחסים חזקה ואמיתית .
ולפעמים אין צורך לדבר על ההווה המשותף כי צריך לתת לדברים לזרום מעצמם, מה הייחוד בלתכנן הכל ?
אני מניחה שהתקדמות מבחינתך היא גם יצירת קשר פיזי, ניסית ללכת איתה יד ביד ? להחמיא לה ולתת לה חיבוק או נשיקה אפילו ללא סיבה ? - כי מהדברים הקטנים האלו אפשר להתקדם לנשיקה וכו' .

שורה תחתונה - משתמע שיש לכם בסיס מעולה להתחלת קשר מוצלח, מכאן רצוי שתיזום יותר מפגשים, אפילו לבוא אחד לשניה הביתה (תוכל לסייע לה גם בש.ב- עם כל האיכסה שבדבר ) וככה אתם גם תרגישו יותר נוח זה בחברת זו .
אל תצפה שהכל יתקדם בהוקוס פוקוס כי זה לא יקרה, בשביל להעמיד קשר רומנטי - צריך להשקיע ו-הרבה .
אז כמובן שההתקדמות תלויה בשניכם אבל אולי אין לכם ניסיון מספיק ולכן כדאי לתת לזה "פוש" קטן שיכול לקדם המון .

אני מחזיקה לך אצבעות ומקווה שבאמת תשקיעו ותרימו את הקשר ולא תתנו לו מנקודה זו לדעוך .
בהצלחה !!

רחלי .

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 17-09-2005, 10:24
צלמית המשתמש של חרוב
  משתמש זכר חרוב חרוב אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.03
את האמת. הצחקת אותי במעט.
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי EZazLife שמתחילה ב "בעיה עם ידידהה...הקשר לא מתקדם!"

אני אסביר. אני לא צוחק על הבעייה שלך או עלייך. אני צוחק על הפתרון.

אתה הרי יודע מה הוא. זה כמעט זועק מהשורות שלך.

אתה נמצא במצב מעולה. התחלת קשר. תקשורת מעולה. הסכמה של שני הצדדים להעמיק את הקשר.
אם אני הייתי צריך להתערב - הייתי מתערב שהיא חושבת את אותו הדבר.

הבעייה היא במקום אחר. הבעייה היא לא בשאלה:
"למה זה לא זז קדימה! אמרתי את שלי וכלום לא קורה!"
הבעייה היא - ששניכם שואלים את עצמכם את אותה השאלה!

כל אחד מחכה שהצד השני "יאזור אומץ" ויציע פגישה.
ואני חוזר, אתם במצב מעולה. ממש מעולה.
כבר ראיתם אחד את השני. תקשורת מעולה. אתם רוצים להעמיק את הקשר.

אני מתלבט. פגישה יכולה אוליי להרתיע אותה.
אוליי, באמת, מה שרחלי הציעה. שיחה - אבל, על חוף הים. זה מעיין דייט-לא-דייט.
זה יכול להיות דייט וזה יכול להיות שיחה רצינית ועמוקה בין חברים.
עשיתי את זה ככה וגם ככה.
זה מה שהיית מייעץ לך.
בהצלחה!

אהה. ואני לא זוכר שאי-פעם הגבתי לך... אז... היי!

נערך לאחרונה ע"י חרוב בתאריך 17-09-2005 בשעה 10:39.
ישן 17-09-2005, 12:15

תודה רבה

תודה רבה על כל התגובות זה באמת מעודד ועוזר!

הקטע הוא שאמרתי לכם..אנחנו מכירים כבר המון זמן עוד מלפני החופש הגדול..ובחופש הגדול היינו יוצאים כמה חברים שלי וחברות שלה והיינו סתם יוצאים לסרטים ומקומות אבל רק צחקנו ולא ניסינו להכיר אחד את השני כי זה בא לנו קצת אחרי חודש..אחרי שהכרנו מהפגישות הקבוצתיות האלה אני הבנתי לפחות את הייחוד שלה ואת האופי המדהים שיש לה, ובגלל זה החלטתי ללכת על זה, זה לא שנדלקתי עליה בלי להכיר אותה בכלל, לכן אני חושב שאנחנו מכירים כבר 3 חודשים בערך, ולא לפעול או לא להציע כלום זה לא נראה לי הפתרון..

רחלי, תודה על התגובה, ואת באמת מנתחת מצויין את הדברים, הניסיון מדבר בעד עצמו
אז ככה, כן היא די ביישנית אבל לא יותר מדיי, היא זורמת אבל ליזום, זה התפקיד שלי כי לזרום היא זורמת אבל ליזום לא כ"כ, אבל אני לוקח את התפקיד עליי,זה בסדר .
לא ניסיתי לגעת בה אם זה בחיבוק או סתם נשיקה(ד"א הייתי בידיעה עד אתמול שהיא לא התנשקה אף פעם, אך מהשיחה שלה הבנתי שהיא התנשקה לפני שבועיים עם מישהו שרדף אחריה והיא לא כ"כ אחריו,זה היה כמה ימים לפני שאני הצעתי לה להעמיק את הקשר בינינו, בסוף השיחה גם שאלתי אותה אז מה קורה איתו והיא אמרה שכלום שזה נגמר ואפילו לא התחיל ושהיא פנויה להתעות חדשות).אני לא כזה שנוגע סתם בלי קשר, והתקדמות? אני רוצה שהקשר יתקדם מבחינת קשר לאו דווקא מבחינה פיזית..אני רוצה לבסוף להגיע למצב שניקרא "חברים" ואז חיבוקים או הליכה יד ביד, לא יבואו משום מקום, אלא שיהיה בסיס לכך (חסר לי נורא חיבוקים ממנה, רק דיברים פשוט הורגים אותי).

לפי מה שהבנתי מכם, לקבוע פגישות לבד זה הפיתרון, אך השאלה שלי היא איך באותן פגישות להעלות את הנושא של קידום הקשר, זה לא יעלה סתם פתאום בשיחה, אני רוצה לדעת שהיא שלי ולא של אף אחד אחר כי זה משגע אותי!
ו RedHunter, הדבר האחרון שאני רוצה זה לנג'ס לה או להציק לה, אני ממש תופס את עצמי ואני לא עושה שטויות

מצטער על האורך של ההודעה, תודה רבה לכולכםםם אתם לא יודעים כמה אתם מעודדים, פשוט תודה רבה!!
ישן 17-09-2005, 18:57
צלמית המשתמש של Gwenhwyfar
  Gwenhwyfar Gwenhwyfar אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.05.03
שלח הודעה דרך MSN אל Gwenhwyfar
באמת שאין על מה :)
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי EZazLife שמתחילה ב "תודה רבה"

ויוזמה היא תמיד ברוכה, בכל שלב של הקשר ובעיקר- בהתחלה .
לגבי נושא קידום הקשר - לדעתי מעשים (לפעמים הרבה יותר ממילים), מבהירים כוונות .
רצוי להתחיל בנשיקה ובחיבוק כשאתה רואה אותה ולהמשיך בדברים קטנים כמו לצאת לטיול ולהחזיק ידיים .
אתם יכולים באמצע הטיול להתיישב באיזה פארק קטן וסתם לדגדג אחד את השניה וכשאתה מרגיש שזה העיתוי, תשאל אותה אם אתה יכול לנשק אותה (אני בטוחה שהיא לא תסרב) וכדאי שתעשה את זה בעדינות, אל תקפוץ עליה מזיל ריר (נאמר מתוך ניסיון מר... )
משם ואילך - אתה יכול להעלות By The Way אתה יכול להגיד לה שיש לך רגשות חזקים כלפיה ולשאול אותה אם היא מעוניינת להיות חברה שלך .
-בצורה שכזו הכל מתרחש באופן טבעי בהתאם לזרימה שלכם, כך גם תישבר חומת הביישנות/יוזמה .

בנוגע ל"לדעת שהיא שלך ולא של אף אחד אחר" - זו גישה קצת אממ... רכושנית, ואני לא הייתי הולכת עליה כי היא יכולה לגרום לך לקנאה, ייסורים ודכאון אם הדברים לא יעבדו בצורה שאתה רוצה .
אני חושבת שאתה צריך ליזום וכמה שיותר (בכדי לא לפספס את המומנטום) ומשם לתת לדברים לזרום .

בהצלחה מותק !

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 17-09-2005, 23:19

חרוב, לא רק שעזרת, עזרת מאוד!!!
וגם את רחלי, גם לך מגיע ח"ח ענקק!
תודה רבה לכולכם!!!
אני אקח את הדברים שלכם ברצינות, המון דברים חכמים אמרתם פה שבנויים על ניסיון, ואנסה לאמץ אותם.
כשאני רואה אותה ונפרד ממנה, תמיד יש חיבוק ונשיקה(על הלחי,כן?), אך זה סתם שלום ידידותי.
יש ליד הבית שלנו פארק יפה, מקום רומנטי עם אגם ובית קפה, מקום ממש מתאים ללכת אליו אבל לצאת לסיבוב, ולהחזיק ידיים, אני לא מבין איך אפשר להגיע למצב הזה?
אוקיי, אנחנו הולכים, עושים סיבוב, מה לשאול אותה, "אממ תקשיבי אני יכול להחזיק לך את היד כי אני מפחד?!", איך להגיע למצב שבאמצע הסיבוב אני אקח לה את היד או אחבק אותה? אנחנו עוד לא בחורף שאפשר להגיד שקר, ולהתחבק מתחת למטרייה..
בקשר לנשיקה שתשבור את כל החומות שכל אחד בנה מאיתנו אני חושב שאוכל להגיע יותר בקלות, קצת קשה יהיה להגיד לה את זה אבל משו כמו "את ממש יפה היום", ואז שנסתכל אחד על השניה אשאל אותה(שזה גם די קשה) "אפשר לנשק אותך?", אבל אני מאמין שזה ייצא למרות הלחץ.
אנסה להשתמש בדברים שאמרתי ובכך להגיע למצב שאני חושק בו כבר די הרבה זמן, שאוכל לבלות איתה יותר זמן ביחד ושזה יהיה רשמי.
בנוגע לגישה, את צודקת, זה יכול לגרום לדיכאונות מסויימים ולקנאות, פשוט יוצא לי לחשוב לפעמים כמה חבל שאני והיא לא רשמית ביחד, במצבים שהיא הולכת למקומות שונים לבד עם חברות זה פשוט גורם לכמה מחשבות קטנות לצוץ, אבל אנסה לנתק את הגישה הזו ממני, בתקווה שאצליך!

שוב תודה רבה לכולכם, על הזמן והמחשבה שהקדשתם לי, עידכון ממש בקרוב!!!!
לילה מצויין לכולכם!

נערך לאחרונה ע"י EZazLife בתאריך 17-09-2005 בשעה 23:24.
ישן 18-09-2005, 08:58
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
ידידי היקר....
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי EZazLife שמתחילה ב "חרוב, לא רק שעזרת, עזרת..."

לפי מכתביך פה אני מניח שזאת החברה הראשונה שלך והחששות שאתה כותב נובעות מחוסר ניסיון שיש לך ומה שיש לי להגיד לך בעיקר זה תירגע ואל תדאג כל כך, דיברת הרבה על לזרום אז תזרום לך בנחת, כל היופי בחברות (ובכלל בחיים) זה להנות מהרגע ומהדרך ולאו דוקא מהתוצאה הסופית אחרת תמיד תרצה את הדבר הבא ותהייה חסר סבלנות לגביו ואותה נקודה שכל כך רצית להגיע אליה תהיה חסרת משמעות כשתגיע אליה כי תמיד יהיה דבר חדש שתרצה להגיע אליו (אם זה להיות חברים רשמית ולאחר מכן הנשיקה הראשונה והנגיעות הראשונות והסקס בכלל וכו וכו) ומה שתפסיד זה את ההנאה שבדרך וחבל.
לכן אל תחשוב מה יהיה הלאה כל כך הרבה תהנה מהרגע אבל כמובן תשאף קדימה ותיזום כמו שאמרו פה אתם בהתחלה ובטח יש לכם פרפרים בבטן ואתה חושב עליה המון אולי גם כותב את השם שלה במחברת שלך כשמשעמם בשיעור או בכלל (ותהנה מזה זה לא תמיד יהיה כך ובטח אין כמו הפעם הראשונה שזה קורה), תציע לה לצאת לסרט, מסעדה טיול בפארק מה שמתאים לכם ותהנו אחד מהשני, בקשר למגע הפיסי חיבוק נשיקה הליכה יד ביד תאמין או לא אבל זה יבוא לבד, אתם הולכים מדברים מאוהבים אחד בשני ותאמין לי שאתה תרגיש לבד כשזה הזמן להושיט לה יד ולקבל חזרה את היד שלה ואז לפתע תשים לב שאתם הולכים יד ביד וכך יבואו שאר השלבים רק תזרום תיזום והעיקר תהנה

ולכל שאלה עצה וכמובן עדכונים אנחנו פה
ובהזדמנות זאת שיהיה לכולנו שבוע נפלא

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

ישן 30-09-2005, 01:06

עידכונים =)

לפני כשבוע היה לי יום הולדת בבית, והזמנתי חברים וחברות וכמובן גם אותה.
באיזשהו שלב, הצעתי לה ללכת לסיבוב נוסף ולדבר, ובאיזה שהוא רגע עצרנו ודיברנו עלינו והחלטנו ללכת על משהו רציני, [נשיקה הייתה מזה מתאימה כאן, פשוט לא הייתה אווירה..אתם יודעים, נעלמים לרגע וא הפלאפון מתחיל לצלצל והורס הכול :\]...
במשך השבוע שעבר, לאחר ההחלטה הלכתי אליה ביום שבת אך לא היה גם שם כלום, והצעתי לה לבוא אליי לסרט אך זה נדחה ונדחה עד אתמול, יום חמישי ...
ולמרות הכול, ראינו סרט, די מעפן חחח אבל בסוף ליוויתי אותה, וכשנפרדנו סוף סוף זה קרה...

עידכונים יותר מפורטים ומה קורה איתנו עוד מספר ימים , בנתיים הכול הולך לי בעזרתכם !!
תודה רבהה לילה טוב, וסופ"ש נעים!

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:37

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר