לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 13-09-2005, 18:33
צלמית המשתמש של Gwenhwyfar
  Gwenhwyfar Gwenhwyfar אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.05.03
שלח הודעה דרך MSN אל Gwenhwyfar
אני ביצעתי את שלי בפנימיה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי אליאור15 שמתחילה ב "מה לבחור במחויבות אישית?"

חנכתי במשך שנה ילד בן 4 בפנימיה לילדים ממשפחות שלא יכלו להחזיק בהם (על רקע אלימות/סמים/בעיות כלכליות) .
החונכות הייתה מורכבת ודי מתסכלת בהתחלה (הילד היה אנטי סביבתי כי הוא חווה טראומות רבות מאביו המכה)
ולכן היה לי די קשה להתקרב אליו ולרכוש את אמונו אבל לבסוף הצלחתי ונוצרה בינינו קרבה מדהימה .

קיבלתי המון סיפוק מהימים שהייתי הולכת לחנוך אותו ובמשפחתון שלו (בתוך הפנימיה) חנכתי גם ילדים נוספים שתלמידות המחויבות האישית זנחו כי התייאשו מהר וזה חבל כי אלו ילדים מדהימים וכ"כ טובים .
אני זוכרת שהייתי מביאה לו כל מיני שטויות והוא היה כ"כ מתלהב וחיוך של מיליון דולר היה מרוח לו על הפרצוף .
הייתי לוקחת אותו גם לאכול פיצה והוא היה משוגע על זה (בריבועים קטנים )
וזהו, אני מסתכלת על התקופה הזו ונעשה לי טוב כי אני חושבת שתרמתי לילד וללא ספק הוא תרם לי .

בכל מקרה, כדאי שתבחר במשהו שעושה לך טוב ולא רק להעביר את הזמן .

בהצלחה ותהנה

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 13-09-2005, 20:09
צלמית המשתמש של MirageIII
  MirageIII MirageIII אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.09.05
שלח הודעה דרך ICQ אל MirageIII
בהחלט משמר אזרחי זה מעולה!
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי אליאור15 שמתחילה ב "מה לבחור במחויבות אישית?"

אני מתנדב וזה די מהנה(מדי פעם..יכול להיות גם משעממם מוות!)
אבל אני נהנה וזה סבבה
והנשק שנותנים לך הוא שיא הטכנולוגיה! יותר טוב מהתבור (חחחח בציניות כמובן)
כמובן שהנשק הוא הקארבין הישן עוד ממלחת העולם השניה(עם "שיפורים") אז אם אתה חושב/תחשוב להתנדב אז אל תעשה בגלל הנשק(כמו המון מתנדבים..) זה סתם כבד ולא נח (למרות שהגליל והמיקרו גליל די מגניבים אבל..מי מקבל אותם :/ ) ואם בחרת!
בחרת נכון!

האא ושלא יעבדו עליך שהקארבין "הקצר".. המתקפל הוא יותר קצר, שאתה פותח אותו הוא אפילו יותר גדול מהרגיל חחח(אבל שוקל פחות)

תהנה

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://img.photobucket.com/albums/v161/Gongon780/Miragelll.jpg]

אל תלך בדרך-תסלול אותה

"לפעמים חברים יש רק באגד ובכנסת.."

ישן 13-09-2005, 22:52
צלמית המשתמש של חרוב
  משתמש זכר חרוב חרוב אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.03
2 הצעות.

אני בעקרון התנדבתי ב4 מקומות בו-זמנית:

(לא רק למשך השנה ההיא - אם כי למשך רוב התיכון).

- היה פרויקט בשם ייעוץ לעמיתים. במקום שהמורה ייכנס וירצה על הסכנות בסמים/אלכוהול/סיגרויות - תלמידים מהכיתה מעבירים לחברים שלהם מהכיתה. היה סביר. לא יותר מזה.

- הייתי מתנדב במכבי צעיר. (כמו הצופים). חוויה. הדרכתי, הייתי בצוות טכני וגזבר הסניף. (לא יודע מה הקשר. הייתי גם גזבר). נהנתי. מאוד. נתן לי המון.

- התנדבתי ביד לבנים. כל חודש מגיעים ההורים השכולים והיינו עושים טקס על קריינות על כל נופל, ושירים (לא אני!!!)... כשהגיע אחד מהם ולחץ לי את היד ואמר תודה שזה ממש נגע בו... הרגשה מדהימה... באמת.

- הייתי מש"צ. מדריך של"ח צעיר. אתה יודע. מצתרף לכיתות ומעביר להם שיעורים בטיולים וכו'...
גם כיף, גם להכיר אנשים, גם חוויה! והכל במוצר אחד. מוי כיף.

זאת ההמלצה שלי. מש"צים.

ישן 17-09-2005, 18:48
צלמית המשתמש של NikoNation
  NikoNation NikoNation אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.04

שמע ,

אני לא יודע אם זה אשכול ישן אבל אני יכתוב תגובה בכל מקרה. .
אני התנדבתי במדא ופחות או יותר עדיין מתנדב כבר 4 שנים עוד מעט , למדתי שם דיי הרבה גם על איך מתנהלים דברים בחיים גם הכרתי הרבה אנשים טובים שאכפת להם , והכרתי גם את ההפך הגמור , יצאתי לקורסים וגם שם הרחבתי את הידע שלי בתחום העזרה הראשונה , והחלטתי שאני יוצא לקורס מדריכים , עכשיו אני מדריך כבר שנה קורסים של ע''ר ( עזרה ראשונה ) והאמת להגיד לך במבט לאחור לא כל ההתנדבות שלי הייתה וורודה אבל מה , היו רגעים שבהחלט לא הייתי מוותר עליהם בשום פנים ואופן ..

אז במבט לאחור תשאל אותי אם עכשיו תשים אותי במקומך ? מדא ללא ספק, זה ילמד אותך הרבה , המון , אני לא משווה את זה לשאר ההתנדבויות כן אבל אני למדתי כמה החיים זה דבר עדין וכמה דברים שנראים טריוויאלים לאנשים כמונו אנשים אחרים כל החיים שלהם נלחמים לעשות פעולות פשוטות כמו לראות , ללכת ,לאכול ,לחיות ...

תעשה תשיקול דעת שלך אבל מה , אל תוותר על זה ! יש מלא אפשרויות לברוח מזה אני אישית לא הייתי חייב כי הגברתי 15 מחשבים אז אותנו לא חייבו אבל הלכתי בכל זאת ואני לא מצטער על זה .

בהצלחה בהמשך הדרך אתה עכשיו בתקופה מאוד טובה של החיים של נצל אותה כמו שצריך ולא בשינה !!!
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:26

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר