לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-09-2005, 09:27
  ravehe ravehe אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.09.05
כמה שאלות בקשר לחיל מודיעין + מסלולים ספציפיים

שלום לכולם.

קיבלתי זימון לחיל מודיעין במסלול "האזנה ועיבוד ידיעות מודיעיניות בשפות לועזיות" (כלומר לא ערבית).
מישהו יודע מה כלול במחבנים שם, באיזו רמה הם מצפים שתדע את השפה (וכמה הם ילמדו אותך אחר כך) ומה בדיוק עושים בתפקיד הזה במידה ומתקבלים.

דבר שני. קיבלתי גם זימון לשחקים וחבצלות. מילאתי את הטופס ושלחתי. מישהו יודע מה הם מחפשים ומה צריך כדי להתקבל לזה. והאם מקבלים זימון למבחנים בכל מקרה.

דבר שלישי. הייתי מאוד רוצה לנסות להתקבל למסלולים שונים במודיעין. בעיקר מודיעין מחקר כלשהו. האם יש לאן לפנות, והאם זה באמת עוזר לנדנד להם לתת לי עוד זימונים.

ודבר אחרון. יש לי פרופיל 82. האם יש טעם בכלל לעשות את כל המבחנים האלה, או שברגע שיש לי פרופיל קרבי זה לא כל כך משנה בפועל?

תודה רבה לכל העונים!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 19-09-2005, 11:22
  Propaganda Propaganda אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.08.03
לא יודע הכל הכל אבל
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ravehe שמתחילה ב "כמה שאלות בקשר לחיל מודיעין + מסלולים ספציפיים"

א. לא בטוח שזה לא כוונה לערבית כי לעז = לשון עמים זרים.

ב.לפי הידוע לי הם דורים רמה גבוהה מאוד, חבר לשי היה והוא אמר שגם לאלה שדוברים אנגלית מבית (היה מבחן באנגלית) היה קשה.

ג.אני לא יודע בדיוק מה הם רוצים, אבל לפעמים הם מפספסים את האנשים הטובים (לא אעיד על עצמי, אבל יש לי חבר שאם הוא לא מתאים אז אךף אחד לא מתאים...) ברמת העיקרון אני חושב שהם דורשים ידע קודם בכל מיני תחומים...

ד.מבחן מקבלים רק אם נמצאת מתאים בטופס,אני לדוגמא לא קיבלתי (וגם החבר הזה שלי).

ה.בקשר למסלולים נוספים, אני לא בטוח אבל מההתרשמות שלי עוזר לנדנד לפעמים, בכל מקרה זה לא עולה כסף....(אולי טיפה על בולים)

ו.יש טעם אם ימצאו אותך מתאים אז יתנו לך מודיעין, אולי הסיכויים שלך יורדים, אני לא בטוח, אבל אם לא היה פוטנציאל הם לא היו מזמינים אותך...

מקווה שעזרתי, כל המידע לא באחריות.
ישן 20-09-2005, 20:17
  Inbar__ Inbar__ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.04.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ravehe שמתחילה ב "כמה שאלות בקשר לחיל מודיעין + מסלולים ספציפיים"

במבחנים למודיעין שקיבלת יעשו לך קודם כל מבחני שפות, באנגלית (שהוא לא כל כך קשה... אבל ארוך..), והוא באמת unseen... ואם אתה מדבר שפה לועזית נוספת תבחן בה גם. והבחינות לשפות האחרות (לצרפתית למשל), שונות מהבחינה באנגלית... המטלות שונות לגמרי, וצריך רמה די טובה (לא חייבת להיות שפת אם), בשביל להצליח. אם עברת את השלב הזה תקבל זימון למבחנים מתקדמים - פסיכוטכניים שבהם יש פשוט הכללל. מתמטיקה, הגיון, ידע אישי, הבעה ועוד מלא אחרים. והכל עם הגבלת זמן. ואל תדאג אם אתה לא מסיים את הכל... רוב האנשים לא מסיימים ופשוט מנחשים כמה בסוף.... אה, ויש גם שאלון 300 ושאלון לגבי מדינות שגרת בהן מלבד ישראל...

ואגב, גם אם אתה מתמיין למסלול שפות זרות, תוכל להתמיין לעוד מסלולים בחיל, אבל לאיזה בדיוק תדע רק בשלבין מאוחרים יותר.
כדאי לך ללכת ולנסות, אין לך מה להפסיד...בהצלחה.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:09

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר