לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-09-2005, 10:14
צלמית המשתמש של חרוב
  משתמש זכר חרוב חרוב אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.03
שני דברים.
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי Big_White שמתחילה ב "הממ לא,חוץ מ ביי ביי אני רוצה..."

דבר ראשון, מה רע במה שכתבת אתה?
זה דיי מעביר את המסר.

דבר שני, זה לא מה שאתה רוצה. אתה מרגיש נבגד. אתה כועס. אבל, זה לא מה שאתה רוצה.
תעצור לרגע. תחשוב על זה. נניח שזה לא האשכול שלך.
נניח שזה אשכול שלי.
ואני עכשיו בא ומספר לך, שיש לי ידידה. כל פעם, אני נפגע ממה. וכשאני אומר לה את זה - יש נתק ואז היא חוזרת (מן הסתם כי היא כן רוצה אותי בחייה). ואני חוזר אלייה כל הזמן (כי אני רוצה אותה בחיי).

אתה היית מייעץ לי לחזור לאותה הטבעת האינסופית של: פגיעה-משפט מעליב-חזרה-פגיעה?

לא. אני לא מכיר אותך מהיום. אתה חכם מדיי בשביל זה.

מה שאני הייתי עושה במקומך, מדבר איתה. זאת לא חייבת להיות שיחה ארוכה.
"תשמעי, כל פעם אנחנו מגיעים לאותה נקודה - וזה בגלל שאנחנו כן רוצים להיות ביחד. אבל, בפעם האחרונה - נפגעתי ממש ממש קשה. יש לנו שתי אופציות מעכשיו. או שנלבן עניינים וננסה לחשוב איך לעשות שזה לא יחזור על עצמו - או ניתוק קר וחד. הבחירה היא שלך. אני מעדיף את האופציה הראשונה."

אם היא תעדיף את האופציה השנייה - אז זה דיי ברור.

אם היא תעדיף את האופציה הראשונה - אתה יכול רק להרוויח.

*אני יודע מה תאמר. כבר דיברת איתה על זה בעבר. נכון. אבל, נראה ששום דבר לא השתנה אם הגעתם לאותה הנקודה, נכון? תגיד לה את זה. המקרה שלך קרה לי גם. רחלי צודקת. תהיה בן-אדם. אתה תרגיש יותר טוב - וגם הסובבים אותך יתפשו אותך כאדם בוגר ואחראי, ואותה - כלא.
שנית, רק רווח.

***רחלי! יש לי חתימה!!!

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 17-09-2005, 09:20
צלמית המשתמש של Gwenhwyfar
  Gwenhwyfar Gwenhwyfar אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.05.03
שלח הודעה דרך MSN אל Gwenhwyfar
בוקר טוב :P
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Big_White שמתחילה ב "צריך עזרה......"

תענה תכל'ס - אתה רוצה להיפרד ממנה סופית כמו גבר או להיפרד ממנה כמו אדם נקמן במטרה שהיא תרדוף אחריך ?
כי האופציה השניה היא המשתמעת מדבריך :
ציטוט:
אני שם 20 שקל שהיא תבוא ותגיד כמה שאי חסר לה אחרי חודש אפילו פחות .

אז אני אישית לא ממליצה לך ללכת בגישה שהתחברת אליה כי גם אם הבחורה פגעה בך, אין זה אומר שאתה צריך לצאת עם ידך על העליונה (אומר המילה האחרונה ונותן הטון), כי זו גחמת אגו לשמה .
אמא שלי תמיד אומרת לי : "במקום שבו כולם חיות, תהיי את בת אדם" .
כך שאם היא יצאה מלוכלכת מהסיפור, תצא אתה גבר; קח אותה לשיחה ותגיד לה כל מה שאתה חושב ובצורה הכי יפה ומשם תסגור סיפור . ואם אתה מחפש את הרדיפה - גם בצורה הזו תוכל להשיג אותה (עם כל זה שאני לא דוגלת ברדיפה חד צדדית) .

מקווה שתעשה את ההחלטה הנכונה ותסיים את הקשר הזה בצורה היפה ביותר, בעיקר בשביל הטעם הטוב שישאר לך אח"כ .

בהצלחה
רחלי .

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 17-09-2005, 09:28
  Big_White Big_White אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.10.04
שלח הודעה דרך ICQ אל Big_White
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי Gwenhwyfar שמתחילה ב "בוקר טוב :P"

היא טיפשה והיא לא מבינה.... אני דיברתי איתה על זה אמרתי לה הכל בצורה יפה ורגועה בלי צעקות קללות וכאלה אל מה לעשות היא לא מבינה וזה כמו לדבר לקיר...
"אני שם 20 שקל שהיא תבוא ותגיד כמה שאי חסר לה אחרי חודש אפילו פחות . "
למה אני רושם את זה? כי אני כבר פעם אחת אמרתי לה יפה ביי ביי ואחרי שבוע היא הינה שוב פעם באה לדבר איתי ולהגיד לי שזה לא יחזור על עצמו ובלה בלה
היא לא מבינה כשה מדברים אליה רגוע ובשקט אז צריך להרים טונים ולבחור מילים אולי רק אז היא תבין
אני לא רוצה שהיא תרדוף אחרי נימאס לי ממנה אני לא רוצה שום קשר איתה אפילו לא שלום ממש כלווווום

ישן 17-09-2005, 10:59
  Big_White Big_White אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.10.04
שלח הודעה דרך ICQ אל Big_White
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי Gwenhwyfar שמתחילה ב "ומהנקודה הזו שבה היא באה וביקשה סליחה"

נתתי לה קצת יותר מדי צ'נסים הילדה מחוקה זהו מספיק הייתי פוצי מוצי איתה שנתיים מספיק כמה אשר היא לא מבינה כשה מדברים אליה בלי צעקות בלי להרים טונים היא לא מבינה!!!
לדעתי זה יתאים בדיוק!!!!!!!
נמאס לי להיות הכלב שלך! ההתנהגות שלך מראה עד כמה את ילדה קטנה ולא בוגרת (או אינפנטילית)! אני לא סובל אותך יותר, בשבילי את מתה! כי אנשים בלי חיים לא קיימים בעיני! אז תמצאי לך חיים אחרים שלא כוללים התעללות באנשים!

זה מתאים בשבילחה בול
טוב בכל מיקרה תודה על העזרה והניסיון לשכנע אותי לדבר איתה כמו לבן אדם... כי עד עכשיו דיברתי איתה כמו בן אדם אבל זהו היא עברה לדעתי את הגבול

ישן 17-09-2005, 18:50
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
ידידי היקר....
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Big_White שמתחילה ב "צריך עזרה......"

ממה שקראתי פה נראה לי שאתה מחפש יותר דרך או עצה איך לא לחזור אליה מאשר משפט שיבריח אותה לגמרי
כי הרי כמו שאתה רואה אתם מסתובבים במעגל יוצאים רבים נפגעים ובסוף גם חוזרים וחוזר חלילה

לכן יש לי 2 הצעות בשבילך 1. כמו שהציעו פה לעשות איתה שיחה ואולי גם לכתוב מכתב יכול לעזור אם לדעתך שיחה לא תעזור לפעמים מכתב מצליח להגיע לבן אדם יותר
2. לנתק איתה את הקשר לגמרי ולהשאר עקבי לניתוק גם אם היא מנסה לחזור ולחזר אחריך אל תתפתה ותדחה אותה ואז או שהיא תוותר או שאולי היא גם תתאמץ יותר ואז אולי זה יגרום לשינוי
נראה לי לפי מה שכתבת שאתה אוהב אותה והיא יקרה לך ולכן לפגוע בה באיזו שהיא דרך לא תשמח אותך אלא תגרום לך רק נקיפות מצפון אחרי זה והתחרטויות וחבל, נקמות עובדות רק שאין קשר רגשי (מנסיון אישי אני אומר זאת)

שיהיה בהצלחה ונמשך לשמוע עדכונים ואם תרצה לדבר ובכלל אתה מוזמן לפנות גם בפרטי
שבוע טוב

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

ישן 17-09-2005, 19:45
צלמית המשתמש של peach the bitch
  משתמשת נקבה peach the bitch peach the bitch אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.04.05
אתה יודע מה הכי חשוב?
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי Big_White שמתחילה ב "תאמין לי עם כל הכבוד לרגשות..."

לק"י

שגם אחרי שפוגעים בך ומתנהגים כמו איזה חלאת אדם-לא יורדים לרמה של אותו הבנאדם.אסור להיות קטנוני.תגמור איתה את הקשר,ותגיד לה שהיא פגעה בך מאוד ושאתה כבר לא יכול לסלוח.אבל אל תפגע בה,זה לא מגיע לה בכלל שתראה לה שאכפת לך,שכואב.הפצע יגליד מעצמו,אבל זה באמת טיפשי לעשות צעד של נקמה.יש דברים שפשוט עוברים עם הזמן-ומעבר לזה כל אחד יקבל את מנתו בזמן הנכון.החיים הם כמו בומרנג-אבל זה לא אומר שהאנשים הם אלה שצריכים להיות הבומרנג,הדברים יתגלגלו מעצמם.אל תהיה טיפש,ואל תעשה משו שתצטער עליו.כי לדעתי זה הרבה יותר חשוב שתשמור על עצמך הגון וטוב,גם אחריי שהתנהגו אלייך בצורה כזאת,זה יותר טוב לך,אמנם גם לה-אבל אצלה זה רק לטווח הקצר,אצלך זה לארוך.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:35

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר