לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-09-2005, 14:00
  m_j m_j אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.10.01
הייתי איזה 4 פעמים
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי RamK שמתחילה ב "למי שהיה בסיני.... כמה שאלות...."

בכ"א.. הייתי רק בביר סוור (ופעם אחת עם המשפחה ליד הראס..).

יש הרבה מקומות, ובעקרון בתקופת החגים כולם דיי מפוצצים... אם אתה אוהב חופים המונים, ואתה רוצה לסוע לביר סוואר אז אני ממליץ לך על פארדייס (זה שם החוף). יש שם טלוויזיה, כל היום יש מוסיקה, תמיד מלא אנשים, שולחן סנוקר, מלא ערסלים ורשת כדור עף.. באים לשם הרבה ישראלים, במיוחד בתקופת החגים.

אני בד"כ נוסע לסיני בשביל שקט וכאלה.. אז אני מעדיף חופים עם פחות אטרקציות ופחות אנשים (סאבאח ביץ' למשל).

בכ"א מה שכדאי להביא:
מלא בגדי ים.. כי כל היום אתה בים
מכנסיים ארוכות נוחות לערב כי נהיה ממש קר.
סדין וכרית, כי הכריות שם לא נוחות וסדין.. אני מצידי לישון בלי כיסוי בכלל, אבל הזבובים ינקמו בך
אל-תוש (נו הזה נגד היתושים)
מזרוני ים (דגש על רבים, לי התפוצצו 2 שם מהאלמוגים)
שנורקל + משקפת, יש שם אלמוגים ודגים מדהימים! (אם אין לך, בד"כ אפשר לקנות שמה בבאזרים על החוף באיזה 30-40 שקל).
תביא כמה בקבוקי נסטיי חצי ליטר רקים, קשה מאוד להשיג שם חומרים למכשיר (במידה ואת מעשן), מבחנה אם תבקש יביא לך הבדואי בחוף.
תביא ריזלות XL - קשה מוות להשיג ניירות גילגול איכותיים (איכותיים = עם דבק) בסיני.
כשאתה מחליף כסף, תבקש כמה שיותר שטרות קטנים בשביל המונית, המעבר גבול והראג'יבות

זהו בערך... תביא הרבה מצב רוח... למרות שגם בסיני יש הרבה אם אתה מבין למה אני מתכוון

אם ת'רוצה לשאול עוד משהו יש'ך את האייסקיו שלי

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 20-09-2005, 14:36
  m_j m_j אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.10.01
אמממ
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי RamK שמתחילה ב "כן שמעתי שראס אל שטן הכי אידיאלי לשקט נפשי ושאר ירקות.."

ראג'יבות... ישבתי עם כמה חברה ישראלים בבוקר אחרי לילה עמוס בסטלה.. ואיזה בדואית דבה עם צמידים העירה אותנו ורצתה שנקנה.. אז החלטנו שנקרא לה ראג'יבה ומאז לכל המוכרות הבדואיות האלה שמסתובבות בחוף ומוכרות צמידים אני קורא ראג'יבות.

הבאתי תיק טיול שנתי כזה.. אבל הוא היה חצי ריק.

סיגריות יש לך בדיוטי פריי במסוף טאבה אם אתה רוצה משהו מקורי. אם לא יש לך בחופים סיגריות (LM מלבורו לייט וקליאופרטה.. הכל עולה באיזור ה4-5 לירות לקופסא, ו40 לירות לפאקט).

אה כן חומר... אממ זה תלוי, אם אתה הולך לביר סוואר אני יכול לתת לך שם של בחור שיתן לך סבבה של חומר, אבל בעקרו ןבכל מקום שאתה הולך, הבעלים של החוף חושות ישמח לארגן אותך בקצת גראס\חשיש או להפנות אותך למישהו שמוכר.. אל תתבישו, תלך אליו לבד, בשושו כזה כשאתה רואה שהוא לא עסוק ותדבר איתו.. שאל אותו אם הוא יכול לארגן לך קצת גראס או חשיש או מה שאתה לא רוצה (תיזהר מהאופיום!).

ישן 20-09-2005, 14:45
  tm tm אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.02.03
אם אתה מחפש ת'שקט אז ביר סוויר
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי RamK שמתחילה ב "למי שהיה בסיני.... כמה שאלות...."

יש לך את החופים השקטים בצד שמאל כמו סאבח ביץ'.
ופרדייס כמו שאלון אמר שהוא קצת יותר מלא עם מוזיקה צעירים וכו'..אם אתה רוצה באמצע לך לסוויר קווין(וד"ש לדף) זה חוף אחד ליד פרדייס(ככה שאתה יכול חופשי ללכת לשחק סנוקר וכו')אבל יש גם שקט ואחלה אנשים(והכי חשוב יש לו כילה בתוך החושה!)
אם אתה באמת רוצה סיני מלא צעירים סגנון מסיבות לך לראס אל שטן..מפוצץ שם אנשים צעירים סטלנים..כל היום וכל הלילה צחוקים..רק שים לב..בחוף המרכזי יש את כל האזורי חושות המפוצצים אנשים..ליד הראס ממש מאחורי ההר יש את מון-איילנד.המממ..אל תלך לשם..יש שם מלא אנשים מבוגרים מוזרים...אני נהנתי שם באופן אישי(הייתי עם בנדה D: ) אבל איך שבא לך..
בכל אופן...אני יחזק את אלון..בקבוקים קטנים ומבחנות..גם מה שתקבל מהבדואים זה חרא דבר..מבחנה שכל החוף ואשתו עברו עליה....
וזהו
תהנה
(חוץ מזה שיכלת לשאול אותי את כל זה באיסי..)
נ.ב
תביא שמיכה..אתה תהיה הלהיט בערב כשכולם יושבים בזולה
תאמין לי
כל הבנות פתאום יבואו לשבת לידך מתחת לשמיכה
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:23

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר