לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > אנימה ומנגה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-09-2005, 18:38
צלמית המשתמש של אורה ר
  אורה ר אורה ר אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.08.05
שלח הודעה דרך Yahoo אל אורה ר
תשובה
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי DarkWing108 שמתחילה ב "תסביר לי למה יש לך עיניים בראש..."

גם אני אתקשתי רק שהמנהל לא יהרוג אותי אבל גם בשבילי זה נוסה כשה אז אחלתית לעזור

https://2005-uploaded.fresh.co.il/2...20/68162104.png

כמובן הFILE הכול שם פתיחה שמירה והדפסה

לביתול בתפרית ללחוץ על... EDIT/SPTP B

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה כצת תוספת עם להיקנס לTILER
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילהכן לא רואים אבל זה אמור לתשתש את הגבול
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילהטוב אין מה לפרת צורת רק כדי להוסיף כול מיני למלע ליד התפרית לאחר שלחצתם יופיה חלונ צורות
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה גה גורם לבחירה של רק צבע אחד או מספר מציומצם של צבעים דומים וכמובן לאחר שמופיה קו מקוקו הצביה תתבצע רק בקטע הז אם צריך הצללה בלי ליפגוע בציור אז לוחצים עליו עים המקל הזה ואיסים צללית לא יקרה דבר אם יציו מהדפנות
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילהאחי למלה גוזר את התמונה ומשאיר רק חלק שבחרתה ואת השער מוחק
בעמצה אפשר ליבחור בצבע ישר מהתמונה
אחי למתה טוב בגה אני לא ידעת ולא מישתמשת אבל זה כנירא מקגיר את גבול הצביה
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילהתוב מזיז כול משה ניבחר
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילהדומה למרל שלמלה אבל אתה בוחר מאביר את הרב בעצמחה
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילהטוב יצה קצת קטן אבל שפ נימצים הדפים

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילהצובע את הרקה או את מה שבחרתה למלה אפשר לבחור צביות
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה כול האפשרוית של המיקכול אותם כרגיל אפשר למצו למלה ומה שמאליב מוחק רק את המיקחול
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילהו מחק רגיל

משה לא ציון כן אני פשות לא יודעת
תהני

נערך לאחרונה ע"י אורה ר בתאריך 20-09-2005 בשעה 18:49.
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:25

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר