לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה - ברוכים הבאים לפורום מוטוריקה ורכב, אנא קראו את כללי הפורום - חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > מוטוריקה ורכב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-09-2005, 20:15
צלמית המשתמש של gonen_ra23
  gonen_ra23 gonen_ra23 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.10.04
שלח הודעה דרך ICQ אל gonen_ra23 שלח הודעה דרך MSN אל gonen_ra23
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי kikotw שמתחילה ב "סבבה"

לא יודע איזה דגם של rockford מדובר בדיוק ואם זה rockford fosgate מקורי (למרות שלפי המחיר
לא נראה לי).

בכל אופן, סביר מאוד להניח שאם זה כן rockford fosgate מקורי אז במחיר של 150 ש"ח זה כדאי אך ורק אם זה דגם שנתון ה sensitivity שלו הוא לפחות 91db אחרת תהיה חייב מגבר בשביל להוציא ממנו עוצמה נאה.

אני הייתי מציע בתקציב נמוך ללכת על הסדרות הנמוכות של פיוניר הן ל 6*9 והן ל 6.5.
pioneer תמיד יתנו לך תוצאות טובות.

חשוב לא להתפתות לזבל סיני כי ככה גם המוזיקה תישמע.

מנקודת מבט מקצועית יותר הייתי ממליץ לך לחשוב על סט קומפוננט שישב מקדימה וזהו, ללא רמקולים אחוריים אבל אז עלול להיות חסר קצת באס (שה 6*9 נותנים יותר טוב מ 6.5).
סט קומפוננט טוב שייתן תוצאות מספקות ללא מגבר עלול להיות גם קצת יותר יקר אך מצד שני אולי קצת פחות "מנקר עיניים".

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
linux is like an indian tent - no windows, no gates and one apache inside

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 20-09-2005, 22:31
  iting5 iting5 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.07.04
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי gonen_ra23 שמתחילה ב "לא יודע איזה דגם של rockford..."

לי כרגע יש בבית 2 רמקולים 6.5' של CLARION הם ישנים מאוד חבר הביא לי אותם... אני לא ממש יודע מה הם שווים.

ובקשר לתקציב, הקטע של התקציב הוא בעיה לא בגלל שאין לי כסף להשקיע אלא שחבל לי שיגנבו לי את זה כי לא מסובך לפרוץ לאוטו הזה, בוא נגיד שכל אחד עם קצת זמן יכול לעשות את זה.

עכשיו בקשר לקומפוננט הזה שאתם מדברים עליו... מצטער על הבורות אבל אין לי מושג מזה.

וגם אני עשיתי סקר קטן באינטרנט ולדעתי הכי כדאי יהיה לקחת את ה-6X9 של PIONEER הדגם הזה לכד את עיני PIONEER TSA6961, אני ישמח לדעת מה אתם אומרים, אתם יכולים למצוא אותו מוצא למכירה פה:
http://www.pompa.co.il/index.php?1-...89,normal_sales

בקשר לרמקולים של 6.5 עוד לא ממש החלטתי... חיפשתי את אלה שדיברתם עליהם באינטרנט בחנויות ולא מצאתי אף רמקולים של ROCKFORD במחירים של 150 שקל... אז אם אפשר קצת כיוון אני יודה לכם

*עריכה*
אה ומצאתי עוד כמה 6X9 שהסתכלתי עליהם, אני ישמח לדעת מה אתם אומרים עליהם:
JVC CSV6932
http://www.getit.co.il/ie2/ProductD...ID=23461&ref=12
SONY 6930
http://www.getit.co.il/ie2/ProductD...ID=23883&ref=12

ובקשר ל-6.5 כל מה שמצאתי כרגע זה של JVC אבל אני לא יודע מה איתם בשביל זה אני באתי לפה שתעזרו לי...
אה נזכרתי אני לא יודע אם זה חשוב או לא אבל זה הדגם של SONY שקניתי ה-CDX-S2000C:
http://www.olsale.co.il/olsale/Desc...5+%ec%f8%eb%e13

נערך לאחרונה ע"י iting5 בתאריך 20-09-2005 בשעה 22:43.
ישן 21-09-2005, 09:01

בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי iting5 שמתחילה ב "לי כרגע יש בבית 2 רמקולים..."

קומפוננט זה סט של זוג רמקולים שמיועד לתת טווח תדרים מסויים (mid) וזוג טוויטרים שמיועד לתת טווח תדרים גבוה (high), כאשר שני הזוגות (כל צד בנפרד) מחובר לרכיב שנקרא cross-over שזה בעצם הרכיב שמחלק את התדרים שיוצאים מהמערכת לרמקול/טוויטר.

זוג של clarion זה מעולה אם הם תקינים. clarion היא חברה טובה מאוד ואם הרמקולים האלה תקינים תשתמש בהם ותחסוך עוד קצת.

לגבי 6*9, אני אישית בלי לחשוב פעמיים הייתי הולך על פיוניר ולא על משהו אחר אם התקציב מאפשר,
רק בגלל העובדה שיש לי ניסיון עם פיוניר - וזה איכות מובטחת.
לא שמעתי רמקולים של סוני/jvc, ולמרות שהן חברות טובות הייתי ממליץ על פיוניר רק משום הניסיון
והידיעה שאתה בטוח קונה משהו טוב.

ספציפית לגבי "פומפה", אני מכיר את החנות ויצא לי לבקר בה פיזית (קרוב לבית) עם אח שלי. כשהוא בזמנו חיפש רמקולים ראינו את אלה (או אולי דגם אחר של פיוניר) בחנות באינטרנט, וקפצנו לשם אבל לא היה להם את הדגם הזה במלאי, אז כדאי שתבדוק טוב טוב טלפונית/פיזית שיש להם את הדגם שאתה רוצה.

לגבי rockford - הבחור שהגיב ראשון אמר שהם נמכרים ב 150 ב"אוטו-דיפו", אם זה נכון אני בספק אם במחיר כזה זה מקורי כי rockford fosgate היא חברה בעלת שם והיא יקרה בד"כ.
לדוגמא http://web.zap.co.il/models.asp?Sog...3&DB25692=58879
שתבין למה 150 ש"ח לזוג לא נשמע לי כל כך הגיוני.

ישן 21-09-2005, 12:35
  iting5 iting5 אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי gonen_ra23 שמתחילה ב "קומפוננט זה סט של זוג רמקולים..."

הבנתי, אז לפי מה שאתה אומר הבנתי שהכי כדאי לי לקנות סט קומפוננט למשל הסט הזה של MOREL שהבנתי ממכם שהוא טוב, דגם PULSE 6:
http://www.tomcar.co.il/index.php?productid=20

ובנוסף לזה לקנות מאחורה 6X9 של PIONEER, בגלל שלפי מה שהבנתי ממך הקומפוננט לא משהו בצלילים נמוכים, ובאסים חשובים לי מאחר ואני שומע בעיקר רוק ויש שם הרבה תופים לפעמים :]

ויש לי עוד שאלה, אני צריך מקצוען שירכיב לי את הקומפוננט? או שההרכבה דומה לזאת של רמקולים רגילים.. פשוט הרעיון היה שגיסי ירכיב לי אותם כי הוא יודע להרכיב רמקולים אבל הוא לא תותח בנושא או משהו כזה...

ישן 20-09-2005, 22:12

בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי m_j שמתחילה ב "אממ"

לגבי השילוב של 6*9 של פיוניר עם בולפאוור של מגנט
אני יכול להעיד אישית שזה שילוב לא מוצלח.

היה לי בדיוק השילוב הזה, שניהם מחוברים ישירות לרדיודיסק. הקומפוננט של מגנט מאוד חלש ללא הגברה וממש נבלע בתוך ה 6*9 של פיוניר. אם תשים את שניהם אתה כמעט לא תשמע את המגנט מקדימה אלא אם תשחק ב fadder ותיתן הרבה קדימה ומעט אחורה כדי לאזן בין הזוגות,
אבל אז אתה לא מנצל את הפיוניר כמו שאפשר.

לגבי הקומפוננט של מורל - אני מאמין שהוא יתן תוצאה יותר טובה מאשר המגנט, אבל הוא יותר יקר בהרבה. (כמעט פי שניים נראה לי).

אגב, הבולפאוור אני קניתי בזמנו ב 320 ש"ח.

לגבי המלצתי על קומפוננט קדמי בלבד - זה מה שיש לי באוטו היום, אבל אצלי הקומפוננט מוגבר ובנוסף יש לי סאב שמשלים לי את התדרים הנמוכים שהקומפוננט לא מסוגל/אמור לתת. תצורה כזו היא מספיקה בהחלט למי שמחפש עוצמה טובה (לא להוריד שכונות...) ואיכות גבוהה של סאונד.

ישן 22-09-2005, 14:13
  m_j m_j אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.10.01
קומפוננט וסאב זה השילוב הכי טוב
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי gonen_ra23 שמתחילה ב "לגבי השילוב של 6*9 של פיוניר..."

(ככה יש אצלי.. פולס מוגבר וסאב של לאנזר).
אבל לא נראה לי שהוא מתכוון להשקיע בהגברה וסאב...

מכיוון שהוא לא מתכוון להשקיע במגבר וסאב (ככה הבנתי), אז עדיף לו לקנות את ה6X9 של פיוניר, ולאזן עם הפיידר של הרדיו דיסק.

בקשר לניצול, גם ככה הוא לא ינצל רבע מהיכולת של הרמקולים עם ההגברה הנוכחית שיש לו (מהרדיו דיסק) ככה שאין מה להתבאס על זה שהוא לא ינצל אותם.

לפני שקניתי את הסאב הייתי עם סטאפ דומה (מורל פולס + פינויר 6X9 260W) ומאוד נהנתי ממנו (אחרי שכיווני את הפיידר כמו שצריך).

נערך לאחרונה ע"י m_j בתאריך 22-09-2005 בשעה 14:17.
ישן 24-09-2005, 19:23
  iting5 iting5 אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי gonen_ra23 שמתחילה ב "שוב, כן. קומפוננט + מגבר,..."

כן אני רואה...
אני הבנתי אותך בהתחלה לא נכון פשוט, אני הבנתי שמגבר של 2 ערוצים עולה כ-500 שקל אבל הוא לא יתאים לי כי אני לא יוכל לחבר את ה-6X9, כי הבנתי שאני לא יוכל לחבר אותו בכלל לא למגבר ולא למערכת עצמה... עכשיו אני מבין למה התכוונת.
הממ אני יחפש מגבר טוב במחיר סביר... אני ינסה למצוא גם של חברה טובה.
תראו מה עשיתם לי, רציתי לקנות מערכת ב-500 שקל ואני הולך להוציא 1500 שקל חח, אותו הדבר עשו לי שבאתי לקנות מחשב באתי עם תקציב של 5000-6000 ויצאתי עם 8000...

חח הוצאתם לי את החשק לחבר את ה-CLARION עם כל המגברים שלכם והקומפוננטים שלכם!

נערך לאחרונה ע"י iting5 בתאריך 24-09-2005 בשעה 19:26.
ישן 24-09-2005, 20:00
  iting5 iting5 אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי gonen_ra23 שמתחילה ב "לא! למרות שזה נשמע מפתה, לא..."

תבין, אני לא עשיר או משהו אבל אני עובד בעבודה קבועה ואין לי הרבה הוצאות מעבר לטלפון, דלק, אחזקה של אוטו (מוסך וכו'). אמנם אני רוצה לחסוך אבל אני חושב שמותר לי להשתגע פעם ב... :]
בוא נגיד ככה שמבחינה כספית אני יכול להוציא בערך 2000 על מערכת ועוד ישאר לי אקסטרה מהמשכורת של החודש אחרי כל ההוצאות.. שכמעט ואין.
הסיבה שאני אמרתי שאני לא רוצה להפציץ במערכת, היא בגלל שיש לי אוטו ישן, ואני פשוט מפחד שזה כמו שאמרו כאן מקודם "ינקר עיניים" ומישהו יחליט שהוא רוצה אותה... ויקח.
אין לי אזעקה באוטו כהתחלה.
השבוע הוצאתי 700 שקל על האוטו כדי לתקן את כל ה-"פירצות" שהיו בו, רק כדי שאני יוכל להרכיב בפנים מערכת בראש שקט, כמה שיותר.

ישן 23-09-2005, 17:45

עדכון קל, אם מישהו מעוניין לדעת
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי iting5 שמתחילה ב "המלצה לרמקולים לרכב"

לפני חצי שעה סיימתי התקנה של magnat bullpower 5.25" וזוג פיוניר 160W
באוטו של אח של חברה שלי.
עבדנו בערך 4 שעות להחליף את הרדיו דיסק שהיה באוטו כשהוא קנה (audiotec) עם הרדיו דיסק שהוא קנה לאוטו הקודם (של jvc),
החלפנו את הרמקולים האחוריים (red sound) שהיו מחוברים למגבר (alpine 2ch) ברמקולים של פיוניר (6*9 מחוברים ישירות לפאנל).
החלפנו את הרמקולים הקדמיים (vulcan או משהו בסגנון) עם הסט של magnat מחוברים למגבר של alpine.

התוצאות מעולות. היה צריך אפילו להוריד את ה gain במגבר כדי לשמוע את הרמקולים האחוריים.

אין ספק שקומפוננט ללא מגבר אינו מנוצל לחלוטין והוא קניה מיותרת אלא אם יש מחשבה על לחבר אותו למגבר בעתיד.

גם הקומפוננט וגם הפיוניר היו אצלי באוטו קודם, וכשהחלפתי את המערכת נתתי לו אותם. אצלי הם לא היו מוגברים, וגם אצלו באוטו הקודם.
עכשיו, פשוט עולם אחר.

ישן 27-09-2005, 13:51
  m_j m_j אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.10.01
בנוסף, להתקין מגבר זאת הוצאה לא קטנה
בתגובה להודעה מספר 30 שנכתבה על ידי iting5 שמתחילה ב "זהו שאני לא רוצה להשקיע במגבר..."

באיזור ה300 ש"ח ואפילו יותר.

לדעתי, תקנה מגבר 2 ערוצים של BOSS (מוציא באיזור ה40 וואט RMS), יעלה לך בסביבות 350 ש"ח. תתקין את המגבר בתא כפפות או משהו, הוא קטן ולא יתחמם לך בכלל אם תגביר איתו את הקומפוננט. ההתקנה לא תעלה כל כך הרבה מכיוון ובקושי תצטרך חיווט (+ קצר מאוד, - קצר מאוד RCA פיצפון וכבלים קצרים לרימוט ולרמקולים).

תקנה גם את הקומפוננט של מורל פולס ותגביר אותו דרך המגבר של הבוס, המורל עולים באיזור ה650 ש"ח.

ובשביל הבאס תקנה 6X9 של פיוניר 260W הם עולים באיזור ה230 ש"ח. אם תרצה באמת להנות מהאיכות של הקומפוננט, תוכל לחבר לרמקולים של פיוניר קורסאובר פאסיבי (בעקרון זה כולה קבל של 470 מיקרופראד בערך).. זה יגרום לרמקולים לנגן רק את התרדים הנמוכים (באס) וככה את המיד ריינג' ואת הצלילים הגבוההים תקבל מהקומפוננט והסאונד יהיה מעולה.

ישן 27-09-2005, 22:16
  iting5 iting5 אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 32 שנכתבה על ידי m_j שמתחילה ב "בנוסף, להתקין מגבר זאת הוצאה לא קטנה"

אני לא חושב שיעלה לי הרבה כי נגיד שאני קונה את מגבר של רוקפורד אז לפי מה שהבנתי הוא קטן ונחמד ואני יכול לשים אותו מתחת לאחד המושבים הקדמיים... ובקטע של BOSS שאלתי עליהם קצת ואמרו לי שאם אתה לא קונה את המגברים היותר טובים ויקרים שלהם אל תקנה. ואני לא רוצה לקנות משהו מעפן, אם כבר אני קונה את ההכי פשוט שיש אני יקנה אותו מהחברה הכי טובה שיש, שאני יקבל ממנו תמורה כמה שיותר.

ויש לי שאלה אולי קצת מאוחרת אבל בכל זאת... ברנו 5 שנת 90, מה הגודל של הרמקולים בדלתות הקידמיות 6.5 או 5.25? ניסיתי למצוא משהו באתר של רנו ולא מצאתי כלום שם.

ישן 29-09-2005, 20:16
  iting5 iting5 אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי iting5 שמתחילה ב "המלצה לרמקולים לרכב"

טוב, אולי מישהו מכם יוכל להאיר קצת את המצב בשבילי..
דבר ראשון בואו נתחיל מזה:
ההספק של הרדיו דיסק הוא 50WX4 RMS
ההספק של ה-6X9 הוא 40W RMS
וההספק של הקומפוננט של מורל שאני רוצה לקנות הוא 120W RMS

בקשר למגבר של רוקפורד שאני רוצה אני לא יודע מה ההספק בדיוק זה מה שרשום באתר:
- RMS 50W *2 בחיבור 4ohms. (בקומפוננט שאני רוצה רשום "התנגדות 4ohms").
- RMS 100W *2 בחיבור 2ohms.

עכשיו מה שאני תכננתי לעשות זה לחבר את הקומפוננט של מורל למגבר, אבל ששאלתי את גיסי הוא אמר לי שלהיפך, שאת הרמקולים האחוריים אני צריך לחבר למגבר... כי אם אני יחבר את הקידמיים אני ישרוף אותם...
אז אני לא סגור על עצמי, לא בא לי לשרוף רמקולים ב-500 שקל...

נערך לאחרונה ע"י iting5 בתאריך 29-09-2005 בשעה 20:20.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:23

הדף נוצר ב 0.18 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר