לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 18-09-2005, 07:39
צלמית המשתמש של האור מציון
  האור מציון האור מציון אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.02.04
צילום שווה תמונה אחת יותר מאלף מילים - לא נשכח ולא נסלח !

שבוע טוב לכוווווווולם,

האמת שכבר עבר שבוע מאז שחלפו להם ארבע שנים מאותו יום 9.11.2001, היום בו עברה ארה"ב את אחת ממתקפות הטרור האיומים ביותר שהיא חוותה אי פעם, ורק עכשיו הזדמן לידי לשבת על המחשב ולהעלות את התמונה הזאת.

בתור אחד שהיה כאן בארה"ב לפני הפיגוע וגם זמן קצר לאחר הפיגוע והרבה פעמים לאחר מכן, התמונה הנוכחית שאני מציג בפניכים אומרת לי המון, רק מי שהיה במקום יוכל להבין מה הייתה עוצמתם של התאומים הללו, ועד כמה הם הוסיפו נופך לנוף המעניין של מנהטן שהיום הוא לוקה בחסר בגלל העדרותם של התאומים הללו. בכל מקרה שבוע שעבר ביום ראשון הייתי במקום בו עמדו התאומים בדיוק בזמן בו הם קרסו 4 שנים לפני כן, עצרת הזיכרון שאירעה שם הייתה שוברת לב, ובערב חבר שלי חזר לשם בכדי לצלם את התמונה הנוכחית ותודתי נתונה לו על אישורו לפירסום התמונה כאן בפרש.

ולמי שרוצה לדעת קצת על מה מדובר, אלו 2 אלומות אור הבנויים מעשרות פרוז'קטורים רבי עוצמה לזכר התאומים ז"ל, אלומות אור אלו הודלקו במשך כשבוע כאשר היה ניתן לצפות בהם ממרחקים בשל גובהם הרב שהזדקר לשמי מנהטן.
שנה שעברה הם הודלקו מתוך האיזור בו היו בינייני התאומים מה שנקרא "גראונד זירו", השנה הם הוזזו קצת (מעל הכניסה להולנד טונל אם אני לא טועה).

בכל מקרה, נקווה רק לבשורות טובות, ואחלה של שבוע טוב ומבורך לכווווווווולם.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

נערך לאחרונה ע"י האור מציון בתאריך 18-09-2005 בשעה 07:42.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 19-09-2005, 15:57
  _Stinky_ _Stinky_ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.08.03
יותר מכך.
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי Barbos7 שמתחילה ב "[QUOTE=jointelmen]זה עסק שלהם..."

האמריקאים גרמו לך לחיות היום!
- הם הצילו את הסבים והסבתות שלך במלחמת העולם השנייה, אם זה לא היה כך - לא היית נולד.
- הם עזרו לישראל להקים מדינה עצמאית, ב1948 (הם הצביעו בעד)
- הם הביאו לנו אספקה רבה מאוד בזמן כל המלחמות שלנו כדי לעזור לנו,
ביניהם הכי חשובה - מלחמת יום הכיפורים, אשר בה, אם לא היינו מקבלים את הסיוע האמריקני,
אולי לא היינו כאן היום.
- האמריקאים מטילים וטו כל שני וחמישי על החלטות או"ם נגד ישראל, ויש אלפי החלטות כאלה כל שנה, אלפים. ביניהם החלטות שבהן היינו חייבים להפיל את גדר ההפרדה, או שחייבים לצאת מעזה (לפני ההתנתקות) או שנקבל וטו ולא ישלח לארץ פריטים מחו"ל.
- האמריקאים הצילו אותנו במלחמת המפרץ, שבה הם עזרו לישראל כאשר היא הופצצה ע"י העירקים.
- האמריקאים מביאים לנו כל שנה 4 מילייארד דולר\שקל (לא זוכר בדיוק) בשביל שנקנה נשקים, טילים, טנקים וכד'.

בקיצור, בלי האמרקיאים לא הייתה ולא תהיה מדינת ישראל. אנחנו צריכים לעשות כל מה שהם אומרים לנו כי אנחנו חייבים להם באבואה בואה. והם עוד ימשיכו לסייע לנו, זה בטוח. כל עוד אנחנו לא נרגיז אותם, ואסור לנו להרגיז אותם, בלעדיהם אין ישראל.

נ.ב

יש גם סיוע לא ממהממשלה האמריקאית, אלא כלל עולמית, רוב ההכנסות של ישראל הם מענף ההייטק בימינו, ולא מחקלאות או ממפעלי משאבים שונים. והייטק מוכרים לאנשים בחו"ל.
בלי "חו"ל" אין כלכלה "חזקה" לישראל.

ישן 20-09-2005, 06:06
  al-x al-x אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.11.01
שלח הודעה דרך ICQ אל al-x שלח הודעה דרך MSN אל al-x
בתגובה להודעה מספר 37 שנכתבה על ידי jointelmen שמתחילה ב "חשבונות שלו..... הוא אלוקים לא אתה...."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי jointelmen
חוצמזה מה אתה חושב שבכל דבר הוא מתערב...?

תראה בזה אין לי מושג אני לא רוצה לדבר סתם....

אבל דבר אחד אני יודע שהעונש הזה בא על 2 דברים:
1. התבוללות אבל אחושרמוטא התבוללות....!!!! אני מדבר על זה שיהודיות הזדיינו עם נאצים חופשי...!
2. דיבור בבתיי כנסת... זה אני מעדיף שלא תתייחסו לסיבה הזאת זה סתם יגרום למריבות מיותרות פה...
אני רק יסביר בקצרה שלדבר בבית כנסת זה מפורר את העמודים שהעולם עומד עליהם ומרש גיהנום.... (וזה בקצרה...)

נכון, באמת, שיתערב בכל דבר? ליהוה יש לו"ז עמוס, הוא לא יכול להתפנות להכל שטות, רק לדברים החשובים באמת. כופרים חצופים!

ודיבור בבתי הכנסת, זה על אותו רעיון של דיבור בספריה, אפילו גרוע מכך, כי בית הכנסת אלוהים שומע, ואם אמרתם משהו רע, ובמקרה הוא לא עסוק מדי באותו יום, אתם תחטפו.
ישן 20-09-2005, 08:52
צלמית המשתמש של jtm
  משתמש זכר jtm jtm אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.12.03
שלח הודעה דרך ICQ אל jtm שלח הודעה דרך MSN אל jtm
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי _Stinky_ שמתחילה ב "יותר מכך."

" הם הצילו את הסבים והסבתות שלך במלחמת העולם השנייה, אם זה לא היה כך - לא היית נולד."
מבחינה צבאית הם לא עשו זין ב-WW2. מבחינה צבאית הם באו לקראת הסוף, ואספו את השאריות.

"הם עזרו לישראל להקים מדינה עצמאית, ב1948 (הם הצביעו בעד)"
יחד עם עוד 32 ארצות. למה לא לתת לאמריקה את כ-ל הקרדיט.

"הם הביאו לנו אספקה רבה מאוד בזמן כל המלחמות שלנו כדי לעזור לנו,
ביניהם הכי חשובה - מלחמת יום הכיפורים, אשר בה, אם לא היינו מקבלים את הסיוע האמריקני,
אולי לא היינו כאן היום."

הם התחילו "לתרום" לישראל רק אחרי מלחמת ששת הימים. ולמעשה, ייתכן ואם לא היינו מקבלים את הסיוע האמריקני במלחמת יום כיפור, היינו פחות שאננים, ולא היינו מקבלים בעיטה בבייצים. לך תדע.

"האמריקאים הצילו אותנו במלחמת המפרץ, שבה הם עזרו לישראל כאשר היא הופצצה ע"י העירקים."
מה אני אגיד לך, הם ממש הצילו אותנו מהיכחדות. מה היינו עושים בלעדיהם.

"האמריקאים מביאים לנו כל שנה 4 מילייארד דולר\שקל (לא זוכר בדיוק) בשביל שנקנה נשקים, טילים, טנקים וכד'."
הם מרוויחים מזה יותר מאיתנו.

"בקיצור, בלי האמרקיאים לא הייתה ולא תהיה מדינת ישראל.
לא הייתה מדינת ישראל? באמת? איך אתה יודע? אתה בטוח בזה?

"אנחנו צריכים לעשות כל מה שהם אומרים לנו כי אנחנו חייבים להם באבואה בואה. והם עוד ימשיכו לסייע לנו, זה בטוח. כל עוד אנחנו לא נרגיז אותם, ואסור לנו להרגיז אותם, בלעדיהם אין ישראל."
אולי גם להיכנס איתם למקלחת ולהפיל את הסבון?

ישן 20-09-2005, 09:08
  AlexKarpman AlexKarpman אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.12.01
טוב, אחרי היציאה עם נפוליאון, לא ציפיתי לידע היסטורי רב ממך, אבל זה כבר מוגזם...
בתגובה להודעה מספר 42 שנכתבה על ידי jtm שמתחילה ב "[i]" הם הצילו את הסבים..."

בקיצור נמרץ:
  • הכסף האמריקני מימן את כל המלחמה בנאצים. נקודה.
  • אילו ארה"ב וברה"מ לא היו מובילות את ההצבעה, אפשרי מאוד
    שהיא לא הייתה עוברת. זו הייתה הסכמה נדירה מאוד בין שתיהן
    באותה תקופה.
  • מהכספים האמריקאים אנחנו מרוויחים הרבה יותר מהם, לפחות
    בטווח המיידי. (כלומר, בלי להכנס לעניין התלות הכמעט התמכרותית
    שאנו מפתחים כלפי ארה"ב)
  • אבל חשוב מכל, עניין מלחמת יוהכ"פ: הרכבת האווירית האמריקנים
    לישראל התחילה ב-14 באוקטובר. המלחמה התחילה ב-6 באוקטובר.
    רוב האנשים יבינו שהממלחמה החלה למעלה משבוע לפני שהחלה
    הרכבת האווירית...
    אנחנו היינו שאננים הרבה לפני זה, הרבה לפני פרוץ המלחמה, ובטח
    שלפני תחילת הרכבת...
ישן 20-09-2005, 09:59
צלמית המשתמש של jtm
  משתמש זכר jtm jtm אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.12.03
שלח הודעה דרך ICQ אל jtm שלח הודעה דרך MSN אל jtm
בתגובה להודעה מספר 43 שנכתבה על ידי AlexKarpman שמתחילה ב "טוב, אחרי היציאה עם נפוליאון, לא ציפיתי לידע היסטורי רב ממך, אבל זה כבר מוגזם..."

די כבר עם נפוליון... ממציא יציאות לא קשורות, ועוד יורד עלי בגלל שאני מתייחס אליהן.

* הכסף מימן. אבל יש הבדל בין שליחת חיילים לבין שליחת כסף.
* נכון, אבל מה הקשר בין זה לבין העובדה שאנחנו צריכים לסגוד, ולנקות את התחת של אמריקה, כמו שסטינקי אמר? ומה הקשר בין זה שבזכות האמריקנים הוא עדיין חי?
* אפשר להתווכח על זה (אבל לא איתי).
* צודק, הגזמתי.

הנקודה היא שסטינקי פחות או יותר דרש שנתחיל להתפלל לאמריקנים ולסגוד להם. אני אמרתי (או יותר נכון, התכוונתי) שהאמריקנים לא קדושים, ושהם לא עושים את כל מה שהוא אמר מתוך אהבה כלפינו כמו מתוך אינטרסים אישיים.

ישן 20-09-2005, 15:21
  AlexKarpman AlexKarpman אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.12.01
ועכשיו אתה פונה לשקרים :)
בתגובה להודעה מספר 52 שנכתבה על ידי jtm שמתחילה ב "עוד פעם אתה שם לי מילים בפה. ..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי jtm
ציטוט:
במקור נכתב על ידי _Stinky_
הם הביאו לנו אספקה רבה מאוד בזמן כל המלחמות שלנו כדי לעזור לנו,
אולי לא היינו כאן היום.
הם התחילו "לתרום" לישראל רק אחרי מלחמת ששת הימים. ולמעשה, ייתכן ואם לא היינו מקבלים את הסיוע האמריקני במלחמת יום כיפור, היינו פחות שאננים, ולא היינו מקבלים בעיטה בבייצים. לך תדע.

נערך לאחרונה ע"י AlexKarpman בתאריך 20-09-2005 בשעה 15:30. סיבה: תיקון לינקים
ישן 20-09-2005, 13:24
  _Stinky_ _Stinky_ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.08.03
אתה ילד מטומטם בלי הבנה קטנה מעבר..
בתגובה להודעה מספר 63 שנכתבה על ידי jointelmen שמתחילה ב "כן"

בוא נגיד ויש אלוהים אוקיי?
גם היום אנחנו מתבוללים אחושרמוטה כמו שאתה אומר, אז למה הוא הציל אותך בממוות?

אתה פשוט מטומטם. אלוהים רוצה שאת 10 הדברות כל העמים יקיימו ולא רק ישראל, ככה כתוב בתנ"כ.
אז הוא היה אמור להעניש את הנאצים, ממש להעניש אותם כי הם רצחו כ"כ הרבה אנשים.
אז למה הוא לא רוצח אותם?!
לא הוא לא רוצח את כל החמאס וכל אלה שכולם רוצים רק להרוג אותנו??

קיצור, סתום ת'פה.
אין לי שום בעייה נגד דת, ויכול להיות שיש כזה דבר אלוהים, אני אישית חושב שזה משהו שהיה פעם ולא קיים יותר היום.

בכל מקרה, אלוהים או לא אלוהים, עובדה שללא האמריקאים לא היית חיי היום, לא משנה מה הנסיבות.
נ.ב
נכון שבWW2 המריאקים לא הנידו אפאף עד שפגעו להם בpearl harbor ונכון שהם עוזרים לנו פה כי יש להם איטרס, ועכשיו הם תקועים איתנו (הם עזרו לנו כי היינו המדינה הדמוקרטית היחידה במזרח התיכון, והם דוגלים בדמוקרטיה. חוץ מזה, הרוסים עזרו לערבים באותה התקופה, אז הם עזרו לנו)
אבל ככה או ככה, האמריקאים הצילו אותנו מליון פעם

ישן 20-09-2005, 14:13
  dor_danino dor_danino אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.05.03
אלכס אמר את אחד הדברים הנכונים
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי האור מציון שמתחילה ב "שווה תמונה אחת יותר מאלף מילים - לא נשכח ולא נסלח !"

בלי האמריקאים אין לנו סיכוי לשרוד.

ובקשר לדתי האידיוט שאיכפת לו מהציפור המעאפנה שלו יותר מאשר 3000 האמריקאים
אתה מטומטם, למה זה מגיע להם? אם זה היה ערבים הייתי אומר מילא, אבל מה הם עשו לך? למה שאלוהים יעשה את זה דווקא לעם שהכי הרבה עוזר לנו? תפסיק לחשוב שאנחנו מיוחדים, אנחנו סה"כ עוד עם על כדור הארץ ואם יש מישהו שמתפלל לאלוהים רק מתי שנוח לו זה אתה, אמרת שאבא שלך מת, קודם כל משתתף בצערך כי יש לי קצת מושג בקטע הזה, ודבר השני, איפה היה אלוהים כשאבא שלך מת? אני לא קולט איך אתה מסוגל להגיד "אלוהים צודק, הוא הרג את אבא שלי כנראה מסיבה נכונה". זה פתטי. אתה סתם אומר על אלוהים שהוא צודק ושאין לך איך להוכיח אתה אומר "הוא פועל בדרכים נסתרות בלה בלה בלה"
אגב, בתנך הוא משוחח שם חופשי עם נביאים וכאלה, איפה הוא כבר 3000 שנה? איפה הוא נעלם? מה קרה נמאס לו? ברוגז?
תעשה לי טובה, אתה עיוור תפקח את העיניים ואולי תראה שאתה מדבר שטויות

ישן 20-09-2005, 22:57
צלמית המשתמש של jointelmen
  jointelmen jointelmen אינו מחובר  
חסום

חבר מתאריך: 07.11.04
שלח הודעה דרך ICQ אל jointelmen
בתגובה להודעה מספר 76 שנכתבה על ידי dor_danino שמתחילה ב "אלכס אמר את אחד הדברים הנכונים"

אתה באמת חושב שהאמריקאים עוזרים לנו כי אכפת להם?? כי אנחנו בני אדם וכי זה לא הומאני לא לעזור...?? חח אתה חיי בסרט!! אם זה היה תלוי בעם האמריקאי לא הייתה מקבל עזרה בשקל!! זה הממשלה הדבילית שלהם ש"רוצה לשמור על שלום עולמי" משחקים אותה אלוהים!

אתה אומר שאנחנו עוד עם על כדור הארץ?? אנחנו לא עוד עם אנחנו "העם"!
למה שהוא יעש את זה לעם שהכי הרבה עוזר לנו!?!??!?! הם עושים הכל נגד היהדות...! נגדו!
בשבילך ההיתנתקות זה עזרה בשבילנו... בשבילו זה בדיוק הפוך...! בשבילו האמריקאים הם אלה שאחראים לאנשים חולי לב שזרוקים ברחובות עכשיו לנשים מיילדות ברחובות...! אנשים שצריכים תרופות 3 פעמים ביום במקרר אם לא הם מתים...!
הם אחראים להחזרה של שטח ששייך לנו לפי התורה שהוא בעצמו נתן לאברהם אבינו....\!

אתה אומר שהוא משוחח עם נביאים חופשי... חחח אתה מצחיק מאוד...!! מי אמר לך שהוא לא מתנבא היום? אתה חושב שאם בא למישהו אלוקים בחלום או נבואה הוא ירוץ לספר בחדשות היי תקשיבו ה' התנבא אלי...!! חחחחחח
ומי אמר שיש אנשים מספיק גדולים כדיי שהוא יתנבא היום...!! מה הוא בן אדם נראה לך?
תראה כמה כפירה יש היום....!! אתם פה למשל אפיקורסים אחד אחד...!!
באף מקיום בעולם המדינה לא הולכת נ-ג-ד הדת...!! חוץ מישראל..... רק היהדות זה שטויות....!

היהדות ש3 הדתות הכי גדולות בניויות אליה היא שטויות...!

דבר אחרון.... אידיוט תקרא למי שעשה אותך יאימבציל....!

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:40

הדף נוצר ב 0.17 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר