לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה - לא לשכוח להוסיף תגיות ספויילר היכן שצריך! - חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > קולנוע וטלוויזיה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 22-09-2005, 22:30
צלמית המשתמש של DIABLO
  DIABLO DIABLO אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.10.01
+ספוילרים+
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי nopel שמתחילה ב "Lost - עונה שנייה"

+ספוילרים+

איזה פרק ענק!!

יש כמה דברים שאני רוצה לשתף..

+ספוילרים+

1. הקטע עם הזה שכתוב "מבודד" על הפתח, ועוד מבפנים היה אדיר.
מחשבות שיש לי בקשר לזה- יכול ליהיות שכל האי הזה הוא על בסיס תיבת נוח.
על האי נמצאים כל מיני סוגי חיות, שבעיקרון לא חיות באותו מקום, למשל הדב קוטב- אין קשר לחזיר בר.
ובתוך הפתח יש את האיש, שאמור להמשיך את החיים אחרי שיקרה מה שיקרה.. oO
(הביאו כלב לאותו אי דרך המטוס)

+ספוילרים+

2. לא מובן(כמובן) כל הקטע של האיש בפתח. כל מה שיש שם זה מתקופת ה-60.
אז נגיד שכל מה שנכנס לשם, נכנס לשם בשנות ה-60, דאזמונד(האיש שחי בפתח) היה מחוץ לפתח לפני פחות מ-40 שנה.
אז אם נגיד הוא נכנס לפתח בשנות ה90(נגיד) איך זה שהציוד שם מיושן? :|

+ספוילרים+

3. משו שקשה לשים לב אליו- אחרי שיש את הקטע של הפתח מבפנים (בהתחלה), אז רואים את ג'ון, ג'אק, הארלי וקייט מתווכחים להיכנס או לא.
אז ברקע שומעים מן כאלה קולות של זיקוקים(שרקנים כאלה).
באמצע הדיבורים של ג'אק ולוק- קייט עוצרת אותם ואומרת "ג'אק" וג'אק עונה לה "מה?".
אבל קייט לא עונה, ועושה מן כזה מבט שהיא מסתכלת כזה לאויר- יכול ליהיות שהיא נסתה להקשיב לרעש של הזיקוקים?(!)

אחרי זמן מה- שוב יש קטע שקייט מנסה להקשיב לקולות האלה.

אה- ובדיוק באותו קטע ראשון שקייט "קופצת" לתוך השיחה של ג'אק ולוק, אז באותו רגע שהם בשקט יש עוד רעשים, של חיות מסביב- למשל צרצרים.

קטע שמזכיר את הקטע של בון עם הקשר במטוס עם הסמים:
בפרק שבון עלה למטוס שלוק ראה בחלום- אז הוא דיבר בקשר והודיע שהוא אחד הניצולים של הטיסה 815.
בחזרה עונים לו: "לא, אנחנו הניצולים של טיסה 815".
אז ברגע שאומרים את זה אז לוק צועק "בון", ואז איפשר לשמוע אותו.

אח"כ(או מחר) אני יוסיף עוד שטויות שעלו לי בראש שאני ממש רוצה להוציא- תהנו

נערך לאחרונה ע"י DIABLO בתאריך 22-09-2005 בשעה 22:40.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 02-10-2005, 19:28
  galt galt אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.06.05
בתגובה להודעה מספר 32 שנכתבה על ידי Baba שמתחילה ב "התאוריה שלי: כנראה מדובר..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Baba
התאוריה שלי: כנראה מדובר במערכת האבטחה של האי... הכריש/ים והמפלצ/ות מגנים על דסמונד מאנשים הנגועים במחלה או מאנשים שמנסים להתקרב לאי כדי שלא ידבקו.

יכול להיות שחלק מהמפלצות שייכות לדזמונד אבל הכרישים?
ולמרות שגם אני חשדתי שהבחורה שזרקה את הפצצה על הרפסודה זאת אלכס (וזה גם היה מקשר אותנו לזה שהחוטפים הם "האחרים", אפשרות סבירה מאוד), עכשיו הסתכלתי על הפנים שלה והיא לא ממש נראית כמו מישהי בת 16...
2 שאלות:
1. בפרק האחרון לעונה הראשונה ג'ק, לוק, הארלי וקייט מותקפים על ידי מפלצת כלשהי...כשהיא נעלמת רואים מין עשן שעף ונעלם:
http://lost-media.com/modules.php?n...bum=486&pos=670
http://lost-media.com/modules.php?n...bum=486&pos=671

מה זה לדעתכם? אולי זאת המחלה שעליה דניאל ודאזמונד דיברו עליהם?

2. כששאנון רדפה אחריה וינסנט וראתה את וולט נוטף מים (אגב זה היה ממש מפחיד :| ) זאת הייתה הזיה או שהוא באמת היה שם? מצד אחד אם הוא היה שם אז...למה הוא לא נשאר שם? מצד שני, למה ששאנון, שלא יודעת על החטיפה של וולט וההתפוצצות של הרפסודה תראה את וולט נוטף מים?

ישן 03-10-2005, 00:45
צלמית המשתמש של DIABLO
  DIABLO DIABLO אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.10.01
בתגובה להודעה מספר 33 שנכתבה על ידי galt שמתחילה ב "[QUOTE=Baba]התאוריה שלי:..."

בקשר לשאלה 2...

וולט ידוע לנו כילד עם כוחות על חושיים, אז יכול ליהיות שבעזרת וינסנט הוא קירב את שאנון למקום שבו יוכל לדבר איתה ב"דרך על-חושית".
למה ברברס? לוידע.
למה ככ מרוחק ולבד? לוידע.

אבל מה שכן, הוא תקשר איתה, לפי דעתי, כי אליה הוא מרגיש הכי קרוב, והוא סמך עליה עם וינסנט אז הוא חושב שהיא לא תעכזב אותו.

בקשר לסמל שעל הכריש...

זה לא בדיוק אותו סמל שיש על החולצה של דזמונד, ובכלל בתוך הפתח.

יש את הקוים מסביב שהם לא בדיוק תואמים.
ויש את האמצע- שעל החולצה של דזמונד יש מן כזה ברבור/נחש, אבל על הכריש אין.

יכול ליהיות שזה בשביל להבדיל את מה שנמצא בתוך הפתח למה שמבחוץ בשביל לא להדביק את מי שבפנים.
ישן 07-10-2005, 19:23
  SolidFlam SolidFlam אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.10.05
מגעיל אני מתחיל להתאכזב מהעונה השנייה

*ספוילרים פוטנציאליים לשלושת הפרקים הראשונים של העונה השנייה*

היום ראיתי את הפרק השלישי של העונה השנייה, ואני לא יכול להתעלם מתחושת האכזבה שמתפתחת בי.
העונה הראשונה הייתה פשוט מצוינת, וגם הפרק הראשון של העונה השנייה הוא אחד הפרקים האהובים עליי בכל הסדרה.
עם שני הפרקים הראשונים של העונה השנייה היה נחמד פעם אחת לקחת את העניינים לאט יותר ולהסתכל על מסגרת זמן אחת ממספר זויות. אבל עכשיו זה פשוט מוגזם, אני מרגיש שבקושי זזים לאנשהו, וכיוון שכל הזמן אנחנו רואים או את המבנה התת-קרקעי הזה או את הצרות של סויר, ג'ין ומייקל, דמויות אחרות מוזנחות לגמרי.
גם כל הקטע ב"כלא" הזה שסויר ושות' נמצאים בו כרגע, עם איך שמישל רודריגז תיחמנה אותם, זה היה בזבוז זמן בשביל לראות אותם נדפקים בצורה די פשוטה. כאילו הכותבים פתאום קלטו "שיט, סויר יכל להשתמש באקדח!" והם רצו לפתור את העניין הזה כמה שיותר מהר אז הם סתם זרקו איזה משהו פשוט.

מה קרה למסתורין של העונה הראשונה? עכשיו סתם יש איזה שעון טיפשי, ואפילו שכל האי הזה מוזר, להציל את העולם בעזרת כמה מספרים וכפתור נשמע ממש מפגר. חשבתי שסוף סוף ג'ק יכניס בהם הגיון, אבל בסוף גם הוא התפתה לשטות הזו ועצר את הרס העולם או מה שזה לא יהיה.

אה וגם מי האידיוט שהכין את ה-Preview בסוף הפרק ותקע את הספוילר ההוא שם?

נערך לאחרונה ע"י SolidFlam בתאריך 07-10-2005 בשעה 19:44.
ישן 13-10-2005, 13:41
  galt galt אינו מחובר  

דברים ששכחתי להוסיף...
ראינו את הסמל של דרמה במחבוא של אלה מהזנב
http://www.tapuz.co.il/forums/main/...&msgid=63406140
לא שאפשר ממש לנחש, אבל על איזה חלק לדעתכם אחראית המעבדה הזאת?
זה כבר הסמל השלישי שאנחנו רואים, בנוסף לסמל שעל הכריש ולסמל של תחנה מספר שלוש עם הברבור.
ועוד משהו חשוב - היו פה וויכוחים אם הלוגו שעל הכריש והלוגו המוכר לנו זהים, דבר שיוכיח שכל התחנות נמצאות על האי... העובדה שיש עוד לוגו עם ציור אחר מוכיחה את זה (למרות שלי זה היה ברור מקודם, אישית ראיתי הבדל בין הלוגו שעל הכריש והלוגו המוכר לנו וגם אפשר להתבסס על המשפט של הסיני מהסרט של דרמה: "שמודד את התנודות האלקטרומגנטיות מהאיזור הזה של האי". הוא הדגיש את העובדה שהמעבדה מודדת את התנודות באיזור מסויים באי, ולא את התנודות בכל האי...וזה די רמז לי לכיוון שכל התחנות באי).
הזכרתי בהודעה הקודמת את עניין ה"וולט על קרטון החלב"...זה נראה לכם כמו איזה מסר שוולט ניסה לשדר או סתם בדיחה קטנה?
ומשהו אחרון - הגרסה שראיתי לא כללה בסוף את הטריילר ל205...אם מישהו יוכל להגיד מה קורה שם או אפילו לחתוך את הקטע הזה בלבד ולהעלות יהיה נחמד מאוד מצדו

ישן 15-10-2005, 19:57
  Pancho Pancho אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.11.04
=\
בתגובה להודעה מספר 76 שנכתבה על ידי c0w שמתחילה ב "204 - חלש מאוד."

לפעמים הדברים האלה מעצבנים אותי.

חברים, "אבודים" זו סידרה. לא משוואה מתמטית. אז מה אם אין התקדמות בעלילה? אז מה אם לא הסבירו כמה וכמה דברים? זה סיפור, ישנה עלילה! למען השם, דיי כבר לחפש משמעויות ורמיזות וסיבוכים ופתרונות. תנו קצת להנות מעלילה מצויינת, שבאמת כפי שכבר נאמר פה, החזירה את האווירה לסגנון העונה הראשונה. (ולמען האמת, לזה חיכיתי כל העונה השניה). העיסוק הזה במספרים פשוט יצא לי מכול חור אפשרי. בפורומים של הסידרה בחו"ל ישנם כל מיני אנשים מספרים מעפנים כאלה, שואמרים שאם לוקחים את ההיקף נחיריים של וולט באינצ'ים, מחברים למספר השיניים שיש לסוייר בערך מוחלט יוצא 108 שזה הסכום של המספרים. אז חלאס! רוצים עלילה!
ישן 14-10-2005, 20:33
  galt galt אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 80 שנכתבה על ידי Bazay שמתחילה ב "204 - מצוין."

כן ולא...
מצד אחד אהבתי את הסצינה עם החלוקת אוכל שהחזירה אותי קצת לסצינות הסיום בעונה הראשונה. מצד שני אנחנו לא מקבלים תשובות אמיתיות...כמו שמישהו אמר בתפוז, אני רוצה תשובות לשאלות כמו: מה זה המפלצת, למה קייט ברחה מהחוק, למה הארלי היה במוסד פסיכיאטרי, למה לוק היה בכסא גלגלים, מה קרה עם אשתו של ג'ק ועוד ועוד ולא האם יש חמאת בוטנים היה פרק נחמד סך הכל כי הוא קצת החזיר אותנו לאווירה של העונה הראשונה אבל עדיין, יש תחושה של הליכה במקום.
עוד משהו - הרגע ראיתי את הפרומו של הפרק החמישי סוף סוף, אם אדוולה (כושי גדול) אומר "אין לך מושג למה הם מסוגלים" ואז מתחבא בשיחים ולוחש "ששש...האחרים" הם כנראה באמת מפחידים רואים את הרגליים שלהם כשהוא וג'ין מתחבאים בשיחים, אולי נראה אותם סוף סוף? אגב בפרק הבא נדע את השם שלו...ובאחד הפרקים הבאים גם נדע על אלה מהזנב, זה יהיה מעניין.
ועוד משהו בקשר לטריילר - אהבה לבן שלך והרגשה של חוסר אחריות או לא, מייקל ברח!?

האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:47

הדף נוצר ב 0.19 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר