לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שבוע טוב לכולם =] חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > אופנה, יופי ואסתטיקה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 26-10-2005, 21:11
צלמית המשתמש של Tip Tip
  Tip Tip Tip Tip אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.06.05
אז ככה :)
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי רועי 18 שמתחילה ב "שעווה (דחוף)"

1. יש שעווה מיוחדת לגברים?? לא שאני יודעת....

2. מה יותר כואב שעווה או מכונה להורדת שערות של נשים?? אמממ, זה תלוי... שעווה אפשר לעשות רק כשהשערות ארוכות, אחרת הן לא נתפסות ויורדות... אז כשהשערות ארוכות עדיף שעווה, זה פחות כואב לדעתי, במשיכה אחת יוצאת כמות גדולה יותר של שערות... וכשהשערות יותר קצרות, או בודדות, אז עדיף מכונה... כי בשעווה הן לא ייצאו... המכשיר עושה את אותה פעולה בדיוק של שעווה - מוציא מהשורש...

3. מה יותר טוב שעווה קרה או שעווה חמה? פעם אחרונה חברה עשתה לי עם שעווה קרה ויצא מעולה, הבעיה בשעווה חמה לדעתי שלפעמים היא חמה מידי שזה שורף, וזה יותר כאב מהמשיכה של הרצועה עצמה... הייתי הולכת על קרה...

4. מה המחירים של שעווה (בערך)?? סביבות ה20-25 ניראה לי (יש יותר זול, ויש יותר יקר)

5. לכמה זמן מחזיק מעמד שעווה?? חלק חלק? שבוע.. שבוע וחצי.. אחרי זה מתחילות לגדול קצת... ואחרי חודש בערך, לפעמים פחות לפעמים יותר (תלוי בבנאדם), מגיע הזמן לעשות שוב...

6. איזה סוג של שעווה הכי טוב?? התפוח, הדבש, ד"ר פישר... לא חסר...

7. ואם יש לזה תוצאות מסכנות הרבה אנשים נכוו משעווה (אם זאת שעווה חמה אז מהשעווה עצמה, ואם זה משעווה קרה אז מהמים הרותחים שמחממים אותה ) מה עוד? יש אנשים שזה עושה להם כחולים (משיכה לא נכונה, או רגישות), יש אנשים שזה מוציא להם ורידים...

אם יש לכם טיפים או טריקים להורדה דרך שעווה אממ... למרוח אותה עם כיוון צמיחת השיער, למשוך נגד כיוון צמיחת השיער, לדאוג לקרח ואלוורה לידך למקרה ש.... ולאיזה חבר/ה שיתמכו נפשית

עוד משו?
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:26

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר