לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-11-2004, 23:30
  rgrg rgrg אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.07.04
בכלליות
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי mayafi שמתחילה ב "טיול נוסף בגרמניה - והפעם להיידלברג"

אני חושב שאלה באמת היו ימים טיפה קשים יותר בתנאים לצילום... אך עדיין הוצאת מהם תוצאות טובות.

בקשה אחת... אנא מספרי את התמונות בפעם הבאה - כדי שיהיה קל יותר להגיב לכל אחת (אפילו שאין הרבה מהן - פשוט יותר נוח)
ולגבי התמונות (וזו דעתי בלבד )

1) היית אולי צריכה לסובב את המצלמה טיפה שמאלה ולמעלה - להשאיר את הספינה בפינה הימנית תחתונה - ולא לסגור את הפריים (עם האבל או הגשר) וגם לקבל יותר ירוק ובתים - מעין ניגודיות שכזו.

2) גם כאן לדעתי, המפתח הוא תזוזה קלה... הפעם ממש לזוז לכיוון שמאלה (ואני מבין שזה אומר לצלם נגד השמש התנאים לא קלים), אבל יש משהו במירכוז הזה שהופך את התמונה למעט בנאלית (וכך היית גם מקבלת את השמש המסתתרת באמצע המגדלים הגבוהים וגם "שוברת" מעט את המירכוז).

3) טיפה טיפה חוסר סימטריה (ויש צורך אולי בסיבוב של מעלה אחת לכיוון שמאל), וכך העמודים יהיו סימטריים (לי זה פשוט בלט בעין)

4) אהבתי... תמונת נוף פחות שגרתית ואמנותית משהו... מוסיף נופך קסום למקום.

אחחח... תמונות מגרמניה מזכירות לי את הפעמים המדהימות שבהן אני ביקרתי אותה... גורמת לי לרצות לחזור לשם

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:56

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר