לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > אנימה ומנגה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-09-2005, 10:22
צלמית המשתמש של Shadow Master
  משתמש זכר Shadow Master Shadow Master אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.12.04
שלח הודעה דרך MSN אל Shadow Master
מפגש - שעה ושטויות

הפרטים שנקבעו:
תאריך: 19.10 - יום רביעי בחופשת סוכות
מקום: פארק הירקון (מי שרוצה, שיארגן אם כמה אנשים אחרים ללכת אח"כ לים או משהו... מקום הפגישה הראשונית הרשמי הוא פארק הירקון)
שעה - נקבע כאן בדיון
מה עושים - אני חושב שיהיה נחמד שכמה אנשים יביאו שמיכות, כמה יביאו חטיפים ושטויות, וכמה יביאו דברים לעשות, נגיד מנגות חרבות מספוג ועוד דברים...
אחרי זה תמיד אפשר לעקור לאנשהו, רק צריכים את יוני שיגיד לנו על זמני רכבות והכל

מנהל (לעזאזל, אני כל הזמן שוכח את השם שלך ><) בבקשה לעגן

חזרה לפורום
ישן 24-09-2005, 11:47
צלמית המשתמש של Thedarkdragon
  משתמש זכר Thedarkdragon Thedarkdragon אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Thedarkdragon שלח הודעה דרך MSN אל Thedarkdragon
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Shadow Master שמתחילה ב "מפגש - שעה ושטויות"

למה?
למה לעזאזל לפתוח אשכול חדש ולעגן?אני מנסה להבין פשוט....יש עוד חודש למפגש....אני פותח כל הזמן אשכול לגבי נושא אחר שקשור למפגש כדי שיהיה מסודר אז למה לפתוח עוד אשכול כללי ולהעמיס עליו את הכל ביחד?
לא עדיף לעשות ככה ורק אחר כך לפתוח אשכול ולעגן שבו כבר יהיו כל הפרטים קבועים ולא לדיון?
זה דבר ראשון...
דבר שני...שעה אנחנו לא יכולים לקבוע עכשיו, כמו שאמרתי יש עוד קצת פחות מחודש עד המפגש (נגיד חודש). דיון לגבי מה לעשות כבר יש אשכול כזה...חוץ מזה שלדעתי גם זה אמור להקבע קצת קרוב יותר לתאריך כי זה תלוי גם בשעה....

טוב אם החלטתם אז סבבה....

חזרה לפורום
ישן 24-09-2005, 11:59
צלמית המשתמש של Thedarkdragon
  משתמש זכר Thedarkdragon Thedarkdragon אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Thedarkdragon שלח הודעה דרך MSN אל Thedarkdragon
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי Shadow Master שמתחילה ב "תראה"

סתכל זה תמיד נוח שיש אשכול מעוגן אבל..
אתה רוצה שנקבע באיזו שעה כולנו נבוא? יש הרבה אנשים שקשה להם להגיד אם יהיה להם זמן למשהו מסויים עוד יום יומיים ואתה רוצה שהם יגידו לגבי חודש...
אני אתן לך דוגמה פשוט..למשל ולר...למשל יוני שבכלל לא מחובר כבר כמה שבועות וכנראה לא יודע שהולכים לעשות מפגש בכלל ועוד אנשים....מה יתן לך אם כל החדשים יגיעו. כמובן שיגיעו אין לי משהו נגדם,ההפך, צריך להכיר אותם ושם יכירו את כולם אבל, אני בטוח שכולנו רוצים שיגיע עמוד השדרה של הפורום הזה...כל הותיקים שמשתדלים להשקיע וכו'. ויש פה פשוט הרבה אנשים שבגלל סיבות כאלה ואחרות לא יכולים להגיד לך בוודאות מתי הם יבואו. אם הם יגידו לך "יכול להיות אני יוכל בשעה 00:00" (לדוגמה) ואז שבוע לפני נגלה שחצי מהם יכולים בכלל רק שלוש שעות מאוחר יותר? אתה מבין אנחנו לא צריכים השערות, אנחנו צריכים לקבוע משהו בוודאות. אני מבין שאתה רוצה שהעניין עם המפגש יזוז, תאמין לי שגם אני אחרת לא הייתי מתחיל את כל העניין. אבל אני חושב שזה קצת מוקדם מידי לדון בפרטים קטנים כמו שעה. צריך לדון בזה איזה שבוע וחצי עד שבועיים לפני, אבל לא נראה לי שמוקדם יותר.
פשוט חבל להשקיע עכשיו עצבים על זה אם במילא זה לא בטוח.

חזרה לפורום
ישן 24-09-2005, 14:27
צלמית המשתמש של Mangaka Girl
  Mangaka Girl Mangaka Girl אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.03.04
קודם כול...
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי Thedarkdragon שמתחילה ב "סתכל זה תמיד נוח שיש אשכול..."

אני וג'וני כן מודעים לזה.... ושנינו נבוא כניראה...
הינה ג'וני על הבמה: (XD)
ג'וני: ייאי איזה כיף להיות על המחשב לכמה רגעים! במקרה אני כן מעודכן, זאת משום שאנשים מסויימים מעדכנים אותי בכל הנוגע למתרחש בפורום, כמו ולר או trionax. סביר להניח שאני אוכל להגיע, אלא אם אני אהרג בתאונת רכבת-משאית. בנוגע להסעות, יש לי רשיון, אבל רכב לא בטוח שיהיה לי באותו היום, וגם אם כן יהיה, אני יכול להסיע רק 2 אנשים.. בנוסף לזאת אני גר בהוד השרון, כך שאני יכול להקפיץ אנשים רק מהסביבה, הכי רחוק שאני מוכן להגיע זו הרצליה. וזהו.. אני חוזר לפעילות ווירטואלית סדירה ( ולר: לא נשמע טוב חח... ) בעוד כ5 ימים בערך..
ולר: לדעתי אפשר לקבוע שעות יענו נגיד בין 00:00 לבין 00:00 ככה שהאנשים יגיעו מתי שנוח להם...

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:19

הדף נוצר ב 0.15 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר