לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-09-2005, 20:33
צלמית המשתמש של peach the bitch
  משתמשת נקבה peach the bitch peach the bitch אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.04.05
בעיה.

לק"י

הייתי בקשר עם מישהו לפני שנתיים.ביינתים הספקנו להפרד ולהמשיך הלאה.הבעיה שכנראה שהוא לא ממש המשיך.זה קשר שנוצר מהאינטרנט,ונפגשנו וזה לא ממש הצליח וזה נגמר שם.בכל מקרה לי היו חברים אחריו וגם לו היו חברות.העניין שהוא לא מפסיק להטריד אותי ולשלוח לי הודעות לפלאפון.אני לא רוצה לשמור איתו על הקשר,כי נפגעתי ממנו מאוד ואחרי זה פשוט לא רציתי להיות איתו בשום קשר.העניין הוא שעד לפני כמה חודשיים הוא הפסיק והייתי בטוחה שנגמר לו מזה.באמצע עוד ניסיתי לסדר את הענינים איתו והוא רק הוכיח לי כמה שהוא לא השתנה אז וויתרתי לגמרי.בכל מקרה לפני יומיים בערך,הוא שלח לי הודעה ושאל מתי היומולדת שלי(נולדתי בסוכות),וכשלא עניתי הוא שאל חברה שלי שהייתה ידידה שלו(אגב,גם היא לא מדברת איתו כבר שנים),וגם היא לא ענתה לו.בכל מקרה אני מפחדת שהוא יעשה משהו או יבוא לפה(הוא גר יחסית ממש קרוב אליי..לא באותו מקום אבל במרחק אפסי).אני ממש אובדת עצות.ניסיתי הכל כדי לדחות אותו מעליי,וכלו-ם לא עבד.אני לא רוצה לאיים או לערב משטרה או משהו כזה,בכל זאת עברו שנתיים מאז שאני מכירה אותו והוא חונק אותי.מה לעשות?

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 24-09-2005, 20:41
  הקטנה עם הצמה הקטנה עם הצמה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.09.05
יש לי שאלה אליך...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי peach the bitch שמתחילה ב "בעיה."

היתה פעם אחת שממש ישבת איתו ואמרת לו שהוא מציק לך וחונק אותך ואת לא רוצה להישאר איתו בקשר? או שזאת ההתנהגות שלך שממנה הוא צריך להסיק זאת??

אני מציעה לך בחום, לשבת ולדבר איתו (כמובן, במידה ולא עשית זאת).
להסביר לו שהיה וטוב שהיה וזה נגמר ואת לא רוצה יותר שום קשר שהוא כלול בו.

זה מזכיר לי מקרה שהיה לי.
לפני 4 שנים בערך, הכרתי מישהו דרך האינטרנט. התאהבנו, נפגשנו והיינו בקשר שנה. כשזה נגמר, זה נגמר מאוד מכוער, הוא פגע בי ברמות שאף אחד לא פגע בי לפני... מאז, כל שנה, בסביבות התאריך שהוא נפרד ממני (בטלפון!!!), שדר"א, קרוב ליומולדת שלי ביום, הוא מתקשר או משאיר הודעה.
בשנה הראשונה נורא נבהלתי... בשנה השניה ניתקתי לו את הטלפון ובפעם השלישית לא אני זאת שענתה לו.
בכל מקרה, הוא לא הציק לי כמו ששלך מציק לך, אבל זה דומה, לא?

אני מציעה פשוט להתעלם, ואם זה לא עוזר, אז את ממש צריכה לדבר איתו על הנושא ולהסביר לו שאת לא רוצה. אם הוא לא מבין, את יכולה לאיים במשטרה. את לא חייבת באמת לעשות זאת, רק כדי שיפסיק להציק לך.

מקווה שעזרתי, בהצלחה!!

ישן 24-09-2005, 20:47
צלמית המשתמש של peach the bitch
  משתמשת נקבה peach the bitch peach the bitch אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.04.05
ואו זה ממש מזכיר..
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי הקטנה עם הצמה שמתחילה ב "יש לי שאלה אליך..."

לק"י

את המקרה שלי..חוץ מהקטע של הפגישה שהייתה זוועתית לחלוטין.בכל מקרה הוא אובסיסיבי ולגמרי,וכן בהחלט אמרתי לו שאני לא רוצה איתו שום קשר-שום כלום.טוב,כנראה שהתעלמות היא הדרך היחידה,הקטע שאני מפחדת שהוא יעשה משהו גדול,(ביומולדת שלי הוא שלח לי פרחים עם דובי ובלון (עם שליח.....),בכל מקרה החזרתי לו הכל כי נפרדנו שניה אחריי והרגשתי זוועה להחזיק בזה,ואז הוא רב איתי על זה ובשלב כלשהו הפסקתי לדבר איתו.העניין שאני פוחדת שהוא ישלח את זה או גרוע מזה יבוא אליי הביתה...אין לי מושג איך למנוע איתו את הקשר....ואני כל-כך לא מסוגלת להשתמש במשטרה...)אני באמת מרגישה הזדהות איתך,אבל אני כל-כך משתגעת מזה שאני לא יודעת לאן הוא יגלגל את זה...

ישן 25-09-2005, 11:35
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
הצה שלי אלייך
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי peach the bitch שמתחילה ב "הייתי שם,עשיתי את זה..."

ההצעה שלי היא דיי דומה לדארק דרגון שכתב פה
האם יש לך ידיד טוב או מישהו שאת מכירה שיכול לפתוח עליו את הפה ואני מתכוון שאם זה ממשיך (ואני מבין שזה ממשיך) תני לאיזה בחור אותו ידיד שדיברתי אליו את המספר שלו שיתקשר אליו ויתחיל וידבר אליו בצורה ברורה שאת תפוסה ואולי אף יאיים עליו שאם הוא ממשיך הוא בא לטפל בו - במיוחד ערסים או כאלה עם דיבור כזה יכולים לעשות יופי את העבודה ובתקווה להפחיד אותו כך שאולי אף יפחד להתקרב לאיזור שלך

אפשרות נוספת זה פשוט להתעלם ממנו הודעות או טלפונים פשוט להתעלם (כמה פעמים ביום הוא מנסה ליצור איתך קשר? והאם זה רק בהודעות טקסט או גם מנסה להתקשר?) כמו שהוא נעלם לפני שנתיים אולי התעלמות ממנו שוב יגרום לו להתיאש ממך ולעזוב אותך

אם כל זה לא עוזר נראה שהבן אדם אובססיבי ואז רק משטרה או משהו דומה יעזור לך (רצוי שתבדקי אם יש מישהו שאת מכירה במשטרה כי אם יש לך מישהו זה עדיף מאשר לגשת למשטרה ואז את הופכת שם לעוד מקרה, כמו שאומרים תמיד עדיף טיפול אישי)

שיהיה בהצלחה ותעדכני

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

ישן 25-09-2005, 17:42
צלמית המשתמש של charm

אני דוקא לא מסכים
בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי peach the bitch שמתחילה ב "כן,צודק."

היכרות דרך האינטרנט זה עוד דרך להכיר אנשים וכמו דרך אחרת יש אנשים טובים ויש גם זאבים (יענו אנשים חרא) וחבל לפסול דרך רק בגלל ניסיון רע אחד או אפילו שניים

אני מכיר מספיק אנשים שהכירו וגם התחתנו על ידי היכרות באינטרנט ואותה ידידה שהתחתנה יצאה קודם עם כמה שהיו חרא אבל בסוף מצא את הזהב בתוך כל האוסף והיום היא מאושרת באדם

flip_murray להכיר בן אדם אפשר להכיר ואפשר לא להכיר גם אחרי הרבה זמן אין קשר לזה שהכרת אותו דרך האינטרנט אנשים משתנים עם הזמן או בעקבות דברים חבל סתם להכליל
כמובן שכמו בכל היכרות רצוי להזהר ולעשות זאת לאט לאט לדבר ולהכיר (וזה היתרון של האינטרנט שבדרך כלל מכירים את האישיות ואחר כך את המראה) להחליף תמונות אם יש מצלמות אינטרנט לעשות שיחות וידאו (וזה מבלי שחשפתם משהו על מיקומכם) לעבור לטלפונים וכשמרגישים מוכנים להפגש ומשם זה כבר כמו כל פגישה שהכרתם בכל דרך אחרת

אל תתני לטמבל אחד לקלקל לך את החלום והדרך
ואם הוא כזה קרציה מתישהו מפסיקים להיות נחמדים או לחשוב איך לא לפגוע אלא כמו כל קרציה וחרק אחר משתמשים בקוטל חרקים (במקרה שלך זה אח גדול חברים ובמקרה קיצוני יותר משטרה), אני מאמין ששיחה טובה מאחיך אם קצת איומים עליו יעשה את העבודה , כי אז אם הוא לא סתום לגמרי הוא יבין שהוא עבר את הגבול במקרה שאיכשהו הוא חושב שהוא עדיין בדרך הנכונה להחזיר אותך ואם זה לא יעזור אז באמת יצור כזה צריך לשבת מאחורי סורג ובריח כי זה מתקרב להיות סכנה לציבור

בכל מקרה המון בהצלחה ותעדכני

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

ישן 25-09-2005, 18:23
צלמית המשתמש של charm

בקשר לבחור שפותה באינטרנט
בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי flip_murray שמתחילה ב "אני זוכר מקרה לפני כמה שנים"

אם אני לא טועה קראו לו אופיר נחום ז"ל, אני מאמין שהיו יכולים ללכוד אותו או אחר בצורות אחרות הרי אנשים פותו גם לפני שהיה אינטרנט.

כמו שכתבתי למעלה גם בנושא של בן 40 מציג את עצמו כבן 15 או כבת 15 הוא לא יוכל להמשיך לעשות זאת למשך הרבה זמן כי במשך הזמן שמדברים יותר לעומק בדרך כלל חושפים אם מישהו רק מציג את עצמו והוא לא כזה ובמיוחד אם יש לו מטרה שהוא רוצה להגיע אליה, בכל מקרה כמו שאמרתי רצוי לדבר עם הבן אדם דרך מצלמת אינטרנט ואם כן מיקרופון ואם אין אז לפחות טלפון לפני שנפגשים וגם שנפגשים יש לפעול לפי כללי זהירות מקום הומה אדם אולי אפילו לבוא עם חבר או חברה לגיבוי או לפחות שיבואו וישימו עין שהכל הולך חלק לפחות בהתחלה

ואז הסיכויים שמשהו יקרה (משהו לא טוב) קוטן בהרבה ושוב נוכלים, אנסים ושאר המופרעים לא חסר ואפשר גם להכיר בפאב והוא יהיה או היא תהיה הבן אדם הכי מקסים (אם מישהו ראה לאחרונה את הסרט טיסת לילה זה דוגמא מצוינת)

בקיצור אפשר להסתתר ולהעמיד פנים שאתה מי שאתה לא אבל אם נזהרים אין באינטרנט יותר סיכון מאשר בשאר הדרכים ולפחות זאת דעתי

ישן 25-09-2005, 20:25
צלמית המשתמש של חרוב
  משתמש זכר חרוב חרוב אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.03
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי flip_murray שמתחילה ב "אין לך איזה אח גדול או משהו שיסדר את העניינים?"

"לא כדאי להכנס לקשר רומנטי עם מישהו שהכרת מהאינטרנט"

דבר ראשון, גם אני וגם חברה שלי - ממש, אבל ממש - לא אוהבים את המשפט הזה.

(ותודה לאתר קופידון... )

יצאו לי המון חברים דרך האינטרנט כולל אנשים שאני עדיין בקשר איתם כבר שנים! ממש ככה!
תירס, שכבר הספיקה להכיר אותי, אמרה לי שבטוח שישי לי הרבה מה להגיד על העניין.

היא צדקה - אבל, אני מאמין שהבהרת את הנקודה שלך בקשר להתחזות למישהו אחר ולאו דווקא להיות מישהו אחר ממה שדמיינו.

אני מאמין מאוד גדול באינטרנט (אני מעלה לו זבחים כל בוקר). ועובדתית, מניסיון אישי - רואה שיכולים לצאת קשר נורא חזקים ממנו... לפעמים גם אם לא נפגשים...

יש מישהי נורא מיוחדת שהתחלתי לדבר איתה באינטרנט, לפני כמה חודשים. לא נפגשנו - אבל, אני מאמין שזה ייקרה יום אחד. מישהי באמת מדהימה. ולולא האינטרנט - לא היינו נפגשים לעולם!

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:40

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר