לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > אנימה ומנגה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-10-2005, 19:36
צלמית המשתמש של Mangaka Girl
  Mangaka Girl Mangaka Girl אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.03.04
מז"א מה יצא לך??
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי TrunksTM שמתחילה ב "ציפיות של לצאת מה?"

נגיד קרבי כמו שאמרת:
קודם כול... אולי לא יצא לך כלום בקשר לעולם שבחוץ... אבל אתה תרגיש טוב עם עצמך!
אתה מגן על הארץ שלנו ואתה גאה בזה... ויש כאלה שמוכנים למות בשביל ישראל... אלא ימותו עם כבוד!
נגיד אני רוצה להיות גרפיקאית או משהו כזה... יש לי ציפיות..
והן לא דווקא חייבות להיות משהו שכול העולם ידע עליו... העיקר להרגיש טוב עם עצמך להגשים חלומות!
אה רוצה שיהיה לך כבוד בקרבי... יהיה לך! גרפיקאית... יהיה לך משהו שיעזור לך הלאה בחיים איתו...
תגיד שאני לא צודקת!
זה לא קטע של להיות "אגדה" בצבא... זה הקטע לבוא לשם סתם מישהו... ולצאת אחד שנהנה מזה ולא יתבייש במה שהוא היה שם...
שיספר לחבר'ה כמה הוא מרגיש טוב עם להגן על הארץ...
נכון יש מיליונים כאלה... אבל הקטע להרגיש טוב עם עצמך ולהגיע להישגים טובים וגבוהים!

חזרה לפורום
ישן 03-10-2005, 14:48
  hwarang hwarang אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.07.05
כמה דברים
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי DarkWing108 שמתחילה ב "כל עוד יהיה ויכוח בלי קללות אני ארשה לזה להמשך."

זה לא מתאים לך, בד"כ אתה שומר שיהיה פה סדר ורק אשכולות שמתאימים לפורום.

ולדארק אנג'ל, אני אמרתי את כל זה בקלילות כמו שאתם אומרים בקלילות יתר כמה שאתם שונאים את המדינה הזאת, אתם יודעים שאף אחד לא מכריח אתכם לחיות פה.
כל כך קשה לכם לעזוב את הביה"ס? למה, הרי אתם שונאים את המדינה ואת איך שהיא מתנהלת, ובמיוחד את מערכת החינוך שבכלל לא מתפקדת, לא כך?
אתם אלו שצריכים לחשוב לפני שאתם מדברים, אתם יכולים להגיד שאתם לא מרוצים מהאופן בה המדינה מתנהלת, אבל בהחלט לא במקום להגיד שאתם שונאים את המדינה , כי אתם חיים בה מרצונכם!!
תתחילו להתרגל, בחיים אתם לא תקבלו כל מה שאתם רוצים, ומה לעשות שיש צבא ואתם חושבים שזה טיפשי, אתם עדיין לא קולטים שאנחנו במלחמה מתמדת, בלי צבא (וכמבומן אנשים שישרתו בצבא) לא תהיה מדינת ישראל. אני באמת לא קולט את דרך המחשבה שלכם, פשוט לא אכפת לכם מהחיילים והמדינה שעושים כל מה שהם יכולים בכדי להגן עליכם, ואתם כפויי טובה, כמו שאתם יודעים לקבל ככה גם צריך לדעת לתת בחזרה.

נערך לאחרונה ע"י hwarang בתאריך 03-10-2005 בשעה 14:55.
חזרה לפורום
ישן 06-10-2005, 01:48
  Xpression_art Xpression_art אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Xpression_art שלח הודעה דרך MSN אל Xpression_art
גרפיקה חברה להירגע הפכתם את היומן מסע שלי לבית זונות :)..(מה שלא מפריע לי בכלל)
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Xpression_art שמתחילה ב "יומן מסע [טירונות 2005]"

אף אחד לא מכריח אותך לחיות בארץ?...האממ..בואו נראה..."יהודי לא מגרש יהודי"..אתה יודע מהי המהות האמיתית של המשפט הימני הזה?..המהות היא שאני יהודי..(טוב ספציפית אני זאת לא דוגמא) וכיהודי יש לי זכות לחיות במדינה הזאת.. העניין הוא שזאת לא בדיוק זכות אלה חוסר ברירה..כמו שהמתנחלים הבהירו בצורה דיי משעשעת לפני כמה שבועות בגוש קטיף..אז כן..המשפט מבוסס על הנחה מסויימת...לקום וללכת זאת לא אופציה מעניין פעוט ושולי שנקרא אזרחות..שמעתם על זה?.. תנאים לקבלת אזרחות במדינה זרה הם או קשר דם לאדם שנולד באותה מדינה או היוולדות באותה מדינה או נישואים עם מישהו מאותה מדינה.. וסלח לי..אני לא מתכוון ולא זכאי לממש אף אחד מהם..התוצעה?..גם אני משרת בצבא..אמנם אני לא פטריוט גדול..אמנם אני לא סובל את המדינה הצבוע הזאת שמנוהלת ע"י חבורה של אינפנטילים ושכל מוסד ממשלתי במדינה הזאת נראה כמו קווזימודו אחרי מסע ביערות הגשם אבל אני לא מתלונן..צריך להסתגל לתנאים.. אמנם גם לפי דעתי זה בזבוז היסטרי של זמן והייתי מעדיף לנצל את אותו הזמן בכדי ללמוד או להתעסק בתחביבים שלי.. אבל למרבה הצער המדינה הזאת לא מאפשרת לך לבחור..אמנם אפשר לצאת על פרופיל אבל רקורד צבאי זהו קרטריון להתקדם בחור הזה שאנחנו מכנים "מדינה ריבונית לעם היהודי"..לכן כיהודי בין אם אני ירצה או יאהב זה המקום שלי ומה שנפלא במקום הזה הוא שאני לא חייב לאהוב אותו ובטח שלא לפחד להגיד את זה אז אל תשלו את עצמכם..מרבית האנשים שאני משרת איתם ומרבית האנשים בכללי לא משרתים בצה"ל כי הם פטריוטים..אך ורק מחוסר ברירה והסתגלות לתנאים במדינה המחורבנת הזאת. לסיכום אם אנשים שמביאים את הדעה שלהם והיא נוגדת את הפטריוטיזם שלך וזה מעצבן אותך אז פשוט תירה בהם זה לא שאם זאת לא הייתה מדינת חוק לא הייתי עושה אותו דבר לך ...שיהייה לכולנו סוף שבוע נהדר..טוב לא לכולנו..אני סוגר שבת..ארררר שיתנו לערבים כבר את ירושלים נימאס לי לאכול לוף כל היום ..לילה טוב

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:18

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר