לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 29-09-2005, 14:00
  mered_gas mered_gas אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.09.05
הגיע הזמן למרד צרכנים!

מחירי הדלק עלו בחצי שנה האחרונה בצורה מפחיד ולא שפויה בעליל! המחירים עלו ביותר משקל לליטר ובוא לא נתחיל לדבר על מחירי הסולר שחוו קפיצה מפחידה של יותר מעשרים(!) אחוז בתקופת הזמן הזו.
ליטר בנזין אוקטן 95 בשרות עצמי עלה בחודש יוני 5.07 אגורות בחודש יולי הוא קפץ למחיר של 5.52 אגורות ובספטמבר בכלל הגענו ל 5.79 אגורות והמחירים לא עוצרים באדום, הם רק ממשיכים לעלות ולעלות יום אחרי יום, למה אני מתכוון? אני מתכוון לזה שביום שישי הקרוב(30.9.05) ליטר בנזין אוקטן 95 בשרות מלא יעלה 5.90 אגורות למחרת(1.10.05) הוא יעלה 5.93 וזה לא נגמר כי למחרת(2.10.05) הוא יעלה 6.21 ושוב למחרת(3.10.05) הוא יעלה לרמה של 6.23 שקל לליטר!
אתם בטח שומעים את הסיפורים שבגלל המלחמה בעיראק וההוריקנים בדרום ארה"ב מחיר הדלק עלה אז תנו לי להאיר את עיינכם כי עובדים עליכם בעיינים ובגדול, מחירי הדלק עולים כי משרד התשתיות מחוייב להגדיל את הרווחים של חברות הדלק בלפחות 2.5 אחוזים! כן כן רק בישראל.
ומה אנחנו יכולים לעשות? לנו יש כמה אפשרויות
א.להתקין מיכל גז ברכב שיוזיל את עלות הנסיעה אבל לרובנו זה לא אפשרי בגלל עלות ההתקנה הראשונית הגבוהה
ב.להמשיך להיות הפראירים של חברות הדלק ומשרד התשתיות הלאומיות בשילוב משרד האוצר
ג.תצטרפו למרד צרכנים ארצי! כן אני יודע שקשה מאד לשכנע את עם ישראל לעשות משהו לטובתו אבל אנחנו חייבים ללמד את משרד התשתיות ואת חברות הדלק מי הבוס! אנחנו לא הם! רק בעזרת לחץ בלתי פוסק עליהם נצליח להוזיל את מחירי הדלק שמשפיעים על כולנו (כי אם אתם חושבים שמחירי הנסיעה באוטובוסים לא יעלו אתם טועים) ולהתחיל להלחם על הארנק שלנו לא מחר לא בעוד שעה עכשיו לפני שיהיה מאוחר מדי

לתגובות ורעיונות אתם מוזמנים לכתוב ל mered_gas@walla.com
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:10

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר