לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-10-2005, 01:35
  שלם שלם אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.01.03
מה הייתם מרגישים/חושבים/עושים...

נפגשתי עם מישהי פעם ראשונה,דיברנו אחרי הפגישה והיא אמרה שהיא לא הרגישה את ה'קליק' בפגישה.
אחרי יומיים-שלושה קיבלתי ממנה הודעה שאני חסר לה, דיברנו בטל' והיא אמרה לי שהסיבה שהיא לא רצה כי היא לא נמשכה אליי, אבל היא מוכנה לתת לזה צ'אנס ולנסות להיפגש איתי שוב...

איך הייתם מרגישים/נוהגים במקרה כזה?
מצד אחד יכול להיות שזה טוב, כי אולי היא כן מרגישה אליי משהו, אבל מצד שני...
הייתם מוכנים לפגוש מישהי שאמרה לכם שהיא לא נמשכת אליכם?! זה איפשהו פוגע,
וגם אם במקה היא כן תרצה להמשיך תמיד יהדהד בכם המשפט של "לא הרגשתי שאני נמשכת אלייך". (למרות שהיא החליטה להמשיך...)
היא אמרה לי שהיא דיברה עם גיס שלה, והיא החליטה לתת עוד צ'אנס כי לפעמים זה משהו שמרגישים את זה בהמשך..
אבל מה יקרה אם היא כן תרצה להמשיך, ואחרי תקופה X היא שוב תרגיש שאני לא מושך אותה ומה אז???
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 06-10-2005, 12:33
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
והנה דעתי :)
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי שלם שמתחילה ב "מה הייתם מרגישים/חושבים/עושים..."

תראה יש אנשים שמחפשים את הקליק בפגישה הראשונה ואם אין עוברים הלאה, יכול להיות שכך זה היה אצלכם ואולי אחרי שיחה שלה עם הגיס היא הבינה (בין אם לבד או בעזרתו) שלא תמיד חייב להיות הקליק על הפגישה הראשונה לפעמים זה יכול להיות רק נחמד ואם הזמן לומדים לאהוב ומתאהבים

הרי היופי של האדם השני הרבה פעמים נקבע לפי מידת אהבתו שלך אליו ולכן לפעמים אתה יכול בחורה מדהימה שהולכת עם מישהו דיי מכוער לדעתך (כמובן שיכול להיות ההיפך) אבל בעיניה הוא נראה מדהים לא סתם אומרים שהאהבה עיוורת

בקיצור זה תלוי בך עד כמה מפריע לך זה שהיא אמרה לך שלא היה קליק והיא לא נמשכת (ולדעתי לא נמשכת הכוונה יותר שלא היה קליק כי אם היית דוחה אותה לגמרי היא לא היתה רוצה לתת לזה הזדמנות שניה אז כנראה שיש סיכוי שמצאת חן בעיניה רק היא חיפשה עוד דברים שלא היו וכנראה מוכנה למצוא אותם בהמשך)
בקשר לזה שגם אם תהפכו להיות חברים ובהמשך זה לא יצליח אז אין מה לעשות וזה לא קשור לזה שהיה או לא היה קליק, כל זוג שנפגש ומתחיל קשר תמיד קיים האופציה שזה יתפרק מתישהו
השאלה היא האם אתה רוצה לקחת את הסיכון ובמקרה הכי גרוע זה לא ילך ואולי אף תפגע קצת ותהיה מבואס קצת אבל תדע שבזמן שהיה בילית ורק הוספת לניסיון חיים שלך או שאתה מעדיף לנסות ללכת כמה שיותר על בטוח ואז יש מצב שתשאר בסוף בצד הבטוח אבל לבד (כיוון שאני לא מכיר אותך ולא יודע מה מצבך עם בחורות אז אם אתה אחד שכל שני וחמישי יש לו מישהי אחרת אולי תוכל לעבור הלאה אבל אם הבנות לא קופצות לך לידיים אז הייתי מציע קח את הסיכון )

בכל מקרה שיהיה בהצלחה ותעדכן

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

ישן 06-10-2005, 17:09
  משתמשת נקבה tiras777 tiras777 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.06.05
מה המצב?
בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי bazooka joe שמתחילה ב "שלוש*"

צודק בהחלט, שלוש מילים...איזה סתובה אני..

לגבי "ההתעלמות" שלנו..

אני לא רואה את הרצון שלה לחזור כעשיית טובה או כאינטרס מסויים..
אני חושבת שבהתחלה היא לא הרגישה קליק, היא לא הרגישה משיכה מסויימת אליו
וחתכה את זה ישר, אח"כ כשהיא חשבה על זה היא הבינה שהיא טעתה טעות ענקית!!!
אהבות אמת לא תמיד מתחילות באהבה ממבט ראשון , לא חייבים להימשך זה לזו בתחילת הקשר..
יכולים לדבר בהתחלה, להכיר אחד את השני, ואולי להתאהב.. וכמו שאמרו כבר לפעמים לוקח לאנשים קצת זמן להימשך אחד לשני, זה לא חייב להיות בקליק, במבט הראשון.
היא התייעצה עם הגיס שלה, הוא הוכיח אותה על טעותה, זה לא חייב להיות בגלל אינטרסנטיות (חוץ מזה מה כבר היא יכולה לחפש אצלו? איזה רצון מסויים היא תספק לעצמה?)
ובתשובה לשאלה "מה יקרה אם היא כן תרצה להמשיך, ואחרי תקופה X היא שוב תרגיש שאני לא מושך אותה ומה אז???" ביג דיל!!! מקסימום תרגיש ותהיה בטוח שהרווחת הרבה מהקשר הזה, כי כמו שארז אמר, בילית הרבה והוספת ניסיון לחייך...עכשיו תחייך וטלפן אליה. אוקיי??????

ישן 06-10-2005, 19:53
  משתמשת נקבה tiras777 tiras777 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.06.05
יכול להיות,
בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי bazooka joe שמתחילה ב "מה המצב איתי? שורד.... :)"

אבל תמיד טוב וכדאי לנסות... וחוץ מזה אתה יכול להציע לו פשוט שלא ינסה לשנות את עצמו
שיתנהג בטבעיות גמורה.. שאם היא תתאהב , היא תתאהב בו ולא באישיות שהוא "המציא" לעצמו על מנת שהיא תאהב אותו. שלא יהיה זיוף בקשר..
ולגבי אי הנעימות, זה תלוי באיזו צורה היא אמרה לו את זה, אני הייתי מעדיפה ואפילו מעריכה את האדם שיגיד לי את האמת בפרצוף, בישירות...בלי בושה, נכון שיש אי נעימות ואי אפשר להתעלם מהעובדה הזאת, אבל תמיד אפשר להתגבר על זה... וזה אפילו ישמח אותו שכשהיא תתאהב בו בעתיד, ותגיד לו בפנים שאותו היא אוהבת, אותו היא מעריכה ולו היא נמשכת..זה ישמח אותו עוד יותר, ולא נראה לי שהוא לא ייקח את הסיכוי שדבר כזה יקרה....

אבל שוב, זה תלוי בהרגשה שלו.. אם הוא יכול להתגבר על אי הנעימות..ולקחת את הסיכון או לא!!

בהצלחה.. ובזוקה, למה שורד??? אפשר לחשוב אתה נשוי עם שמונה ילדים, פרנסה קשה, אין חיים???????

ישן 06-10-2005, 21:48
צלמית המשתמש של bazooka joe
  bazooka joe bazooka joe אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.07.02
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 29 שנכתבה על ידי tiras777 שמתחילה ב "יכול להיות,"

אבל תמיד טוב וכדאי לנסות... וחוץ מזה אתה יכול להציע לו פשוט שלא ינסה לשנות את עצמו
לא נכון, לא תמיד טוב לנסות. הקשר הזה סופו כבר נדון לכשלון. ואין דבר כזה להציע לו
"אל תשנה את עצמך", זה מאוד טוב ויפה לכתוב את זה על גבי הפורום. אבל המרחק
בין זה בין המציאות הוא עצום, בכדי שבנאדם יוכל להרגיש בנוח בדייט עם הבחורה(זכרי
שכאן מדובר בשיחה אינטימית ודיסקרטית, אז המצב בכלל מסובך) הוא צריך להיות אחד
עם לב אבן(אני לא בטוח שהשתמשתי בביטוי הנכון, אבל אני מקווה שאתה מבינה למה
אני מתכוון)... וזה ברור שבגלל שהוא לא ירגיש בנוח הכל סתם יהיה זיוף....

שיתנהג בטבעיות גמורה.. שאם היא תתאהב , היא תתאהב בו ולא באישיות שהוא "המציא" לעצמו על מנת שהיא תאהב אותו. שלא יהיה זיוף בקשר..
הוא פשוט לא יכול אפילו אם הוא יתאמץ מאוד (מוסבר למעלה)

ולגבי אי הנעימות, זה תלוי באיזו צורה היא אמרה לו את זה, אני הייתי מעדיפה ואפילו מעריכה את האדם שיגיד לי את האמת בפרצוף, בישירות...בלי בושה, נכון שיש אי נעימות ואי אפשר להתעלם מהעובדה הזאת, אבל תמיד אפשר להתגבר על זה... וזה אפילו ישמח אותו שכשהיא תתאהב בו בעתיד, ותגיד לו בפנים שאותו היא אוהבת, אותו היא מעריכה ולו היא נמשכת..זה ישמח אותו עוד יותר, ולא נראה לי שהוא לא ייקח את הסיכוי שדבר כזה יקרה....
זה באמת פרט שהוא לא סיפק... נחכה ונראה מה יש לכותב האשכול לכתוב בנושא

בהצלחה.. ובזוקה, למה שורד??? אפשר לחשוב אתה נשוי עם שמונה ילדים, פרנסה קשה, אין חיים???????
למה אני שורד?.... כי אין לי שום דבר מיוחד בחיים כרגע... רק עובד(בעבודה קשה אם את שואלת... עובד לילה היום אני מתחיל ב12 בלילה עד 8 בבוקר). פשוט אין לי
ממש חיים, רוב החברים במכינות\צבא וכך שרוב השבוע אין ממש מה לעשות.

ישן 06-10-2005, 22:48
צלמית המשתמש של חרוב
  משתמש זכר חרוב חרוב אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.03
לא מסכים. טוב, נו, בקשר לחלק האחרון, כן. (מניסיון :( )
בתגובה להודעה מספר 30 שנכתבה על ידי bazooka joe שמתחילה ב "..."

"הקשר הזה סופו כבר נדון לכשלון"
ממש אבל ממש לא נכון. ארז הוא כאן העד שלי. בתחילת הקשר עם חברה שלי - לא נמשכתי אליה. ולאו דווקא מדובר על משיכה מינית. זאת הייתה. היה משהו שקשה להסביר. לא הרגשתי קליק. בדיוק כמו הבחורה המדוברת.
כיום? ב-17 אני וחברה שלי נהיה ביחד 10 חודשים. ואלה היו ה10 חודשים ההכי טובים שהיו לי עם מישהי והמאושרים ביותר בחיי.
ככה שלשפוט ישר משהו מראש... לא נראה לי.

דווקא העובדה שהיא כן חזרה מעידה על משהו שהיא כן מרגישה.

וכמו שתירס אמרה - העניין של איך המסר עבר חשוב.

לדעתי: "שלם", אתה צריך לדבר איתה ולשאול אותה למה ספציפית היא התכוונה. מעבר לזה, אני הייתי הולך על זה. יותר מזה. אני הלכתי על זה. ואני שמח שזה מה שעשיתי.
אם תרצה - אני יותר מאשמח לדבר על זה איתך בפרטי/מסנג'ר/איסיקיו.

ישן 07-10-2005, 06:28
  משתמש זכר Private Private אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.10.04
אני דווקא מסכים עם חרוב....(אתה בטח מאושר עכשיו אה?)
בתגובה להודעה מספר 31 שנכתבה על ידי חרוב שמתחילה ב "לא מסכים. טוב, נו, בקשר לחלק האחרון, כן. (מניסיון :( )"

תקראו לי מיושן, אבל אני לא מאמין באהבה ממבט ראשון...
לדעתי אהבה נבנת עם הזמן...וככה יכול להיות גם כאן... זה נכון שיש את הרושם הראשוני, את הזיק הראשוני הזה שמושך 2 אנשים..וזה נכון שלפעמים יש את הקטע הזה ששני אנשים פשוט "נדלקים" אחד על השני מההתחלה... אבל זו עדיין לא אהבה...וחוץ מזה ראיתי בחיים שלי המון אנשים שבהתחלה שנאו אחד את השני (ממש שנאו) ובסוף הפכו להיות חברים...
החיים זה דבר מוזר.. אתה אף פעם לא יודע מה תקבל בסוף...
אז לדעתי לך על זה...אבל רק תבדוק שהיא חוזרת אלייך מהסיבות הנכונות ולא בשביל לגרום למישהו לקנא בה שהיא יוצאת עם מישהו(אולי חבר לשעבר?).
ישן 06-10-2005, 17:12
צלמית המשתמש של אליאור15
  אליאור15 אליאור15 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.04.05
שלח הודעה דרך ICQ אל אליאור15 שלח הודעה דרך MSN אל אליאור15
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי שלם שמתחילה ב "מה הייתם מרגישים/חושבים/עושים..."

אוקי תשמע, זה עניין מסובך אבל אני אנסה לעזור....

לפי מה שקראתי אני מבין שאתה נפגעת בקטע הראשון של הפגישה ובצדק, אבל אתה חייב להמשיך ולהשאיר את זה בעבר, לפעמים עם קשר אחר, לפעמים עם אותו קשר, ולפעמים בלי קשר.... אצלך זה עם אותו הקשר.
עכשיו, בתיאוריה, נגיד ואתה אוהב אותה, אתה צריך להבין שאם היא נותנת לך היזדמנות נוספת זה לטובתך והיא גם הזדמנות נוספת ליצור קליק (אפילו שאנשים אחרים יאמרו שקליק יכול להיווצר אך ורק לבד ובלי הוספה של "כוח"), עצה שלי, תנצל אותה!

בקשר לזה שאמרת שבתקופה X היא יכולה להגיד שכבר אין ביניכם כלום-אתה צודק ב-100%, אם אתה נותן לה לתת לך היזדמנות נוספת, אתה צריך להבין שגם דבר כזה יכול לקרות, קח את זה בחשבון!

ובאותו עניין אם היא תאמר לך גם בפגישה השנייה שאין ביניכם קליק, זה מה שיש, תחייה עם זה! אתה לא יכול להכריח אותה לאהוב אותך...
בהצלחה,
אליאור.

ישן 07-10-2005, 11:34
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
תראה....
בתגובה להודעה מספר 46 שנכתבה על ידי שלם שמתחילה ב "זה לא עניין של אם היא נותנת לי צ'אנס או לא..."

כמו שנאמר פה כמה פעמים אי אפשר לדעת מה יקרה בעתיד גם אם היא לא היתה אומרת לך את המשפט שהיא אמרה אף אחד לא יכול להבטיח לך שתהיו זוג לנצח ובאותה מידה שהיא אמרה לך עכשיו היא יכולה להגיד לך עוד שנה שנתיים ואף עשר
2 דברים קח בחשבון אחד כמו שבזוקה גו אמר שדוקא אני לא מסכים אבל באותו עניין שאם אתה יוצא איתה שוב זה אחרי שהחלטת שגם אתה נותן לזה עוד צאנס ולשים בצד (עד כמה שזה קשה) את המחשבה והמשפט שהיא אמרה מה שמביא אותי לדבר השני
שתיים, אם המחשבה מטרידה אותך בקשר למה שהיא אמרה אולי שווה לך לדבר ולשאול אותה למה היא התכוונה ומה היא רוצה להשיג מהקשר שתדע על מה היא דחתה ולמה היא נותנת שוב סיכוי
הרושם שלי הוא שלא היה לה את הקליק או שאולי היא לא הרגישה בשמיים או שלא היה הכימיה שהיא ציפתה שיהיה ולכן היא אמרה זאת (ושוב לא ברור באיזה הקשר היא אמרה זאת האם זה נאמר ברצינות בצחוק תוך כדי שיחה ואולי אחרי ששתיתם משהו?)
ואחרי מחשבה נוספת ואולי גם בעזרת השיחה עם הגיס שלה היא החליטה שהיא מיהרה לפסול את הקשר והחליטה לנסות שוב איתך מה שאומר שהיא לא פסלה אותך ולא משהו אישי כי אחרת היא לא היתה מנסה שוב אלא יותר משהו שלא היה במפגש שלכם ובתקווה יווצר במהלך הזמן

אם אתה כמו בזוקה גו שהמשפט הזה ימשיך להדהד לך כל הזמן גם אם תדבר איתה אז אולי באמת חבל כי אם תרגיש פגוע ותחשוב כל הזמן על המשפט תהייה עסוק במחשבות שלך ולא בלנסות לתת צאנס נוסף למפגש

שיהיה בהצלחה ותעדכן

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:01

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר