לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-11-2004, 21:41
  משתמש זכר אלי זכרון יעקב אלי זכרון יעקב אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.04.02
המלצה אני מחרים ועוד איך מחרים

את תוצרת תנובה ,ולא יעזור כל תיקתקוי השפתיים ,וכל הגימגומים "זה לא אני ,לא הבנתם אותי נכון ,זה לא מה שאמרתי "....
"למנכ"ל תנובה יש מספר אפשרויות שעומדות לרשותו :
1.להתפטר
2.להתנצל בבושת פנים.
3.שיפטרו אותו מחר .

ועוד אומרים שלנו אין "אהבה",יש לנו ים של אהבה לתנובה ,לא למנכ"ל שלה,אריק רייכמן .

למי שלא יודע או העדיף לשתוק :
"מנכ"ל תנובה המהולל יצא בהצרה בומבסטית על המתנחלים ועל תוכנית ההתנתקות ,נניח לכל אחד מה הם דעותיו ,אבל אדם שמחזיק במשרה רמה (לא לאורך זמן אני מקווה ) ויוצא בהצהרה כל כך הרסנית על יהודים (כאילו לא מספיק לנו אנטישמיות מבחוץ) ראוי היה שיבלום את פיו שלא הפיק מרגליות בתקופה האחרונה".

מהיום שום מוצר של תנובה לא נכנס לבית שלי ,לא רק שלי ,בטוח שלא למשרד ,ויהי מה ,עד לפעולה חד משמעית ונחרצת של הנהלת תנובה ,כל ניסיון פאטתי וגמגום "שהוא לא מייצג אותנו " יתקלו בבוז רב ,לפני תנובה 3 אפשרויות .רק שיבחרו.

אולי זאת הייתה קיצה מצידו של "המנכ"ל (לא לאורך זמן )למגזר הערבי ? אני שמעתי כי ירידות דרסטיות במכירות היו במגזר בחודשים האחרונים ,אוליי זה לרענן ....? לך תדע .
אבל מה שכן ,אני בטוח שהוא כוסס ציפורנים טוב טוב היום בערב בבית וקורא כל תגובה בכל אתר אינטרנט.

החרמת מוצרי תנובה , חובה בכל בית בישראל ,כל עוד "המהולל יושב בתנובה".

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://leopard.50megs.com/SIGN.gif]

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 25-11-2004, 02:08
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 28.10.01
חרם צרכנים זה משטרת מחשבות? עולם מוזר יש לך...
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי Jarvis שמתחילה ב "שנייה, להחרים אותו כי הוא לא אוהב את המתיישבים ?"

אני מניח שמרטין לותר קינג היה גם הוא סוג של טוטאליטריסט, כשקרא למרי אזרחי...
חרם צרכני זו זכותו של כל אזרח - הנהלת תנובה רואה בי סרטן? אני לא קונה בתנובה. להגדיר החלטה
עצמאית של ציבור להחרים חברה פרטית כ"משטרת מחשבות", זה מעבר לחוסר הגיון, זה אבסורד
נטו.
זכותו להביע דעתו - זכותם לא לקנות אצלו. תבין, אין להם שום חובה לקנות אצלו, גם אם הוא מת
עליהם - ועל אחת כמה וכמה שאין להם חובה כזו, גם אם הוא רואה בהם סרטן...
האמת היא שצבוע לצפות מהם לקנות ממנו. כמה ממגלגלי העיניים כאן, הם מאלה שמחרימים חברות
שיש להן הכשר בד"ץ. אם להם מותר להחרים על רקע עמדה פוליטית-דתית (יותר נכון, אנטי-דתית),
אז גם למתיישבים מותר - וזה דמוקרטי לפחות באותה מידה.
ישן 25-11-2004, 15:04
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

"העם", "כיבוש"... LOL
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי Jarvis שמתחילה ב "ויש לי תחושה שלא מעט מהזעם של המתנחלים על העם"

אין לי מושג מאיפה שטף הקלישאות הזה בא לך פתאום - אבל המתיישבים הגיבו לאדם אחד, בחרם על
חברה אחת. החיבורים המעוותים ל"כעס על העם", ל"כיבוש", הם פטנט פרטי שלך...
הוא כינה את ההתיישבות סרטן, אלא שאין כזה דבר התיישבות בלי מתיישבים. ההשוואה האבסורדית
בינה לבין ההסתדרות (כאשר ברור שהשמצת ההסתדרות, היא תקיפת ראשיה - שלא כמו במקרה של
תקיפת ההתיישבות, שברור שהכוונה היא ל"מתנחלים"...), היא שיא של גיחוך: "אני לא אומר שאתה
סרטן, אלא שהמקום שבו בחרתם משפחתך ואתה לגור, הוא סרטן שהורג אותנו - אתם דווקא אחלה"...
זה נלעג, ולו מהטעם הפשוט שאם המתיישבים לא שם (לשיטתך) - הרי שהבתים הופכים ליתרון ולא
לחסרון - מעין "פרס לשלום". ברור לגמרי שכשאמר "התיישבות", התכוון לומר "מתיישבים" והעובדה שיש
מי שמקבל את התירוץ הזה - לא מדברת לזכותו...
ישן 26-11-2004, 09:50
צלמית המשתמש של Jarvis
  Jarvis Jarvis אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.01.03
לא, אלה הנחות פרטיות שלך
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב ""העם", "כיבוש"... LOL"

לי לא ברור שכשאומרים "כיבוש" מתכוונים ל"מתנחלים". מאותו הגיון, כשהמתנחלים מחרימים את תנובה אני יכול להגיד שהם לא מחרימים אדם אחד, שאמר מה שאמר, אלא הם מחרימים חברה שלמה, על כל הקיבוצים והמושבים ועשרות אלפי האנשים שהיא מפרנסת בישירות ובעקיפין. כי הרי אין תנובה ללא מניבים, נכון ? ואין חברה ללא עובדים, ספקים, מפיצים, וכולם יכולים להיפגע בגלל החרם הזה. גם העיתונים החרדים כבר נפגעו בגללו, כי הם מצטיירים עכשיו כחמדנים ותאבי-בצע, משום שאינם מוכנים לפגוע באחד המפרנסים הגדולים שלהם, ולפרסם נגדו מודעות חרם. גם חקלאים ביש"ע שמוכרים תוצרת לתנובה עלולים להיפגע מכך.

אם רייכמן היה רוצה לפגוע ישירות במתנחלים היה יכול להתבטא כמו רבים אחרים בשמאל הקיצוני, שאכן כינו את המתנחלים סרטן וגם בשמות גרועים יותר. למה צריך להתפתל ולהתפלפל סביב דבריו, ולא לקבל את דבריו כפי שהם ?

בכל אופן, אני אלחם על זכותו של רייכמן להתבטא כאזרח בישראל, ואת זכותם של המתנחלים להפעיל את הנשק הדמוקרטי של חרם צרכנים. אבל כמשקיף מהצד - הם עושים טעות, וטוב הם עושים עכשיו כשהם מנסים לרדת מהעץ הזה. כי את עצמכם אתם לא צריכים לשכנע, וגם את רייכמן לא תצליחו לשכנע. אבל אם יהיו בחירות לפני הפינוי, עתיד ההתנחלויות טמון באנשים כמוני - אנשים פרגמטיים, ציוניים, שתומכים בהתנחלויות, אבל גם מבינים שאת חלקן נאלץ לפנות. הבחירה שלנו בכנסת עשויה להיות מכריעה. כרגע, התנהגות כזאת של הגוף המרכזי בהתנחלויות, למרות שאני יודע שיש כאלה שמתנגדים לו, לא מוסיפה לכם כבוד ולא מוסיפה, אצלי לפחות, סימפטיה. זוהי בריונות, תגובה חסרת כל פרופורציה והגיון, שפוגעת באזרחים יצרניים וחפים מפשע, התנהגות שאני לא מוכן לקבל.
ישן 26-11-2004, 12:39
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

כן, כשאמר "כיבוש", הוא התכוון למושג חדש ביותר, ששונה מהמושג השמאלני הקלאסי...
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי Jarvis שמתחילה ב "לא, אלה הנחות פרטיות שלך"

שכולו מתנחלים...
ההתממות הזו מעוררת גיחוך. אפילו הוא לא מכחיש שדיבר על המתיישבים (והפסקה על תכנית
ההתקפלות - שאין בה דבר מ-ל-ב-ד עקירת יישובים - מוכיחה זאת בצורה טוטאלית). זה שלדעתך
הוא לא קרא להם סרטן באופן ישיר, זו התממות שלך, ולא דבריו שלו - שכן להגדיר את עקירתם בהכרח,
ומייד אח"כ לדבר על ה"כיבוש" (מושג שבטרמינולוגיה השמאלנית מקושר להתיישבות, באופן כמעט
בלעדי).
משעשעי שפתאום אתה מודה שחרם הצרכנים של המתיישבים הוא דמוקרטי, ורק שלדעתך הוא "טעות".
קודם הגדרת אותו במלים קצת פחות נחמדות, אבל השיפור ניכר...

איש לא ביטל את זכותו של רייכמן להתבטא בחופשיות. הבעייה שהוא דיבר כך בתור מנכ"ל עסק
כלכלי שעושה יופי של פרנסה מכיסם של התאים הסרטניים. מכיוון שדיבר בתור מנכ"ל עסק כלכלי,
דבר שגם הוא זכותו, הרי שלצרכני אותו עסק יש זכות להחליט שהעסק שהאיש הזה מוביל, לא ראוי
שיקנו ממנו. שני הצדדים פועלים באופן כשר ודמוקרטי: רייכמן, בדבריו המתועבים, והמתיישבים,
בהחרמת מוצרי החברה שרייכמן דיבר בראיון שבוצע מתוקף היותו מנכ"להּ.

"עתיד ההתנחלות תלוי באנשים שמבינים שאת חלקן צריך לפנות" - לוגיקה מופלאה יש למשפט זה...
אני מבין שאתה החלטת שעמדתך היא ההגיון, ולכן אינך מסוגל לבחון את דבריך בצורה אובייקטיבית,
אבל לטובת צמצום השעשוע של קוראיך - אנא נסה לצמצם את הסתירות (אה, כן, לא כתבת שעתידן תלוי באלה שמבינים שנצטרך לפנות את כולן - עכשיו זה הגיוני, עלק...).
החרם הזה אינו בריוני. הגדרת אנשים כסרטן (כן, כן, הוא קרא ל"כיבוש" סרטן - מילה יפה שבשמאל
כלל לא מתקשרת להתיישבות, בלה בלה בלה...) - היא הבריונות. הציפייה מהם להבליג ביחס לחברה
שמנכ"לה מתראיין ככזה ואומר דברים שכאלה - היא בדיחה. מרגע שתנובה לא פיטרה את האיש
הזה, ולא התנערה מדבריו - מגיע לה שיחרימו אותה.
לפי שיטתך גם אסור להחרים חברות שמוכרות טונה, עקב פגיעה בדולפינים, שהרי "זה יגרום לפיטורי
אנשים חפים מפשע". למעשה, לשיטתך, החשש מ"פיטורי אנשים חפים מפשע" צריך לטרפד כל
חרם צרכנים באשר הוא...
ישן 26-11-2004, 13:04
צלמית המשתמש של Jarvis
  Jarvis Jarvis אינו מחובר  

גם מרכז הליכוד הוא דמוקרטי
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "כן, כשאמר "כיבוש", הוא התכוון למושג חדש ביותר, ששונה מהמושג השמאלני הקלאסי..."

אבל כרגע אתה חוזר על אותן מנטרות ונראה לי שהויכוח מתחיל לייתר את עצמו. לא אמרתי מילה נגד הלגיטימיות של המעשה שלהם, אבל שידעו, שאנשים כמוני עשויים לראות את זה כבריונות פוליטית, וכתגובה חסרת פרופורציות ולא שקולה. חוקית, דמוקרטית, אבל טפשית ומכוערת. בקיצור - מרכז הליכוד. זה מזכיר שביתות של ההסתדרות - נכון יש להם כל זכות לשבות, אבל במקרים רבים זו סתם הפגנת כוח מיותרת, שגורמת נזק ולא תורמת כלום.

אני רואה שאתה לא מצליח להבין את ההבדל בין לכנות קבוצת אנשים בשם, לבין כינוי של מהלך, שאמנם אנשים אלה הם חלק ממנו, בשם. לא התייחסת לאף אחת מהדוגמאות שהבאתי. זה שאתה מניח מראש שהוא שמאלני, ומניח מראש שהוא התכוון לפגיעה אישית במתנחלים - זו כבר פראנויה אישית שלך, תתמודד איתה. העובדות הן שהוא לא אמר מילה רעה אחת על המתנחלים. לו ההתנחלות הייתה מפעל פרטי של המתנחלים - אז אולי היה צדק בדבריך. אבל העובדות מוכיחות היום שלמתנחלים אין שום בעלות על ההתנחלויות, כפי שלחילונים אין בעלות על רחוב שיינקין. ההתנחלויות הן מפעל של המדינה, וכל ביקורת של רייכמן הייתה כלפי המדינה, ברצותה תיישב אנשים בהתנחלויות, ברצותה תפנה אותם. האנשים האלה יכולים להיות אנשים מצוינים וטובים, ועדיין הישיבה שלהם שם תהיה גרועה בעיניו, בגלל שיש לה השלכות כלכליות שהוא לא אוהב.

אנשים כמוני לא מחזיקים בעשרת הקבין של ההגיון. אבל מה לעשות שאנחנו רוב הציבור ? וזו רק עצה ידידותית - ייתכן ויהיו בחירות לפני ההתנתקות. לא עדיף למועצת יש"ע לנסות ולכבוש את ליבותיהם של הניתנים לשיכנוע, במקום לשכנע את המשוכנעים ולתקוף את הבלתי-משתכנעים ? סתם תהיה קלה, שיעשו מה שבא להם. הסיסמה "יש לנו אהבה והיא תנצח" היא סיסמה טובה, והשרשרת האנושית הייתה נכונה ומרגשת. החרם הזה לא הולך יד ביד עם הסיסמאות האלה.

גם מי שמחרים חברה שמוכרת טונה בדוגמה שנתת, יש לו מטרה כלפי החברה - הוא מעוניין שהחברה תפסיק לדוג טונה בשיטות שגורמות לרצח דולפינים. אבל כאן אין שום מטרה כלפי החברה, סתם הפגנת כוח אלימה. מה הדרישה של המתנחלים מתנובה, שתפטר את המנכ"ל שלה בגלל שהם לא אוהבים את הדעות הפוליטיות שלו ? זה מגוחך, וזו דרישה מוגזמת.
ישן 26-11-2004, 13:24
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

רצף כזה של הברקות כבר מזמן לא נראה פה...
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי Jarvis שמתחילה ב "גם מרכז הליכוד הוא דמוקרטי"

"אנשים כמוך" רואים בתקשורת גוף אובייקטיבי, ככה שמתיישבי יש"ע מראש לא צריכים לצפות ממך
לחשוב עליהם טובות...
ההשוואה למרכז הליכוד רק מחזקת את ההוכחה שבעצם כל עולם המושגים שלך נלקח מאותה קופסה,
מבלי שטרחת לשבת שנייה ולחשוב שאולי יש אינטרסים למי שמראיין תמיד דווקא את עוזי כהן...

אני רואה שאתה מתקשה להבין את העובדה שבעולם המושגים של השמאל הישראלי (היית מאמין
שמי שמדבר על "כיבוש", הוא שמאל?...), הכיבוש וההתיישבות הם כמעט היינו-הך, אבל שוב - אתה גם
חושב שהתקשורת מאוזנת...
האנשים יושבים ביש"ע מרצונם - ולכן "ביקורתו" של רייכמן היא עליהם (עד כמה שלהגדיר מפעל מפואר
שמזוהה עם רבע מליון בני אדם בתורכ"סרטן", יכול להיות מוגדר כביקורת...), ולא על הממשלה. לומר
שבגלל שהממשלה לא מבצעת טרנספר המוני (דבר שאינו אפשרי פוליטית), אז זה מוכיח כביכול,
שהמשפט החולני נאמר על הממשלה - זה נלעג, בלשון המעטה...

אנשים כמוך אינכם רוב הציבור, למעשה עצם ההגדרה של "אנשים כמוך", היא בדיחה ומעידה על
מחסור בהגיון. עשית סקר ובדקת שאתה מייצג של משהו מלבד עצמך, או שפשוט אתה מחקה את
מה שבטלוויזיה אמרו לך שהרוב חושב?...
אכן לחרם על תנובה יש מטרה כלפי החברה - שתגרום למנכ"לה המזיק להתנצל או ללכת. אם לא הצלחת להבין זאת, מתוקף העובדה שהחרם הוא בכוונה כללי - אז יש לך בעיות חמורות בהרבה,
מאשר לזהות פאראנויות אצל אחרים...
ישן 26-11-2004, 14:10
צלמית המשתמש של Jarvis
  Jarvis Jarvis אינו מחובר  

ממש לא צריך לעשות סקר
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "רצף כזה של הברקות כבר מזמן לא נראה פה..."

אתה הרי יכול לטעון שרוב העם מתנגד אקטיבית להתנתקות, אבל אין שום דרך להוכיח זאת, כי הרי גם שום סקר לא יהיה מקובל עליך. אבל לדעתי אם רוב העם היה חושב כמו המתנחלים, היינו רואים סרבנות בהיקפים אדירים, הפגנות בכל ישוב, חסימות צמתים ואנרכיה נוראית. אבל לי נראה כאילו רוב העם מצליח להעביר את היום שלו בלי לנקוט עמדה חד-משמעית בעד ונגד ההתנתקות, וזו הטענה שלי - שרוב העם עדיין יושב על הגדר, כמוני, ובגלל שאנחנו כאלה רכרוכיים ומושפעים מהקופסא - התנהגות כזאת יכולה לגרום לנו לחשוב שהמתנחלים קצת מחורפנים, ואולי המצולק הזה ש"מפרשן" עכשיו בחדשות בעצם צודק...

עכשיו תן לי להבין משהו אחד - אתה טוען שזה שעוזי כהן נראה ומתנהג כאילו עכשיו שלפו אותו מ"כפר הקופים", זה בכלל קונספירציה של ערוץ 2 ? והרי עוזי כהן הוא לא פיון, שמראיינים אותו סתם כדי להגחיך את הליכוד - עוזי כהן הוא בעל השפעה כמעט כמו שר בישראל. הוא זוכה לאהדה רבה במרכז הליכוד, לא זכור לי שמוקיעים אותו בגלל זה שהוא הצליח למנוע מהכנסת לחוקק כמה חוקים שהיו מקצצים להם את הרגליים. אז מבחינתי עוזי כהן הוא בהחלט הפנים של מרכז הליכוד. וועידות מרכז הליכוד זה גם קונספירציה ? יכול להיות שבאמת הכל מתנהל שם על מי מנוחות, כולם מדברים לפי התור, לובשים חליפות ואומרים תודה ובבקשה. אבל ברגע שמפעילים את המצלמה - פתאום כולם נראים כמו אוהדי בית"ר. וגם הנקניקיות וחדרי המלון וקבוצות הלחץ שמגורשות מהכנסת - כל אלה המצאה של עיתונאי קטן ?

תוציא את המילה "סרטן", שחזרת עליה אלף פעם, מהראיון איתו. עכשיו הכל בסדר ? החרם נגרם רק בגלל המילה "סרטן" ? כי אני לא ראיתי שכמעט התייחסו לעניין הזה במועצת יש"ע, גם לא במכתב שנשלח לתנובה. אותם יותר מרגיז שהוא התבטא נגד ההתנחלויות ונגד הכיבוש. מפריע לו לבנצי שרייכמן הוא "שופר של שלום עכשיו". לא נראה לך מוגזם שמשפט אחד בריאיון הופך אדם פרטי לשופר של ארגון כזה ? אפילו אריק שרון דיבר על המשיחיות של המתנחלים ועל הפסקת הכיבוש, והוא אולי שמאלני לשיטתך, אבל בטח שלא שלום עכשיו. אז למה להגזים כל כך ?
ישן 26-11-2004, 15:38
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

הדיון בינך לבין מה שאתה אומר בשמי, הוא מרתק ומוזר...
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי Jarvis שמתחילה ב "ממש לא צריך לעשות סקר"

שכן את מה שאתה טוען בשמי, אתה אכן מצליח לתקן - הבעייה שמה שאני עצמי אומר, כנראה מסובך
מדי בשבילך...
לפחות לגבי עוזי כהן הצלחת לפגוע - הסיבה היחידה שעוזי כהן מופיע בטלוויזיה, זה בגלל סגנונו ומראהו
הנלעגים. יש במרכז הליכוד אלפי אנשים אחרים, ובהם עשרות רבות שאינם משפיעים פחות מהאוויל
המשריש הזה. אתה לא שמעת עליהם, כיוון שאתה שואב את כל הידע שלך מהטלוויזיה, שבחרה בו
כמייצג בלעדי של המרכז - מתוך מגמה להגחיך את המרכז.
אני שמח שאתה מוציא בשמו של רייכמן את המילה "סרטן". ביום שבו רייכמן יתנצל עליה, החרם ייפסק.
זכותו להחזיק בדיעה פרטית - שלא יכריז עליה בראיון שנמערך איתו כמנכ"ל חברה.
ישן 26-11-2004, 16:02
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

בטח שלא טענת בשמי - סתם התנהל ויכוח מרתק בינך לבין דמות וירטואלית שלי שיצרת...
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי Jarvis שמתחילה ב "לא אמרתי שטענת את זה, אמרתי שאתה יכול לטעון את זה"

ובו הבסת "אותי" שוק על ירך...
עוזי כהן ראוי לראיון, לא יותר מ100 ראשי סניפים בולטים אחרים. בוחרים לראיין רק אותו בגלל שהוא
מכוער, עילג ואומר דברים מבהילים וטיפשיים. להציג אותו כאיש החזק במרכז, זה לא פחות מאשר
נאיביות ובורות (מצד המאמין בכך) ושקר (מצד הכתב שבוחר לראיין רק אותו, חרף הכרתו את הליכוד).
וועידות הליכוד נראות כמו כל אסיפה פוליטית גדולה שאמורה לדון ולהכריע בנושאים גורליים. הן לא
נראות רע יותר מהכנסת, בהתחשב במס' הגדול בהרבה של משתתפים. ביום שבו יציגו ח"כים ממרצ
כבבונים, בגלל קריאות ביניים - אז נדבר על ב"י-סח'נין...
המילה "סרטן" לא מופיעה במכתב, אבל היא מופיעה בכל ראיון שנתנו אנשי מועצת יש"ע, מאז הופיע
החרם. ברגע שיתנצל על דבריו - החרם ייפסק.

אתה מדבר על אד-הומינם, אבל כבר קראת לי כאן פאראנואיד, המצאת לי דמות פיקטיבית שטוענת
שטויות - בעוד שאני רק הבעתי תמיהות לגבי הבנתך את דבריי. אם אינך מסוגל להבין את דבריי, מה
אני אמור לחשוב?...
ישן 25-11-2004, 03:48
  ישראל היפה ישראל היפה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.04
ההתנחלויות מסתדרות לבד???
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב ""מאיתנו"? "אלינו"? הכוונה אליך ולשלוש, או לכל מי שאינו מתיישב, והחלטת לדבר בשמו?..."

אתה עושה שקר לעצמך.

מליארדים נזרקים בעבורם לריק. אם בצורה ישירה למתנחלים ואם בצורה עקיפה לשמורו של הכיבוש, שכלם יודעים שימיו ספורים.

מי שיושב בבית זכוכית מוטב שלא יזרוק מתוכו אבנים. חרם עשוי להוליד חרם וזה איננו רצוי לאף אחד.

הטענה של פגיעה בציבור בן 250 אלף איש, היא מגוחכת מעיקרה - המצב האמיתי הוא שמאתיים וחמישים איש פוגעים בציבור גדול המונה כ- 3 מליון ישראלים התומכים בהסדר תוך כדי פנוי חלק מזערי של המתנחלים - אלו היושבים כ"קוץ בתחת" בתוך השטחים המיועדים למדינה הפלסטינאית.
ישן 25-11-2004, 14:43

סבסוד
בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי שימי שמתחילה ב "ועל הקיבוצים ועל תנובה לא נשפכה אגורה..."

אני הגבתי על המשפט הבא:"שאת תנובה סבסדנו כולנו, בעוד שהשאר מסתדרים לבד..." ולא התייחסתי לשאר הסבסודים.

המדינה, בתחילת דרכה, נהגה לסבסד גופים יצרניים שתרמו ועדין תורמים למדינה. בהמשך נכנסו למעגלי הסבסוד גם גופים טפילים החיים על חשבונה של המדינה ואינם תורמים להם מאום.

אינני מתכוון שהמתנחלים הם טפילים אבל מדיניות ממשלות ישראל לגביהם ולגבי הכבוש כלל היתה שגויה מתחילתה ויתכן והיום מתחילים לראות את סופה. אחרת ימשיכו לזרוק כסף לריק גם לכוונם. כי ככל שהפנוי יתאחר ההשקעות בהחזקת הכבוש ילכו ויאמירו.

כאשר להסטוריה של יחסינו באזור אני מודה לך על תרומתך לידע שלי - לתומי חשבתי שרק עליתו של שרון למתחם הר הבית הוא שגרם לכל הסכסוך.
ישן 25-11-2004, 15:59
צלמית המשתמש של justice30
  justice30 justice30 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.11.04
צמיחה הבאתם ? טחורים הבאתם !!
בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "כבר שכחנו מתי שלט השמאל"

בזבוז 6000 ש"ח כאשר מרויחים 4000 ש"ח מביא צמיחה ..חה......חה.....חה

וזה מה שעשה השמאל הסהרורי , בזבז את כספי המדינה בלי חשבון
יצר מצג שוא של צמיחה כמו הצמיחה של בעלי המינוסים בבנק.

ואח"כ עולה הליכוד ורואה את הסכנה שבה נמצאת כלכלת המדינה
ונאלץ לנקוט בצעדים דרסטיים כדי לעצור את המפולת
וחסרי ההשכלה אומרים שאין צמיחה בגללו .

חסרי ההשכלה אומרים שהצמיחה הנמוכה היא בגלל
הימני המנסה להושיע ולא בגלל השמאלני הבזבזן וחסר האחריות.

"לְמַעַן צִיּוֹן לֹא אֶחֱשֶׁה, וּלְמַעַן יְרוּשָׁלִַם לֹא אֶשְׁקוֹט, עַד-יֵצֵא כַנֹּגַהּ צִדְקָהּ, וִישׁוּעָתָהּ כְּלַפִּיד יִבְעָר"

ישן 25-11-2004, 17:54
  wxyz wxyz אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.07.04
מצג השוא הוא לא רק בגלל מה שציינת.
בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי justice30 שמתחילה ב "צמיחה הבאתם ? טחורים הבאתם !!"

הצמיחה המדומה הייתה תוצאה של כמה שנות שקט מדומה, שבהם הכין ערפאת וכנופיותיו את האינתיפדה הרצחנית שבה אנו שרויים כעת, ועליה אנו משלמים בריבית דריבית.
המצב דמה אז, ודומה היום, למשק בית הנמצא במצוקה, באובר דרפט תמידי, וקריאות טלפון בלתי פוסקות ממנהל הבנק לסילוקו. ואז מחליט אב המשפחה לקחת הלוואה בשוק האפור (שאותה לא תהיה לו אפשרות לפרוע); ואמנם במשך חדשים ספורים משתרר שקט, אפשר לקנות במכולת חפשי, אין טלפונים בהולים ממנהל הבנק, ובכלל הכל נראה ורוד מורוד, עד שמגיע מועד הפרעון הראשון של ההלוואה...ואם נמשיך באנלוגיה, הרי שטענתם של מצדדי אוסלו שה"תהליך" לא נכשל, וסינגורו עליו בטיעון שלא נתנו לפלשתינאים מספיק ובזמן, דומה למצב שבו יטען אב המשפחה בעת שיגיע מועד הפרעון ואין אפשרות לפרעו , שהלחץ שנוצר הוא מפני שההלוואה לא הייתה גדולה מספיק, והיה כדאי להגדיל אותה בעוד קצת...
(כנ"ל גם מצבנו בלבנון, אחרי הנסיגה "המוצלחת", אבל זאת כבר אופרה אחרת).
ישן 25-11-2004, 19:18

המלצה לא רק שממשיך להחרים..
בתגובה להודעה מספר 29 שנכתבה על ידי wxyz שמתחילה ב "מצג השוא הוא לא רק בגלל מה שציינת."

מחר אני אהיה כל היום בכניסה לקניון פסגת זכרון יעקב ,עם שילוט שקיבלתי להחרמת מוצרי תנובה.
אישתי שתבדל לחיים טובים קנתה היום "בטעות " מספר מוצרים מההיפר נטו ,אני החזרתי את הכל למנהל הסניף עם מכתב הסבר מפורט למה אני לא רוצה רוכש את המוצרים.

כל אחד שיעשה את הטוב ביותר למען ההגינות ,ולמען הפיטורים של רייכמן המסית והמפלג.

https://2004-uploaded.fresh.co.il/2...25/62769260.gifתמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילהתמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילהתמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://leopard.50megs.com/SIGN.gif]

ישן 26-11-2004, 05:39

הרוב הדומם עדין שותק-אבל יש גבול לכל תעלול
בתגובה להודעה מספר 30 שנכתבה על ידי אלי זכרון יעקב שמתחילה ב "לא רק שממשיך להחרים.."

גם אני יכול לכתוב מודעה בנוסח דומה

אתם ההורסים את אחדות העם - אתם הבונים על אדמות פלסטינאים
אינכם כובשים אתם משתלטים בחסות ממשלות ישראל לדורותיהן - אתם מנשלים פלסטינאים ממקום ישובם

את הכסף שלנו של אזרחי מדינת ישראל לא נשפוך לריק לצורך הכיבוש-לא ניתן לאלו הפורשים מהמסגרת
לא ניתן לאלו שימרו את דין הממשלה והכנסת - לא ניתן לאלו המרימים ידם על כוחות הבטחון
לא ניתן לאלו המקדשים את מתי העבר על חשבון החיים בהווה ובעתיד.

מהיום לא נממן את אלו המתנגדים להחלטות ממשלת ישראל בדרכים אלימות ובאיומים.

הגיע הזמן שהמתנחילם ידעו את מקומם ולא ינצלו את ההבנה הניתנת למצבם, למרות הכל, כל עוד ממשלת ישראל לא קבלה החלטה מפורשת בהקשר לגורלם.

אל תכריחו אותנו להטיל חרם נגדי. זה לבטח לא יגמר טוב לא עבור המתנחלים ואפילו לא לגבי מדינת ישראל כולה והמבין יבין.
ישן 26-11-2004, 11:54

המלצה חזרתי מהקניון בזכרון יעקב
בתגובה להודעה מספר 31 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "הרוב הדומם עדין שותק-אבל יש גבול לכל תעלול"

לפני כמה דקות .
אני יכול להבטיח לכם ששזכרון לא בדיוק מעזו הימין המקובל ,ויש בה תושבים מכל שכבות האוכלוסיה.
אז היום עמדתי אני ועוד כמה חברים ,עם שלטים קטנים וחביבים ליד הקניון ,עם מדבקות על החרמת מוצרי תנובה עד להודעת ההתנצלות של רכיימן ,או הפיטורים שלו ,שיבחר מה שנוח לו ...או להם .

אז אני חייב לומר לכם כי ....היה לנו הצלחה לא רעה בכלל ,ואנשים שקנו מוצרי תנובה,יצאו וראו אותנו ,והילדים שלהם פשוט חזרו והחזירו את המוצרים ,או החליפו האחרים.
כל הכבוד.!!!

החרם הוא לא "על תנובה" אלא על רכיימן שהרשה לעצמו לחרוג מנורמה מקובלת שאדם במעמדו ,לא יכול לומר על ציבור "סרטן בלב האומה" ואם הוא רוצה להמשיך לומר זאת ....בבקשה ..בבית שלו עם מכתב פיטורים.

בכל אופן היה חביב ונראה לי שמהפכה קטנה מתחילה אצל כל אחד ואחת בבית שלו ....
את שלנו עשינו היום.

ישן 26-11-2004, 10:07
  נרויאיר נרויאיר אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.08.04
לא תהיה כאן מלחמת אחים- מספיק כבר
בתגובה להודעה מספר 30 שנכתבה על ידי אלי זכרון יעקב שמתחילה ב "לא רק שממשיך להחרים.."

חרם זה נשק של מטומטמים- עיין ערך החרם הערבי. כל המלכלכים כאן גורמים לריב בין יהודים וכנראה שאין להם תרומה אחרת לעם ישראל. כל ההשמצות והליכלוכים כאן על תנובה הם קנאת רשעים להישגים רבי שנים של המפעל הציוני. אם לא היו מתלהמים כאן אפילו לא היינו יודעים על התבטאות זו או אחרת. מי שפוגע בתנובה פוגע במפעל הציוני. גם כל המלכלכים כאן על מי שהקים את המדינה כאילו קילל את הוריו. תנו קצת כבוד ולכו להקים ולתרום משהו לעם ישראל. משהו משלכם ותפסיקו להרוס. אפילו שרון הטועה הגדול הגיע למסקנות אחרי 30 שנה. צריך ליישב את ערביי ישראל בבתי ישובים שמהווים עול יותר מתועלת.
ישן 26-11-2004, 12:48
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

"מי שפוגע בתנובה - פוגע בציונות". משפט מבריק...
בתגובה להודעה מספר 33 שנכתבה על ידי נרויאיר שמתחילה ב "לא תהיה כאן מלחמת אחים- מספיק כבר"

ילד הקורא משפט זה עלול לחשוב "למה שפשוט לא נכריח אנשים לקנות תנובה"? למרבה צערך,
אין כאן ילדים, ומשפטים אבסורדיים שכאלה לא תופסים בעולם שבו מותר לי לבחור איזה מוצר אני
קונה. הקישור בין תנובה לציונות היה קיים בעבר שבו גם הקיבוצים היו ברכה לציונות, ולא נטל כלכלי
נורא (גדול לאין שיעור מההתיישבות ביש"ע - ובניגוד ליש"ע, ללא כל סיבה בטחונית, אלא רק בגלל
התנהלות כלכלית מבישה וחצופה).
באשר להצעתך על יישוב ערביי ישראל ביש"ע: באופן אישי אני תומך בה, אבל לא גילו לך שהחבר'ה שלך הם
אלה שיטפדו זאת, באמצעות הגדרתם זאת כ"טרנספר" (קרא מה אמרו ה"ה שריד ועוז על מה שצריך
לעשות אם יוחלט על טרנספר.
לגבי הגדרתך אותם כ"עול": ביום שבו נעלה עם טרקטורים על כל קיבוץ מפסיד - נדבר על פינוי יישובים
שהם "עול" (אגב, רובם בין כה בנוי על חורבות כפרים ערביים - אבל אותם אינך מציע לפנות בשם
השלום, משום-מה...).

החרם הערבי הוא לדעתך נשק של מטומטמים? החרם הזה גרם לנו נזק של מיליארדים במשך השנים,
וזה לא מקרה שאנחנו מעודדים חקיקה נגדו בכל מקום שאפשר. כנראה שהוא בכ"ז פוגע בנו (ואולי
לא סיפרו לך - אבל זו מטרתו של חרם...).
ישן 26-11-2004, 15:46

גם את החומה דחפו השמאלנים
בתגובה להודעה מספר 40 שנכתבה על ידי pinielbaz שמתחילה ב "לבנות חומה בגובה 10מטר ולהוציא עליה מ-י-ל-יא-ר-ד-י-ם זה נקרא בזבוז"

במסע תקשורתי מסיבי ובלתי נפסק
כאשר החלה הקמתה התגאו השמאלנים בנצחונם
וקבלו למה לא שמעו להם לפני כן וחיים רמון בראשם
פואד התגאה שהוא המתכנן הראשון.
בג"ץ השמאלני בדאגתו לזכויות הרוצחים הערבים
והשמאלנים בדאגתם למנוע הגנה מההתנחלויות
גורמים להארכת העבודה ולהגדלת העלויות בעשרות אחוזים.

ימני אמיתי כמוני התנגד תמיד לגדרות ויתנגד תמיד לגדרות
אין גדר או חומה שלא ניתן לעבור , זה רק ענין של זמן.

את הרוצחים עוצרים בדרך אחת , כדור בראש !!

"לְמַעַן צִיּוֹן לֹא אֶחֱשֶׁה, וּלְמַעַן יְרוּשָׁלִַם לֹא אֶשְׁקוֹט, עַד-יֵצֵא כַנֹּגַהּ צִדְקָהּ, וִישׁוּעָתָהּ כְּלַפִּיד יִבְעָר"

ישן 26-11-2004, 16:51

התכוונו לגדר בטחון ולא לגדר ספוח
בתגובה להודעה מספר 41 שנכתבה על ידי justice30 שמתחילה ב "גם את החומה דחפו השמאלנים"

אכן יש להתגאות בעובדה, שפתאום כולם מדברים בשבחה של הגדר ואין כל משמעות למי שהתחיל בה - למרות שהימין תמיד מפגר בפזה אחרי השמאל ועושה כל דבר מעט מדי ומאוחר מדי. אבל שיעשה ואני מפרגן לו.

לא לילד הזה התפללנו - הילד הזה הוא בעיתי ו"מושך אליו אש".

מי שעצר את בנית הגדר ומי שהביא את התערבותו המבורכת של הבג"צ ולהתערבות בלתי רצויה של גורמי חוץ - הוא הימין שאיננו יודע שובע ברצון ההשתלטות שלו על שטחים פלסטינאים וליצור בוקה ונבולקה בהליכי חייהם. בזאת הוא הצליח בבנית הגדר לא ולא ועדין מדינת ישראל פרוצה למבצעי טרור אכזריים.

אין כזב גדול יותר מהטלת ההאשמה על השמאל בגידול העלויות - גדר ה"ימין" ארוכה פי שנים לפחות מזו של השמאל - מפותלת וחסרת כל הגיון. התוואי ה"ימני" הוא זה שהגדיל את העלויות ולא כל גדר אחר. הבעיה היא לא רק בעלויות בדמים אלא גם בעלויות בדם. בנית הגדר כפי שהציע אותה השמאל הייתה מסתיימת מזמן והיום היתה מסייעת בהגנת שטחה של מדינת ישראל.

באשר להגנה על ההתנחלויות, זכותן להיות מוגנות עד שיוכרע גורלן. רובן, לפחות אלו שלא התנגדו לכך, מגודרות ו"צבא רב" מגן עליהן. אלו שעדין אינן מוגנות חייבים לתת להם מיגון יעיל בנפרד מהגדר הבטחונית של מדינת ישראל.
ישן 27-11-2004, 18:19

כוונותיכם הם רק לגרום נזקים
בתגובה להודעה מספר 42 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "התכוונו לגדר בטחון ולא לגדר ספוח"

זו הכונה היחידה בה אתם מתמידים.
את האש מייצר רק השמאל הבוגדני המסייע לאויבי ישראל
והוא זה שמפיץ ומסית בעולם נגד מדינת ישראל.

הגדר של הימין האמיתי , במצב הנוכחי ,
היא הקצרה ביותר , לאורך נהר הירדן , אין תואי קצר מזה .

הדם השפוך הוא באשמת השמאל בלבד
הוא האחראי הבלעדי לכל טיפת דם יהודי שנשפכה וזו שתישפך בעתיד.
"פושעי אוסלו" לדין !!

ישן 28-11-2004, 21:52
  pinielbaz pinielbaz אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.07.03
את האש ייצר יוצר וייצר הימין
בתגובה להודעה מספר 43 שנכתבה על ידי justice30 שמתחילה ב "כוונותיכם הם רק לגרום נזקים"

בזכות הצבא ה"מוסרי"של מדינת ישראל.
המתנחלים שהם קוץ בתחת מנהלים לנו את כל המדינה.
תשים לב שעכשיו יותר ויותר חילים לשעבר מתוודים ומספרים מה הם ראו בשטחים,את הזוועות שחילי צבא הגנה לישראל המוסרי עושה בשטחים.
אין שום סיבה שבעולם שילד פלשתינאי לא ירצה להרוג את מי שכבש אותו שנים.
להשאר בשטחים הימין רוצה.
אין שום סיבה שפלשתינאי שצריך לעמוד שעות במחסומים בגשם ובקור ושחילים משפילים אותו מול כולם ואהב אותך.
אין שום סיבה שילד פלשתיאני יאהב אותך כשהוא רואה איך שחילי צה"ל מתעללים בסבו רק משום שהוא ערבי(לדברי אדון קארפמן-עלילות דם על צה"ל).

ישן 27-11-2004, 04:19

הגדר איננה עומדת בפני עצמה
בתגובה להודעה מספר 52 שנכתבה על ידי pinielbaz שמתחילה ב "באמת אין שום בעיה לעבור את הגדר המסכנה הזו"

הגדר ללא אמצעים טכניים אוטומטיים ואנושיים היא גוף דומם שאין בעיה לעברו.

את חשיבותה של הגדר כמכשול, לא אני המצאתי - תשמע את דבריהם של מרבית הפוליטיקאים ולא רק אלו המשתייכים לשמאל. תשמע את דברי הממונים על הבטחון ואת התייחסותם לחדירות המתבצעות באותם קטעים בהם לא קיימת גדר. תבחן כמה חדירות, אם בכלל, היו דרך גדר הבטחון סביב רצועת עזה. נכון שהיו קסאמים - אבל לא כנגדם הוקמה ומוקמת גדר הבטחון.

באשר למנהרות - לא כרצועת עזה החולית והקלה לחפירה, היא הגדרה המערבית הסלעית והמצריכה חתיבה, שהיא מורכבת יותר-עד בלתי אפשרית, ללא ציוד מיוחד וניתן להתקין בה אמצעים המאתרים כל חפירה.
ישן 27-11-2004, 18:28

את הגדר בלבנון עוברים !!
בתגובה להודעה מספר 53 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "הגדר איננה עומדת בפני עצמה"

הגדר הכי מאובטחת בעולם נעברה ע"י מחבלים
ומספר פעמים גם על ידי אזרחים לבנונים בטעות
מבלי שנתגלו בזמן .

את חומת ברלין עברו בני אדם
חומה מוקפת שדות מוקשים , מכונות יריה אוטומטיות ,
חומה ענקית הכוללת מגדלי שמירה וגדרות תיל ,
ושומרים ללא בעיות בג"ץ , קודם יורים אח"כ מבררים עם הגופות מה היה.

שום דבר לא עוצר בני אדם נחושים חוץ ממלאך המוות.

ישן 28-11-2004, 11:50

השמאלנים מפריעים לחסל את הרוצחים
בתגובה להודעה מספר 57 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "מי עוצר בעדיך מחיסול הרוצחים"

לא רק שמפריעים לחסל אותם גם גורמים לרצח של אזרחים
ולמותם של חיילים.

מסיתים נגד צה"ל וחייליו בארץ ובחו"ל ,
מעלילים עלילות דם כדי להרפות את ידי החיילים,
הפרקליטות השמאלנית דואגת להעמיד חיילים לדין על כל עלילת דם,
על כל פעולה צבאית מבלבלים במוח "למה פגז כזה ? למה 50 ק"ג ולא 20 ?"
מצדיקים את הרוצחים הערבים ללא הרף ע"י תיאור "סבלם" של הרוצחים.

בג"ץ השמאלני דואג לאבנים של הערבים וגורם לרצח של אמא ו-4 בנותיה
והיו עוד מקרים רבים דומים באשמת בג"ץ השמאלני.
השמאלנים יוצרים באמצעות התקשורת אוירה של טרור
נגד כל מעשה התגוננות של היהודים
ואוירה של סלחנות כלפי הרוצחים הערבים .

אם נטפל בטרוריסטים השמאלנים,
הטרוריסטים הערבים יחוסלו ברגע.

ישן 28-11-2004, 15:53

דבר ראשון צריך לטפל בתשקורת
בתגובה להודעה מספר 59 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "לאיזה טיפול אתה מתכוון ומי בעיניך שמאלני ?"

אם נטפל בתשקורת היטב אז המלאכה בהמשך תהיה קלה יותר.

קינים נוספים ומסוכנים של הטרור השמאלני נמצאים
בפרקליטות , בבית המשפט ובמשטרה .

דרך הטיפול צריכה להיות מגוונת :
ע"י חקיקה
ע"י התקפה או החרמה
ע"י מינויים מתאימים
ע"י אכיפת החוק על השמאלנים , דבר שלא קיים לחלוטין.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:38

הדף נוצר ב 0.13 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר