לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום בעלי חיים בפרש- כרטיסי הזכייה בתחרות נשלחו לזוכים! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > בעלי חיים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-10-2005, 10:53
  eran2366 eran2366 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.02.05
מזון לכלבים - מישהו יכול לתת תשובה רצינית...?!?!?

שלום רב,
ראשית, אני מבקש שיענו אנשים בעלי נסיון ולא בעלי אינטרסים, כלומר אני מבין את הצורך של בעלי חנויות שונים ווטרינרים שונים לקדם את החברות איתם הם עובדים אבל אבקש, לא הפעם. הפעם אני מעוניין בתשובה ממישהו שעונה לא למטרות רווח, אלא שהמטרה היחידה תהיה הרווח של בעל החיים.
יש לי בוקסר בן שנתיים, מדהים, יפה וחבר אמיתי, אבל בררן מאוד בנושא האוכל. אני מאלה שמאמינים כי תזונה טובה היא המרשם לאיכות ואריכות ימים אצל הכלב וכי מי שקונה בזול משלם בהמשך ביוקר.
שאלתי היא: על איזה סוג מזון הנכם ממליצים כאשר הקריטריונים היחידים הם טיב ואיכות המזון וטובת הכלב ובשום פנים ואופן לא המחיר. אנא מכם, נסו להיות כמה שיותר ספציפיים.
תודה מראש.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 05-10-2005, 20:37
צלמית המשתמש של carish1
  משתמש זכר carish1 carish1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.07.03
שלח הודעה דרך ICQ אל carish1 LinkedIn profile
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי p-m1 שמתחילה ב "פרו פלאן או יוקונובה המזונות הכי טובים"

היתה לי בוקסרית ולכל מי שיש בוקסר יודע שזה כלב בעל קיבה רגישה מאוד ובמיוחד לשינויים במזון.
לקח לי כמה חודשים עד שהצלחתי למצוא את המינון וההרכב הנכון בשבילה. התיעצתי המון עם וטרינרים ובסופו של דבר, האכלתי אותה במזון יוקונובה, לא בגלל שהוא הכי יקר אלא בגלל שהוא היחידי שממנו היא לא שילשלה בטרוף.
הפליצה המון, זה כן... אבל הוטרינר אמר שזה בסדר..
הכי חשוב, וזה חלק מהחינוך\אילוף זה לא לתת לכלב להכתיב לך מה לתת לו לאכול.
כל עוד היציאות שלו בסדר, האוכל מתאים. הכלבה שלי עברה אילוף ויותר מזה, חינוך טוב, היא בחיים לא באה לשולחן. לא ידעה מה זה אוכל חוץ משלה בצלחת שלה.
מידי פעם, הייתי שובר ביצה טריה מעל המזון, או מערבב לה איזה חצי קופסה של גבינה לבנה 2-3% שומן.
וטרינר טוב ידע מה להמליץ לך. מה גם שלבוקסרים יש בעיות במפרקים המון אז היא היתה מקבל גלוקזמין כתוסף.

משה

הנה תמונה שלה

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

נערך לאחרונה ע"י carish1 בתאריך 05-10-2005 בשעה 20:42.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:23

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר