לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-09-2005, 19:06
  משתמשת נקבה tiras777 tiras777 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.06.05
הייי
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי razz שמתחילה ב "סיפור כאוב"

דבר ראשון: למה שזה ישמע מוזר???שאתה כל הזמן בוכה? טבעי לחלוטין..פגשת מישהי, התאהבת, היא נכנסה חזק אל ליבך, עכשיו כשהיא יוצאת מהלב בכזאת אכזריות.. ברור שזה יכאב..ברור שזה יערער את הרגשות שלך.. בקיצקיץ זה ממש לא מוזר..

דבר שני: מה ז"א רבתם בלי סיבה? ריב בלי סיבה לא גורם לזוג נפלא, להיפרד ככה... בטוח שיש סיבה, אולי משהו שהיא גילתה בך, שלא מצא חן בעיניה..עשית משהו שפגע בה.?משהו שהרגיז אותה?
יש מצב שתחזרו ?

אולי אם תפרט קצת יותר , נוכל לעזור..

אבל בכל אופן, גם אם אין מצב להמשך הקשר, זה לא כ"כ נורא, לא צריך להיפגע כ"כ קשה, אני בטוחה שתמצא בעתיד מישהי שתאהב בצורה חזקה, נפלאה.. צריך להסיק מסקנות מהקשר הזה, ללמוד מטעויות ולהמשיך הלאה!!!! זה לא כ"כ קל, אבל משתדלים ומנסים..קח את זה בקלות..

יומקסים, שרית..

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 28-09-2005, 19:35
  משתמשת נקבה tiras777 tiras777 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.06.05
כל מה שאמרת נכון..
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי flip_murray שמתחילה ב "לא יודע, אולי אני שמרן מידי, אבל אני מאמין שגבר צריך"

להיות גבר, ולבכות זה לא תכונה גברית, אני אישית לא בכיתי נראה לי מאיזה גיל 7-8 או משהו כזה...
ועכשיו תעני בכנות: היית מעדיפה חבר שיכול להגן עלייך ועל עצמו, לתמוך בך ותמיד להיות חזק בשבילך, או אחד שיתפרק בגלל כל דבר, לא יוכל להגן עלייך וכן הלאה?

הייתי רוצה חבר שיוכל להגן עליי, ושיהיה לו חוזק פנימי לעשות את זה.. אבל לבכות על פרידה קשה זה לא מוגזם, וזה ממש לא כמו שתיארת "יתפרק מכל דבר"....לא לבכות בצורה מוגזמת- נכון, אבל התפרקות רגעית והרגשת דיכאון פנימי שסביר להניח שיחלפו מהר..טבעי לגמרי, לא יודעת מי המציא את זה שלגברים הבכי אסור.. גם כשקראתי בעיתון כתבה על דן חלוץ שאמר: "אני מהדור הישן שחושב שבכי הוא התפרקות זמנית מיותרת לחלוטין,לא בשבילי" (טוב הוא אמר משהו בסגנון..)
כמעט וצחקתי.

אבל אם זה יגרום לכם להגן עלינו בצורה טובה יותר....אז סבבה...בכיף..

ישן 03-10-2005, 22:50
צלמית המשתמש של חרוב
  משתמש זכר חרוב חרוב אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.03
וואו. כמה שאתה טועה.
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי flip_murray שמתחילה ב "כמו שאמרתי, אני לא רוצה להגיב על מצב של אובדן"

יחסית, עבר הרבה זמן מאז שתגובה כלשהי בפורום עצבנה אותי כל כך. אבל - זה הגיע.

יצא לי לבכות בסרטים. יצא לי לבכות כתוצאה של אובדן של קשר. יצא לי לבכות מזכרון של משהו.
ובניגוד מוחלט - הייתי מפקד בקרבי, הורדתי מחבל בשכם, יש לי חברה ושכבתי עם כמה בנות (סימן ל"גבריות", לא?), יש לי רישיון לאוטו, אני מאבטח, אני מתקן דברים בבית...

אז מה?!?!

אם מישהו היה ג'ובניק, היה רק עם בת אחת, אין לו חברה, עובד בקייטרינג, בלי רישיון ועם שתי ידיים שמאליות - אבל לא בוכה - הוא גבר?!?!

לי אישית אין שום בעייה עם זה שאני בוכה על כמה וכמה דברים ואין לי שום בעייה הן בבטחון המוחלט בגבריות שלי והן בידיעה (המוכחת) שאני יכול להגן על עצמי ועל הסובבים אותי בבוא הצורך.

למען האמת, אני חושב שהחברה של היום לוקחת את האידיאלים שלה יותר מדיי מסרטים.
ג'ון וויין, גרי קופר. הקאבויים האמיצים והמסוקסים. שלא בוכים, כמובן - כי זה לא גברי.

אגב, ברוס ויליס ב"מת לחיות 1" בכה. בסרט. אני לא זוכר שמישהו חשב שהוא פחות גברי כי הוא בוכה בגלל אשתו...

אישית, אני חושב שגבר הוא דווקא יותר גבר אם הוא כן בוכה. אם הוא מרגיש מספיק בטוח בגבריות שלו בשביל לשבור מוסכמות - מה יש יותר חזק מזה?

ומה עם כל הערסים? אנשים מגודלים, מתנהגים קשוח ו... מקשיבים כל היום לזמרים שבוכים, ממש בוכים על איך שחברה להם פגעה בהם כי היא "הלכה עם אחר וזה כואב" (איזו שירה... זה היה ציטוט, אגב). אתה קולט מה אמרתי כרגע? החבר'ה שמשחקים אותה ההכי קשוחים בעולם, קרי-מזג, שרים ביחד שירים על בחורות שפגעו בהם.

אני זוכר, שראיתי פעם את אמנון ליפקין שחק, הרמטכ"ל לשעבר - כשהוא היה רמטכ"ל. הוא היה באיזה שהוא טקס. וירדה לו דמעה על הלחי. הוא לא אמר כלום. רק דמעה. הרמטכ"ל בוכה בטקס. אני לא זוכר שמישהו חשב שהוא פחות גברי. ההפך. רואו אותו כאדם. כאנושי. לא כרובוט.

וזאת הנקודה. לבכות זה אנושי. לבכות זה בריא. (כן, בריא.) ולדעתי, לבכות - זה גברי.

אם אתה חושב אחרת - אני אשמח לשמוע.

נערך לאחרונה ע"י חרוב בתאריך 03-10-2005 בשעה 23:08.
ישן 04-10-2005, 09:15
צלמית המשתמש של flip_murray
  flip_murray flip_murray אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.09.05
שלח הודעה דרך ICQ אל flip_murray
תשמע,קודם כל אני ביטאתי את דעתי...
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי חרוב שמתחילה ב "וואו. כמה שאתה טועה."

אם מישהו לא מסכים, אז זאת זכותו המלאה.
שנית, כמו שכבר אמרתי, במקרה של אובדן אני לא יכול לשפוט, כי לא עברתי את המצב הזה.
ושלישית,אני אף פעם לא אמרתי שאי-בכי הוא המדד היחידי לגבריות, כמובן שזה לא כך, אבל לדעתי האישית זה מרכיב חשוב...
ועוד דבר אחד: סרטים לא נועדו כדי ללמוד מהם(רק חלק קטן מהם),אלא להנאה, ואתה לא צריך לקחת דוגמה,לא מג'ון ויין ולא מברוס וויליס,כי זה בסך הכל דמויות שהגו תסריטאים על מנת למשוך כמה שיותר אנשים לקנות כרטיסים לקולנוע....

נערך לאחרונה ע"י flip_murray בתאריך 04-10-2005 בשעה 09:20.
ישן 29-09-2005, 16:15
צלמית המשתמש של peach the bitch
  משתמשת נקבה peach the bitch peach the bitch אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.04.05
פרידות הן לא דבר..
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי razz שמתחילה ב "סיפור כאוב"

לק"י

קל או טוב.פרידות תמיד קשות.אני לא יודעת למה היא נפרדה ממך,אולי בגלל שרבתם אולי לא.בכל מקרה מותר להתגעגע,מותר לבכות,אבל גם מותר להמשיך ולהיות מודע שסוף העולם לא בפתח.תראה אני מסתכלת על הדברים בזווית כזאת:אנחנו נוצה שמתעופפת ברוח,עולה יורדת במשעולי החיים,לפעמים כואב,לפעמים שורף אבל בשביל זה יש בכי,יש פורקן..לפרוק..ומה שמוזר שהנוצה עפה מתוך האפרוריות של החורף,מתוך הגשם הדיכאוני,מתוך השלולית אנו יוצאים אל האוויר הטוב,אל האור.אל תאבד לעולם את הכוח להמשיך ולרחף,בטח לא בגלל בחורה...יש הרבה כאלה,ומה גם שהיה וטוב שהיה,דברים לא תמיד נמשכים לתקופות ארוכות וצריך להבין שיש מאחורי הזה הרבה מעבר להבנתנו,תקח ממנה את הדברים הטובים ותפנים אותם לעצמך,להיות אדם יותר,אבל אל תשקע בדכדוך על אובדן האהבה,אהבה באה אהבה הולכת,רק אתה נשאר.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:54

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר