לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 26-11-2004, 11:52
צלמית המשתמש של Gwenhwyfar
  Gwenhwyfar Gwenhwyfar אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.05.03
שלח הודעה דרך MSN אל Gwenhwyfar
שאלה חברים, איך עבר עליכם השבוע ?

חבריטוס, ממצב ? מה שלומכם ? איך עבר עליכם השבוע האחרון ? (או יותר נכון- השבועיים האחרונים מאז האשכול הקודם... ) .
פרט לכך שהיה קור אימיייייים, מה עשיתם ? איפה הייתם ? איך ביליתם ?
(המון שאלות- נכון, ואני מצפה להמון תשובות ) .

לי היה שבוע מעאפן בטירופיישן (פרט ליומיים האחרונים שהייתי אצל חבר שלי שהיו הבסט שבבסט) .
אבל הרחבה אחורי זה.....

לסיום וכהרגלי- אני רוצה לאחל לכם שבת שלום, שבת קסומה, שקטה ומבורכת .
תתלבשו טוב ושמרו על עצמכם כי כשקר בחוץ קל להתקרר וגם שרירים נתפסים בקלות (מילה שלי ) .
ומה התוכניות שלכם לסופשבוע ? -כירבוליישן מתחת לפוך ולא מוציאים את האף החוצה או מסיבות פרועות בשדות ?

אוהבת ומצפה לשמוע מעשיות,
רחלי .

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

נערך לאחרונה ע"י Gwenhwyfar בתאריך 26-11-2004 בשעה 11:56.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 26-11-2004, 12:04
  _Stinky_ _Stinky_ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.08.03
אממ! אז ככה...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Gwenhwyfar שמתחילה ב "חברים, איך עבר עליכם השבוע ?"

איך עבר עלי?
מלא מבחנים וציונים מדהימים, אני בשוק מעצמי כי הגעתי למסקנה שככל שיש לי פחות זמן אני מנצל אותו הרבה יותר טוב, מספיק יותר והציונים רק עולים.
ממוצע ציונים של 80 פלוס מינוס בשנה שעברה וסיימתי את השנה עם ממוצע 85, השנה כל מבחנים או בוחן אני 90 ויותר!
רק היום קיבלתי מבחן משווה של לשון וקיבלתי 94 ולפני שבוע התקבלתי ל5 יחידות מתמ' (אני בט')
איזה אדיר זה...
אממ, הגדוד שלי בצופים החליט שאנחנו עושים את היום שבט (עוד פרויקט..סעמק)
ובכיף אבל היום אני מקבל צלצול מאח שלי שהיה בצופים מלא שנים ועכשיו הוא רוצה לחזור, אבל בשבט שלו לוקח מלא זמן להעביר דברים ובינתיים הוא שמע שיש לי יום שבט והוא פרויקט שלנו והוא רוצה לבוא לעזור לנו, וזה מזה בעייתי כי מצד אחד סבבה שיעזור אבל זה גם פרויקט ראשון שלנו כגדוד ט' וזה מזה יהיה מוזר שנקבל עוד עזרה ממשהו מבחוץ.....

זהו! זה מה שעבר עלי, אהה וב20 לנומבר היה יומולדת לכלב שלי (מת עליה שושו מתוקקקקקק)
ו....אתמול קניתי בגדים וקיבלתי הנחה 25% לא יודע בדיוק למה, אבל יצא שמקום 400 ש"ח יצא לי 300...

טוף, זה הכל....

ישן 26-11-2004, 23:18
צלמית המשתמש של Linebacker
  Linebacker Linebacker אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.04.02
שלח הודעה דרך ICQ אל Linebacker
השבוע שלי
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Gwenhwyfar שמתחילה ב "חברים, איך עבר עליכם השבוע ?"

השבוע סוף סוף העבירו אותי למסלול קרבי בצבא, אחרי שנה של שירות מעצבן בחימוש. ביום ראשון עשיתי מעיין מסיבת פרידה לאנשים שהתחברתי איתם בבסיס, למחורת על הבוקר נסעתי לאוגדה שאחראית על היחידה שלי, ובערב חזרתי סוף כל סוף הביתה (אחרי שסגרתי שבת). למחרת נסעתי למז"י (מעיין בסיס גדול של כל חילות היבשה בצה"ל) לשיבוץ מחדש וכמובן שחזרתי הביתה (אין על יומיות ). למחורת נסעתי לבסיס שיזפון (שעה מאילת) והתייבשתי שם בגלל כל הבירוקרטיה הארורה של צה"ל... אח"כ העבירו אותי לבסיס שיריון סיירים (40 דקות מאילת) שם התחוור לי שנגמרה תקופת הסדיר ל4 חודשים הקרובים (אבל בקטנה) וביום חמישי חזרתי הביתה בערב (נו,חיפה אח"כ).

ישן 28-11-2004, 09:23
צלמית המשתמש של tammy1903
  tammy1903 tammy1903 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.07.02
רחלוש רק בגללך(:

שנים לא כתבתי פה- מרגיש לי מוזר(:
כלאופןןןןןןןןן..
היה לי שבוע מוזר במקצת(:

ראשון..היה יום...אממ...מייגע...מהמוני סיבות(:
שני היה יום שעט כולו בציפייה לקראת הטיול השנתי הקרב.
שלישי רביעי וחמישיייייייי...טיול שנתי אילת 2004!
בהחלט טיול שווה אירגנו לנו!
השקעה שבהחלט לא ציפיתי לה מצד הבצפר שלנו!
היום הראשון נפתח 7 בבוקר כשיצאנו לאילת..או שאולי יצאנו ב8?..לא זוכרת ממש, התכסתי בשמיכה שלי אחרי כמה צחוקים שהיו באוטובוס ונרדמתי לי(:
עצרנו באיזשהם הרים <הרי אילת כמדומני> לעשות מסלולון, על ההתחלה הפיפי לוחץ!..
אני ועוד חברה תפסנו את עצמנו והלכנו לחפש מקום לפיפי שראוי לכך!..
אחרי חיפושים מיגעים, החלטנו שאין ברירה וחובה לטפס על הר כדי שלא יראו אותנו, 20 דקות של טיפוס!!!!!!!!
כשהגענו ל"פיסגה" היה כ"כ קר שכבר לא יצא הפיפי!...חחח
בקיצור אחרי איזה שעה איכשהו חזרנו למסלול של כל שאר הכיתות והתחלנו ללכת בקצב מטורף כדי להגיע לכיתה שלנו שהייתה בין הקבוצות הראשונות.
אחרי זה לקחו אותנו לאיזה דיונה ענקית שמללללללא פיפלים פשוט דפקות סלטות ומה לא שם..היה באמת מפחיד..מדרון מטורף, וחול מ-זהההההה נעים!...ככה ש התחילו לרוץ את המדרון ומהר מאוד מצאו את עצמם מתגלגלים כמו כדורים במדרון.
אני וחברות שלי העדפנו לרדת את המדרון בזהירות(:..
בשלב מסויים הנעליים התמלאו בכ"כ הרבה חול שכבר לא הצחנו להרים את הרגל אז עשינו עצירות ריקון..חח
בערב הגענו למלון- הולידיי אין אקספרס..אין תלונות לגביו, לא מלון 5 כוכבים אבל בהחלט סיפק את הנצרך!...נתנו לנו מעין ערב חופשי, אחרי הארוחת ערב אני וחברה שלי הלכנו להסתובב בקניון ובטיילת, ובעשרים ל12 אמרו לנו להגיע לאיימאק בכוחות עצמנו לראות איזה סרט תלת מימדי, 10 דקות אחרי שנכנסנו לסרט אני וחברה שלנו התמקמנו לנו בנוח על הכיסאות ונרדמנו(:...הייתה בהחלט שיינה שווה!
ביום השני, דפקו לנו את היום!..ככיתת ספורט, ככאלה שנדפקים מכיתה י' במסלולים הכי קשים, מצאו לנכון לקחת אותנו למסלול של 7 שעות, משהו כמו 7 קילומטר, עם מדרונים מטורפים, ש-י-א המסוכן!..
אחרי שחצי מהשיכבה המקומבנים שהמחנכים שלהם הם סגנית מנהת ורכזת שיכבה וכאלה> הגיעו למלון ב2 בערך וכל שאר היום היה להם חופשי, אנחנו הגענו למלון ב5 וחצי, והיינו צריכים להתייצב בלובי כבר ב7.
בקיצור היה ממש מעצבן, מה שכן שאני וחברה שלי תפסנו פור ענקי על שאר הכיתה כבר מרוב שרצינו להגיע כבר לאוטובוס..דפקנו ריצה בעליות ובירידות, ויש לי איזו תמונה שאני והיא על איזה הר ורואים את האוטובוסים מרחוק, זה היה אחד הרגעים היותר מרגשים של הטיול!...עמדתי שם אשכרה עם דמעות בעיניים!...חח
המסלול לא היה קשה מבחינה פיזית- לפחות לא לי, אבל הוא היה מייאש!..ללכת ככה 7 שעות, כשכל מה שרואים מסביב זה חול, והמדריכה צועקת כל הזמן "תראו איזה יופי של נוף"..זה פשוט מתסכל!!
בקיצור, הגענו למלון, התארגננו מהר מאוד, ולקחו אותנו לחוף הווילג' לעל האש, ומסיבה שבהחלט אבל בהחלטטטטטטט הייתה שווה כל רגע!
נהנתי ב-ט-ר-ו-ף!...למרות שה"דיג'יי" היה נראה בן איזה 100!...חח...
חזרנו למלון בערך ב12..ומשם כבר התפצלנו..בעיקרון רוב השיכבה התמקמה לה במקום חביב שנראה unplugged ..מן דאנס בר כזה..זה היה היום הראשון בחיים שלי ששתיתי בו משקה חריף, עם חברים...(:
וודקה עם רד בול זה די טעים!
חזרנו למלון ונשארנו קצת בלובי לסתם שיחות נחמדות שכאלה.
יום שלישי ואחרון עללללללל הבוקר סנפלינגגגגגג....הפחד של החיים!...ואני הבנאדם הכי לא פחדן שיש!...מסתבר שנדפקתי והייתי בדיוק מעל איזה חור ע-נ-ק-י בהר, נכנסתי להיסטריה..חח...אבל בסופו של דבר ירדתי משם בחיים(:..היה אפילו די שולט, משם הלכנו למסלולון בקניון האדום, שלא היה מעניין במיוחד גם ה"קייטרינג" שהביאו לנו בסוף המסלול לא היה מרגש משהו.
אחרי זה ה בהחלט שולט, התמקמנו אני והחברות מהכיתה לטיול ג'יפים בן שעתיים לערך!
אחד הקטעים היורת שווים!...אגב הארבה שם התעופף מעלינו בצורה מפחידה למדיי, אם חזרתי מהטיול צרודה זה רק בגלל הצרחות מהארבה שהתעופף לכיוון שלנו כ"כ הרבה פעמים!..פשוט אחד המפחידים!
ככה לסיכום היה טיול בהחלט נחמד!
היה קור כ-ל-ב-י-םםםםםםםםםםםםםםם!!!!
קפאנו מקור, ואולי זאת אחת הסיבות שכל שעה חיפשנו עצירת פיפי...חחח..
בכל מקרה חוויות יש(:..
אז זהו..הגענו בחמישי ב22:30 הביתה..התגעגעתי בטרוף(:..אבל היה נחמד למדיי.
ועכשיו חוזרים לשיגרה של בצפר ולימודים
אגב בצפר נזכרתי שמתחיל לי שיעור עוד מעט..אז אני אנטוש כאן..
סורי על המגילה..
בהביי(:
תמי
ישן 04-12-2004, 17:15
צלמית המשתמש של Gwenhwyfar
  Gwenhwyfar Gwenhwyfar אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.05.03
שלח הודעה דרך MSN אל Gwenhwyfar
תורי :)

טוף, אני אתחיל את הסיפורים מיום שבת לפני שבועיים :
הוזמנתי להצטרף לביקור המשפחה המורחבת של חבר שלי בכפר סבא והיה ממש ממש נחמד, יש לו משפחה
מקסימה, את מרבית הזמן כמובן שביליתי עם האחיין המדהים - הראלוש .
ע"ע : http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...=1794#post17304
ולדאבוני העובדה שסחבתי אותו על הידיים עלתה לי ביוקר כי התחילו לי כאבים ביד שמאל .
לכשחזרנו- יצאנו ל'דאבל דייט' עם זוג חברים, הלכנו למקום ממממש גרוע באשקלון (לא נציין שמות, חבל להשמיץ)
וזה המקום הכי גרוע שאכלתי בו בחיים שלי, חזרנו כולנו עם קלקול קיבה !

קפיצה מהירה ליום שלישי- נסעתי לבי"ח הדסה בירושלים לבדיקות ולדיאטנית שלי והכאבים ביד ממוצ"ש התגברו .
לבסוף הגעתי הביתה בחמש בערך, התקלחתי, לקחתי את האוטו וטסתי למרפאה כדי להספיק לרופאה לפני שתלך הביתה .
בסוף היא גילתה שיש לי דלקת בגיד בכף יד שמאל, נתנה לי מלאן תרופות ומשחה (מסתבר שרק את זה יודעים הרופאים בצבא לעשות), ולסיום- חבשה לי את היד. רק מה ? -מה שהייתי צריכה באמת- גימלים, לא קיבלתי !
אחר- כך נסעתי ישר לחבר שלי (עם יד אחת) כי הוא גר ממש קרוב למרפאה והתפנקתי לו שכואב לי...
כל הלילה לא נרדמתי מכאבים ועל הבוקר חזרתי למרפאה, ושוב- אין גימלים !
לדאבוני נדרשתי לחזור לבסיס שלי כי המפקד שלי התקשר אלי והתחיל לריב איתי בטלפון אז לא ממש הייתה ברירה...
ביום חמישי ישר אחרי הבסיס נסעתי לחבר שלי והכנתי עם אמא שלו רועלך טעימייייייייים !
טיפלתי גם קצת באחיין שלו כי הוא היה חולה והרדמתי אותו על הידיים שלי. בערב חברים שלו הצטרפו אלינו לראות את המשחק
של מכבי, הכל טוב ויפה רק חבל שנרדמתי איך שהם הגיעו, אז הם ישבו וצחקו עלי כל המשחק .
למחרת בבוקר התעוררתי וראיתי לידי קופסה ריקה, אז שאלתי את שפונץ' מה סה, אז הוא אמר שאמא שלו הכינה לי
רוגעלך לקחת הביתה והחברים הרעים שלו אכלו לי הכל ! אחחח... בנים הם כ-א-ל-ה חזירים !!
אחרי שהתעוררנו נסענו אלי הביתה וגילינו שגם אמא שלי מכינה רוגעלך ויצאו לנו בסביבות 100 רוגעלך עם מלא מילויים מאגניבים .
בערב שפונץ' ואני הבאנו סרט: "אמריקן פאי 3- החתונה", התכרבלנו לנו ומרוב שהיה לי כיף- נרדמתי על ההתחלה, כהרגלי..

השבוע :
יום א' כרגיל למדתי בערב .
יום ב'- הייתי תורנית משרד ואח"כ שוב נסעתי לחבר שלי, הפשושון קנה לי בובת קנגרו גדולה עם בייבי- קנגרו בשק .
בערב הלכנו לאכול במסעדה ממש מא-גניבה באשקלון, אח"כ נסענו לקניון וחבר שלי קנה לי תיק יד מהמם מפרווה ורודה
יום ג' - נסעתי עם אמא שלי לאשדוד והסתובבנו ב"זארה" והיא קנתה לי בושם טבעי- ונילה מדהים וגרביים מצויירות מדליקות .
אחר- כך הלכנו לאכול בקפה "נובה" ואז חזרנו הביתה .
יום ד'- נסעתי לסטודיו לשיעור מחול שלי והיה קטסטרופההה ! הגיעו כ"כ הרבה אנשים חדשים וגם מלא בנים
(שמעו היפ- הופ חשבו פה זה הארלם ואנחנו במופע של ג'ה רול...) לא היה מקום לזוז סנטימטר, הרמת רגל- תקעת אותה
למישהו בפרצוף, הסתובבת- נתקעת במישהו; בקיצור- מבאס לרקוד בקופסאת סרדינים .
יום ה'- עשיתי השתלטות עויינת על החדר שלי וזרקתי חצי ממנו, אני מנסה עכשיו להיכנס לקטע ה'מינימליסטי' אבל
קצת קשה לי להיפרד מכל השטויות שיש לי בחדר....
יום ו'- ניקיתי, ניקיתי, ניקיתי, ניקיתי ובישלתי קצת בערב הוזמנתי לארוחת ערב אצל חבר שלי עם כל המשפוח'ס ואח"כ
ראינו ביחד את הסרט 'דרקון אדום', למען האמת תכננתי ישר אחריו לנסוע הביתה אבל לא היה לי כוח לנהוג אז נשארתי לישון .
היום- חזרתי הביתה בצהריים והכנתי לכל המשפוחה כנפיים וירקות בתנור (כולם התלקקו), וכאן תם לו הסיפור

ועד לאשכול הדיווחים הבא, שבוע טוב לכולם !
רחלי .

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

נערך לאחרונה ע"י Gwenhwyfar בתאריך 04-12-2004 בשעה 17:21.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:01

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר