לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-10-2005, 23:25
  willow willow אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.02.05
שלח הודעה דרך ICQ אל willow שלח הודעה דרך MSN אל willow
ההרגשה הכללית שלי

היי אנשים!!
מה שלומכם?
אז ככה השבוע נדפק לי המחשב !!!וכשאבא שלי תיקן אותו נדפק לי האינטרנט כמה נהדר,אה?!
אז הייתי מנותקת מכולם השבוע לצערי הרב.

ורציתי לספר לכם על מה שעבר עליי היום.כי אני יודעת בוודאות שחלק מהאנשים שהיו איתי לא הבינו מה עובר עליי.בכלל היום ולאחרונה לפניי הגדנ"ע כך לפחות נדמה לי.

לפני הגדנ"ע רציתי מאוד להתנתק מכולם ולמצוא השקפה חד משמעית על כולם!!!ולא הצלחתי בכלל!!
ואז היה הגדנ"ע ולא יכולתי הרבה לחשוב על זה,לצערי.
והיום חזרתי ללימודים אחרי שיום ראשון לא הייתי בבית ספר מסיבות בריאותיות.
וחזרתי ו...איך אני אסביר את זה?!נוצרה לי הרגשה של לא קשורה!!!של "נגררת"!!!
יש לי את החבורה שלי ולפני שנהיינו רשמית "חבורה" כל אחת הכירה את השנייה איכשהו אחרת ויש את נקרא להן איקס וזאד שהיו חברות עוד הרבה לפניי שהכרנו.כך שהן היו מאוד מחוברות יחדיו.אז ברור שאני מקנא כי לי אין חברה כזו שאני יכולה לסמוך עליה בעיניים סגורות ולהנות איתה בלעדית(לא במובן האירוטי כמובן,אני לא כזאת כפי שנוכחתם לדעת) בקיצור הן סופר יחד!!!וגם סופר יחד איתנו עם החבורה ואני איתן באותה כיתה ,רק איתן! ואני תמיד מרגישה שאני נשארת בצד כשהן מצחקקות להן על בדיחות שהן מספרות אחת לשנייה. ואני כל הזמ מרגישה "מה אני בכלל קשורה לכל זה???".

והנה היום שהתחיל לי די טוב אפילו שאיחרתי לאוטובוס וחטפתי התקף(קוצר נשימה)עדיין הספקתי לבית ספר והגעתי בזמן להפסקה!בשביל לבלות עם החברות שלו יאיי!והייתי סופר שמחה!
ואז היום התחיל.....היה נחמד עד ש..קיבלתי בחזרה את הבוחן באזרחות שהוריד לי את המצברוח לגמריי (קיבלתי 43)!!! ואז איקס וזאז התחילו בשיעור ויחד וזהו נגמר ההיכרות עם מירי(כלומר איתי) וזההההההההווווווו מאז קיבלתי התייחסות כמו לנעל (כמעט) רק כשזאד הייתה צריכה לשתות או כסף אז קיבלתי בערך התייחסות.אולי יגידו שאני מקצינה אבל ככה הרגשתי כאילו אני ברז שמוציא או כסף או מים!אחלה הרגשה ממי שאמורות להיות חברות הכי טובות שלי.ואז כל המצברוח שלי נהיה מזופת!אפילו המאה בבוחן בתנ"ך לא ריגש אותי! ההפך רק עיצבן אותי.

עכשיו סליחה על המגילה.
ספרו לי מה אתם חושבים שאני צריכה לעשות?להתעלם או להמשיך עם המצברוח המזופת שרק גורם לי לרצות לבכות?וחוו את דעתם על כל הסיפור.

תודה!
Willow

SMS בקרוב חוזרת....!!!

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 07-10-2005, 00:10
צלמית המשתמש של חרוב
  משתמש זכר חרוב חרוב אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.03
אוקיי. לאחר כמה דקות טובות של חיפושים:
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי willow שמתחילה ב "ההרגשה הכללית שלי"

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

הנה הוכחה לזה שאפשר לעשות דברים יפים עם 3 גלגלים!

הייתי פעם במצבך. גם אני הרגשתי מיותר. גם אני הרגשתי שאין לי חיים מלבדהן (לא ספציפית שלך... ) ואין לי איתן (אהה... פה זה גם תקף לספציפית שלך...).
איך זה נגמר?

לקח לי קצת זמן להבין את זה. כמה תאי מוח התרוצצו במוח שלי ( זה דיי קל לתא מוח להתרוצץ במוח שלי. הוא דיי ריק...) - עד שלבסוף, הבנתי.

אני לא צריך חבר/ה טוב/ה! למה לי?! יש לי כבר שתיים כאלה!
והן צריכות אותי בדיוק כמו שאני אותן.

במקום גלגל שלישי - טרויקה! (וככה זה היה. וגם במקרה שלי הן הכירו הרבה לפני. ובילו המון זמן ביחד. בייחוד על ש"ב. הייתי בכיתה שכזאת...) ובסוף - שלישיה. למה לא?

הן אוהבות אותך - בדיוק כמו שאת איתן. תבלו עוד יותר ביחד.

אבל, הכי חשוב, אל תדחקי רגשות - אלא תפעלי לשנות דברים לפיהם. תקשיבי לליבך. רוב הזמן, הוא צודק...

ישן 07-10-2005, 01:42
  הקטנה עם הצמה הקטנה עם הצמה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.09.05
כ"כ מזכיר לי את כיתה ט'...

סיפור קצרצר...
בכיתה ט' (עוד לפני שעברתי לפנימיה), היתה לנו חבורה של בנות שהיינו יחד בכיתה (הרוב) ועוד כמה בנות שהצטרפו בהפסקות... כל הזמן היינו ביחד, ממש ככה... בכיתה היינו מספר זוגי של חברות ככה שתמיד ישבנו בזוגות... אבל איכשהו, מתישהו... הרגשתי שמה זה בעצם? סתם דרך להעביר את ההפסקות... לא היתה בינינו חברות אמיתית, אולי בין 2 מאיתנו, אבל אני הרגשתי לא קשורה בכלל...
זה נשמע לי דיי דומה למה שקורה לך... שרק שצריכים משהו ממך קוראים לך, שאת מנוצלת...
אז דעתי הכנה היא, שאם את מרגישה מנוצלת, תפסיקי את זה... אנשים שמנצלים אותך לכל מטרה שהיא לא בהסכמתך לא שווים אותך ולא ראויים להיות חברייך.
מעבר לכך, אם את מרגישה שאין פה חברות אמת, אני חושבת שאת צריכה פשוט למצוא לך את הבנות ששוות את החברות אמת שאת מסוגלת לתת להן. מבינה לאן אני חותרת??
אני חושבת שאם לא טוב לך, פשוט עזבי את זה.

עוד פתרון הוא, אם את מרגישה שנורא קשה לך להתנתק מהן פתאום ושאולי יש סיכוי קטן שיש שם משהו אמיתי בחברות הזאת, אני מציעה שתנסי את זה...
חברות אמיתיות ישארו איתך גם אם לא תביאי להן כסף וגם אם לא תיהיה הקוּלר (כאילו cooler) האנושי שלהן.

לגבי הבחנים, כל הכבוד על הציון בתנ"ך... 100?? הלוואי עליי ציונים כאלה בתנ"ך... ועל השני שקיבלת בו 43, לא נורא, לא קרה כלום. תשפרי את הציון ואם זה בוחן, זה בטח לא ישפיע כ"כ הרבה על הציון הסופי...

אני ממש מצטערת לשמוע שהיה לך התקף של קוצר נשימה, ומאוד מאוד מאוד מקווה שהעניינים איתך ייעשו יותר טובים. ממש מחכה לשמוע מה קורה איתך...

(אם תרצי לדבר על העניין עם חברות שלך או על כל דבר בפרטיות, אני אשמח לשמוע ולנסות לעזור ...)

ישן 07-10-2005, 11:16
  willow willow אינו מחובר  

בוקר טוב!

אז ככה אתם שואלים למה אני כותבת את זה כשבבירור אני יודעת שמישהי מהן תקרא את זה?
אז זה העניין כתבתי את זה כי אני כבר לא יודעת איך אני מרגישה עם כל העניין הזה.לא יכולתי לבוא אליהן בגישה הזו ולשאול אותן מה העניין?!אני יודעת שאפילו אם אני אדבר איתן על זה רוב הסיכויים שזה לא ישתנה בהרבה.
אולי באמת זה שכתבתי את זה ייפתח ריב ביני לבינהן אבל זה כבר לא משנה ,כי אני לא יכולה להרגיש רע יותר ממה שאני מרגישה.אז כן אולי אני אשמה בכל מה שקרה שאני נותנת לזה לקרות.
אבל תאמינו לי שתלת- אופן אפילו יכול להסתדר בלי גלגל אחד הוא הופך לאופניים.לא יודעת אין לי שמץ מה עוד לכתוב לכם.זה מה שאני מרגישה תאשימו אותי על זה?

ובקשר לזה שאתם חושבים שזה ניצול אני לא רואה את זה ככה....חלק מהדברים שאני עושה למען החברות שלי אני עושה את זה בשיא הסבבה.זה רק עלה לי העניין הזה שאם אני לא מוכנה לתת את כל הוני בבנק או לאסוף את כל המים שיש בכינרת למענן.אז השווי שלי הופך לפחות יותר מתמיד.
וזה מה שהפריע לי.שאם אין לי כסף או מים אני שווה פחות בעיניהן כאילו זה מה שקורה.
אני אפעם לא ראיתי את זה כניצול.אולי אני טיפשה שאני לא רואה את זה ככה.אבל אם הייתי רואה את זה ככה אז זה היה יותר כואב,לא?בקיצור,את מרבית הדברים שאני עושה אני עושה בכיף.רק שעכשיו התעורר לי הרעיון הזה של אם אני לא עושה את זה אז מה קורה?!וזה מה שאני ראיתי.

אה ואני לא עיוורת ולא חירשת וגם לי יש רגשות.גם אם אתן לא רואות את זה.אני לא מחפשת סיבות לריב.סליחה באמת שאני חשה ככה אולי עדיף שאני אשתוק ולא אגיד כלום ואז יום אחד כשאני לא אהיה איתכן אולי תשאלו לאן נעלמתי. אבל הכל נהיה לי בגדר תעלומה.

שלכם,
Willow

SMS בקרוב חוזרת....!!!

ישן 07-10-2005, 12:36
  willow willow אינו מחובר  

אמרתי שאני לא רואה את זה כניצול אז בואו פשוט נכניס לי מילים לפה ,נכון?!

זה לא נעשה בכוונה של הן שידעו אולי כן...אבל הסיבה היחידה שעשיתי את זה כי ככה רציתי.אם הייתי מעלה את זה בפניהן זה היה גורר ריב ואז ירידות מרובות.ואת זה לא רציתי!!!!!!!!!אני לא מנסה לשנות אף אחד ואם ככה זה נועד להיות אז שיהיה ככה!!!

ורמי מה חדש בזה שאתה חושב שכולם ילדותיים חוץ ממך הבנאדם הכי בוגר בעולם!כן בטח!
מנפחת? מגזימה?אולי כן אבל הבלון הזה התפוצץ לי כבר בפרצוף אז מה שאני אגיד כבר לא ישנה לאף אחד ככה אני רואה את זה!

ושוב אני לא מרגישה מנוצלת אני מרגישה רע עם כל העניין כשזה קורה!!!ולא זה לא אותו הדבר!!

Willow

SMS בקרוב חוזרת....!!!

ישן 07-10-2005, 12:54
  willow willow אינו מחובר  

למה אני נשארת בקשראם רע לי?

כי מעבר לכך יש עוד דברים שאני אוהבת בחברות שלי!!!
נכון רע לי אז זה לא מצב תמידי ,נכון?
אז כן אף פעם לא החמאתי ואמרתי וואי איזה נפלאות הן פה בפורום,אבל זה לא אומר שאני לא חושבת ככה!!!!!!!!!!!!
אני לא רוצה שיהיה הרושם שהן רעות הן לא!!כמו בכל אדם וגם לי ,ובכל חברות יש פאקים אז אולי הפאק הזה הוא שכואב לי...!
ולא רציתי להגיד להן בפנים בשביל שלך רמי יהיה מה לשאול...לא רציתי להגיד להן כי אני אני מירי לא רציתי כי העדפתי לשפוך את זה פה מאשר לשפוך את זה בפניהן אל תשאלו למה כי אני בעצמי לא יודעת!
הן לא רעות כמו שהצגתי אותן בפניכם ,הן אחלה!!!אני מתה עליהן הייתי נותנת את החיים שלי בשביל החברות שלי.
אבל זה מה שהפריע לי ...אז אסור היה לי לכתוב על זה?היה עדיף אם הייתי שותקת?

Willow

SMS בקרוב חוזרת....!!!

ישן 07-10-2005, 13:16
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
מירי יקירתי

כמה דברים לי אלייך
1. אני מצודדברעיון שאת צריכה לדבר איתם ונראה לי שפרסום פה זה דרך שלך שהן ידברו איתך, הרי כמו בכל בעיה אנחנו יכולים לייעץ ממה שאנחנו מבינים ממה שכותב האשכול כותב פה אבל זה לא תמיד כל התמונה ומי שמחליט בסוף זה יהיה כותב האשכול (שבמקרה הזה זה את) ולכן לכי דברי איתן ספרי להן מה את מרגישה מבלי לחשוב מראש מה הסיכויים או להיות כל כך פסימית לגבי זה ואם בכל זאת את חושבת שאין סיכוי שזה ישתנה אולי כדאי לחפש חברים נוספים ולהתחבר איתם לשיקולך
2. לגבי ניצול כן או לא, זה אני מאמין תלוי באיך את מרגישה לגבי זה יש כאלו שיראו זאת כניצול ויש כאלו שיראו כטוב לב הכי חשוב האם את מרגישה שאת מנוצלת או לא אם לא אז סבבה ולמי איכפת מה השאר חושבים אם כן או אפילו לפעמים את מרגישה ניצול או שאם את לא תעשי את זה ערכך ירד אז לדעתי תפעלי בעניין ודבר נוסף שהייתי מציע זה לך זה לחשוב למה את חושבת שהערך שלך יורד כשאת לא עושה את מה שמבקשים ממך האם זה רק הרגשה שלך או שאת רואה עובדות שיחזקו את זה בשטח
אני יכול לתת לך דוגמא משל עצמי, לי אין בעיה להקפיץ אנשים לתת להם טרמפ לאן שהוא ויש כאלו שיראו את זה בתור פראייר שאני יכול להקפיץ מישהו כשזה לא במסלול שלי למשל אחרי מפגש להקפיץ מישהו לכיוון אחד שאני צריך בכלל כיוון אחר (כמובן שלא מדובר על מרחקים אסטרונומיים אלא משהו של כמה קילומטר שלוקח עוד רבע שעה עשרים דקות וכו) ואני לא רואה את זה כך אני עושה את זה בכיף ואם אפשר לעזור למישהו למה לא, אבל !!! אם מישהו מנסה לקחת את זה כמובן מאליו ולא דרך בקשה או מבלי שאני רוצה לעשות זאת אז אני חופשי מסרב בלי להרגיש נקיפות מצפון או רגשות אשמה, ולכן תעשי מה שאת רוצה מטוב ליבך ושאת עושה זאת בסבבה אל תעשי זאת כדי לשמר משהו או כדי להשיג משהו כי כמו שאת רואה את תרגישי עם זה רע בסופו של דבר וזה יכול להפוך להיות מנהג שלא תהני ממנו לגמרי ואולי אף יהיה לך קשה לשבור בסוף
3. לא בדיוק הבנתי את הקטע של המים (את הכסף ולהלוות הבנתי) האם את הולכת עם בקבוק מים ומבקשים ממך לשתות או שמבקשים שתביאי מים או משהו אחר?

4. וזה יותר קשור לרמי אני חשוב שבתגובה האחרונה שלך(או לפני אחרונה) אתה קצת הגזמת נכון ואני מסכים שזאת דרך עקיפה ולא בהכרח מומלצת לכתוב את הבעיה שלך פה כדי אולי מי שצריך יראה את מה שכתבת אבל עדיין אם זה ילדותי או לא זה נתון לויכוח
וגם אתה לא יכול להגיד לבן אדם שמרגיש חרא אל תרגיש חרא כי זה לא יעזור לא או להתווכח איתו על כמה חרא שהיא מרגישה גם לא יעודד או יעזור לבן אדם הלרגיש יותר טוב
וכמו שאמרתי חברים מבקשים דברים אבל צריכים לבקש בטעם לא בכח
בקיצור הכוונה היתה טובה אבל לדעתי המילים שלך החטיאו את המטרה והכוונה

שיהיה לך בהצלחה ומקווה שתפתרי את הבעיות איתן ותרגישי יותר טוב וכמו תמיד אם תרצי אני לשירותך תמיד בפרטי
שבת שלום ונשמח לשמוע עדכונים

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

ישן 07-10-2005, 13:56
צלמית המשתמש של peach the bitch
  משתמשת נקבה peach the bitch peach the bitch אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.04.05
תראי..

לק"י

כשאת בתוך החושך מאוד קשה למצוא את הנקודת אור,את הישועה.עכשיו אני מבינה מה את מרגישה כי גם אני הייתי במצב כזה אבל ממש מזמן.בכל מקרה תכירי עוד אנשים,הטעות הכי נפוצה היא להשאר רק עם החבורה שלך ולא להבין שיש עוד המון אנשים טובים ונחמדים ששוה להכיר.לעולם אל תתני לעצמך להיות תלויה במעגל כזה,כי מה יקרה אם תתפרקו?מה תעשי עם עצמך?עם מי תהיי?הכי חשוב שתרגישי טוב עם מה שאת בלעדיהן,רק את מירי לבדך.את צריכה לתפוס מרחב ולהכיר אנשים חדשים.עם חלק זה ילך טוב מאוד,עם חלק פחות.מה שחשוב זה לא לפחד.לא לפחד להיות לבד לתפוס בטחון ולדעת שלא משנה מה-יש לך אותך תמיד.בהצלחה....

ישן 07-10-2005, 14:10
  משתמשת נקבה tiras777 tiras777 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.06.05
איך שאני לא מעודדת אבל..

בכל חברות יש אינטרסים (משני הצדדים), לפעמים מוגזמים ולפעמים בסיסיים- זה חייב להיות.
את צריכה לשבת עם עצמך ולבדוק את המצב, האם ה"ניצול" הזה הוא מוגזם או שאין בכלל ניצול (או שיש והוא לא נראה(שזה טוב)) ז"א שכל מה שהן עושות לא נובע מצורך מסויים שלהן, יכול להיות שאם תהיה איתן הרבה ותנסי לדבר איתן יותר, את תיכנסי ל"חבורה" שלהם והן יקבלו אותך יותר, "ישימו" עלייך יותר..

עכשיו לגבי חברות בכללי, הכי טוב זה למצוא לך חברות , לדבר, לצחוק , לעשות איתן הכל , אבל גם כשאת מרגישה שאת יכולה להאמין בהם עד הסוף, אל תאמיני!!! אין דבר כזה חברות טובות במובן האמיתי.
כי חברה טובה זו חברה שיהיה אכפת לה ממך יותר מאשר אכפת לה מעצמה, שתיתן מעצמה 100% ,
שלא יהיו לה אינטרסים אישיים, שתעריך אותך, שתאהב אותך בצורה אמיתית..אני לא מצאתי חברה כזאת...אני בתיכון, היו לי הרבה חברות..יש את החברות שאת אומרת להם בוקר טוב , דיבורים רגילים, ויש את אלו שהן יותר מסתם חברות, הן חברות שאת יכולה לדבר איתן על הכל (אז זה הסוג שאני מצאתי והיו לי שתיים כאלו), אבל שמתי לעצמי גבול, ולא האמנתי בהן עד הסוף- לא סיפרתי להן דברים יותר מדיי אישיים, תמיד פחדתי ותמיד שמתי לב לדברים הרעים שהן היו עושות (הדברים הקטנים האלו שמוכיחים לך שהן לא חברות אמת) אני לא יודעת איך להסביר את זה , אבל אל תאמיני באף אחד יותר מדי, אין דבר כזה חברות אמת!!!!

(יהיו כאלו שייפלו עליי עכשיו אבל לא חשוב, זו דעתי ..)

ישן 07-10-2005, 14:36
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
בעיקר חבל
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי tiras777 שמתחילה ב "איך שאני לא מעודדת אבל.."

דבר ראשון אני לא הולך ליפול עלייך כי אם אני אפול אני יהרוג אותך ואז זה משפט כלא הלוויות ובקיצור בלגן וכאב ראש

אבל ברצינות חבל לי שאת מרגישה כך כי כמו שאומרים אדם שלא נפתח לא ידע אהבה אמיתית מה היא
אני מתאר לעצמי שחווית אי אלו אכזבות ומפה את לוקחת משנה זהירות ומפחדת להפגע שוב אבל היכולת להפגע ולנסות שוב זה הקסם בחיים
כמו שרובין ס. שארמה אמר לא ניתן ללחוץ לאדם את יד עם אגרוף סגור כך גם לא ניתן לאהוב עם לב סגור

ומי שמפחד כל הזמן שיפגעו בו או שיסדרו אותו יוצר מצב שזה מה שיקרה מה שנקרא נבואה שמגשימה את עצמה

בקשר לחברות אמיתית לדעתי כל אחד מגדיר חברות מה היא אבל מה שכן חשוב שהבן אדם יהיה שם שאתה צריך אותו (וכמובן יכול להיות מצב שאותו אדם באותו מקרה לא יכל לעזור לך אבל אם בשאר הפעמים הוא היה שם בשבילך אז הוא חבר אמיתי לא לפסול אדם בגלל פעם אחת זה מה שאני בעצם רוצה להגיד)
לי יש חברים שאני יודע שאני צריך עזרה הם יהיו שם כדי לעזור ועם חלקם אני מדבר ומשתף אותם יותר ועם חלקם פחות וזה טבעי להקשר לאדם אחד יותר מאשר לשני

ואני מאחל לך שרית שתמצאי את החברה שאיתה תוכלי להרגיש הכי פתוח ושתתני לה להכנס לחייך ולך לחייה וכמובן מקווה שתמצאי (בהנחה שעדיין אין) את הבחור שתכנסי לחייו והוא לחייך וידוע לך שאם אין אמון בחברות גם יכול להיות שלא יהיה לך אמון במישהו ואז זה כבר בעיה בזוגיות שזה לא פחות חבל
שבת שלום
שלך
ארז

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

ישן 07-10-2005, 14:57
  willow willow אינו מחובר  

אוקיי תירס אני מסכימה איתך לגמריי

ככה גם חינכו אותי.
ארז אתה צודק בקשר למים זה לא משנה כבר.זה סתם הייתה דוגמא.
רמי אין לי מה להגיד לך אבל לפעמים שתיקות אומרות יותר ממילים עצמן.
בקיצור רציתי להגיד לכם לכולם!!
שאין דבר בעולם שיגרום לי להחליף את החברות שלי באחרות..יש לי עוד מיליוני חברים...אבל החברות האלה מלבד השתיים האלה יש עוד שתיים נוספות שאני אוהבת אותן מאוד!!!!
אנחנו כולנו חברות כבר למעלה משלוש שנים אני חושבת או ששלוש שנים בדיוק.לא הייתי מחליפה את החבורה הזו בשום חבורה אחרת.
יש בנו כל כך הרבה ניגודים אך עדיין כל כך הרבה דברים שמשלימים אותנו להיות יחד.
אז נכון לכל חבורה יש מישהו שעוברת עליו התקופה הרעה והנוראה..ובמקרה עליי עוברת תקופה שכזו.
אני כן מנסה כרגע לדבר איתו וללבן את העניין...אילו יכולתי להמשיך ולספר לכן על עד כמה שהן נפלאות הייתי ממשיכה אבל אני לא יודעת לאן אנחנו כולנו נמשיך חמישתנו אחרי התיכון.
אני רק מקווה שנוכל להיות כולנו חבורה טובה אחרי התיכון והצבא.
אמן!

Willow

SMS בקרוב חוזרת....!!!

ישן 08-10-2005, 18:46
  Baby Love Baby Love אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.03.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Baby Love שלח הודעה דרך MSN אל Baby Love
חחחחחח מירי את קורעת...
בתגובה להודעה מספר 34 שנכתבה על ידי willow שמתחילה ב "אוקי אוקיי"

אין אין אין עלייך בעולם!!
אומנם אני בכלל לא הייתי מודעת למצב כי אני ננטשתי בכיתה אחרת אבל מבטיחה לך שאין פה שום ניצול או כל דבר אחר שהזכרת..
בקשר למה שתירס אמרה-אם כמה שנורא בא לי ליפול עלייך כרגע אני ינסה להרגיע ולומר הכל בהיגיון:
זה שטויותתתתתתת שאין כזה דבר חברות אמיתיות ושאין לסמוך על אף אחד..וזה שלא הייתה לך היסטוריה טובה בעניין זה לא אומר שהדבר הזה לא קיים!
חברות אמת קיימת ועוד איך!!!מה היתי עושה בלי החברות שלי?!? פשוט לא הייתי פה היום..ואם הייתי אז לא הייתי מי שאני...החברות שלי הופכות אותי לאדם טוב יותר, גורמות לי להיות ייחודית,גורמות לי להבין שלא משנה כמה רע לי הן תמיד יהיו שם בשבילי ואני אוכל לסמוך עליהן לא משנה מה יקרה...!!
נראה לי שהוצאתי הכל...

אה מירוש,עד הצבא אומנם יש שנה וחצי {לי:-)} אבל לא משנה מה יקרה תמיד נדע שהייתה לנו חברות הנפלאה ואם ה' ירצה גם נוכל לשמור עליה בצבא ואחריו...

יום טוב....
ישן 09-10-2005, 01:09
צלמית המשתמש של רומק
  רומק רומק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.06.02
חברות זה לא משהו שמשיגים אלא משהו שבונים
בתגובה להודעה מספר 43 שנכתבה על ידי tiras777 שמתחילה ב "הי שבוע טוב.."

אל תתיאשי אם עכשיו את מרגישה שאין לך חברות שאת יכולה לבטוח בהן.
זה עניין שלוקח זמן לפעמים כי יש אנשים שנוח להם להפתח מהר ויש כאלה שלא
לפעמים קשה להסתכל על מישהו ולהגיד בוודאות שאותו בן אדם יידע לכבד אותך או לתת לך את החיבוק שצריך
אבל גם את צריכה להיות פחות חשדנית ואולי בעצם אז תגלי שמצאת חברות טובות והן כאן מתחת לאף שלך
אם לא אז בוודאי שיהיו לך הזדמנויות נוספות להכיר אנשים: בצבא (או שירות לאומי), בעבודה, בלימודים או אולי אפילו השותפה שלך לדירה (כשתעזבי את הבית)
בכל אופן- גם אם את בחורה סגורה אז תהיי חייבת להפתח קצת
כדי שאנשים יראו כמה שאת מעניינת כי אם את שותקת או נבוכה זה לא יעשה רושם עליהם
בהצלחה

ישן 09-10-2005, 17:09
  willow willow אינו מחובר  

טוב רציתי לעדכן סופית!

ולסגור את האשכול הזה!!!
היי,מה קורה?שבוע טוב לכולם!צום קל וגמר חתימה טובה.

אז ככה ביום שישי יצאתי עם חברות שלי ועוד מיליון ואחת אנשים שאני לא מכירה בגרוש!
אבל הם היו אחלה אנשים אהבתי אותם ונהנתי עם חברה אחת שלי שיחד איתה לא היינו קשורות בגרוש!אז ישבנו יחד ודיברנו על אה ומה...ושמענו מוזיקה והיה אחלה בחלה.וייבשתי מישהו שם חחח זה היה נהדר. והחברות שלי התייחסו אליי כרגיל!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!כאילו כלום.וזה היה בסדר סבבה.דיברנו קצת על העניין אני ומישהי מהן ולא סידרנו כלום ת'אמת לא שזה פיתרון כזה נהדר.

אבל הגעתי למסקנה עוברת עליי תקופה קשה שסוף כל סוף אני יוצאת ממנה.והחברות שלי עוזרות לי קצת ועוד אנשים שאני אוהבת אותם מאוד,אתם יודעים מי אתם!ונכנסים אליי לחיים אנשים מקסימים שאני מקבלת אותם בברכה ענקית!והבנתי שאולי אבל אולי אני לוקחת דברים קצת יותר מדיי קשה האם ייתכן מצב זה?!אני חושבת שכן,אני מקצינה דברים רואה רק את הרע שבדברים שקורים לי.וכמעט אף פעם לא רואה את האור שבקצה המנהרה.ותפסתי את עצמי והבנתי שהיי זו לא אני בכלל!!!אבל בכלל!כאילו נעלמה אני הצחקנית!אני המאושרת משטויות כמו פריק אפל וכו'.
ובקיצור החלטתי להחזיר לחיים את עצמי!!!!!!!!!!!!!

תודה לכולכם!!!!אני מתה עליכם פורום "מה שבלב"
והחברים הנהדרים שלי!!אוהבת אתכם מאוד!!!
Willow
גמר חתימה טובה לכולם!וצום קל!!

SMS בקרוב חוזרת....!!!

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:15

הדף נוצר ב 0.12 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר