לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-10-2005, 01:55
  ג' שם בדוי ג' שם בדוי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.02.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי X-ANTHRAX שמתחילה ב "זה נכון שבצנחנים יותר קל להגיע ליחידה מובחרת?"

האופציות (אקציות?):

חטיבת הצנחנים: מגלן, דובדבן, פלס''ר, פלנ"ט ופלחה"ן (סה"כ 5).
חטיבת גולני: אגוז, פלס"'ר, פלנ"ט ופלחה"ן (סה"כ 4).
חטיבת גבעתי והנח"ל: פלס"ר, פלנ"ט ופלחה"ן. (סה"כ 3).

לגבי השאלה שלך - דווקא בצנחנים הסיכוי להתקבל לאחת מהיחט''יות/המיוחדות הוא קטן יותר בגלל 2 סיבות:
א. לא כל הניגשים לגיבוש יכולים להתמיין לדובדבן, אלא רק מי שנחשב ל"מאותר דובדבן" על-פי המיון הראשוני. לעומת זאת, מי ש"מאותר דובדבן" לא יכול להתמיין למגלן ולפלס"ר, תקנו אותי אם אני טועה, בבקשה.
ב. לא יודע איך זה בחטיבות אחרות, אני יודע שבצנחנים לא נפתח גיוס של הפלנ"ט והפלחה"ן באותו מחזור גיוס. כלומר, בכל מחזור גיוס, יחט"ית אחרת פותחת צוות - פעם פלנ"ט, פעם פלחה"ן, פעם פלנ"ט וכו'.

ככה שסה"כ, ישנן שתי אפשרויות:
א. או שאתה "מאותר דובדבן", ואז אתה יכול להתמיין ל-2 יחט"יות מתוך ה-5 (דובדבן ופלנ"ט/פלחה"ן).
ב. או שאתה לא "מאותר דובדבן", ואז אתה יכול להתמיין ל-3 יחט"יות מתוך ה-5 (מגלן, פלס"ר ופלנ"ט/פלחה"ן).
לעומת זאת, בגולני, אתה יכול להתמיין ל-4 יחט"יות (אגוז, פלס"ר, פלנ"ט ופלחה"ן) במקביל, תקנו אותי אם אני טועה, בבקשה.

שוב - חלאס לגבי ה"הגדרות" שלכם כלפי אגוז - המיון ליחידה נשאר אותו הדבר.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 08-10-2005, 14:46
  pougachman pougachman אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.01.05
תגובה
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי troublesome שמתחילה ב "הסיכוי הוא שווה כמעט בכל המקומות."

בגולני הסיכוים קצת יותר נמוכים אם מסתכלים על סטטיסטיקה
בכל מחזור גיוס נפתחים 2 צוותים אחד מהם ייה בסופו של דבר סיור והשני עורב או חה"ן תלוי במחזור הגיוס.
אגוז זה גדוד כבר יחסית הרבה זמן, יותר זמן משאתם חושבים (לא היה איזה מהפך לאחרונה ביחידה זה מצב שקיים כבר תקופה ארוכה), זה לא מה שחושבים ישר ששומעים גדוד - לא עושים קוים לדוגמא אין רובאית מסייעת וכו', גדוד במבנה ובסד"כ.
לאגוז אפשר להגיע היום דרך גיבוש יחטיות של גולני אבל מעט אנשים מתקבלים בדרך זאת.
אגוז עדיין שייכת לחטיבת גולני ועד שתקום חטיבה חדשה שתאגד בתוכה כמה יחידות שמתוכננות לעבור לשם אגוז תשאר בחטיבת גולני.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:58

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר