לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תוכנה ומשחקי מחשב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-06-2005, 23:03
  itaydvir itaydvir אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.10.02
פיגוע מדריך הכנת סרטי DVD בעזרת DVD LAB PRO ו- WINAVI VIDEO CONVERTER

איך זה הולך- אחרי שהורדנו סרט עם סיומת AVI צריך להמיר אותו לסוג אחר שה DVD ידע לקרא אותו
(אלא אם יש לכם DVD DIVX שיודע לקרוא קבצי AVI) לכן בשלב הראשון נעשה את ההמרה.

תוכנות שצריך: WinAvi Video Converter

DVD-lab PRO

VOBSUB

שלב 1- * פתחו את התוכנה WinAvi Video Converter

· לחצו על הפיכה מ-AVI ל-DVD

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

· בחרו את קובץ ה-AVI שברצונכם להמיר וככה זה יראה:

· לחצו על כפתור ה-ADVANCED שנמצא מימין לכפתור בחירת סוג ההמרה.

· נסביר מה עושים 4 הכפתורים הבאים: 1- כאן בוחרים את איכות התמונה של הסרט, אני משתמש ב-HIGHER שרואים בו חלק ויפה, ככל שהאיכות יותר גבוהה כך יקח גם יותר זמן לבצע את ההמרה.
2- כאן בוחרים לאיזה סוג אנחנו רוצים להמיר PAL (אירופה) או NTSC (ארה"ב) תשאירו גם את ה TARGET FORMAT וגם את ה ASPECT על AUTO.

3- שימו את זה על 192000 כדי שה DVD יוכל להשמיע את האודיו.

4- ותשאירו את ה V על Enabled Direct AC3

· עכשיו תלחצו OK, ושוב OK ואז תתחיל ההמרה שתיקח 2-3 שעות לסרט של כ 100 דק'. בסוף ההמרה תראו שנוצרה ספריה בשם dvd_0 ובה קבצי ה VOB.

שלב 2- *פתחו את התוכנה DVD Lab Pro ובחרו איך אתם רוצים שהדיסק DVD יראה:

1- סוג הסרט, לפי ההמרה, אם לא יודעים אז לא משנה במה תבחרו כאן כי התוכנה תודיע לכם בהמשך אם בחרתם את סוג לא נכון ותוכלו לשנות.

2- הכנת דיסק עם תפריט וסרט אחד.

3- להכנת מספר סרטים בדיסק אחד עם תפריט לכל סרט ותפריט ראשי לכל הסרטים.

4- רק הסרט, בלי תפריט.
  • ככה נראה המסך כשנפתחת התוכנה ובחרנו איך אנחנו רוצים את הדיסק.

• נוסיף את קבצי ה VOB שהמרנו וזאת בעזרת קליק ימני על חלון ה VIDEO & AUDIO.
  • ואז נעשה Insert to project גם בעזרת קליק ימני על קובץ ה VOB שעכשיו הכנסנו.

• אם רוצים להוסיף תרגום תלחצו על הכפתור הסגול SUB 1 .
  • בעזרת הכפתור IMPORT תוכלו לבחור את קובץ התרגום, SUB, SRT וכד'. ממה שאני נתקלתי עד היום את רוב קבצי ה SUB הוא לא הצליח להכיר ולכן צריך להמיר אותם ל SRT בעזרת התוכנה VOBSUB שבתוכנה נמצאת Subresync ששם מעלים את הקובץ SUB ועושים SAVE AS לסיומת SRT.
  • אחרי שעשינו IMPROTועשינו את כל השינויים הרצויים לפי ההסברים בתמונה. שדרך אגב את ה MARGINS אני אוהב ככה:
  • נשאר לנו ללחוץ רק על הכפתור GENERATE SUBTITLE STREAM לשמור את הקובץ SP1 בשם כלשהו ועכשיו יש לנו תרגום שאפשר להוסיף ולהוריד אותו מהסרט ע"י לחיצה בשלט על כפתור ה SUBTITLE.
שלב 3- הכנת התפריט.
  • נלחץ פעמיים על Menu 1 שבצד שמאל של המסך ויפתח לנו בחלון הראשי דף שחור שעליו נשים את כל התמונות שאנחנו רוצים בתפריט.
  • את התמונות שנוסיף לתפריט נמצא לפי קטגוריות בפס גלילה שבתחתית המסך השמאלי.
  • כפתורים שאנחנו רוצים לקשר לסרט או לכל דבר אחר שנעשה בדיסק נעשה כך: נוסיף כפתור או טקסט, נלחץ עליו בקליק ימני ß LINK ונבחר למה אנחנו רוצים לשייך אותו.

שלב 4- עכשיו נשאר לנו רק לאחד את כל מה שעשינו ולצרוב לדיסק.
  • נלך ל PROJECT-->COMPILE DVD…
  • ב OUTPUT FOLDER נבחר איפה אנחנו רוצים לשמור את מה שעשינו, אז תשמרו את זה בספרייה של הסרט ותיצרו ספריה חדשה של COMPILED כדי שתדעו שזה המאוחד.

• תלחצו על START והתוכנה תרוץ משהו כמו שעה עד שתסיים את הקימפול.
  • ברגע שהיא מסיימת לקמפל אפשר לראות אם יצא טוב בעזרת תוכנה שיש לה קודאק של DVD ולראות אם הסרט יצא טוב וכמו שרצינו.
  • ועכשיו סיימנו ונשאר לנו רק לצרוב את הסרט לדיסק שזה אפשר גם לעשות דרך ה
DVD LAB או דרך תוכנת צריבה אחרת, ב DVD LAB נלך ל Project-->Burn DVD נבחר את מה אנחנו רוצים לצרוב ולאן ו WRITE וזהו... J

מקווה שמה שהכנתי כאן יעזור לכם, אפשר עוד לשחק בתוכנה למצוא מלא דברים יפים לעשות שלא רשמתי עליהם כאן.

איתי

נערך לאחרונה ע"י Aviv-Y בתאריך 22-10-2005 בשעה 15:02.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 13-06-2005, 15:26
  itaydvir itaydvir אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.10.02
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי mantisa שמתחילה ב "קודם כל, תודה"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי mantisa
1. יש בעיה עם התרגום: כשאני מסתכל על הסרט בDVD הוא מפוצל, כלומר חלקו מופיע למעלה וחלקו למטה, ובנוסף הוא תקוע. כשאני רואה אותו על המחשב(בעזרת תוכנה שתומכת בDVD כמובן) רואים רק חלק ממנו, כלומר הוא נחתך.

לא הבנתי כל כך אם התרגום רואים ממנו רק חצי והחצי השני נמוך מידי ולא נמצא במסך בכלל או שזה משהו אחר...
לגבי השאלה השניה, גם לי זה עשה כמה פעמים בעיות בצריבת 2 סרטים על דיסק אחד (גם סרט אחד עבד סבבה והשני נתקע בפריים הראשון..) אולי זה באג או בעיה כלשהי אחרת בתוכנה. לכן אני עושה סרט אחד על דיסק ולא 2.
למרות שפעם היה לי מלא פרקים, ועשיתי אותם כאילו סרט אחד. ב IMPORT הכנסתי את כל השישה פרקים אבל היה לי MENU אחד עם שישה כפתורים לכל פרק וזה כן עבד...
תנסה ככה אולי זה יעבוד גם אצלך.

ישן 12-08-2005, 00:09
צלמית המשתמש של funner
  funner funner אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.11.04
עוד אפשרות היא כזו:
בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי fadida שמתחילה ב "איך אני שם כמה קיבצי vobאחד..."

פתח את DVDlab וצור פרויקט חדש.
גש ללשונית Project ובחר באפשרות Project Properties. בחלון שפנתח עבור ללשונית Options.
וודא שבשתי תיבות הסימון מסומנת האפשרות Always Ask. ב-Demux Directory סמן את הנקודה שליד Always Ask ותאשר.

בחלון הראשי של התוכנה תלחץ על הסמל של התיקייה (טעינת הקבצים)
נווט אל התיקייה בה מאוחסנים קבצי ה-VOB ובחר שם את הקובץ VTS_01_1.VOB.
יופיע לך חלון, בחר שם באפשרות הראשונה Join and Demultiplex to elemantary streams ולחץ על OK

לאחר מכן יתבצע תהליך של Demux כלומר הפרדת ערוץ הוידאו מהערוץ הסאונד. ככה שיש לך קובץ וידאו אחד לחוד (M2V) שמכיל את כל הסרט מכל שאר קבצי ה-VOB, וקובץ סאונד אחר לחוד (AC3/MP2/MPA/WAV/DTS).
קבצי הוידאו והסאונד יופיע בחלון הקבצים של DVDlab, תלחץ קליק ימני על קובץ הוידאו (שמכיל את כל הסרט) ובחר ב-Insert to Proect, אותו דבר גם עם קובץ הסאונד.
זכור שלפי השיטה הזו, יש צורך בעוד נפח בדיסק הקשיח, כיוון שנוצר בעצם עוד עותק של הסרט, בדוק בהתאם.

ישן 21-09-2005, 11:05
  12th Player 12th Player אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.09.05
מדריך ענק!
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי itaydvir שמתחילה ב "מדריך הכנת סרטי DVD בעזרת DVD LAB PRO ו- WINAVI VIDEO CONVERTER"

המדריך באמת מדריך מצויין והתוכנה DVD Lab Pro באמת תוכנה מעולה לצריבת דיוידי מקצועי.
עכשיו יש לי כמה בעיות והערות:

1) פעולת ההמרה לקובץ ה-VOB שעשיתי עם WinAvi לקחה לי 20 דק', 25 דק' מקסימום, למרות שעשיתי על האיכות הכי גבוהה (Highest).
2) אני צורב את הסרט עם פרקים, בהתחלה עשיתי 10 פרקים, כל 15 דקות. ושצרבתי אז מהפרק ה-6
או ה-7 איך שהיה מתחיל הפרק זה היה נתקע, מה שגם לא יכלתי לדפדף מפרק לפרק אחרי הפרק ה-6 (עם פרקים 1-6 לא הייתה בעיה). ניסיתי להוריד ל-5 פרקים, כי אמרתי אולי יש לזה בעיה מהפרק ה-6.
אבל זה גם לא עזר, ובערך מאותה נק', התחלתי לראות שוב פעם מן תקיעות כאלה והפרעות מעצבנות.
אחרי זה אמרתי נבדוק אולי יש בעיה בצריבה, אולי יש בעיה בסרט. הסרט עצמו לפני כל ההמרות והכל,
כמו שהורדתי אותי באיכות DVDRip עם קידוד סאונד של AC3 רואים אותו על המחשב חלק כמו טוסיק של תינוק בלי הפרעות ובלי כלום. אחרי ההמרה שעשיתי בעזרת התוכנה WinAvi ראיתי שבערך באתו
מקום שזה מתחיל לעשות בעיות בדיוידי גם על המחשב מתחילות הפרעות ותקיעות מעצבנות כאלה. עכשיו אני מגיע למסקנה שזה הכל קשור לWinAvi. עכשיו אני מיואש מה לעשות, זה הפעם ה-7 בערך שאני צורב את הסרט, וכבר 4 פעמיים שאני המרתי מAVI לVOB אבל עדיין תמיד יש את התקיעות
המעצבנות האלה. לי זה נראה שזה יותר מידי מהר עושה תתהליך של הWinAvi ובגלל זה זה קורה. או שמה זה דווקא קשור לDVD Lab Pro בגלל שעכשיו שאני רושם את זה, יכול להיות שהתסכלתי על
הסרט אחרי הקבצים של ה-DVD Lab Pro. בכל מקרה אני מנסה להעביר את זה עוד הפעם לVOB
בקווה שבפעם האחרונה ועכשיו זה יהיה בסדר. אבל אם משהו יכול לתת לי איזה שהוא פתרון, או משהו אחר שאני יכול לבדוק, או לנסות אני ישמח לשמוע. ואם משהו מכיר תוכנת צריבה מקוציעת יותר מהDVD Lab Pro אז שיתן לי אותה גם.. כי אני רוצה לעשות סרט סופר מקצועי, כולל הכלל. כנ"ל תוכנת צריבת מיוחד שצורבת רק דיוידי (ותומכת בקבצי VOB, לא כמו Ulead DVD שלפי מה שראיתי
לא תומכת.. תקנו אותי אם אני טועה)
קצת ארוך, אבל אני ישמח אם יעזרו לי.
בתודה אור. ומי שצריך עזרה ולא הבין תמדריך או שבכלל יש לו בעיה יכול לפנות אלי.
ישן 22-09-2005, 07:09
  12th Player 12th Player אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.09.05
בתגובה להודעה מספר 37 שנכתבה על ידי itaydvir שמתחילה ב "מהעבודה שלי עם WINAVI"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי itaydvir
אני חושד שיש בעיות עם המרה ב HIGHEST. לדעתי יש להם באג או משהו כזה כי גם לי לפעמים ב HIGHEST נוצרים בעיות.
זה בטוח לא קשור לכמות הפרקים שעשית.
תנסה להוריד באיכות ולראות או שתמיר בעזרת תוכנה אחרת ואז תראה.
בכל מקרה תודיע מה קורה עם זה.
איתי

כמו באיזה תוכנה אחי?
אני לא מכיר עוד תוכנות שממירות את הסרט לקובץ VOB אחד.
והאמת שגם שעשיתי בנורמל וגם שעשית בHight זה גם עשה את זה בערך ב-20 דק', 25 דק'.
ואני מדבר איתך פה על הסרט משחק מכור, שהוא סרט של כמעט שעתיים. ועדיין התהליך היה מהיר
מידי. יכול להיות שהבאיה היא בתוכנת הWinAvi שהורדתי?
בכל מקרה תן לי פה תוכנת אחרת שעושה את זה ואני ישמח לעשות את זה אחי.
תודה מראש, ובאמת עוד הפעם מדריך באמת גדול אחי. למדתי המון על הDVD lab Pro ואני ממליץ עליה בחום.
אור
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:51

הדף נוצר ב 0.13 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר