לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-10-2005, 10:32
  vish vish אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל vish
בעיה רפואית

כדי להיות ברור אני אגיד שאני הולך עם הבעיה הזאת לרופא ואני לא אעשה שום דבר משמעותי שישפיע על הבריאות שלי בהסתמך על עצה מפורום באינטרנט. אבל אני רוצה לדעת אם יש מישהו שסובל או סבל מאותה הבעיה ואולי יודע מה זה.

כבר הרבה זמן (אני לא זוכר בדיוק מתי אבל פלוס מינוס שנה) שאני סובל מבעיה ברגליים. זה קורה בדרך כלל בזמן ריצות ארוכות ולפי מה ששמתי לב רק על משטחים קשים כמו אספלט ומדרכות למיניהן...
הכאב עצמו הוא בחלק הקדמי של העצמות של שתי הרגליים באיזור הקרסוליים. בזמן הכאב אני שם לב שכל השרירים באיזור של הכאב נפוחים לגמרי. כשאני מפסיק לרוץ הכאב עובר תוך כמה דקות.
אני לא מרגיש את זה כשאני משחק כדורגל לדוגמא... לא הרגשתי את זה כשהיה לי לא מזמן גיבוש 6 ימים. אבל אני כן מרגיש את זה כשאני מתאמן עכשיו לפני הגיוס וזה מאוד מאוד מפריע לי להתאמן.
מאוד מטרידה אותי העובדה שאני לא יודע אם זה יפריע לי במשך השירות.
יכול להיות שזה שבר מאמץ?

תודה מראש לכל העונים
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 09-10-2005, 13:21
צלמית המשתמש של עידו403
  משתמש זכר עידו403 עידו403 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.01.04
קודם כל עליך להיבדק אצל אורטופד, אם הוא ימצא לנכון הוא ישלח אותך למיפוי עצמות
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי vish שמתחילה ב "בעיה רפואית"

בוא נצא מנקודת הנחה שבמיפוי העצמות אובחנו שברי מאמץ. לא נורא, קרה קורה ויקרה להכי טובים שבינינו (אפילו לי).

יש ארבע דרגות כאשר הקלה ביותר היא 1 ומשמעותה היא שהשבר/ים לא חמורים, אפשר אפילו לקרוא להם סדקים וע"י מנוחה של מס' ימים שיקבעו ע"י האורטופד ניתן להגיע להחלמה מלאה.
הדרגה החמורה ביותר היא 4 ובמצב כזה ממש מדובר בשבר ברגל וכדי להחלים ממצב כזה נדרשת התערבות כירוגית ומנוחה מוחלטת לאורך תקופה ארוכה יותר.

לי באופן אישי היו שברי מאמץ בטירונות בדרגה 1-2 וההוראות שקיבלתי היו פטורים מריצות/קפיצות/עמידה ממושכת וכו' למשך 21 ימים. אגב, הסיבה לשברי המאמץ שלי לא היתה כושר לקוי שבו הייתי אלא החלטות שגויות של הסגל בסוללה שלי. המפקדים תיזזו אותנו מבלי להתחשב בסרגלי מאמצים והתוצאות הגיעו לאחר מספר שבועות כאשר הסוללה שלי זכתה בתואר המפוקפק מלכת שברי המאמץ בטירונות נוב' 2000. היה לנו חייל עם שברי מאמץ דרגה 3-4 (רגל אחת 3 רגל שניה 4).

כנס לקישור הזה, זה יעזור לך

אילו כאבים יש לך?
אני הרגשתי בזמנו כאילו יש לי גושי מתכת ברגליים ועם כל צעד שאני הולך הם ננעצים לי בעצם ובשריר.

ישן 09-10-2005, 14:01
  vish vish אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל vish
קשה להגדיר את זה
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי עידו403 שמתחילה ב "קודם כל עליך להיבדק אצל אורטופד, אם הוא ימצא לנכון הוא ישלח אותך למיפוי עצמות"

אני לא יודע ממש איך להגיד את הכאב הזה - אני מרגיש שזה מאוד קרוב לעצם אבל אני לא יכול להגיד בוודאות שהכאב מגיע מהעצם עצמה. התחושה היא כאילו השרירים לוחצים על כל האיזור הזה וזה גורם לתחושת כבדות בחלק הקדמי של הרגל...
בכלליות בוא נגיד שאני באופן אישי לא חושב שיש לי שבר מאמץ. זה לדעתי בעיה אחרת. יש הרבה נקודות דמיון בין זה לשבר מאמץ אבל זה לא בדיוק זה. אני מאמין שהכאב שנגרם משבר מאמץ הוא הרבה יותר חמור ממה שאני מרגיש, וגם העניין הוא שאני מרגיש את זה רק אחרי משהו כמו 15-20 דקות של ריצה רצופה על משטחים קשים ואחרי שאני מפסיק לרוץ (אפילו מתחיל ללכת במקום לרוץ) הכאב עובר תוך כמה דקות. שבר מאמץ לא אמור להיות משהו שמרגישים באופן קבוע?
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:47

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר