לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-10-2005, 18:50
  משתמש אנונימי משתמש אנונימי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.01.04
עזרה התחלנו טוב, התרחקנו ועכשיו אנחנו תקועים, מה לעשות ?

הודעה זו נכתבה באופן חד פעמי לשם משתמש זה בשם אנונימי בן 17 .
להלן ההודעה שהתבקשנו להעלות :

קודם כל מראש אני רוצה להתנצל על זה שזה ארוך, אני בן 17 מאיזור המרכז .
אז ככה, בערך לקראת סוף שנה שעברה היה איזשהו טקס בית ספרי שבו השתתפו שני שכבות גיל כתות ט' וי'.
במהלך החזרות הבחנתי באחת מהשכבה הנמוכה ומהרגע הראשון שראיתי היא ממש משכה אותי .

היא יפה מאוד ומקסימה, אחת הבחורות הכי מדהימות שפגשתי בחיים שלי והבנתי שאין עליה אני לא מוותר ומתגבר על הביישנות שהייתה פוקדת אותי בכל אירוע שכזה וביקשתי ממנה טלפון\מסנג'ר שנוכל לדבר להכיר.
היא הסכימה נתנה לי את המסנג'ר שלה ומשם דיברנו במהלך איזה חודשיים התברר שבנוסף לכל התכונות החיצוניות שיש לה , גם האופי שלה מדהים ויש לנו הרבה משותף אני כמובן התאהבתי ואז הגיע הרגע שהחלטנו להיפגש .

הפגישה לא הייתה ממש מוצלחת חברה שלה הגיחה פתאום משום מקום והרסה הכל היו המון רגעי שתיקה ומבוכה ושום דבר לא זרם . כמובן שהנוכחות של החברה מאוד הפריעה לי אבל לא אמרתי כלום .
יום למחרת היא אמרה לי שהיא לא הרגישה משיכה אליי וחושבת שכדאי שנישאר בתור ידידים ולא יותר מזה , אני כמובן התבאסתי מאוד ומאז הקטע הזה לא דיברתי איתה איזה חודש וחצי.

יום אחד פתאום היא שולחת לי הודעה ואומרת לי שהיא הבינה שכנראה היא טעתה והיא מעוניינת לנסות שוב ולראות איך העיניינים זורמים. אני שהייתי די פגוע בהתחלה לא ממש רציתי אבל אחר כך השתכנעתי נפגשנו שוב היה נחמד וכך גם היה בפגישה שהייתה כמה ימים אחרי כן .

עכשיו למעשה הבעיה היא ממש קרה אין שום הבעת רגשות,שום מחוות, אף פעם היא לא יוזמת שיחות טלפון או שיחות במסנג'ר תמיד אני זה שפותח שיחה וגם צריך לנתב את כולה .
אני מרגיש כאילו שהכל מאולץ כזה וכאילו היא עושה לי טובה ואני ממש מתוסכל מזה אני לא יודע מה להגיד לה כבר .
דיברתי איתה בנושא והיא טוענת שאין שום בעיה והיא לא שמה לב לזה . גם אחרי השיחה הזאת שום דבר לא השתנה נשאר כפי שהיה . אתמול למשל היה לי יומולדת ובקושי מזל טוב היא אמרה לי זה היה ממש מאולץ כזה והסתכם ב"מזל טוב " .
אחרי זה שאלתי אותה אם היא מעוניינת לעשות משהו והיא אמרה לי שהיא כבר קבעה עם חברה שלה ללכת לאיזשהו מקום וזה ממש היה קטע שגרם לי כמעט לחתוך הכל ולהגיד לה שאני לא רוצה לשמוע ממנה יותר כי אני אומר שתראה טיפת אכפתיות , טיפת חום , להראות שהיא באמת רוצה אותי .
אבל מה לעשות לא עשיתי את זה הלב שלי לא נתן לי...
אני מקווה שתעזרו ותייעצו לי בנדון כי אני ממש מתוסכל ומבואס מכל המצב הזה .

תודה מראש!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 08-10-2005, 19:19
צלמית המשתמש של flip_murray
  flip_murray flip_murray אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.09.05
שלח הודעה דרך ICQ אל flip_murray
חשבת אולי שהיא גם ביישנית?
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי משתמש אנונימי שמתחילה ב "התחלנו טוב, התרחקנו ועכשיו אנחנו תקועים, מה לעשות ?"

יכול להיות שזה נורא מביך אותה ליזום וכאלה, והיא מצפה זאת ממך,ובמקרה כזה אתה צריך להיות אסרטיבי,למשל, תתקשר אליה ותגיד:"יאללה אני בא לקחת אותך עוד חצי שעה, הולכים לסרט"...
להפסיד אין לך מה,כי כמו שמישהו בפורום אמר(לא זוכר מי,אבל בכל זאת הקרדיט הולך אליו/אליה )-אתה לא יכול להפסיד את מה שלא שלך...
תנסה,לא ילך,אז לא ילך,שום דבר לא השתנה,אבל אם זה יילך,אז הרווחת בגדול .

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:03

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר