לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 11-10-2005, 19:49
  אלירן ב אלירן ב אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.01.05
וואי חלאס אנשים...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Shpitzen1 שמתחילה ב "גיבוש שייטת 13 - 25.9.05"

כולם פה חושבים שהם יודעים הההכל על השייטת... תבינו שאין לא לכם ולא ללוחמים בשייטת מושג אם יש מכסות או לא, נכון שזה אפשרי שיש מכסות אבל מצד שני אם היה אז למה להכחיש את העניין??? ולמה אם יש מכסות בכל מחזור מתגייסים מס' אנשים שונה לשייטת ?? אני גם דיברתי עם המפקדים בגיבוש שכולם פשוט כעסו בכלל על עצם השאלה וטענו בתוקף שאין מכסות ודיברתי עם עוד אנשים יוצאי שייטת שאמרו פשוט שאין להם מושג אם יש או לא אבל הם חושבים שלא... אז תבינו אין פה לאף אחד מושג אם יש או לא !! וגם לא לאלה שמשחקים אותה מבינים הכל בשייטת כי היו/עברו את הגיבוש ... אז דיי להתווכך על משהו שאף אחד לא יודע שום דבר עליו ואם דיברתם עם מישהו מהשייטת תאמינו לי סביר להניח שגם לו אין מושג אם יש מכסות או לא.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 11-10-2005, 20:13
  someone2 someone2 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.08.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Shpitzen1 שמתחילה ב "גיבוש שייטת 13 - 25.9.05"

חברה, בלי שטויות, ועוד איך יש מכסות ואני יודע את זה ממקור מוסמך ומנתונים שראיתי, בכל מחזור של סיירת מטכל קיבלו את אותו מספר אנשים בכל מחזור, זאת אומרת שכן יש מכסה מסוימת אותה צריך למלא, כנ"ל לשלדג, וכל פעם בגיוס שייטת עצמו שראיתי את המספר מגויסים, שמתגייסים לנחל קודם יש את אותה מכסה כל פעם ואני יודע מה היא ממקור מוסמך, עכשיו אם יש את אותו מספר מתקבלים כל גיבוש למשל לסיירת מטכל התקבלו 25, וזה כל מחזור ככה זאת אומרת שכן יש מכסה, הקטע זה שתמיד יהיו את הכמה עשרות הסוסים הטובים שהם טובים אבל מתוכם יקחו רק ת25 וזהו, אם יש 60 אנשים שמתאימים למטכל בכלל לא יקבלו את כל ה60 אלא רק את ה25 הכי טובים. נקודה.
כנ"ל טיס כנל צנחנים וכנל סיירות למינהם.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:08

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר