לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-10-2005, 16:06
  theoneandonly theoneandonly אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.05
שלח הודעה דרך ICQ אל theoneandonly
למרות שאין לי הרבה ניסיון עם נעליים כבדות
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Photo Freak שמתחילה ב "נעלים קטנות"

לפחות בנעליים קלות (מהסוג הישן - עם הפס מקדימה) לוקח פרק זמן של כשבועיים עד שהנעל מתאימה את עצמה לרגל (בעזרה האדיבה של הליכה/הריצה המרובה בטירונות והציחצוח היומיומי של הנעל).
עד אז הנועלים את הנעלים "נהנים" מיבלות ומכל מיני סוגים שונים של דברים כואבים בכפות הרגליים.

ממליץ לך לחכות עוד כמה ימים, ובמידה והמצב לא ישתפר תפנה למפקד/סמל/רס"פ שיחליף לך את הנעליים באפסנאות למידה אחרת.

בהצלחה בהמשך השירות.
Saigon... shit; I'm still only in Saigon.... Every time I think I'm gonna wake up back in the jungle. When I was home after my first tour, it was worse. I'd wake up and there'd be nothing. I hardly said a word to my wife, until I said "yes" to a divorce. When I was here, I wanted to be there; when I was there, all I could think of was getting back into the jungle. I'm here a week now... waiting for a mission.... getting softer; every minute I stay in this room, I get weaker, and every minute Charlie squats in the bush, he gets stronger. Each time I looked around, the walls moved in a little tighter...

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 05-10-2005, 16:36
  Obislu Obislu אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.06.04
קרה לי משהו מאוד דומה.
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Photo Freak שמתחילה ב "נעלים קטנות"

גם לי קרה כך כשהתגייסתי לטירונות במחנה 80. קיבלתי נעליים שהיו קטנות עליי. במשך כל הטירונות לא הצליחו להחליף לי וגם במשך כל הקורס יסוד שלאחר מכן. כלומר כמעט 4 חודשים הלכתי עם נעליים שלא רק הכאיבו לי אלא גרמו לי נזקים לרגליים!! אחרי שכבר באמת לא יכולתי יותר פניתי לרופאת היחידה וסיפרתי לה את הסיפור שאי אפשר להחליף לי עם אישור מהמפקדים שזה נכון, והיא נתנה לי פטור לנעול נעליים אזרחיות עד אשר יוחלפו נעליי הצבאיות למידה מתאימה.

הבעיה היא שבגלל הבירוקרטיה הצבאית לא יחליפו לך את הנעליים רק בגלל שהמידה לא נכונה. אולי אם הנעליים יהיו בלויות.

בקיצור, במקרה (באמת בלי כוונה) מצאתי דרך מגניבה להוציא פטור מנעליים!

מה שאתה צריך לעשות, זה להפסיק ללבוש את הנעליים הצבאיות כי הם באמת רק יזיקו לרגליים שלך, נעל רק נעליים אזרחיות. קבע תור לרופא היחידה ותגיד לו שאתה פשוט לא מסוגל לנעול את הנעליים הצבאיות יותר ותגיד לו איפה כואב לך.

מאוד חשוב!!
אל תתפשר על נעליים משומשות. בחיים שלך אל תיקח נעליים שהן לא שלך בגלל שהן כבר תפסו את הצורה של רגל אחרת, וזה רק יגרום לך עוד יותר נזקים לרגליים.

אם הרופא מתחיל לבלבל במוח תגיד לו שאחרי שניסית להחליף הנעליים חזרו מבסיס הציוד בטענה שלא ניתן להחליף נעליים רק בגלל שהמידה לא טובה. פשוט ככה תגיד. אל תזכיר את הנושא הבלאי אם אתה רוצה פטור מנעליים ותאמין לי שאתה רוצה.

וכשתסיים לספר לו את כל זה, בקש פטור מנעליים צבאיות. שלא ייתן לך פטור זמני כי מה זה יעזור לך, אתה לא יכול לנעול את הצבאיות. אצלי כתוב על הטופס 102 עצמו "נא לספק לחייל נעליים במידה מתאימה. אם אין, אישור לנעלי ספורט."

ת'אמת אני בהתחלה לא רציתי נעליים אזרחיות, העדפתי בהרבה את הנעליים הצבאיות. אבל כבר התחלתי להתרגל אז הפסקתי לנסות להחליף אותן למידה מתאימה אחרי כמה פעמים ששוב ושוב אמרו לי שאי אפשר עד שהן בלויות. אז עכשיו הנעליים בנות הכמעט 4 חודשים הללו צוברות אבק אצלי בחדר.

מאוד חשוב שתזכור לאורך כל השירות שלך - אל תתפשר כשזה נוגע לבריאות שלך. מנסיוני (חצי שנה בצבא ) או שתיפול על רופא טוב לב, או שתיפול על רופא קר לב, או בקיצור מניאק. אל תיכנס לשוק אם הרופא יבטל את דבריך או יתחיל לצעוק עליך כפי שרופא מומחה צעק עליי לא מזמן כשבאתי אליו בטענה שיש לי כאבי גב כל הזמן. הוא כנראה רגיל שמזייפים כל מיני דברים אז הוא התחיל לצעוק עליי שזה לא מעניין אותו והתחיל לעשות סצינה. ומרוב לחץ פחדתי להמשיך לדבר. אבל מה שהייתי צריך לעשות זה לדרוש בדיקות, צילומים, עד שיימצאו מה לא בסדר אצלי. גם אם הוא רופא, מי הוא שיזלזל בכאבים שיש לי? אתה מבין? ואני באמת עכשיו צריך ללכת לרופא מומחה נוסף.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:52

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר