לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 14-10-2005, 13:36
  לבני לבני אינו מחובר  
תחמושת בע"מ

חבר מתאריך: 09.03.04
בוודאי שהיופי הוא עניין של טעם... ואת תגובתי כתבתי בהומור...
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי NimDod שמתחילה ב "היופי הוא בעיני המתבונן"

לגבי הנשק:

אני לא זוכר בעיות מיוחדדות למעט דבר מציק אחד שהוא - טעינת המחסנית בכדורים !
זה היה ניג'וס לא קטן .
הטעינה לקחה זמן רב כשלפני ביצועה היה צורך לסובב איזו "מנואלה שנמצאה בבסיס המחסנית ותפקידה היה "להקשות" את הקפיץ הפנימי.
אגב - אם ההית רוצה לרוקן את המחסנית מכדורים היה עליך ללחוץ על כפתור שגם הוא ממוקם במרכז בסיס המחסנית כשהלחיצה עליו היתה גורמת לשחרור/רפיון הקפיץ והכדורים היו יוצאים בקלות.

האחיזה בו היתה מאוד מאוד נוחה כשמרכז הכובד נמצא ממש מעל היד האוחזת בידית האחיזה היות והמחסנית ממוקמת ממש מעליה (ההיתי יורה בו כפי שיורים באקדח רגיל ללא שימוש / אחיזה במתפס).

בסה"כ אני חייב לציין כי ה"קאליקו" היה עבורי כלי נוח מאוד לאחיזה וירי למעט עניין "תפעול המחסנית".
לא זכורות לי בעיות מיוחדות או מעצורים (הכלי ירה לא מעט).
היה זה הנשק הראשון שרכשתי אי שם בתחילת שנות התשעים מתוך מחשבה שאקדח "קונבנציונאלי" יש כבר ברשותי מטעם העבודה ואם כבר יש לי אפשרות לרכוש נשק באופן פרטי יהיה זה נשק "מעניין" !
לאחר כשנתיים מכרתי את ה"קאליקו" ורכשתי במקומו נשק אחר ולא בגלל שהוא עשה בעיות אלא בגלל שהיבואן / סוחר שממנו רכשתי את הכלי התגלה בעצמו כ"בעייתי" כך שמיהרתי להפטר מהנשק לפני שאתקע ללא חלפים או מי שיתקן אותו במידה ויתקלקל.
לצערי לא חשבתי כלל באותן שנים על צילום שלו או "הנצחתו"....

לבני.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 14-10-2005, 00:01
  Elad E Elad E אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.02.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי CYANIDE_ASSASSIN שמתחילה ב "הנק''ל היפה ביותר"

אחח, כמעט כל הנשקים שאני מכיר יפים בעיניי אז אני אציין רק שניים שאני די בטוח שאף אחד אחר לא יעלה אותם:

ה-P90: מראה עתידני, מחסנית של 50 כדור עם מנגנון שמכניס את הכדורים לבית הבליעה ממצב אנכי לקנה, גוף מפולימר, מבנה בולפאפ, קוטר ייחודי (5.7 מ"מ) וחוץ מזה תראו את הבלגית החמודה שמחזיקה אותו....

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.moviebadgirls.com/gulfcoastarmoryimage/hkat-p90-03.jpg]

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://cs.gamer.hr/vodici/slike/p90.jpg]

חוץ מזה אני די מחבב את ה-PK, לא יודע למה, נראה כמו העתק סובייטי של המא"ג (בהחלט יכול להיות שזה הסיפור).

הנה חיזבלונר מדגמן את הנשק

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.waronline.org/analysis/pal/machinegun.jpg]
ישן 22-10-2005, 14:30
  עופרי משקית קליעה עופרי משקית קליעה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.10.05
הנגב האמיתי
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי agent_amos שמתחילה ב "לעניות דעתי הנשק הכי זה..."

טוב הנגב כפי שמצולם ממש לא דומה לנגב שהצבא משתמש בו מסיבה אחת הלבד היעוד שנקבע לו בצבא..
הצבא משתמש בנגב ככלי להורדת ראשים במילות הצבא "לרסס" על מנת לרסס אין כל צורך במפרולייט (שבלי קשר היא כוונת עם הרבה חסרונות גם על אם 16) או כוונת ליטון שיש לה מתאם על הנגב או אלביט וכו
עוד דבר למשל מיותר הוא האפשרות של ויסות הגזים למצב 1 שזה בעצם מצב של מחסנית שאנו כלל לא משתמשים במחסנית בנגב שוב היעוד הוא ריסוס לא מרססים עם 29 כדורים אלא עם 150 כד'
בקיצור על תאמינו לכל תמונה שאתם רואים באינטרנט על כל סוג של נשק תבדקו אם מה שאתם רואים באמת תואם ליעוד הנשק או שזה סתם עוד גימיק של מכירה!
ישן 14-10-2005, 15:19
צלמית המשתמש של GrimReaper
  משתמש זכר GrimReaper GrimReaper אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.04.04
???
בתגובה להודעה מספר 41 שנכתבה על ידי Downer שמתחילה ב "[QUOTE=golani_2]כן. זה אכן..."

ג'ורג לוגר תכנן את אקדח הלוגר הפאראבלום (ע"ב בורכהרדט) הרבה לפני שהנאציזם היה זיק רעיוני, למעשה כשאדולף שיקלגרובר הקטן עשה שיעורים בבית הספר היסודי.
פאראבלום אינו שם האקדח, אלא שם התחמושת 7.65 מילמטר פאראבלום , ואחר כך 9 מילמטר שוב פרי פיתוחו של לוגר, שוב הרבה לפני הנאציזם.
הנאצים לא חיקו שום דבר, חברת מאוזר המשיכה את יצור הלוגר לאחר שקנתה את מפעליו עד ההחלפה האיטית עם הוולטר 38 כאקדח השירות העיקרי.

"When a true genius appears in the world, you may know him by this sign, that the dunces are all in confederacy against him."
John Kennedy Toole

נערך לאחרונה ע"י GrimReaper בתאריך 14-10-2005 בשעה 15:24.
ישן 21-10-2005, 20:58
צלמית המשתמש של מיצו
  משתמש זכר מיצו מיצו אינו מחובר  
מומחה בתחומי התעופה הצבאית והלוט"ר, ונגיעה אישית לנושא בניית דגמי מטוסים

חבר מתאריך: 10.11.02
ממש לא
בתגובה להודעה מספר 96 שנכתבה על ידי desertowl שמתחילה ב "היה לי P7M8 בצבא"

לא צריך לעקוף כלום. המשבת ממילא לחוץ כל עוד אתה אוחז בכלי, ואין שום סיבה שהאחיזה שלך לא תהיה מספיק חזקה כדי להחזיק את המשבת לחוץ. אגב, יש להם מעין מנוף שמרגע שהפעלת מספיק כוח כדי ללוחץ את המשבת, הוא מוחזק לחוץ בהרבה הרבה פחות כוח, מה שכמובן מפחית את העייפות שהיתה נגרמת לשרירי כף היד לו היית צריך להמשיך ולהחזיק את המשבת לחוץ באותה כמות של כוח.

שנית, המשבת משמש גם להחזיר את עצר המחלק. כדור אחרון, אתה מרגיש שהעצר מחלק נתפס, הפלטת מחסנית מיידית ע"י לחיצת ידית באמצעות האגודל (מתאים לימניים וגם לשמאליים - אני) ולא ע"י לחיצת כפתור כמו ברוב האקדחים. המחסנית עפה (למרות שהנהלים בד"כ מרגילים אותך לעזור לך ע"י היד השניה, ב- P7M13 המחסנית ממש עפה). אתה מכניס מחסנית שניה ומיד לוחץ את אצבעות היד האוחזת, עצר המחלק משתחרר והצינה עפה קדימה, גורפת כדור, והאקדח חוזר מיידית למצב ירייה כשהוא דרוך עם פטיש (בעצם נוקר) אחורה וכדור בקנה. למעשה, כל תפעול האקדח יכול להתבצע ביד אחת ללא צורך בהזזת אצבעות או שינוי זווית האחיזה.

מרגע שמתרגלים, קשה להשתמש בשום אקדח אחר.

ישן 12-05-2006, 13:53
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
ייבוא אישי
בתגובה להודעה מספר 119 שנכתבה על ידי לבני שמתחילה ב "ובהנחה שכן היו מאשרים כמה אמור לעלות התענוג?..."

אין לי מושג לגבי מכסים ומיסים, אבל בארה"ב זכור לי שראיתי בז'ורנאלים אקדחים כאלה (מעוטרים) נמכרים במחירים שניתן לעמוד בהם. לאחרונה התעניינתי על לוגר ומחירו היה ממש לא נורא בהשוואה לאקדח משומש. הבעיה היתה שהוא היה לוגר עם קנה ארוך והיה די מכוער בעיני. שאר הלוגרים שראיתי היו במצב חיצוני גרוע (בטח של קשישים מדור תש"ח שויתרו עליהם עקב תקנות משרד הפנים). קולט פייסמייקר ראיתי פעם נמכר (נאמר לי שהוא יובא בשביל מישהו שבסוף לא קנה אותו). זה היה לפני כעשור אבל אם אני זוכר נכון הוא עלה פחות מגלוק 17 (שאז היה נחשב לאקדח זול משום מה).

בכל מקרה אם זה רק רשיון אחד, אז זה רק ה 1860!

ישן 19-10-2005, 10:12
צלמית המשתמש של רועי 357
  רועי 357 רועי 357 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.10.04
מיקר גליל
בתגובה להודעה מספר 129 שנכתבה על ידי Elad E שמתחילה ב "לא בדיוק...."

יש שני סוגי מגל אחד הוא בקוטר 5.56 ואחד 7.62
המגל של ה7.62 הוא בעל מחסנית וכדורים כמו של M1 קרבין(יש מחסנית של 15 ויש של 30)המגלים משתנים מתחנה לתחנה יש כאלו שיש להם מגל 5.56 יש כאלו שיש להן 7.62 אני חושב שאין מצב AUTO למגל 7.62 יש כאלו שיש להם M4 או M16 ארוך/קצר ויש אפילו גלילונים הכל תלוי כמה נשקים יש לה
המשטרה קוראת למגל 7.62 קרבין בולפופ
http://www.police.gov.il/al_hamisht...1bd1_emtz.asp#4
אחרי הכרות עם שני הנשקים אני מעדיף את המגל 5.56
גם אקדחי השירות משתנים במשטרה לרוב השוטרים יש יריחו 941F כסוף(כרום) ולחלק יש שחור (בעיקר שוטרי מג"ב) יש שוטרים שיש להם F.N MK3 יש כאלו שיש להם ברטה 0.22 (לרוב שוטרות וחוקרים) יש שוטרים שיש להם את האקדח הפרטי (ברישיון אישי) אבל יש כאלו מעט כי צריך לקבל אישור מהמת"ח(מפקד תחנה) והוא לרוב לא נותן אישור כזה
לקצינים מדרגת נצ"מ ומעלה יש בדרך כלל גלוק 19 -תלוי בתפקיד
ישן 12-05-2006, 19:48
  ramtal ramtal אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.04.06
קצת חומר נוסף ךגבי המגל קרבין שהיה כשלון מוחלט....
בתגובה להודעה מספר 129 שנכתבה על ידי Elad E שמתחילה ב "לא בדיוק...."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Elad E
לא בדיוק,
זה המגל, נשק בקוטר די ייחודי (7.62 קצר או משהו כזה, שים לב למחסנית הצרה שלא דומה בכלל למחסנית של גליל) שהיה בשירות המשטרה מעט מאוד זמן והוחזר לתע"ש בשל בעיות רבות שהתגלו בו.
במקומו רכשה המשטרה את המיקרו גליל המשטרתי שמובא בתמונה של NimDod שבו כבר תוקנה בעיית המתפסים המתחממים והוכנסו עוד כמה שיפורים שמבדילים אותו מהדגם שהוצע לצה"ל.

הבלבול בין שני הרובים נובע בד"כ מכך שהמיקרו גליל כונה בצה"ל מג"ל (ר"ת מיקרו גליל כמובן) שזה השם הלא רשמי של הנשק ולא קשור למגל האמיתי שמופיע בתמונה שלך.

הנשק פשוט לא ירה והיה מבוסס מחסנית של רובה קרבין ממלחמת העולם השנייה שנקנתה בזול בארה"ב......(כמה אגורות למחסנית....) ועברה הסבה נוספת כדי להוסיף כעין פין שתפקידו בגמר המחסנית להחזיק את המכלול במצב אחורי....כעין חיקוי זול ובסיסי למצב בו מצוי ה M16 בגמר מחסנית אך במגל לא היה עצר מחלק....

מצרף תמונות....
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:47

הדף נוצר ב 0.23 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר