לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-10-2005, 18:46
צלמית המשתמש של looklook
  משתמש זכר looklook looklook אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
שרמוטות?

שמתי לב לתופעה תקשורתית מעניינת. כשבחד מאתרי החדשות באינטרנט מופיעה ידיעה על נשות "מחסום ווטש" חלק מהטוקבקיסטים מהימין (העילגים, אלה שמערכת האתר מרשה להכניס כדי שידעו מי אלה הימנים האלה) מקללים אותן קללות נמרצות, ומתבלים אותם בכל מיני איחולים לעתיד לבוא. בין הקללות שמופנות לנשות "מחסום ווטש" בולטת במיוחד הקללה"שרמוטה". יותר מכך, אחרי ששמעתי על פועלן הברוך של הנשים הנ"ל אני בעצמי, רציתי להשתמש בה, ממש עמד לי על קצה המקלדת. רק שילוב מיוחד בין היותי בן תרבות וקריסת המערכות בהוט לפני יומיים, מנעו ממני את תחושת העונג שבשחרור קללת מקלדת שאחריה באה ההתפכחות והגועל נפש העצמי.

אבל למה דווקא שרמוטה? לא פעם ולא פעמיים השחתתי את פדחתי הוירטואלית בגירודים ונדמה לי שרק עכשיו משהתחלתי לחשוש לשיערותי האמיתיות הצלחתי לגבש תשובה.

השרמוטה, היא הזונה הערביה, מפקירה את גופה ונשמתה לאונו של הגבר הערבי שעושה בה כרצונו, אין פלא אם כך שדווקא היא, השרמוטה, הפכה להיות הדימוי האולטימטיבי בו משתמש הימין לתיאור נשות "מחסום ווטש".

אלא שלכנות אותן בתואר שרמוטה, זה באמת מעשה לא תרבותי, השרמוטה לא עוסקת במשלח ידה(זהירות, ניסיון להשתמש בהומור סקסיסטי ירוד למען הרייטינג) בגלוי ואם כבר זכתה שיצלמו אותה לטלוויזיה היא תופיע תחת צללית וקולה יטושטש. וזאת מכיוון שלשרמוטה יש עדיין "כבוד אנושי". היא מכבדת את עצמה ואת הסובבים אותה מספיק כדי לא להציג את הרצף האומלל של מציצות חייה כהישג שיש להשתבח בו.

אשת "מחסום ווטש" לעומת זאת, לא לוקחת תומרת שירותיה הנאמנים כמה שקלים בחצר, אלא עושה זאת בחינם ובגלוי. גם פעילי הטרור אותם היא משרתת, היינו הטרוריסטים הערבים הזוכים לעבור בזכותה את המחסום ולפוצץ יהודים תמימים, אינם בהכרח אנשים שלא יכולים להתגבר על יצרם המיני. הפעילה, בניגוד לשרמוטה המצויה, אשכרה נהנית ממה שיוצא לה מהפה.

המסקנה שלי היא, שיש להתגבר על הנטייה לכנות נשים אלה בתואר שרמוטות, ולבזות אגב כך את המקצוע העתיק ביותר בעולם. בכלל, יש להמעיט בקללות כלפי שמאלנים-קיצוניים-באמת. אולי כך נזכה אנחנו (ימנים שלא מקללים באובססיביות, כלומר רוב העם) לפרסם גם אנחנו טוקבקים שיציגו אותנו באור חיובי יותר.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

נערך לאחרונה ע"י looklook בתאריך 16-10-2005 בשעה 18:53.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 17-10-2005, 21:31
  Sam Weller Sam Weller אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.01.05
שוביניזם מזוקק
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "שרמוטות?"

אין לי שום סימפטיה לארגון המדובר ולא לחברות (ולחברים אם יש) בו. אני בהחלט חושב שמדובר בארגון שמסייע בעקיפין לטרור, למרות שאני מעריך שזו לא מטרתו. אני חושב שהפעילות בארגון הן בעלות תפישת עולם פשטנית ומעוותת ושכך גם מעשיהן - חד מימדיים ומעוותים. בקיצור, אני חושב שעמדתי ועמדתך לגבי הארגון דומות מאד. אבל, השמוש במילה שרמוטות ובאוצר הדימויים מתחום המין בתשלום (או בחינם) הוא שוביניזם.

אפשר להניח שלו היו חברים בארגון גברים בלבד היו הטוקבקיסטים, וגם אתה, משתמשים הרבה יותר במילים בגידה, סיוע לאוייב, ובשלל גידופים. ואפשר גם להעריך שהמיניות היתה נותרת שולית אם בכלל היתה מוזכרת. ההודעה שלך שעם הסלידה שבבסיסה אני מזדהה לחלוטין היא שוביניסטית מאד. אני חושב שכדאי להיות ערים לזה מכיוון שהרטוריקה שבה מבקרים (או משבחים) נשים לעומת גברים מדגישה ומנציחה את חוסר השוויון בחברה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:23

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר