לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מוזיקה > מסיבות ומוזיקה אלקטרונית
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 29-12-2005, 01:54
  TEmpo TEmpo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.07.03
אז ככה..
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי assaf_bs שמתחילה ב "אפשר לדעת באיזה תוכנה אתה..."

לכל השואלים/ות ולכל המגיבים/ות
א. ASIA20 - תודה על התגובה, ותודה לכל השאר - שוב .
ב. לשאלתך אסף ( שכבר נתתי תשובה )
עיצוב סאונד נעשה בריזון וקיובייס לצד פלג-אינים למינהם כבר הפרוטי נתנה יד בדבר (פרוטי 4.1)
המיקס עצמו נעשה ב ' ACID PRO ' תוכנה מעולה לעריכת סאונד ( לטעמי )
אני אוסיף ואומר ( מה שלא ציינתי לפני-כן ) שמתנגנים פה 2 לידים שהם פרי הסינטי ' נורד-ליד G2X '
כמובן אחרי עריכה שלי
את פסי הסאונד ( לופים ) בניתי בפרוטי לצד הקיובייס .

שמח שאהבתם,
גירסא סופית אני יעלה לפה כאשר אסיים אותה ואת המאסטרינג שלה
אני מאמין שלפני זה אני ידאג לאיזו השמעת בכורה ברדיו - אני מאמין שזה יושמע ב ' 99אסקייפ '
שזה עניין שולי,
ואני אעדכן אותכם לפני-כן

לטעמי הוא יצא לא רע, קצת יבש מבחינת אפקטים ופילטרים משהו שאני מאוד אוהב
אבל כמו שאמרו כמה חבר'ה שמבינים ה'קטע נשמע טוב - אך תמיד יש מקום לשיפור'
ואני ממש עכשיו עובד על זה.
חזרה לפורום
ישן 29-12-2005, 12:16
  StrAtoS StrAtoS אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.03.03
כמה דברים
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי TEmpo שמתחילה ב "קטע חדש שלי - ניסיון לקטע בסגנון 'עופר ניסים' רק יותר נקי מסאונדים מיותרים (להורדה)"

קודם כל הדבר היחיד שמזכיר לי את ניסים זה רק הצליל האטמוספרי , כל השאר לא.
הקצב של "קיק ובאס" הוא דומה יותר לקצב פסיכודלי ושל טראנס ולא ניו יורק האוס, זה בכלל לא קשור לסגנון.
דבר שני , יש לך רק 2 אקורדים שחוזרים על עצמם כל השיר , השאלה היא למה?
זה מתחיל להיות משעמם כשיש רק 2 אקורדים שמתחלפים הכל נשמע אותו דבר ומשעמם.
השימוש בהרבה תוכנות שונות ופלאגינים לא מעלה את רמת השיר , אלא מוריד.
אין צורך בכל הדברים האלה , את השיר הזה בדיוק עם אותם צלילים היה אפשר לעשות בתוכנה אחת כמו פרוטי או ריסון , לא צריך שום פלאגין , אין שום דבר מיוחד במה ששמעתי שמצריך שימוש באיזה 5 תוכנות שונות..

חזרה לפורום
ישן 29-12-2005, 13:26
  TEmpo TEmpo אינו מחובר  

תשובה לד"ר שלנו..
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי StrAtoS שמתחילה ב "כמה דברים"

אז שלום ד"ר
מה שלומך היום?
אני אוהב לקבל ביקורת בונה, כל עוד היא ריאלית ונכונה .

לאחר קריאה נוספת של התגובה שלך נמצא (תוצאות הוועדה*) נמצא ש..
שיש פה ניסיון לנסות להוריד מרמת ה'קטע' הנ"ל
לאחר התייעצות עם כמה יוצרים מהסצנה בארץ ואף בחו"ל - אף-אחד לא מצא בטראק הזה
שוב מקצב שמזכיר את הטראנס הפסיכודלי מלבד הבי.פי.אמ שהולך לכיוון ה-140 אף על פי שהבי.פי.אמ
של הטראנס הפסיכודלי בעיקרו נוטה לכיוון ה143+
בטח שלא ציינתי שזה ניו-יורק - אלא ( ואני חוזר *) ציינתי שיש בוא הזכר של קטעים
של עופר ניסים ולא ציינתי אם זה מבחינת המקצב או הסאונד אולי צורת הבנייה של הטראקים של עופר.

לגבי העופר-ניסים,יש בזה משהו . אבל כמו שאמרתי ניסיון לקטע ולא העתקה של קטע
כך שמספיק שסאונד אחד מזכיר את הקטע של עופר, זה כבר 'ניסיון ל...' מה גם שאני ממש
לא מעריץ את עופר-ניסים, אולי אפילו מסתכל עליו במידה מסויימת כעל בדיחה
כי להגיע להופעה עם 3 נידיים ועוד 5 סינטיים בזמן שכל הטראק שלו בנוי בקיובייס וגם זה בצורה זולה,
זה דיי מצחיק ואולי יעליב אומנים אחרים, אוקי - נשים את זה בצד . מיותר להחפיש .

לומר שיש 2 אקורדים שחוזרים על עצמם זה מיותר מאוד, כי אקרוד זה סט של 7 תווים ולכן זה שטותי
לומר את זה, אולי אתה מתכוון 2 תווים שחוזרים על עצמם - אבל גם זו תהיה שטות
מכוון שאני זוכר שיש פה שימוש בלפחות 5 תווים שעוצבו ונוגנו ב3 צורות שונות

לגבי ההערה היפה שלך על השימוש בהרבה תוכנות,
לכל אדם יש דרך שבה הוא מאמין שמה שהוא עושה, הוא עושה הכי טוב .
אני אוהב לבנות באסיד ולעצב את האסונד בפרוטי בקיו ובריזון, מה גם שלפני חודש התווסף למיני-אולפן
שלי כרטיס קול EMU חדש ונורד ליד 2X שאת שתיהם הבאתי בהזמנה אישית מגרמניה.
תהיה בטוח שאם הייתי יכול להגיע לאותה תוצאה הן מבחינת הסאונד והן מבחינת הקטע עצמו
כקטע שמתנגן טוב לאוזן לא הייתי מתאמץ לעלות לדרגה של עיצבו סאונד בתוכנה אחת, והוספת אפקטים
בתוכנה אחרת ובניית לופים בתוכנה שלישית ומאסטרינג בתוכנה רביעית ובנוסף לצרף לקטע הנ"ל
מודולים חיצוניים ובטח שלא להשקיע בכרטיס קול ?

בקיצור. אני מקבל אולי 20% ממה שרשמת .
וכמו שהתחלתי את התגובה הזו, אני אוהב תגובות בונות כל זמן שהם נכונות
ולא באות להשמיץ כתוצאה ( לצורך עניין ) מקנאה .

תודה שהגבת,
ואני אשמח לקבל תוגובת נוספות ( גם לגבי התגובה הזו פה, וגם לגבי קטעים אחרים שלי ) -
ממך בעתיד וכבר יש לינק לקטע חדש שלי ממש כאןואולי תוכל לשים לב קצת לשינוי בסאונד .

נערך לאחרונה ע"י TEmpo בתאריך 29-12-2005 בשעה 13:36.
חזרה לפורום
ישן 29-12-2005, 15:53
  StrAtoS StrAtoS אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.03.03
טוב בוא נראה
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי TEmpo שמתחילה ב "תשובה לד"ר שלנו.."

"אולי אפילו מסתכל עליו במידה מסויימת כעל בדיחה
כי להגיע להופעה עם 3 נידיים ועוד 5 סינטיים בזמן שכל הטראק שלו בנוי בקיובייס וגם זה בצורה זולה,
זה דיי מצחיק ואולי יעליב אומנים אחרים, אוקי - נשים את זה בצד . מיותר להחפיש "

כל המחשבים הניידים זה סתם לפוזה , אבל זה עדיין לא אומר שהמוסיקה שלו היא לא טובה , יש לו כמות מסויימת של האוסים ממש איכותיים וטובים והפוזה שלו לא מורידה מהאיכות שלהם , המילה "בדיחה" היא לא במקום , בנתייים הוא מוכשר ומצליח פי 100 יותר ממך לכן הוא יכול להגיד בדיחה עליך ואתה לא יכול להגיד עליו "בדיחה" ולהיות רציני באותו הזמן.

אמרת ש"אקרוד זה סט של 7 תווים"
כנראה שאתה לא יודע מה זה אקורד
הנה ההגדרה של אקורד "אקורד (Chord) או בשמו העברי תצליל הוא צירוף של שלושה תוים או יותר המנוגנים יחדיו. "

"זוכר שיש פה שימוש בלפחות 5 תווים שעוצבו ונוגנו ב3 צורות שונות"
אתה לא רציני!!!!!
יש שימוש של לפחות 5 תוים?!?!!?!?!? ווואייאאיאיי איכותייייי ואיאיאיאאיאיאיאאיא.
חחחחח זה נישמע יותר כמו תרגיל מפסיכומטרי מאשר כמו מוסיקה.

"ולא באות להשמיץ כתוצאה ( לצורך עניין ) מקנאה ."
תאמין לי אתה כל כך טועה , אין לי סיבה לעשות את זה , ואני יכול להוכיח לך שאין לי סיבה.
המטרה שלי בתגובה הקודמת הייתה להוריד לך קצת את האגו שעשו לך שאר האנשים בפורום בשביל שתוכל לשפר עוד יותר את הקטע שלך ולא תחשוב שהוא מדהים , בשביל שהוא יהפוך למדהים צריך להתאמץ קצת יותר במוסיקה, בהרמונית,ובתאוריה של מוסיקה ולא בתרגילי פסיכומטרי.

חזרה לפורום
ישן 29-12-2005, 17:24
  TEmpo TEmpo אינו מחובר  

אמרת הכל, בצירוף אחד.
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי StrAtoS שמתחילה ב "טוב בוא נראה"

' באתי להוריד את האגו '
אז ככה ( חחח אתה בסדר... ) לא הצלחת להוריד את האגו ואף עזרת להרים אותו, תודה - תמיד כיף לתקן אנשים,
הוספת ואמרת שעופר ' מצליח פי 1000 '... אז אני לא יודע עם איזה חברה לסטטיסטיקות את עובד
וכיצד היא קבעה שזה ' פי 1000 ' אבל מותר לך, אתה כנראה בחור צעיר מאוד, אולי אפילו תלמיד חטיבת-ביניים ולכן אני לא מתכוון לתקן אותך ובטח שלא לריב איתך כמו שאתה כנראה מחפש.

שורה תחתונה - אמרת שעופר יכול להגיד עליי שאני בדיחה.. אממ .. טוב אני לא מסכים - אבל שוב. זכותך.
מה גם שעופר ניסים הוא מסחרי ואני בניגוד אליו לא. ולכן אין לי את הפרסום שלו.
עופר ניסים וותיק בתחום - ואני בניגוד אליו לא .
אגב אני יודע להבדיל בין מסחריות ל-לא מסחריות בניגוד אליך שלא.
ואני חושב שאני גדול ממך בכמה ימים אז אני עכשיו מבקש שאחרי התגובה האחרונה שלך
שמוכיחה עליך לא קצת, אני מבקש שלא תפנה אליי יותר. אי אפשר לנהל איתך דיון מכוון שאתה מרגיש
שתוקפים אותך, אגב זה חרדה שמתפתחת כבר בגיל צעיר ומומלץ לבחון את זה אצל פסיכולוג .

יום טוב,
אה ו - ' אופס ' בין התגובה האחרונה שלך שבאה בניסיון ''להוריד לי את האגו'' כמו שאמרת, התוספה עוד תגובה
של עוד בחורה, מי יודע אולי עלה לי האגו עוד.

™°סטלנית חפרנית* - אני מודה לך על התגובה : )
יומטוב,

(אה, ואין לך מה לדאוג - בימים אלה אני לומד ' מהי ארמונית סאונד ' וסינתזה ע"י כמה מדריכים שרכשתי
ואני יודע טוב מאוד מה שווה הקטע הזה, וברור לי שכבר עכשיו ועל אחת כמה וכמה בעוד שנה
שאני אדע עוד קצת, אני אצחק על הקטע הזה ויסתכל עליו כעל טראק של מתחילים
אבל הקהל פה נתן חוות דעת של חבר'ה שרוקדים או שומעים את המוזיקה הזו
ולא של מקצוענים (אל תכעס אבל גם אתה לא נשמע מקצוען *) ותגובות כאלה נותנות מוטיבציה להמשיך
ולא התגובות שלך, כמו שאתה חושב . אבל כמו שאמרתי בתגובה השניה הבנתי מי אתה ולכן אני לא מייחס שום חשיבות .

נערך לאחרונה ע"י TEmpo בתאריך 29-12-2005 בשעה 17:31.
חזרה לפורום
ישן 02-01-2006, 19:31
  php php אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
לא חשבתי שאני אחזור להגיב לטראקים שלך, אבל נגיד..
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי TEmpo שמתחילה ב "קטע חדש שלי - ניסיון לקטע בסגנון 'עופר ניסים' רק יותר נקי מסאונדים מיותרים (להורדה)"

שמעתי תגירסה השניה...ואני הולך יותר לכיוון של סטראטוס כאן, הטראק הזה לא משהו מיוחד בכלל.
כל התוכנות שהשתמשת בהן כאן, והלידים שלקחת מהנורד ליד לא היו הכרחיים. אני יוצר עם פנטיום 3 וכמות ראם ששוקלת כמו ההתקנה של הפרוטי, ועדיין יכול להגיע לאותה רמת סאונד כמו שלך (ואני ממש לא רוצה להשוויץ כאן......אני רק אומר שלא היית צריך לבזבז כל כך הרבה כסף).
גיוון....אין לך בכלל צלילים נוספים חוץ משני הלידים, די משעמם. וגם הלידים עצמם, בלי שום עניין..
תופים (percs) אין מה לדבר בכלל, שום סטריאו, שום גיוון, רק כמה claps עם קצת hihats וזהו.
אפקטים חוץ מהסנייר (וגם זה לא נחשב כ-זה אפקט), אין כלום...אפילו לא crash מסכן. הקהל ברקע מיותר לגמרי, כי אם זה ינוגן במועדון זה ישמע דיי מעפן.
כל הטראק עם אותה מנגיה בשינויים קטנים, אין מלודיה נורמלית ו/או סאב-מלודיה לרקע.
בקיצור, תחזור למיני סטודיו שלך ותמשיך לחרוש עוד הרבה זמן...
חזרה לפורום
ישן 02-01-2006, 21:00
  TEmpo TEmpo אינו מחובר  

אבל בחרת שכן...
בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי php שמתחילה ב "לא חשבתי שאני אחזור להגיב לטראקים שלך, אבל נגיד.."

אבל בחרת שכן להגיב, אז אני מודה לך - ואם אתה כבר עושה את זה,
אז שיראה טבעי ולא כאילו שאתה עושה טובה כי זה לא מכובד .
וכל סכסוך או משהו שיש לנו על רקע אישי ישאר ביננו, ואתה יכול לפתוח את זה
בתוכנת מסרים מידית (ראה: איסיקיו, מסנג'ר) באופן חופשי . ובכל זאת הבנתי מה היית מטרת התגובה ועל כן אני אגיב לתגובה .

כל הדיון הנ"ל ( ''קטע חדש בסגנון 'עופר ניסים' רק יותר....") מי שישים לב, נרשם במערכת האתר ב14/10/05
לפני כחודש וחצי וקצת יותר, מי שממש חשוב לו להגיב, ובוחר שכן להגיב מוזמן להגיב על קטע
מעודכן עוד יותר שלי, שגם עליו פתחתי דיון לפני כשבוע פלוס-מינוס והנה לינק ( כאן *) לדיון שאליו
צירפתי קישור
ולכן כל מה שיגידו פה וגם מה שרשמת בתגובתך רונן, לא תקף לגבי כי מאז הספקתי להרשם והנה אני
כבר בחודש שני של קורס בן חצי שנה במכללה למוזיקה בחיפה, במתעסקת בעיקרה בתורת הסאונד,
הסינתזה וכמובן פיתוח סאונד בקיובייס וכל זה לצד מדריכים שאני קורא, וכבר הזכרתי .
לכן מומלץ להתקדם לקטע הבא שלי . בנוסף .

ניסית להצתנע ולא כ"כ הצלחת, וזה לאחר שרשמת 'בלי להשוויץ' אבל לא נורא,
בעניין הלידים הלא הכרחיים, שמע - כל בנאדם מצליח להגיע לתוצאות בצורות שונות, אתה מצליח
להגיע לזה דרך מחשב פנטיום 3 עם פרוטי 3.3 ואני מצליח רק דרך נורד-ליד והתוכנה שמתלווה למכשיר (Modular G2 v1.26) הנורד ליד .
כל אחד עם הישגים שונים,
לגבי החוסר גיוון שעליו אתה מדבר, אני חולק עליך אבל איפשהו גם מסכים איתך -
אי אפשר להגיד שאין גיוון כלל - כי זה טיפשי, אפשר לומר שאותו גיוון חוזר על עצמו. אמת.
כלומר אותם עליות/ירידות חוזרות, שינוי בסאונד, פילטרים, וכד' - ושוב - זה גם לא מדוייק .
' וגם הלידים עצמם בלי שום עניין ' .. שוב - דעתך, על טעם וריח אין להתווכח, ולכן . אני לא אגיב .
אני רק אומר בקצרה שלדעתי הלידים מאוד איכותיים, אתה בעצמך ביקשת ממני לפני כחודש לשלוח
לך ליד אחד, והסכמתי לשלוח לך - אחרי שביקשת כמובן . והרי אתה בעצמך אמרת 'סאונד מדהים'
( אבל.. נדלג )

מצאתי פה ניסיון שלך לפרש סאונד '' סנייר - שלא נחשב אפקט, קלפא, הייט, שום סטריאו "
אז אני אלמד אותך פרק בשלב הזה, יש טראקים שמתבססים בעיקם על קיק, באסליין, סנר, קלאפ וסטרינג, אופס! גם לטייסטו וגם לארמין יש קטע כזה והם הצליחו למכור יופי בהולנד ובעולם .
אז הנה אתה לומד עכשיו שלא תמיד כמות האלמנטים והסאונדים, אלה האיכות והמשחק שבהם
שכן נאמר על הרבה דברים בחיים - ' לא הכמות אלה האיכות '

' כל הטראק עם אותה מנגינה בשינויים קטנים, אין מלודיה נורמלית ו/או סאב-מלודיה לרקע ' - לא פוסל, מאשר, ואפילו גם קצת מסכים . אבל שוב, חוסר דיוק - אין צורך לפרט, מיותר .

''תחזור למיני סטודיו שלך ותמשיך לחרוש עוד הרבה זמן ''
אני לא רוצה להגיב, הכל התקבל על הדעת מלבד המשפט הזה, שמוכיח מספיק על אישיותך רונן.

וכמובן שתהיה לך ולכולנו שנה אזרחית מעולה,
ומי יתן ונפגש על אותה במה באותו אצטדיון באמסטרדם, בסנסיישן 2010 אבל אני ינגן, ואתה?
אתה - תאזין מקרוב .
חזרה לפורום
ישן 03-01-2006, 15:12
  php php אינו מחובר  

שמע בדיוק בגלל זה בחרתי להגיב
בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי TEmpo שמתחילה ב "אבל בחרת שכן..."

בגלל האגו הגדול, ההתנשאות והביטחון הגדול שלך ב"עתיד" שלך במוזיקה.

את קטע הנוסף אני אשמע ואתן תגובה עליו אחרת לא עשיתי כלום בזה ששמעתי את הישן יותר.

אני באמת אמרתי שהליד עצמו ענק בתור צליל לא מעובד, כי מה שאני יכול להפיק במחשב שלי היום לא מתקרב לחוזק שלו, אבל שוב התכוונתי לזה בתור צלילי לא מעובד. ד"א, אתה בטוח שהוצאת אותו מתוך הנורד ליד? כי איך שאמרת לי, "ארמנדה" (שם של לייבל של ארמי בכללן) שלח לך את הצליל וביקש ממך לא לשלוח אותו לאף אחד. חוץ מזה שגם אחרי שבוע-שבועיים בערך מצאתי את אותו הצליל באתר הורדות חוקי שקשור לvstים, סאונדפונטים לופים וכו' חינמיים. (גודל הקובץ, הצליל, השם של הsoundfont וכו' היו זהים לגמרי...)

ציטוט:
אז אני אלמד אותך פרק בשלב הזה, יש טראקים שמתבססים בעיקם על קיק, באסליין, סנר, קלאפ וסטרינג, אופס!
ולאלה אני קורא זבל של טראקים, אלא אם כן יש להם באמת משהו ממש ממש מיוחד כמו מנגינה ממש יוצאת דופן, אחרת אני זורק אותם לפח. ולא משנה אם לארמין או טייסטו יש טראקים כאלה (שהם יוצרים לא ממש טובים לדעתי) ולא משנה עד כמה הם מצליחים, הם עדיין יכולים להיות חרא טראקים. אתה עדיין צריך מינימום כלים בשביל לעשות טראק נורמלי.

ודבר אחרון...מצחיק שאתה דווקא עם הקורסים והספרים והכסף שאתה מבזבז, לא יודע מה ההבדל בין תיקלוט (לנגן בסנסיישן למשל) לבין יצירה.

אוקיי שמעתי את הטראק החדש יותר, יש קצת שיפור, אין סטריאו, חסרים המון תופים, לא ממש אהבתי את הצליל של הבאס, אווירה ואטמוספירה לא משהו אבל יש שיפור מהטראק הקודם. יש הרבה יותר מדי קומפרסיה על המאסטר, הצלילים שוב פעם חסרי עניין, לא מעובדים, מזכירים לי נינטנדו, אין גיוון ממש, אין אפקטים (חוץ מהקלאפ הזה)......זו דעתי הכללית.

נערך לאחרונה ע"י php בתאריך 03-01-2006 בשעה 15:15.
חזרה לפורום
ישן 03-01-2006, 16:56
  TEmpo TEmpo אינו מחובר  

תגובה..
בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי php שמתחילה ב "שמע בדיוק בגלל זה בחרתי להגיב"

טוב, אני יעשה לך סדר
ארמנדה, זה בחור גרמני שאני עובד מולו בעת הצורך, כן זה שמו, הוא שלח לי הליד
ואני במקרה באותה תקופה רכשתי את הנורד G2X והספקתי להשתמש בו

ארמאדה ARMADA זה הלייבל ההולנדי של ארמין וואן ביורן, ארמאדה - ולא 'ארמנדה' ARMANDA אבל אני לא
יתפוס אותך על טעות קטנה (רק תבין שאין לי אינטרס לשקר)

אה, ואני יוסיף עוד משהו כדי לסדר את הבלאגן בתגובה שלך - בסנסיישן מנגנים די-ג'ייז פרודיוסר .
כלומר רק די-ג'יים שמתוקף תפקדים יוצרים. חוץ מהמחממים שגם הם בדר"כ יוצאים בתחילת דרכם.

לגבי ה' לאלה אני קורה טראק זבל ' .. שמ כל אחד והטעם שלו, אני התשכנעתי לא פעם
שטראק שרץ עם מלודיה ממש מרגשת שיכולה להגיע גם ל50 שנ' ויותר (ראה סנסיישן - 2003 )
יכולה להיות מרגשת ולהיות חלק מטראק מוצלח גם אם מתלווים לרגע רק קיק, סנר/קלאפ, באס-ליין טוב, וסטרינג איכותי . אבל - על טעם וריח אין להתווכח .
אגב, אנחנו פשוט לא מכירים אישית - אבל אל תדאג לי : ) אני לא משלם על הכל, מלבד המדריכים
שעלו לי 350 ש"ח ומאוד משתלמים לי ומסבירים לי אני לא שילמתי על הקורס, ואת הנורד הבאתי
במחיר טוב מאוד - אחרת לא הייתי מביא, אבל הוא משמש ככלי לניגון כמו שאני אוהב לעשות לפחות
שעה ביום, בטראקי אני אוהב לתת זכות לפלאגינים ולטכנולוגיה בסביבה הממוחשבת לשחק תפקיד
ראשי.

שמח שהגבת לטראק השני,
להתראות .
חזרה לפורום
ישן 03-01-2006, 17:40
  php php אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי TEmpo שמתחילה ב "תגובה.."

לא אמרתי שיש לך אינטרס לשקר..וצודק בקשר ללייבל של ארמין (טעות שלי) אבל זאת לא הנקודה. אמרת לי שהקובץ של הsupersaw הוא מארמנדה ועכשיו אתה אומר שהצליל (שזהה לגמרי בכל טראק שלך) הוא מהנורד, אז..תחליט.

בקשר לסנסיישן......מנגנינם שם קודם כל דיג'יים שנחשבים (ולדעתי חלק לא) הכי טובים שיש. אם הם יוצרים או לא, זה לא מעניין את הקהל או אנשים אחרים או אותי או אותך, כי הולכים להופעה הזאת כדי להנות מהבחירת טראקים והטכניקת תיקלוט של הדיג'יי. האשכול הזה עוסק ביצירה ואף פעם אחת לא שמעתי אותך מתקלט או מדבר בכלל על תיקלוט (ויכול להיות שאני טועה ואתה כן מתאמן בזה) אבל להכניס אחרי התגובה שלי על הטראק שלך איזה משפט כזה "נפגוש אותך ב2010 כשאני אנגן בסנסיישן ואתה תשמע", זה לא קשור לכלום.

ודבר אחרון, אני גם כתבתי שטראק עם מלודיה מיוחדת ממש יכול להיות ענק, גם אם שאר הכלים שרצים הם רק תופים קיק ובאס, אבל זה רק אם המלודיה ממש מיוחדת (דוג' Airbase - Escape או Loken - Monday PM...אבל בשני הטראקים האלה יש השקעה גדולה באווירה ובכלים האחרים). הבעיה שבטראק האחרון שלך פשוט..אין את זה. יש מלודיה האוסית כזאת, ממש פשוטה. יש משהו שמזכיר בילד-אפ רגיל שבונה לברייק ואז climax, אבל.....לא יודע, חסרים הרבה דברים.

ואני אומר עוד פעם (גם עכשיו וגם קודם התכוונתי לזה ברצינות)...תחזור למיני סטודיו, תקשיב להרבה טראקים ותחרוש עוד הרבה זמן..
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:16

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר