לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מוזיקה > מסיבות ומוזיקה אלקטרונית
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 14-10-2005, 13:03
  0mEr 0mEr אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.03.04
----המלצות מכל הסוגים!!-----

וואי וואי כמה זמן לא המלצתי אז הינה אספתי קצת חומר והפעם אני מבטיח לכם הנאה!

אז הינה הוא:

Henree Feat. Nikka - Naked In The Wind ( Full Original) - הנרייייייייייייי וניקה הצמד שכל פעם מפתיע בכישרון במוזיקה ובסיגנון מגיע עם טראק מרגש עד דמעות! אני יודע שכבר המליצו עליו בעבר אבל אני ממליץ לכם על הטראק המלא! שבו התווסף עוד בית, פתיחה מלאה וכל מני דברים שאין בגירסאות הקודמות.

Henree Feat Nikka - See Me Now ( Orchestral Mix) - כולנו מכירים את הטראק שהנרי וניקה עשו ביחד (גם דיי מזמן) או בשמו השני FINALLY אבל לא כולם מכירים את הגירסה הזאת, גירסת סטרינגס מדהימה עם שינויים קלים בטראק והוספת אפקטים אבל הסטרינגס... מודגשים פה מאוד, פשוט מיקס מקסים!

Delerium - After All (Svenson & Gielen remix) - איזה האוס משגע! הווקאל הניפלא אחרי מיקסוס של סבנסון וגיילן ובדרך גם מלודיה משגעת, טראק שסוחף כל פעם מחדש... תענוג לאוזניים.

Skazi Vs Psychotic Micro - Terroryzer - ארבעה חולי נפש נפגשו וזה מה שיצא: סקאזי ופסיכוטיק מיקרו בטראק שיהיה לכם קשה מאוד להשאר במקום כשתשמעו אותו. מה שאני אוהב בטראק הזה זה שאי אפשר לדעת מה יבוא עוד שניה... זה יכול להיות הפסקה או שיחוק בבאלנס או צרחה או כל מני דברים אחרים..

בונוס!

הפעם אני גם מביא לכם בונוס... קליפ החדש של סקאזי ביחד עם ביג פישי ועמי: HIT AND RUN

לצפיה

להורדה (אין פה טעות בקישור, פשוט צריך לחכות עד שהדף יטען עד הסוף [הוא דיי כבד]).

זהו להפעם...
שיהיה לכם חופשה מהנה, חג שמח

והכי חשוב:
האזנה נעימה
ותהנו

נערך לאחרונה ע"י 0mEr בתאריך 14-10-2005 בשעה 13:08.
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:39

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר