לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-10-2005, 15:32
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
והנה דעתי
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי fosterboy שמתחילה ב "איך אני יכול לומר לבחורה שאני לא מעוניין בה?"

אם אתה מאמין וסומך על הידידה שלך שזה מה שנאמר אז יש כמה אפשרויות להתנהג
רק לפני זה רציתי לדעת מה הקשר בין לבין המאוהבת האם אתם לומדים ביחד או בקשר חברתי כלשהו?
האם היא שולחת לך רמזים או מראה נכונות להיות איתך בקשר או להיות בקרבתך?
אם כן אז לדעתי אחד מהאפשרויות שהציעו פה יכולות להיות הפתרון שלך תוכל כמובן להגיד לה שאתה תפוס אבל מאוד מוחמא מזה שהיא הציע לך ואם המצב היה שונה היית שמח לצאת איתה (אני לא חושב שהיא יכולה לוודא אם אתה משקר או לא ואני לא חושב שמישהי עד כדי כך נואשת שתעשה על זה מחקר ואם כן אולי זה אומר משהו על הבחורה) וכמובן קיימת האופציה השניה של לדחות אותה בעדינות ולהגיד שאתה לא מרגיש אליה אותו הדבר רק בשיטה הזאת זה יכול להיות יותר ארוך כי פה הבחורה אם היא מאוד רוצה יש לה לאן עוד לתמרן בשביל לנסות את מזלה

לי היה מקרה לפני כשנה בערך שמישהי שהיתה איתי באותו קורס ניגשה ושאלה אם בא לי לצאת אחרי זה לשתות איפה שהוא אז אמרתי לה בשמחה אבל ואז הראתי לה את הטבעת על היד רק כדי שיהיה ברור מה מטרת הפגישה מבחינתי (כמובן שזה לא יצא כי המטרה שלה היתה להכיר מישהו למטרה רצינית)

במקרה שני שאין לך קשר עם הבחורה יותר מידי או שהיא לא מסמנת לך כלום ורק במקרה שמעת מהידידה שלך שהיא היתה מעונינת בך אם היו מנסים לשדך ביניכם לדעתי אני לא הייתי עושה כלום כי למה להכניס את עצמך לשיחות ואי נעימות מיותרת, הכי טוב רק לזרוק עידוד חזק לאגו לשמוח ולהמשיך הלאה ולך תדע אולי ההשקפה והיחס אליה פתאום יראו לה אחרת ותדע שיש מישהי שכשתרצה אותה בתקווה היא עדיין תרצה אותך חזרה

שיהיה בהצלחה ונשמח לשמוע עדכונים

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 18-10-2005, 09:12
צלמית המשתמש של Gwenhwyfar
  Gwenhwyfar Gwenhwyfar אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.05.03
שלח הודעה דרך MSN אל Gwenhwyfar
היי :)
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי fosterboy שמתחילה ב "איך אני יכול לומר לבחורה שאני לא מעוניין בה?"

על מנת לרמוז לבחורה (או להגיד לה סטרייט) שאתה לא מעוניין בה, אתה צריך בסיס מספיק חזק לתחושותיה ולא להתבסס על שמועה, גם אם היא הגיעה מאדם שמצטייר כמאוד אמין בעיניך .

במידה ואינך מקבל רמזים כאלו ממנה אלא רק הועברה אליך שמועה, אל תנקוט בשום דרך שכן עד שאין לך משהו "מוחשי", אל תעשה מעצמך 'צחוק' ומזבוב - פיל .

במידה וקיבלת ממנה רמזים ברורים או הצעות בכיוון, אתה לא צריך לשקר או להמציא לה תירוצים (לבחורות יש חיישנים לגברים חמקנים), אלא להיות כנה וגלוי איתה ולהגיד לה שאתה לא מעוניין .

אופציה נוספת - ישנה סבירות שהיא ביישנית והדרך שהיא בחרה היא לא לנקוט בשום אמצעי (יכול לנבוע מפחד מדחייה, חוסר ביטחון וכיו"ב); לפיכך - אל תנקוט בשום צעד שכן באם לא קיבלת את הרמזים/הצהרת כוונות ממקור ראשון, אל תכניס עצמך לזה ותעביר את זה הלאה .

בהצלחה

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

נערך לאחרונה ע"י Gwenhwyfar בתאריך 18-10-2005 בשעה 09:14.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:49

הדף נוצר ב 0.12 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר