לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-10-2005, 09:24
  ccApp ccApp אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.03.03
בעייה עם מישהי , אני ישמח לעצה או 2 :)

זאת פעם ראשונה שאני כותב בפורום הזה ....
אני מקווה להחכים. (:

אז ככה זה הולך
ואני ישמח לעצה גם מבת

בתחילת החופש הגדול האחרון היכרתי מישהי באיזה מקום שהייתי הולך אליו עם חברים והיא הייתה עם חברות, היינו יושבים איתן כמעט כל יום ואני והמישהי הזו ישר התחבבנו אחד על השני
תוך כמה ימים עברנו לדבר בטלפון וטיפה באייסיקיו, מאז עבר הרבה זמן ואנחנו עדיין בקשר טוב, ואני יודע עליה כבר דיי הרבה ומכיר אותה מספיק זמן בשביל להודות שאני ממש רוצה אותה
הבעייה היא שהפכתי להיות ידיד שלה, שזה יוצר בעייה אם אני רוצה להיות איתה...
בעייה שנייה היא שבשבילה אני סתם ידיד כמו כולם (יש לה המון).
לפני כמה זמן שחברים שלי היו איפה שהיא עם חברות שלה, אני לא הייתי, וחבר שלי פלט שאני אוהב אותה והיא לא הגיבה.
הייתי בטוח שהיא לא תרצה לדבר איתי יותר, והיא באמת לא התקשרה הרבה זמן.. ואז אחרי שבוע היא התקשרה וכמובן ששיחקתי אותה כאילו אני לא יודע שהיא יודעת שאני רוצה אותה.
וגם היא שיחקה אותה ככה. ודיברנו כמו הידידים שתמיד היינו. מאז אנחנו בקשר ידידותי מאוד, והיא כל הזמן אומרת לי שאני מצחיק וחמוד.
היא כל הזמן עם ידידים שלה ואני ממש מקנא (אני והיא לא גרים באותו איזור)

יש לי סיכוי בתור ידיד להפוך את הקשר לרציני? ואם כן איך?
לא בא בחשבון שאני יגיד לה את זה, זה ילחיץ אותה ונתרחק
אם אני יגיד לה שאני רוצה להיות איתה רוב הסיכויים שלא נהיה ידידים יותר..
אני חושב שעדיף לי להישאר ככה, ולא לנסות להתקרב יותר.

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://forum.elicomp.co.il/images/smilies/sad54.gif]

עצות?
ובבקשה אם יש איזה בת שיש לה מה להגיד שתגיד
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 15-10-2005, 13:26
  משתמש זכר Hilon Hilon אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.04.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Hilon
בעיה קלאסית...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ccApp שמתחילה ב "בעייה עם מישהי , אני ישמח לעצה או 2 :)"

קודם כל, אם יש לה חבר כרגע חבל על המאמץ...
אם לא, יכול להיות שהיא לא מוכנה לקשר מחייבת כרגע ומעדיפה מעגל ידידים רחב, מה שיותר סביר.

אני מציע דבר כזה, זה אמנם לא נעים, אבל הכי מעשי...
להיות ידידים, סבבה. אבל אתה מרגיש צורך להיות יותר מידיד, ואתה חושש לסכן מה שהשגת ונשאר "תקוע".
זה מצב לא בריא, מנסיון...
תמצע דרך לתפוס אותה לשיחה 1 על 1, תחשוף את הרגשות שלך, ומכאן יש שלוש אופציות:
1. היא תרגיש כמוך, או מספיק קרוב כדי לפתח קשר רציני, ומשם סבבה...
2. היא תסרב בנימוס, או לא בנימוס (בשלב זה זה כבר לא משנה...), ותנתק כל קשר, ואתה תהיה חופשי להמשיך הלאה.
3. היא תדחה את ההצעה ותבקש להשאר ידידים, במצב כזה, עדיף להוריד פרופיל לאט ולהמשיך הלאה...

בכל מקרה, אל תשאר במצב זה יותר מדי, ובמידה ונענית בסירוב, אל תהרהר ב"מה היה אם?".
תמשיך הלאה, כי אתה מבזבז זמן שבו כבר היית מוצא אחרת...
בהצלחה...
ישן 15-10-2005, 13:36
צלמית המשתמש של חרוב
  משתמש זכר חרוב חרוב אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.03
זה תמיד מפליא אותי
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ccApp שמתחילה ב "בעייה עם מישהי , אני ישמח לעצה או 2 :)"

לראות שני אשכולות דומים או אשכול שעונה על אשכול אחר - אחד ליד השני.

בקשר לשאלה שלך של המעבר מקשר ידידותי לקשר רומנטי - ארז ענה באשכול הבא:
http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...ad.php?t=113933
ולדעתי, זאת תשובה מעולה ואין מה להרחיב עליה.

אני, ועוד רבים אחרים - בנים ובנות - היו כמובן במצב שלך. המעבר אפשרי. הוא קשה - אך בהחלט אפשרי.

לדעתי, תשאיר את המצב כמו שהוא - תזרוק מדיי פם רמז אחד או שניים - וכעבור תקופה מסויימת (לא משהו קצוב, אלא לפי התגובות שלה) - תחליט על דרך הפעולה שלך.

בין אם להגיד לה את מה שאתה מרגיש ואוליי לנסות את מזלך. ובין אם לשתוק ולהשאיר את הקשר באותו המצב.

בכל אופן, בהצלחה ותעדכן!

ישן 15-10-2005, 15:19
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
תראה...

לדעתי מה שאתה צריך לעשות זה להחליט בין אם אתה הולך לנסות את מזלך איתה ומה שיהיה יהיה (אני בכלל לא בטוח שאם תנסה להתחיל איתה בין אם זה בגישה ישירה או עקיפה והיא לא תרצה היא תנתק איתך קשר, האם יש לך מידע ודאי שזה הולך לקרות או שזה תחושה פנימית שלך?)
או שאתה בוחר לא לסכן את הקשר שיש לך כעת ולהמשיך להיות ידיד שלה ואז קח בחשבון שיש מצב שתמיד תשאר רק ידיד והשאלה האם אתה מוכן לחיות כך?

אני משער שלאחר שתחליט יהיה לך יותר קל והרבה יותר שקט בקשר הזה כי תדע מה בחרת ומה הכיוון שהוא הולך להיות או מה צפוי להיות בקשר

בקשר להאם ידידות יכולה להפוך לחברות אז כן אבל זה דורש כמה דברים
1. ששני בני הזוג יהיו מעונינים אחד בשני כדי לקדם אותו הלאה
2. במידה ויש התעניינות רק מצד אחד אז אותו צד צריך להיות מאוד יצירתי וגם עם הרבה סבלנות עד שהצד השני יסכים להענות אליו ובמקרה היותר טוב יתאהב בו
(זה בינתיים מה שעלה לי בראש אם יהיו עוד סעיפים אני יוסיף )

אם כרגע היא רואה בך בתור ידיד מן המניין ואתה רוצה להיות יותר מזה אתה אכן צריך לתבלט אצלה כך שתתחיל לחשוב עלייך גם בכיוונים אחרים ולרעיונות תוכל לעשות חיפוש בפורום או לבקש פה שוב מהחברים (אני יכול להגיד לך שהבקשה הזאת מופיעה בו בערך אחת לשבוע )

ידידה טובה שלי פעם אמרה לי אם אתה יוצא עם מישהי ומעונין בה למטרת חברות ולא ידידות אתה צריך לפעול מהר כי אחרי כמה זמן אתם הופכים להיות ידידים (מה שנקרא חלון ההזדמנויות שלכם נסגר) ואז כמו שאתה רואה הרבה יותר קשה לשנות את המצב - משפט חכם לדעתי ששווה לאמץ אותו

וחרוב חן חן על המחמאה אתה יודע היום במצב שכולם מקצצים התחלתי לענות תשובות שיתאימו לכמה אשכולות למרות שאני לא חושב שהתשובה שם היתה מתאימה לגמרי לפה

כמובן נשמח לשמוע ממך עדכונים ואם צריך עוד עצות אנחנו פה
שבת שלום
מארז

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

ישן 15-10-2005, 19:37
  EZazLife EZazLife אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.09.05

לא קראתי את כול התגובות...אבל מה שכן יש לי להגיד לך שאתה חייב אבל חייב להסתכן!!!!

ומה, מאיפה לך לדעת שהקשר יתרחק?
פשוט במפגשים הקבוצתיים שלכם תיגש אליה ותשאל אותה אם בא לא ללכת סיבוב, ושמה סתם תדברו ותוכלו ללכת יד ביד ולדבר על סתם דברים ואז תראה שיבוא הרגע אחרי 2-3 מפגשים קטנים כאלה לבד.. שתרצה פשוט להגיד לה שאתה רוצה להתקדם בקשר בינכם ושאתה חושב שהיא חמודה ושאתה רוצה להכיר אותה יותר.
יש פה סיכון מסויים, או שאם היא לא רוצה אז היא תגיד לך שהיא רוצה להשאיר את המצב ככה כמו שהוא, או שהיא תענה לך בחיוב ותרצה להמשיך את הקשר ולפתח אותו.. [המקרה הזה קרה לי לפני חודש, ובזכות הגולשים פה בפורום שעזרו לי הרבה הצלחתי, ועכשיו הילדה הזאת חברה שלי...]
לקחתי את הסיכון, וזה היה שווה את זה! עדיף לך לקחת סיכון ולדעת מה היא חושבת עליך מאשר להישאר במצב התמידי הזה שלא ברור כלום ולחיות במצב שהיה יכול להיות יותר.
קח את הזמן, ואחרי שתגיד לה שאתה רוצה להכיר אותה יותר, והיא תענה בחיוב קח אותה למקומות וצאו לבד, ותראה משמה לאן זה זורם.
בהצלחה שיהיה לך, ואם לא לוקחים סיכונים בחיים, זה באמת חבל, קח יוזמה ועשה משהו!

ישן 17-10-2005, 17:10
  EZazLife EZazLife אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.09.05
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי stardust שמתחילה ב "לאו דווקא.."

בדיוקק!
בנות חושבות שהבן צריך לעשות את הצעד הראשון, ומן הסתם היא אולי מתפדחת ולא נעים לה.
היא לא תיגש אליו ותגיד לו "מה אתה אוהב אותי? אז אוקיי בוא נדבר ונסכם את העניין עכשיו"..
היא תחכה כמו רוב הבנות כדי שהוא יבוא אליה ויבהיר לה את המצב, ושתדע שהיא בטוח יודעת שאתה יודע על המקרה, כי מן הסתם אתה חבר של מי שפלט את הווידוי, אז היא לוקחצת בחשבון שהוא סיפר לך, והיא יכולה גם לאשר את זה לפי ההתנהגות שלך(בטוח שהרגשת פחות בנוח איתה כמו פעם שהיא לא ידעה על הרגשות שלך)..
בקיצור מה שאני יכול להגיד לך זה, שבמפגשים של כולכם ביחד החברים והידידות, קח אותה הצידה ותכירו קצת יותר לבד, תתבלט לה קצת כדי שתחשוב עליך, ואז כשתרגיש שזה הרגש פשוט תגיד לה שהיא חמודה ואתה מעוניין להכיר אותה יותר, ומשמה כבר אם היא תענה בחיוב ולא תענה לך בשלילה, מפה אתה יכול להבין שהיא גם רוצה להכיר אותך יותר ושאולי הקשר הזה יצליח.
בהצלחה ותריץ את העניין, בלי לחכות יותר מדיי.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:45

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר