לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-07-2005, 14:36
  משתמש אנונימי משתמש אנונימי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.01.04
עזרה משבר חברתי

הודעה זו נכתבה באופן חד פעמי לשם משתמש זה בשם אנונימי בן 13 .
להלן ההודעה שהתבקשנו להעלות :

יש לי הרבה זמן משהו שיושב לי על הלב. אני בכיתה ז', ושנה הבאה עולה לח', והבעיה היא, שאני מרגיש ממש שאין לי חברים...
יש לי "חבר" אחד טוב, שכאילו, איך אני אסביר, לפעמים הוא חבר ולפעמים הוא ילד מניאק... לדוגמא, כשחבורה של ילדים עשו ל"ג בעומר הוא אמר לי "אתה לא בא"...
ויש לחבר הזה עוד שני ילדים שמסתובבים איתו, שממש ילדים שלא בא לי להתחבר איתם (לא שהם לא בסדר, אחד מהם ילד שמן נמוך שבכלל כל היום על המחשב, ואיכפת לו מדרגון בול וכל השטויות האלה... וכל החיים שלו הוא חושב על ירידות - אמא שלך ככה, אמא שלך ככה... והשני ילד משקפופר שמציקים לו כל הזמן, ואם אני אתחבר איליו אני אצטרך לשכוח מבנות מהשכבה, ומחברים אחרים בכללי..)
ואין לי עוד מישהו להתחבר איתו..
אבל זה המישהו היחיד שיש לי... שאר הכיתה שלי ילדים שאם אני אנסה להיתחבר איתם הם ידחו אותי...
חוץ מהחבר הזה שדיברתי עליו, אין לי עוד חברים טובים, שאפשר לצאת איתם, ולדבר איתם על כל דבר...
אבל אני מנסה להבין, מה רע בי? אני ילד נורמלי, לא שמן, טוב בספורט, אבל בכל זאת אין לי חברים...
אני לא יודע מה לעשות, כי אני חשבתי על להתחבר עם ילדים אחרים מהשכבה, אבל אני יודע שזה לא ילך וידחו אותי
ואני רוצה לצאת, להכיר בנות, לעשות חיים, אבל אין לי חברים ואני לא יודע איך לפתור את הבעיה... זה לא שאני לא מנסה להכיר חברים, זה פשוט אני יודע שהילדים האלו פשוט ידחו אותי ולא ירצו שאני אסתובב איתם וכו'...

ואני לא יודע מה לעשות, זה יושב לי על הלב הרבה זמן, ואני מתבייש לספר להורים, בקיצור אתם יכולים לעזור לי?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 09-07-2005, 15:05
צלמית המשתמש של Gwenhwyfar
  Gwenhwyfar Gwenhwyfar אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.05.03
שלח הודעה דרך MSN אל Gwenhwyfar
היי
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי משתמש אנונימי שמתחילה ב "משבר חברתי"

תראה, אני חושבת שהגישה שלך מוטעית לחלוטין ולא מקדמת אותך לשום מקום ולכן אני ממליצה לשנות תפיסה וגישה .
קודם כל - חברים שמתייחסים אליך לא יפה הם לא חברים וחבל שתבזבז את הזמן שלך עליהם .
לגבי המשפט שלך : "אני נורמלי, לא שמן"; מה- שמנים הם לא אנשים נורמליים ?
אז תן לי להזניק אותך למציאות, בנאדם טוב לא חייב להיראות טוב, אופי לרוב מתעלה על כך .
ולגבי החבר ה"משקפופר" שמציקים לו, קודם כל - מי שמציק לו הוא אדם רע ושפל ואני ממש מרחמת על אנשים שלא יודעים לקבל את השונה מהם וצוחקים עליו כדי להיות מקובלים יותר .
והאמן לי שעדיף חבר אחד טוב מאשר עשרה ששווים לכפרות, אתה תלמד את זה עם השנים .
אני במקומך הייתי מתחברת לחבר ה"משקפופר", אולי תגלה בחור מקסים וטוב לך שיכול להוות בעבורך חבר הכי טוב בעולם, ולגבי ה"לשכוח מהחברים האחרים והבנות" - ספק אם להישאר במצב שבו אתה עכשיו כן יקדם אותך למה שאתה מייחל לו .
כמו שזה נשמע מסיפוריך אתה מרגיש דחוי וכן גם הוא, כך שכבר יש לכם מכנה משותף שאינו חיובי אמנם אך יכול לחבר בין שניכם לחברות טובה ומוצלחת ובכלליות- כדאי שתתנתק מהגישה האומרת מלתכילה ש"ידחו אותך" כי אתה לא נביא ואינך יכול לקרוא את הנולד וכן לא לדעת אם יקבלו או ידחו אותך .
ואין בך שום דבר "לא בסדר", להרבה אנשים יש קושי להתחבר לאחרים, רק לא כולם מודים בכך .

וזכור- להיות "מקובל" בכיתה זה לא הדבר הכי טוב וחשוב, להיות בן- אדם זה ה-דבר הכי חשוב .
שבת שלום

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 10-07-2005, 08:51
צלמית המשתמש של PL@yB0y
  משתמש זכר PL@yB0y PL@yB0y אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.06.05
שלח הודעה דרך ICQ אל PL@yB0y
לדעתי היא צודקת אבל אני רוצה להוסיף משהו
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי Gwenhwyfar שמתחילה ב "היי"

כל מה שהיא אומרת היא צודקת לחלוטין
דבר ראשון- אין שום דבר רע באנשים שמנים או אנשים עם משקפיים (אתה מתלונן על ילד שממציא יירידות על ילדים, אבל מה זה משקפופר או שאתה קורא למשהו שמן? לא ירידה?)
דבר שני- אם אתה באמת לא רוצה להתחבר עם הילד השמן והילד עם המשקפיים אתה לא חייב, אבל אני ממליץ לך למצוא ילד או חבורה של ילדים שנראת לך שיש לכם דברים במשותף ושהיא בסדר מצדך ולהתחיל ליצור קשר לאט לאט....... תתחיל לדבר איתם מידי פעם, אבל אל תחשוב שתוך יום אתם תיהיו חברים הכי טובים...... לוקח זמן לפתח קשר של חברים טובים, אז קח את זה לאט לאט ותראה איך זה יתפתח
דבר שלישי- בקשר לבנות. אני לא אומר שאני המומחה כי אני באמת לא. אבל כדי להכיר בנות צריך לעשות משהו, אי אפשר להכיר אותם בלי לעשות שום דבר בנידון. אז אם אתה באמת רוצה להכיר בנות תתחיל לדבר איתן, להצחיק אותן, להיות נחמד אליהן וכו'. ואם אני לא טועה והכל יילך כשורה אתה תראה שתוך כמה זמן יהיו לך ידידות (שזה הצעד הראשון לחברות)

ישן 09-07-2005, 20:13
צלמית המשתמש של metro2
  metro2 metro2 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.02.03
שלח הודעה דרך MSN אל metro2 Facebook profile

הגיע הזמן לעמוד מול המראה...
דבר ראשון - מה גורם לך לחשוב שאתה נורמלי? ואתה יותר טוב מאנשים עם משקפיים, אנשים שמנים, אנשים שאוהבים דראגון בול וכו' וכו'.

הבעייה שלך, לדעתי, זו הגישה. למה אנשים צריכים לאהוב אותך בכלל? מי אמר שאתה ראוי להערכה והילד עם המשקפיים לא? למה נראה לך שאנשים יאהבו אותך אם אתה ככה מזלזל בהם?
תנסה להתחבר לאנשים שלא אוסרים עליך לבוא לל"ג בעומר, ולא מתנהגים אליך ככה. אם אתה רוצה לרכוש חברים, תתחיל להתנהג לאנשים כמו בני אדם. זה שלב ראשון. אנשים לא אוהבים אותך מסיבה כלשהי. תנסה להבין מה היא, ותעבוד על זה. it's never too late to make a change...

ישן 10-07-2005, 12:00
  m_j m_j אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.10.01
כמה נקודות חשובות:

אין שום דבר רע בשמנים.
החבר הטוב שלך לא חבר, עזוב אותו.
אם אתה רוצה להתחבר עם אחרים, אתה צריך לגרום להם להתעניין בך, דהיינו - להיות מצחיק\חכם\יעיל, אחרי שהם יתחילו לעניין אותך.. אתה צריך קסם אישי.. זה יש לכל אחד.

סיפור אישי שלי..
כשהייתי בכיתה ז'-ח'-ט' הייתי עדיין חבר של כל החבורה שלי מהיסודי.. וראיתי שלאט לאט הם נהיים יותר.. איך להגיד.. חנונים, כל מה שהיה בראש שלהם זה לימודים ומחשבים ואני יותר רציתי להכיר חברים וסתם לעשות שטויות כמו שכל ילד בחט"ב צריך לעשות. אז בכיתה י', שעברתי לתיכון.. לא בחרתי אפחד מה"חברים" האלו שהיו לי, חוץ מאחד שהוא החבר הכי טבו שלי עד היום. שיבצו אותי באחלה כיתה, והכרתי מלא חברים חדשים.. זה לקח קצת זמן, אבל כל מה שצריך לעשות זה למשוך תשומת לב. למשל אני הייתי עושה דיי הרבה בלאגן בכיתה.. כי בכל זאת כיתה י' זה כיתה שכונה, ואחר כך כבר התחלנו להיות חבורה של ילדים שעושים בלאגן.. ואז נהיינו חברים ממש טובים.. ומאז פשוט נהיינו קבוצה ממש ממש מגובשת, וכל הזמן אנחנו ביחד.

בקיצור, אתה צריך למצוא מכנה משותף עם הילדים שאיתם אתה רוצה להתחבר, המכנה המשותף שלי היה הרצון לעשות בלאגן ונזק.. וזה הסתדר לא רע (אגב, היום סיימתי ללמוד, ואני יכול להגיד לך שבזכות הרצון הזה לבלאגן... הכרתי כמעט את כל החברים הכי טובים שלי).

חוצמזה, אתה יכול לעשות את מה שכל ילד דחוי עושה כדי להשתלב בחברה - תתחיל לעשן

ישן 17-10-2005, 09:56
  עמית_tt עמית_tt אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.10.05
שלח הודעה דרך ICQ אל עמית_tt שלח הודעה דרך MSN אל עמית_tt
למבוגרים בלבד נכון, צחוק צחוק צחוק, אבל זה לא טוב.

זה לא טוב.
אני מכיר גם אנשים שרצו להתחיל לעשן בשביל שהם יתקבלו בחברה.
אני: ילד בן 11. ילד לא מקובל.
אפילו אני חשבתי על זה. אבל אז דיברתי על זה עם ידידה שלי.
זה לא טוב!!!
וכמו שהמנהל של הפורום אמר: "לא שווה לדפוק ת'גוף בשביל להיות מקובל".
אנשים, זה הורג.
ילד, תשכח מהרעיון. תנסה לנצל ת'זמן שה"חבר" שלך נחמד, בשביל להשתלב עם כולם.
אני מאמין שיהיה בסדר.

אני לגמרי מזדהה עם החרדה שלך.
ואני מבין. אבל תשכח מהרעיון לעשן. זה לא טוב.

נערך לאחרונה ע"י עמית_tt בתאריך 17-10-2005 בשעה 10:00. סיבה: טעות, נשלח לי משום מה.
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:48

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר