לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 27-10-2005, 15:18
  system_x system_x אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.07.03
שלח הודעה דרך ICQ אל system_x שלח הודעה דרך MSN אל system_x
סיפור עם חנות מחשבים (אחריות)

הסיפור הוא על ביצוע אחריות שעבר כל גבול פשוט!

אז מלפני כחודשיים עד שלוש נרכש על ידי נגן mp3, נגן חמוד לא יותר מזה... משהו ממש פשוט 512mb ב 460 ש''ח

לאחר כחודש + הנגן נדפק. נהרסה בו הכניסה של האוזניות שזה נראה לי הדבר הכי מוכר שנהרס (אוזניה אחת עובדת השניה לא)

אוקיי בא לחנות בעיר שלי איפה שהנגן נרכש ונותן את הנגן והוא אומר שהוא יוחלף ואומר להתקשר עוד כמה ימים. אני מתקשר אליו לאחר כיומיים שלושה ושואל מה לגבי הנגן? הוא מספר לי שיהיה עוד כמה ימים... טוב בסדר עבר שבוע מתקשר שוב הוא עושה לי הגיע אליי נגן אחר אם אתה רוצה תבוא אלי תראה אם מתאים לך

טוב בסדר בא לראות את הנגן והעיניים שלי פשוט רואות אותו אבל השכל לא מאמין למראה! הביאו לי מהאחריות נגן זול בחצי ממה ששילמתי, נגני האצבע העלובים האלה שקונים בואללה שופס ב 239 ש''ח עם האורות המחליפים... הוא גם 512 אבל איפה ההגיון? אני שילמתי 460 הוא מביא לי נגן ב 240? מה זה צריך להיות...?!?! וכל זה כשהנגן שלי אצלי חודש וחצי ומחירו בחנויות בדיוק כמו שהיה ביום הקניה!

אני לא מסכים לקבל את הנגן והוא אומר לי שהוא יראה מה לעשות עם זה... מתקשר אליהם, עוד כמה ימי המתנה מצידי. הוא אומר לי שאני יכול לבחור נגן מרשימה מסויימת ורוב הנגנים הם מהחברות האיכותיות כמו איריבר וכדומה שעולים הרבה יותר כסף והתמורה היא 256mb ואני ממש לא מוכן להוסיף 200 ש''ח... כי אם הייתי מעוניין לא הייתי קונה את הנגן הזה מראש!

אחרי זה נקבע שאני בוחר נגן מזאפ והוא ינסה להשיג לי אותו ואומר לי שהספק המקורי אמור לקנות נגן מספק אחר... אוקי חיפשתי בזאפ מצאתי בפנדה נגן ב 450 ש''ח של חברת SANDISK שאני מכיר אותו והוא נגן ברמה עם 512mb שפעם עלה הרבה והוא דיי ישן אבל הוא עדיין עם כל האפשרויות שיש...

נסגר העניין על הנגן הזה ומאז אני מחכה כבר שבועיים + (כן היו חגים אבל גם בלעדיהם זה מספיק זמן) שאלתי אם הוא יכול לתת לי משהו חלופי והוא אמר שכן, הוא יכול להביא לי את הנגן הזול ההוא ב 240 ש''ח כחלופי... אני בא אליו ומה מסתבר? הוא החזיר אותו!!! אני הולך אליו אחרי שהתקשרתי אליו ומגיע 30 דק' אחרי שדיברתי איתו ואין לו את הנגן... וזה ממש עצבים כי אני לא גר הכי קרוב!

זה שיא של חוצפה!

קיצר היום אחרי הרבה זמן שהוא אמר לי מחר ומחרתיים הוא אמר לי שהיום בטוח הוא מגיע אחרי שביום ראשון הוא היה אמור בטוח להגיע... ונחשו מה? גם היום לא הגיע... מסתבר שאין להם את הנגן... אבל הוא אמר שהספק יקנה את הנגן מספק אחר... סליחה באמת?! כל השקרים כבר מתנגשים אה?

עכשיו הוא מבקש מהם זיכוי ומביא לי את הסאן דיסק ומבטיח לי שזה עניין של יומיים!

כל זה מסתכם שאני כמעט חודש בלי נגן!

מרוב עצבים אני חושב על דרך לא נעימה של תביע! פשוט גועל נפש של עניין!

יש לכם עצות?

אני חייב לציין שיש לי נסיון עם דיי הרבה חנויות מחשבים ויחס כזה עוד לא קיבלתי... אני מכיר הרבה מאוד סיפורים של אנשים עוד מתקופתי הדיי ארוכה שהייתי פה בפורום אבל סיפור כזה לא ראיתי...

אולי זה בגלל שאני גם נער ולא ממש מרים את הקול או לא מאלה שבאים עם ההורים, אבל כנראה ברגע זה העניין ישתנה...!

נערך לאחרונה ע"י system_x בתאריך 27-10-2005 בשעה 15:22.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 27-10-2005, 15:54
  Big_White Big_White אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.10.04
שלח הודעה דרך ICQ אל Big_White
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי system_x שמתחילה ב "סיפור עם חנות מחשבים (אחריות)"

אותה חנות! אותו סיפור !
קניתי ממנה מחשב תוך יומיים המחשב אצלי אבל הזיכרון לא הגיע אמר לי יגיע מחר
יום למחורת הולך לעבודה עובר ליד החנות שלו היא סגורה למרות שהוא אמר שהוא עובד בלי הפסקה והינה בדיוק המשלוח עם הזכרון מגיע רואה שהוא לא בחנות אני הולך לעבודה! עצבני שהוא לא שם יום למחר בבוקר אני בא עליו הוא אומר לי בשיא החוצפה שהם לא הגיעו כי הייתה להם בעיה כל שהיא אמר לי מחר יום למחורת באתי עליו אומר לי שוב פעם מחר אני כבר די עצבני מגיע עליו יום אחרי הוא שוב פעם אומר לי מחר ואני אומר לו שזה ממש לא בסדר והוא בא אלי ביציאה באיזה עוד חנות תוכל לקבל מחשב תוך יומיים ואני חושב לעצמי חח מה שווה המחשב בלי הזכרון זה היה בדיוק יום שישי באתי עליו יום שני שבוע אחרי זה והוא הביא את הזכרון

ישן 27-10-2005, 18:54

...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי system_x שמתחילה ב "סיפור עם חנות מחשבים (אחריות)"

השם לא יעזור... אני גר באריאל ויש פה רק 3 חנויות... ככה שאם אתם לא גרים פה אתם לא תגיעו אליו...

הייתי אצלו עכשיו (קפצתי אחרי שיעור נהיגה) ואז התחלתי לברר עניין איתו, אז ככה... אתמול נודע לו שהוא יקבל היום רק תשובה לגבי מה יהיה הלאה אם הם מביאים את הנגן או לא כמובן שאני לא אמור לדעת מזה... הכל מתנהל סליחה על הביטוי דרך ז**ן שכל עמוק ומעמיק ונראה לי שקר מתבסס על שקר בספונטניות מדהימה!

עם הנגן... הוא הזמין אותם אבל מה קרה? דווקא את דגם ה 512 אין במלאי... יש אותו נגן ג'יגה ו 256... נחמד נכון? ובסוף נקבע שיום ראשון יש לי 3 אפשרויות:
1) לקחת את הכסף ששילמתי במלואו
2) לחכות עד שדגם 512 יגיע
3) לקחת נגן אחר ממה שהוא יציג...

הכי נראה לי ברגע זה, זה לקחת את הכסף וזהו

קיצר זה העידכון לרגע זה והמשך הטלנובלה כבר יום ראשון... וממש לא נראה לי שמשהו מ 3 האפשרויות יתאפשרו... אבל מי יודע... נראה.

תודה לחברי הפורום שהגיבו... גם מסכנה שלי: לבוא ישר עם קצת זעם... קצת עצבים ולא להיות נחמדים כי אח''כ לא יהיה נעים... אני כבר לא יכול לדבר איתו ברצינות... אני פשוט מתחיל לצחוק כי כשאני שומע יום ראשון אני נזכר שגם אז זה היה יום ראשון...

עד כמה שזה מצחיק זה עצוב.

עריכה:
הנה הנגן שהיה לי: http://zap.co.il/model.asp?model_id=130908
שאגב אני ממש לא ממליץ עליו... איכות לא הכי וגם הפונקציות (ניתן להשיג יותר טוב!)
הנה מה שאני רוצה לקבל: http://zap.co.il/model.asp?model_id=38387

נערך לאחרונה ע"י system_x בתאריך 27-10-2005 בשעה 19:06.
ישן 27-10-2005, 19:59

את החנות אני מכיר
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי manman2 שמתחילה ב "יש לי נגן של 1GB של SANDISK"

נתנו לי שרות טוב בעבר אומנם היחס ורמת נטכנאים לא היו משהו אבל השרות בהחלט היה מעולה...

זה אכן הנגן שאני רוצה... אני גם מכיר אותו דיי טוב ואני חושב שבדור 512 ומחיר כזה הוא ההכי טוב ששמעתי!

החנות מי אני מכיר מי שזוכר ממזמן אולי רק הותיקים היה לי סיפור קצר איתם שבסופו זכיתי בזכרון במחיר ספק עקב בעיה שהייתה אצלהם... וזה בהחלט יחס טוב למרות זאת הרמה של הטכנאי לא הייתה משהו הייתי אומר אבל זה היה לפני כחצי שנה ++

כנראה אני אקח זיכוי ונראה... או שהכסף ילך למשהו אחר כי אני ממלא כבר בלי נגן חודש או שאני אקנה את הסאנדיסק (זיכוי = כסף ולא נייר שכתוב בו שאני יכול לקנות בכסף הזה משהו מאותה חנות...)
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:10

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר