לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 03-10-2005, 01:35
צלמית המשתמש של M_0sSaD
  M_0sSaD M_0sSaD אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.11.03
שלח הודעה דרך AIM אל M_0sSaD
לא נכון אני חולק עלייך
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי metooshelah שמתחילה ב "מנאייקים."

בתור אחד ששירת במשטרה צבאית (אומנם בתור מד"כ במעצר)
אני יודע כמה קשה העבודה שלהם ושלא תחשוב שכולם אוהבים את זה אבל אתה יודע מה , אם אני בתור חייל בלי שיגידו לי הלכתי עם חולצה במכנסיים ובלי צמיד ובלי מלא שיער גם אתה וגם כל החיילים יכולים ואם לא , אז אתה תקבל תלונה בתקווה שזה יעזור.

ואל תחשוב שכל השוטרים אוהבים לתת דו"חות ואוהבים להכניס חיילים לכלא זה לא בשביל הכיף, ועוד דבר כמו שיש מעלייך מפקדים שואמרים לך מה לעשות ככה גם לנו יש מפקדים שאומרים לנו מה לעשות
בסופו של יום שנינו באותו הצבא.

כן אז אנשים כמוך גורמים למ.צדיקים להיות כאלה קרים ורעים הרי מה אתה מצפה שאתה תלך ברחוב תקרא לי מאנייק ואני אשתוק ? אתה טועה ובגדול!!!

למה אתה חושב שאתה יכול להרשות לעצמך ללכת עם חולצה בחוץ לומרת זאת שאתה לא אמור ללכת .
למה אתה חושב שאתה יכול להרשות לעצמך ללכת עם מחסנית בהכנס לומרת זאת שהמפקדים שלך אמרו לך ברגע שאתה עוזב את האזור המוגדר כעויין מחסנית יוצאת מהנשק והנשק נפרק ונבדק.

ובגלל חיילים כאלה יש את מ.צ שעוכפים את החוקים ובסופו של דבר אותם מקללים ואותם לא מעריכים.

אז אני הייתי מאוד ממליץ לקחת חיילים כמוך ולתת להם להיות שוטרים ליום אחד שתבין את ההרגשה שלהם ואת המצב שהם עומדים בו , שאתה משרת את צה"ל ואת המדינה אבל אזרחים עדיין לא מעריכים אותך.

אז אני מקווה שאחרי זה אתה תשנה את דעתך על המשטרה הצבאית ותכבד אותם טיפה יותר , ותאמין לי אם תיהיה מדוגם לא יעשה לך כל רע בדוק!!!!.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 12-10-2005, 22:21
צלמית המשתמש של M_0sSaD
  M_0sSaD M_0sSaD אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.11.03
שלח הודעה דרך AIM אל M_0sSaD
סטריקר
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי mdemri שמתחילה ב "בואו נספר חוויות מהמבצע המטורף של מ.צ שהיה היום"

אני לא יודע אם אתה אומר את זה בתור חייל או בתור מלש"ב.
אבל בכל זאת אני אגיב שוב!!!
על העניין של מ.צ הם מאנייקים.
כאשר אתה לובש מדים את לא רק מייצג את החייל שלך או את הצבא שלך אתה מייצג את המדינה שלך וחיילים שהולכים כמו שאמרת צ'קמוקים צריכם ללמוד ללכת אחרת אם לא יענשו , כמו בכל דבר בחיים יש חוקים ואם אתה עובר עליהם אתה נענש בדיוק אותו הדבר בצבא.
משטרה צבאית תפקידם לחפש חיילים בזיוניים שמביישם את הצבא ואת המדינה ולמנוע מהם להתנהג כמו שהם מתנהגים.
ואם אתה חושב שהם עושים את זה בשביל הכיף אתה טועה אבל כמו שלך יש (או יהיה) את העבודה שלך כך גם להם יש , נכון להם יש הרבה מוטיבציה לעשות את זה והם נראים נורא שמחים שהם תופסים חייל ולפעמיים הם קשוחים ונראיים מתנשאים אבל זה לא נכון , זה פשוט מרגיז שאני יכול ללכת עם חולצה בתוך המכנסיים בלי קוצים עד השמיים מגולח ועם כומתה על הכתף מי ישמע כמהההה כבדההה הכומתה אולי אוליייי 20 גרם אולייייייייייי.
אז כן הם שמחים שהם תופסים חייל כי מגיע לו לקבל דו"ח וחבל רק שהעונש תלוי במפקד של אותו חייל והרבה מפקדים מעלימים עיין מהנושא וזה נותן לגיטימציה לחיילים ללכת ככה.
כן הרבה פעמים שמעתי חיילים לפני שקיבלו דו"ח שאמרו תן לי דו"ח גם ככה המפקד שלי יוציא אותי זקאי.
אז אם אתה אומר שמ.צ מאנייק אתה שותף לפשע הזה בדיוק כמו אלו שמבצעים אותו אם אתה חייל ביכלל.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:33

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר