לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-10-2005, 16:22
צלמית המשתמש של חרוב
  משתמש זכר חרוב חרוב אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.03
אתה טועה.
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי NikoNation שמתחילה ב "באמת ? בוא נראה מה התפקיד..."

המאבטחים מחפשים שפת גוף והתנהגות. לא ממש איכפת להם התשובה ולא ממש איכפת להם המבטא - בגבולות ההגיון.
ובקשר לזה שאתה חושב שזה דבילי... ככה בדיוק נמנע הפיגוע בבאר שבע לפני חודש וככה בדיוק נמנע פיצוץ מטוס אל-על מבריטניה לישראל. המאבטח עלה על המחבלת, מריאן מרפי. היה לה חבר פלשתינאי שנתן לה משהו להביא למשפחה שלו בארץ... היא אמרה שהיא ארזה עם חבר שהיא בוטחת בו - אבל שפת הגוף שלה שידרה משהו אחר. המאבטח קראה לה לבדיקה יסודית - ומצאו מטען.

אבל, אם אתה חושב שזה דבילי... אז כנראה כל שדגה תעופה בעולם, השב"כ, משטרות בכל העולם, אבטחת האוטובוסים והרכבות ועוד ועוד טועים - ואתה צודק.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 16-10-2005, 15:48
  הולי הולי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.04
תשמעו קטע
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי RedHunter שמתחילה ב "איך קוראים לבודקים הבטיחוניים בשדה התעופה?"

אבא שלי היה בסין, לפני שנכנס לשדה התעופה - הוא קנה נקניק גדול כזה.. חחח (הוא ועוד כמה חברים) והשומרים בשדה תעופה עצרו אותו וערכו עליו חיפוש כולל .. בפועל זה לא היה מצחיק כי פתחו לו את כל המזוודות והחרימו כל דבר חד (פצירה מיוחדת שקנה לאמא שלי, אולר קטן מגניב כזה שהוא קנה לי וכאלה..) , אבל אשכרה חשבו שהנקניק זה נשק..

תכלס, העבודה שלהם קשה וחשובה, אני מרגישה בטוחה יותר כשהם שם, ובכללי עד כמה שזה משפיל ומביך ששואלים אותי משהו באוטובוס או בכניסה למקומות כדי לשמוע אם יש לי מבטא או אם אני מחבלת, זה חשוב!! מעליב קצת, בעיקר כי שואלים רק אנשים בעלי חזות מזרחית (שחומים), ובעיקר בעלי משקל עודף.. אבל עדיף מאשר להתפוצץ או להחטף עם המטוס.

עוד משהו, הם שואלים כדי לראות את התגובה שלך, זה לא משנה אם באמת ארזת לבד או לא, הם רוצים לשמוע את המבטא, להרתיע (כדי שאנשים לא ינסו להגניב דברים), לראות אם תגיב, איך תגיב ובעיקר אם תהיה עצבני פתאום, בכללי, אסור אף פעם להעביר משלוחים לאנשים שפגשת וכאלה, כי אז אם תופסים אותך עם משהו לא חוקי- אתה זה שנדפק.

הם נקראים אנשי בטחון "אבטחה" , "שומרים" בשפתנו המדוברת.. ואפילו יש עדיפות לעבוד בשמירה אחרי הצבא, אני אישית הייתי מתה מפחד לעבוד בעבודה כזאת, זה מנוון את המוח כי רוב הזמן לא באמת עושים כלום (האנשים בשדה התעופה בטח נקרעים מעיפות - לעבור איש איש), אבל כשקורה משהו הם הראשונים להפגע/ יותר גרוע.

ועוד משהו לידע כללי, כל חצי שנה בערך- כל המאבטחים חייבים לעבור מעין קורס כזה (של כמה שעות נראה לי - לא בטוחה), ויש גם שומרים ומצבים שאסור למאבטחים לירות בנשק- מצבים שבהם הם אמורים לדווח ישר למאבטחים במקום (לירות במישהו זאת האפשרות האחרונה - עושים את זה רק כשאין ברירה), ורק אנשים ששירתו בצבא (לא ששם הכי מאמנים בקטע של הנשק- כי יש המון סוגי שירות) מותר לעבוד בשמירה.

אגב, התוספת בתגובה שלי באה בגלל שהם מאבטחים לכל דבר, אולי יש להם קצת הטבות בגלל שהם עובדים בשדה התעופה- גם לא בטוח, מה שידוע לי זה שיש המון חברות שמירה, והרבה מקומות גדולים (כמו קניונים וכאלה) עובדים עם חברות שונות, זה בעצם תלוי בחברות השמירה והמקומות שאלהם הן שולחות את העובדים (וכמובן באחראי משמרות שמחליט איפה בדיוק כל אחד יהיה - אם זה בבדיקת תיקים או בחניה וכ'ו).

אגב, למה ת'שואל?

נערך לאחרונה ע"י הולי בתאריך 16-10-2005 בשעה 16:19. סיבה: היה מה להוסיף
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:20

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר