לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה זה התחיל בשני הורים עליזים וצעירים ..... חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > הורות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 18-10-2005, 10:05
  הולי הולי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.04
חוויות ושאלות/בעיות שעלו

אז ככה (קשה לדעת ממה להתחיל), התאומים מקסימים, כבר התחלתי להתרגל לרעיון שאין לילה ואין יום, ששינה הופכת למותרות חח ... אבל בכללי התחושה טובה, נקשרתי מהר מאוד לתאומים, ואולי בקרוב יחברו לי אינטרנט לחדר ואז גם אעביר את המחשב שלי לכאן.. זה יהיה מושלם.

חשוב לציין שבזמן כתיבת הודעה זאת כבר קמתי כמה פעמים חח ועכשיו יש לי תינוקת על הכתף

עד כאן הכל טוב ויפה- הבעיות שנוצרו, לאותה אמא יש ילד בן שנתיים, מאוד קשור לאמא, בנתיים האמא לא מטפלת בתאומים יותר מידי בנוכחותו כדי לא ליצור התפרצות.
הילד מקשר אותי לתאומים, ואפילו קרא לי "אמא" והצביע עליהם...
זה באמת עובר? והם זה לא מבלבל את התאומים עצמם?? האם אני גורמת לניתוק מסויים בין האם לתאומים ע"י כך שלקחתי פיקוד עליהם?! אני כבר מכירה את ההבעות פנים שלהם, לרוב יודעת למה הם בוכים.. ואיך כל אחד אוהב לאכול.. דברים כאלה שקרו עקב הפיקוד הזה..

ועוד שאלה, באיזה שלב/גיל אפשר להזיז אותם קצת? <להניח על השטיח, להשכיב על הבטן וכאלה>?

חזרה לפורום
ישן 22-10-2005, 21:11
צלמית המשתמש של snoba
  snoba snoba אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.12.01
שלח הודעה דרך MSN אל snoba
אז ככה..
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי הולי שמתחילה ב "חוויות ושאלות/בעיות שעלו"

אדבר מנסיוני כאמא וגם כנסיוני ממטפלת מוסמכת בתינוקות החל מגיל 3 חודשים ומעלה בגן..

כאמא: לנו תמיד יש תפחד שהתינוק לא יזהה מי אימו הביולוגית, האמיתית. אבל אל לנו לשכוח שנשאנו את התינוק ברחם 9 חודשים, שמע את הטון שלנו, הרגיש את התחושות שלנו והלך איתנו לאורך תקופה ארוכה עד שיצא. הדבר הראשון שהרגיש זה את הגוף שלנו. אחרי שתינוק נולד מניחים אותו על עורנו על הבטן כדי שיחוש אותנו. ושנחוש אותו הוא מקבל הנקה ראשונה ועוד דברים שהוא יודע שאנחנו האמא שלו.

אבל פתאום בגיל מסויים מגיעה המטפלת והיא כביכול לוקחת אותו ונותנת לו את כל האהבה שהאמא לא יכולה לתת.. נכון אני מגיעה למצב בגן שהילד קורא לי אמא אבל שאמו האמיתית מגיעה הוא הולך אליה בזרועות וחיוכים וממש לא שוכח מי האמא. אז אל לך לדאוג התאומים עדיין בגיל שהמצב לא יבלבל אותם הבלבול אולי הוא לאח שלהם הגדול אבל אתם חייבים להגיד לו כל הזמן הנה האחים שלך ולתת לו להבין שאמא שלו היא האמא של התאומים שהוא לא יחשוב שהוא לא שייך אליהם.

האמא צריכה להראות לאח שהיא גם מטפלת באחיו התאומים שידע שיש עוד חוץ ממנו וזה חשוב כי יגיע היום שהוא יצטרך לחלוק את אמו בהם .

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:04

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר