לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ‎print ‎"Hello World!"; if‎ ‎not rules.‎know ‎then rules.‎read(); חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תכנות ובניית אתרים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-10-2005, 03:00
  danh74 danh74 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.07.04
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי ישראל K שמתחילה ב "שאילתה "כזאת" ? איזו בדיוק ?..."

כדי לפשט את הענין נתיחס רק לשתי טבלאות: tbl_car ו tbl_claims
כל השדות שב tbl_claims מתקבלים מ dropdowns (זאת אומרת למשתמש יש מספר אפשרויות בחירה- אין לו אפשרות להכניס כל ערך שהוא רוצה פרט לאלו שב dropdown).

איך מתבצעת הכנסה של שורות לטבלאות הללו?
בודקים אם השורה כבר קימת ב tbl_claims - אים קימת ,שולפים את ה PK ומכניסים אותו ואת שאר הערכים המתאימים ל tbl_car.
אים השורה לא קימת ב tbl_claims אז מכניסים אותה, שולפים את ה PK של השורה הזאת ומכניסים אותו ואת שאר הערכים המתאימים ל tbl_car.

אני מחפש דרך פשוטה ויעילה יותר.

נ.ב. אם לא הבנתה את הכוונה שלי תכתוב שאילתה שמכניסה ערכים לשני הטבלאות הללו tbl_car ו tbl_claims, כאשר הערכים והשדות לא רלוונטים רק שים לב ש ה PK של tbl_claims שהוא FK ב tbl_car. (אני מניח שתטעה כך אוכל להסביר לך היכן הבעייה)
תודה
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 19-10-2005, 03:22
  ישראל K ישראל K אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.08.03
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי danh74 שמתחילה ב "כדי לפשט את הענין נתיחס רק..."

לפי התיאור שלך אתה צריך לתת שם של שדה חובה (not null) שלא יכול להכיל כפילויות (unique).
היות ולא נתת, אני אקח את אחד השדות (השדה בעל השם הקצר ונח לכתיבה ), ונתייחס אליו כאל שדה חובה 'יחיד במינו' (unique) - בחרתי את LastYear.

לא כתבתי את התסריט בשפה מסויימת, כי אני בא להציג פה רק את השאילתה, שגם היא לא בטוח נכונה, אבל נראה לי שזה הכיוון.
קוד PHP:
 if("INSERT tbl_car SET AppealId=(SELECT claim FROM tbl_claims WHERE LastYear=2000)"))
    print(
'הערך היה קיים, המפתח עודכן בטבלת הרכבים');
else {

"INSERT INTO tbl_claims(LastYear)VALUES(2000)";

"INSERT tbl_car SET AppealId=(SELECT claim FROM tbl_claims WHERE LastYear=2000)";
    print(
'הערך נוצר והמפתח עודכן בטבלת הרכבים');

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:58

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר