לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-10-2005, 13:26
  א-נונימי א-נונימי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.10.05
בן 16 ועדיין לא.....

ועדיין לא... כלום. לא התנשק. ובטח לא יותר מזה...
פעם, מזמן, כשהיו פה עוד חברי פורום ישנים (ממי שהיה אז אני רואה בינתיים שיש פה את charm וגווניפר [מקווה שכתבתי נכון] ), כתבתי פה כמה תראדים. על ניסיון או 2 לקשרים, שהיו לי.
והם נכשלו... וכמה הייתי בבאסה... ועדיין לא למדתי כלום. אני גם לא יודע מתי זה יבוא...
באיזשהו שלב התגברתי על הבאסה, אבל אני רחוק מהמצב הרצוי...
אז עכשיו אני בכיתה י"א, והחלטתי לחזור לכתוב בפורום הזה כי זכרתי אותו בפורום טוב.
אז אחת הבעיות הגדולות שלי היא שאני מאוד ביישן... עם בנות. זתומרת, בהתחלה בעיקר. עם החבר'ה אני פחות ביישן, ובעצם עקפתי את זה עם זה שהייתי ה"לייצן" המקומי, אבל אני כבר לא לגמרי כזה... אבל זה נושא אחר.
בקיצור, אני לא יודע איך להתחיל עם בנות... למשל יש עכשיו מישהי חדשה בבצפר שלי (מכיתות י') שהיה בא לי לפתח איתה קשר או משהו, אבל אני פשוט לא יודע איך להתחיל. איך לגשת. ממה מתחילים?
מלא פעמים אני רואה דברים כמו "רק באייסי אני לא ככה", וזה בערך נכון לגביי, אבל אני לא ממש סובל את הרעיון הזה של אייסיקיו. אולי לדיבורים קטנים פה ושם. אבל אני מעדיף לדבר...
פעם גם היו לי יותר ידידות. היום המספר קטן... ואין לי יותר מדיי שיחות מעניינות עם מי שיש... אולי בעיקר בגלל שעברתי בצפר והן מהבצפר הקודם, ויש לי המון עומס בלימודים... אני עושה מן הגברה יוצאת דופן כזאת... אבל זה כבר סיפור אחר. אז, כמעט ולא יוצא לי לראות אותן או לדבר איתן.
ומכאן אני מגיע לעוד בעיה שיש לי.... השכבה בבצפר שלי. השכבה מלאה בפרחות (וערסים) שאני לא סובל, חוץ מכמה בודדים\ות, ואין לי אפילו רצון להסתכל על מישהי אחת בשכבה שלי. פשוט ככה. רק הכיתת הגבר שלי היא בסדר אפשר להגיד...
אז עכשיו מה שקרה עם כיתות י' שהגיעו לבצפר... זה כבר משהו אחר. ראיתי שיש שם כמה בנות שנראות חמודות, אבל פשוט אני לא יודע איך לגשת, איך להתחיל. אפשר להגיד שאף קשר (בגבולות הידידות, כי זה הדבר היחיד שהיה לי) לא התחיל ממני... אני לא יזמתי שום דבר.
אני זוכר שפעם היו דיי הרבה אשכולות כאלה. ואפילו נכנסתי לפורום הישן ועשיתי חיפוש לקרוא קצת... אבל שום דבר ממה שקראתי לא עזר לי. אני בעצם לא יודע איך באמת מישהו יכול *לעזור* בזה מעשית, אבל בכל זאת אמרתי שאני אנסה.
מצטער אם זה היה ארוך מדיי (למרות שבטופס כתיבה זה תמיד נראה מגילה.. ואח"כ באשכול זה נהיה קצר... חחחח.)
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 19-10-2005, 18:35
  אלמוני ממורמר אלמוני ממורמר אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.09.05
אני אולי לא בדיוק הבנאדם עם הכי הרבה הצלחה בנושא הזה, אבל..
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי א-נונימי שמתחילה ב "בן 16 ועדיין לא....."

אני עכשיו בן 18
גם אצלי עד בערך סוף כתה י' לא היה ניסיון עם בנות ובטח שלא קשר..
היו לי ידידות, אבל זה אף פעם לא הגיע ליותר מזה, וגם כשכן, פשוט לא הייתי מסוגל לעשות את הצעד הבא..
דבר אחד אני יכול להגיד לך, לגבי זה שלא התנשקת וכו' עם בנות, לדעתי אין בזה שום דבר רע..
הכל תלוי בך, וזה משהו שגם אם אתה לא מאמין בו כרגע, הוא תמיד נכון.
אתה פשוט חייב להתגבר על הפחד, שכל בן (ובטוח שגם בת) מכיר, ולנסות. תמיד תזכור שהדבר הכי נורא שיכול לקרות הוא שהיא תגיד לך שהיא לא בקטע.. היא לא תצחק לך בפנים או תרוץ לספר לחברים שלה או משהו..
אם אתה רוצה לפתח עם מישהי קשר, פשוט תבוא ותדבר איתה דוגרי. אני אהיה ריאלי, אף אחד לא מצפה שבשיחה ראשונה תתוודה על אהבתך או משהו בסגנון, אבל אפילו שיחה קצרה יכולה להוביל למשהו. עצה אישית שלי בנוגע לכל נושא הicq, עם אתה מדבר עם בת שאתה מעוניין לפתח איתה קשר רציני, אף פעם אל תעשה את זה דרך האייסיקיו.. אפילו תגיד לה שאין לך אם היא שואלת.
קשרים שמתבסיים על שיחות אייסיקיו הם אף פעם לא כנים לגמרי. זאת לפחות דעתי...
בכל מקרה, אל תדאג יותר מדי בעניין הניסיון, כי הכל יבוא בזמנו, ואין בושה בלא להתנשק לדעתי..
cheer up
ובהצלחה
ישן 19-10-2005, 19:32
  א-נונימי א-נונימי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.10.05
תודה על התגובה
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי אלמוני ממורמר שמתחילה ב "אני אולי לא בדיוק הבנאדם עם הכי הרבה הצלחה בנושא הזה, אבל.."

חשבתי על זה, ונראה לי שאני לא כזה מפחד מסירוב או משהו.. גם לא בהכרח "סירוב", נגיד איזה "חוסר התלהבות" כזה שאפשר להרגיש... אז אם אני מרגיש את זה אני אומר סבבה, ועוזב.
נראה לי שהבעיה שלי היא _איך_. התכוונתי לזה כשאמרתי שאני לא יודע איך לגשת או מה לעשות... להתחיל קשר אף פעם לא ידעתי...
למשל מישהי שאני רואה סתם, ואין לי שום קשר אליה, גם לא עקיף (הכוונה גם לא דרך אף אחד אחר - בדיוק כמו במקרה הזה) - אנ'לא יודע מה אני עושה...חח אני נשמע מטומטם
וכמובן שיש את הקטע של האומץ... וה guts בשביל להתחיל... מה שאי אפשר ממש להגיד שיש לי...
ואגב קיבלתי את העצה שלך בקשר לאייסיקיו. נשמע דיי הגיוני גם.

נערך לאחרונה ע"י א-נונימי בתאריך 19-10-2005 בשעה 19:34.
ישן 22-10-2005, 19:06
צלמית המשתמש של Gwenhwyfar
  Gwenhwyfar Gwenhwyfar אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.05.03
שלח הודעה דרך MSN אל Gwenhwyfar
עצם זה שאני אישה זה אומר שאני לא יודעת ?
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי bazooka joe שמתחילה ב "..."

כל אדם יוזם מסתכן בדחייה (ולא רק באהבה) .
אני מסכימה עם העובדה שיותר שכיח ונורמטיבי שבחורים מתחילים עם בחורות, אבל בחורות יוזמות מסתכנות בדיוק באותה צורה .
משפטי המפתח בעיני צריכים להדהד בראש כל מי שעומד בסיטואציה, עדיף להסתכן במקום להצטנף ולהשתפן .
אני אישית אעיד על עצמי שהתחלתי עם בחורים שהייתי מעוניינת בהם ו-כן, גם ספגתי סירוב (פעם אחת ) .
אז וואלה התאוששתי, כי לנגד עיני ראיתי סירוב אחד אל מול מספר הצלחות, זה בטל בשישים .

בנוגע לביישנות - אני דווקא חושבת שזה יכול להתפרש לשני הכיוונים (וזה תלוי לאיזו פרספטיבה אתה דוחף את הסירוב, הברירה הקלה היא לרחמים עצמיים ולדכאון והקשה היא לניסיון ואופטימיות להמשך) .

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 20-10-2005, 07:05
צלמית המשתמש של PL@yB0y
  משתמש זכר PL@yB0y PL@yB0y אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.06.05
שלח הודעה דרך ICQ אל PL@yB0y
כל דבר בה בזמנו אחי

גם אני עד אמצע שנה שעברה בערך לא הלך כל כך טוב עם בנות (הייתי אמצע ט' עכשיו אני י')
ואז פתאום הכל השתנה והיו לי די הרבה.........
כמה עיצות:
1. ביטחון עצמי- בנות (מי ברא אותן ?!?!?!) מסוגלות להרגיש חוסר בטחון ממרחקים..... והם מתרחקות מזה, לפחות רובן. תהיה יותר בטוח בעצמך.
2. עידוד עצמי- זה נשמע דפוק אבל תעודד קצת את עצמך. אל תגיד לעצמך כל הזמן לא הולך לי אני אפס או משהו. תגיד לעצמך שאתה משתפר לאט לאט ושהכל יסתדר וכל מיני דברים כאלה.
3. אל פתחד מדחייה- אם מישהי תדחה אותך פעם אחת אל תתן לה להוריד לך את כל המוטיבציה. יש מיליון בנות כמוהה ועוד יותר טובות- תחפש אותן.

וזה לא בושה שלא התנשקת..... תאמין לי זה גם זה יבוא. אל תעסוק בזה יותר מידיי כי זה רק יזיק.

מקווה שעזרתי!
בהצלחה!
תמשיך לעדכן!
PL@yB0y - איציק!!

ישן 21-10-2005, 10:32
צלמית המשתמש של ~M~
  ~M~ ~M~ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.09.05
תראה.... זה לא כזה מסובך כמו שאתה חושב...

אהבה זה כמו להתאגרף בחושך. אין לך מושג מאיפה זה יבוא לך! זה פשוט קורה! אתה לא תמיד חייב להתחיל עם בנות כדי למצוא אהבה, זה יכול פשוט לקרות... ככה שאתה יכול להיות רגוע...
חוץ מזה, הדבר שהכי חשוב לך לזכור, זה שיש 2 סוגים של בנות בעולם, זאת שתאהב את זה שהגבר שלה מושך אותה מהשיער למערה, ויש את אלו שתרצה שתישא אותה בעדינות למיטה...
אתה רק צריך למצוא מה מתאים לך...

נ.ב.
אם אתה מתעקש להתחיל אם בנות, אז פשוט תתחיל להתיידד עם מישהי שאתה רוצה באופן אינטימי. ולאט לאט, אם אתם תתאימו ויהיה את הקליק הזה, אתם תיתקרבו אחד לשניה ולפני שתבין מה קורה, הופ! יש לך חברה!
אני יכול לעודד אותך בדבר הזה, אחרי החברה הראשונה אתה תהיה יותא משוחרר אם בנות ותתבייש הרבה פחות!
ותזכור דבר חשוב, כשאתה מדבר עם מישהי תן את מיטב האישיות שלך! אתה לא רוצה למישהי תתאהב באופי שלא שייך לך. אהבה אמיתית היא של מישהי שאוהבת את האופי שלך ואתה את שלה. תהיה אתה!

ישן 21-10-2005, 12:37
  RJ 9 RJ 9 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.08.05
אנונימי שלום

אתחיל את דבריי בכך שאציין שאין שום בעיה שלא התנשקת עד עכשיו. כמו שהרבה אמרו זה לא בושה. זה נשמע לך אולי פלצני אבל הנשיקה תבוא ברגע המתאים, ברגע שתרגיש הכי מוכן אני מאמין שזה יקרה. אולי זה יקח הרבה זמן ואולי אתה עתיד להתנשק עוד השבוע מי יודע? . אני מציע לך כמו אנשים אחרים כאן להיפתח ולנסות להיות יותר חברותי ולהכיר בנות. הדבר האחרון שרציתי להגיד לך אולי אף יגרום לך לאופטימיות , גם אני התחלתי להרגיש רגשות לילדה מסויימת כמו שרשמתי כבר פה והדבר שעשיתי זה פשוט לפנות לילדה המסויימת הזאת שדרך אגב לא היה לי ממש קשר איתה ופשוט דיברתי איתה. מציע לך לנסות גם ותנסה להנות מהחיים כי החיים מציעים לנו אפשרויות רבות וכל דלת שנסגרת אחריה נפתחת דלת חדשה שמי יודע אולי אפילו מעניינת וטובה יותר. בהצלחה.

ישן 22-10-2005, 18:53
צלמית המשתמש של Gwenhwyfar
  Gwenhwyfar Gwenhwyfar אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.05.03
שלח הודעה דרך MSN אל Gwenhwyfar
היי :)

כל העצות שניתנו לך באשכול נהדרות ואני מקווה שאלו יהיו שימושיות בעבורך שכן הן נבנו על- סמך ניסיון חברי הפורום .
בהמשך למה שאמרת על כך שקראת אשכולות רבים בנושא ולא מצאת את עצת המפתח בעבורך אז תן לי להגיד לך שאין בנושא הזה קסמים, ישנן כמה תכונות שיכולות לקדם אותך והן : יוזמה, פתיחות, אופטימיות, איכפתיות וזרימה . בעזרת כל התכונות האלו תוכל לפתח התעניינות במין השני וליזום יותר .

האהבה באמת מלאת הפתעות אבל אי אפשר לשבת בחיבוק ידיים בבית ולחכות שהיא תדפוק על דלת ביתך (כמה חלומי שזה נשמע ), אתה צריך להיות פרקטי, יעיל וענייני : לקבל החלטה שאתה מתקדם בתחום וכל אמצעי מקדש את המטרה . כלומר ? -תתחיל לצאת, אם ראית בחורה שמעניינת אותך, תיגש, תציג עצמך ותתעניין בה .
תזכור - במקרה הכי גרוע אתה תשמע סירוב וכמו שאמרתי בתגובתי הקודמת : גם אם לוקחים ריזיקה למצב הגרוע ביותר שהוא הסירוב, הוא לא יכול לשקף מאום להמשך, רק אי התעניינות של הצד השני במקרה הספציפי.

ולנושא הגיל - אל תתן לו להטריד אותך שכן הגיל הוא רק המספר, אני יודעת שלפי הנורמות החברתיות הכל 'אמור' לעבוד אחרת אבל מה שאמור לעניין אותך כעת הוא - להתגבר על המחסום שאתה עומד בפניו .
אז עצתי לך היא - לאמץ את כל העצות הנהדרות שקיבלת עד כה באשכול ו"ללכת על זה !" זכור :
"מי שמתבייש- מתייבש" ו"מי שלא מנסה - לא יודע מה הוא מפסיד" .

בהצלחה
רחלי .

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:12

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר