לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > אנימה ומנגה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-10-2005, 18:43
צלמית המשתמש של Seo
  Seo Seo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.07.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Seo שלח הודעה דרך MSN אל Seo Facebook profile
סיכומי המפגש שלכם + תמונות

אה , חזרתי מהמפגש, היה כיף

בכל אופן באשכול הזה חשבתי שכל אחד (אם הוא רוצה) יכתוב מה עבר עליו היום ואלה שצילמו ישימו תמונות

יש לי 16 תמונות לפרסם (מתוך 38 אבל אין לי כח לשים את כולן) בקיצור כשתגידו לי לשים אני אשים, אני אחכה לכם, גם שאני לא יודעת אם יש אנשים שלא מעוניינים שהתמונות שלהם יפורסמו, וגם חצי מהאנשים לא ידעתי מי הם אז אני צריכה מישהו שיגיד לי
אני יודעת שאתם אומרים "בושי וכילמי, אליאנה" לא נורא נשרוד גם את זה

בקיצור הנה הסיכום שלי
החדשות הרעות שהנה באה לה מגילה
החדשות הטובות זה שאתם לא צריכים לקרוא

אוקי אז המסע שלי התחיל בתחנת רכבת, שם איזה ערס מגעיל התחיל איתי ועם ז'אן WTF.? נו מילא. נסענו ברכבת והגענו לעזריאלי. עלינו לגג אבל היו שם יותר מדי אנשים אז לא היה סיכוי שנמצא אתכם. בכל אופן התקשרתי לאיליה שיבוא על סוסו הלבן (נגיד) ויחלץ אותנו ^ ^ למרות שבסוף באו אורה וקטקט והן הובילו אותנו למקום בו הייתם כולכם. ואז כשהגענו היה רגע קשה כי כולם ישבו (או עמדו) ולא היה כל כך מה לעשות פרט ללחכות לכל השאר. בכל אופן ולר צ'אן העלתה הצעה ללכת לאכול, אמנם כשהגענו לאזור המסעדות לא היה שם מקום לכן עשינו מעשה מאוד חכם והלכנו למקום אחר, דיזינגוף סנטר(תקנו אותי אם אני טועה) ושם אכלנו.
לקח שעה להזמין אוכל ועד שכולם הזמינו אני כבר סיימתי לאכול תגלידה שלי ואני וז'אן צילמנו קצת. לבסוף הלכנו לאכול במקום אחר, אבל שומר דיקטטור בא והעיף אותנו משום, הצענו לו אוכל אבל זה לא עזר אז הלכנו למקום אחר והתיישבנו לנו על מעין במה קטנה. בזמן שהרוב אכלו, חלק מאיתנו ראו ציורים של אנשים אחרים (ולר מציירת מדהים!! רק רציתי לציין את זה). לאחר מכן הלכנו לחנות קומיקס, אני וצ'אן נשארנו בחוץ וניסינו לצלם את ליאור מקדימה, אבל המעצבן הקטן התחמק מאיתנו!! לאחר מכן הלכנו לפארק ממול ועשינו, אלוהים יודע מה. קטקט ואורה הלכו לנדנדות וכשהן חזרו ז'אנה החליטה שהיא רוצה לשירותים (שוב) אבל השירותים בפארק לא עבדו אז סחבנו אחרינו את קט ואורה והלכנו לדיזינגוף.
כשחזרנו כבר שתיתם בירה (בכיף שיהיה לכם) ומישהו חשב שחזרנו מ"אייקון". הבחנו שהרבה אנשים הלכו, ובזמן שצ'אן אורה וקט שוב הלכו לקרוסלות אני וכל השאר נשארנו לשמוע נעדה ששרה וניגנה בגיטרה (זה היה מאוד יפה אז מחאתי כפיים) כמה זמן ישבנו ועשינו שטויות כהרגלנו ואז אורה התחילה גל של "אתה יכול לעשות את זה?" ורובכם התחלתם לעשות דברים מוזרים עם הגוף.
בקיצור עוד קצת הצתלמנו ונחנו ובסוף כשהחלטתם ללכת לים אני וצ'אן הלכנו הביתה.

סוף סיפור

יאללה עכשיו תורכם, אני רוצה לראות סיכומי מפגש שלכם

חזרה לפורום
ישן 19-10-2005, 19:51
צלמית המשתמש של Thedarkdragon
  משתמש זכר Thedarkdragon Thedarkdragon אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Thedarkdragon שלח הודעה דרך MSN אל Thedarkdragon
טוב הנה הסיכום שלי
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Seo שמתחילה ב "סיכומי המפגש שלכם + תמונות"

אממ אני באתי לאלכס לקחנו מטריות וזזנו לתחנת אוטובוס. בדרך לתחנה ירד מבול וכמובן על פי חוקי מרפי ברגע שנכנסנו לאוטובוס הגשם נפסק....כשהגענו עלינו לגג של עזריאלי שם היו הרבה אנשים ממפגש אנויאשה, ישראבלוג ועוד (יצאו הרבה מאוד מפגשים במקום הזה באותו הזמן..). התחלנו לחכות לכולם ואני אישית קיבלתי כל שניה פלאפון ממישהו שביקש להודיע שהוא מגיע עוד חמש דקות, כבר הגיע, או לא יודע איך עולים לגג ואיפה אנחנו שם. לבסוף שהתאספנו (17 אנשים) יצאנו מעזריאלי והלכנו לדיזינגוף סנטר כשולר מובילה אותנו (כשחושבים על זה היא הובילה אותנו לכל מקום כי היא ימכירה את ת"א כמו את כף היד שלה. אז תודה רבה לך ולר חמודה ^^). כשהגענו לדיזינגוף סנטר אכלנו וגם דין הצטרף אלינו (אינויאשה. ואז כבר היינו 18 חבר'ה). אחרי האוכל ולר הובילה אותנו (שוב) והיא לקחה אותנו לחנות קומיקסים ומנגות ואז לגן מאיר. שם אנחנו ישבנו, דיברנו, נחנו, הצטלמנו, שתינו בירה ושמענו נערה אחת שניגנה ושרה ממש ממש ממש יפה שאין לי מילים לתאר...אגב היא ניגנה בגיטרה של ליאור. אממ אחר כך חלק הלכו לאייקון לפי מה שאני יודע והרוב הלכו לים. אממ בים סתם דיברנו ונהננו מהאווירה הנחמדה ששררה שם (אני נהנתי מלהציק לאורה ^^) וגם פה כמו בכל חלק של המפגש הצטלמנו. אחר כך הרוב הלכו ונשארנו אני, אלכס, ולר וג'וני. עלינו לגג של אחת השמשיות מעץ שהיו שם. הצטלמנו גם שם חח. ירדנו והלכנו לבית האופרה (אני חושב שככה זה נקרא), עשינו את צרכינו, נחנו ואז ולר וג'וני ליוו אותי ואלכס לתחנת אוטובוס. נפרדנו לשלום (אני כבר מתגעגע =[...), נסענו הבייתה וג'וני וולר הלכו לולר הבייתה. וזהו חח זה הסיכום שלי של היום הזה.
אני רוצה להגיד שהיה ממש ממש מצויין. הרבה יותר טוב משחשבתי. באו הרבה יותר אנשים משחשבתי וממש נהנתי ואני מקווה שכך גם כל השאר. אגב חח משהו ששמתי לב אליו. כשהתווכחנו לפני חודש איפה לעשות את המפגש האפשרויות היו: קניון, פארק או ים...ועד סוף המפגש היינו בשלושתם =]

בקיצור תודה רבה לכל מי שעזר לארגן את המפגש וגם לכל מי שבא כי בלעדיכם לא היה מפגש טוב כל כך. מקווה לארגן עוד אחד כזה מתישהו בעתיד.

נערך לאחרונה ע"י Thedarkdragon בתאריך 19-10-2005 בשעה 20:05.
חזרה לפורום
ישן 19-10-2005, 20:16
צלמית המשתמש של Mangaka Girl
  Mangaka Girl Mangaka Girl אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.03.04
סיכום? נו טוב =]

אז הכול התחיל בזה שהתעוררתי (אצל ג'וני) ומיד אחרי זה התחיל מבול וממש ממש התלהבתי!! אחרי זה אכלנו ויצאנו לתחנת רכבת... שם פגשנו את דודו ואחותו... ואז מלא קרציות הצטרפו אלינו שכניראה איכשהו אחות של דוד מכירה אותם -.- חיכינו אבל איזה 50 דקות לרכבת כי היא איחרה! ><.. קיצור... היגענו לעזריאלי ופגשנו בכניסה את שגיא... אחרי זה אני הלכתי להוציא כסף מהכספומט (כן... גם לעשן בלי שתתחילו איתי על ההתחלה של המפגש) עליתי למעלה וראיתי טונה אנשים! חשבתי שאני לא ימצא אותכם אבל זה היה קל =] איך שבאתי לשם קפצתי על סלביק וניראה לי הרסתי לו ת'גב ות'תסרוקת! מה יש?! שנים לא ראיתי אותו!!!! X3 אחרי זה עשינו כמה תמונות ביחד והלכנו לאכול בסנטר והיה משעשע כול השקיות זבל של הארוחות אחרי שסיימנו לאכול! XD חחח.. אמרתי לך (למישהו) שאני חייבת לצלם את זה!

קיצור... אחרי זה דרכינו פנו לקומיקס וירקות... ואגב... המוכר שהיה שם (יובל) אמר לי תודה ענקית על זה שהבאתי אותכם לשם =] גם אם לא קניתם! הוא שמח שאנשים אחרים יכירו את החנות... במיוחד חולי המנגות כמונו... אז.. פנינו לגן מאיר (באתי טיפה אחרי שתמקמתם שם כי הלכתי לחנות של הבחרה שאני עובדת בה.. והעובד שם לא יודע להחליף סרט בקופה -.- אז החלפתי לו...) ודניאל הקרציה הזה שיגע אותי עם הסיגריות!!!!! חכה חכה אתה עוד תעשן!!!! XO אז... היו קטעים.. התקפלה לי היד כי סלביק הגאון הפיל אותי כול-כך עקום... ועד עכשיו כואב לי... אחרי זה חלק הלכו לאייקון והשאר לים.. (אה וחלק התפזרו הבייתה) בים היה ממש מגניב כשאני ג'וני איליה וסשה נשארנו שם... חחח.. היו צחוקים ויש לי תמונות (אגב.. ג'וני! בתמונה אחת אתה חושף ת'תחת שלך XD )

לסיכום! לא האמנתי שכולם יבואו (18!!!) אבל היה ממש ממש מגניב! =] נקווה לעשות עוד מפגש שוב בקרוב! ^^

(אני יעלה את התמונות אחרי אישור של כמה אנשים... כי יש שם פרצופים כמו של דוד או אלכס או דין כול-כך הזויים ~.~")

חזרה לפורום
ישן 19-10-2005, 21:24

טוב... התמונות שלי =]

אני חייבת לפרט על כול אחת XD

זה בבוקר... ג'וני דוד ואחותו בתחנת רכבת...
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
זה אנחנו אוכלים =]
אליה וסלביק ^^

איליה ואלכס עם הפרצוף ההזוי שלו (זהזרתי אותך!)
(נמחק ע"י אלכס... הזהרתי שאני עלול לעשות את זה...^^)
זה ג'וני מטייל/אוכל לו בכיף
וזה שגיא שלנו אוכל ומספר משהו חכם! (או שהוא אמר לי לא לצלם...?)
זה אלכס והזבל XD
תמונה מגניבה! דוד רגיל איליה חושב שהוא חושב ואלכס מסכם ת'יום
קרניים...? ילדים בגן -.- (דין ודניאל)
חלק מהבנות =]
ג'וני ליאור וסלביק.. תמונה מוזרה =\
שגיא מתחבא =]
סלביק וג'וני (אתם לא רוצים שאני ימשיך את המשפט)
איליה הדוגמן! איזו תמונה מקצוענית זאת!
בירה לכולם!!!! D=
סלביק המתוק של ולר X3

את התמונות מהים אני יפרסם אחרי המקלחת שאני חייבת לעצמי ^^

נערך לאחרונה ע"י DarkWing108 בתאריך 19-10-2005 בשעה 21:30.
חזרה לפורום
ישן 21-10-2005, 00:34

אין לנו תלונות?!?!
בתגובה להודעה מספר 96 שנכתבה על ידי shelshel שמתחילה ב "לפחות אין לכם תלונות על המיפגש..."

קבלי כמה!!
1) כול מי שהלך מוקדם מעפן כי הכי כיף להישאר ביחד עד ה-סוף!
2) קיבלתי נקע ביד אוקי? כואב רצח!!! אבל זה מזכרת מסלבה שלי! שווה כול כאב =]
3) שהחלטתם להיפגש בעזריאלי... בכיינים! קצת גשם לא מזיק ויש שם איפה להיות במקום מוגן מגשם!!
4) ידעתם שאני מעשנת מראש! למי שזה מפריע אני מתכוונת.. אז למה להציק לי?!
תתרחקו ממני אם בא לכם (דניאל) ואני ניסיתי להתרחק ממי שזה הפריע לו...
5) קפאתי מקור בים!!!
6) רציתי תמונה אחת נורמלית שלי עם ג'וני ושלי עם סלביק (נורמלית) ולא יצא כלום נורמלי!!!
כנ"ל תמונה לגבי כול חברי הפורום!! מעפנים אתם... תחייכו!!!!!!! סתכו על עצמיכם:
אלכס: תפסיק לחשוב שאתה ניו!
שגיא: המצלמה ~פה~!
דניאל: בלי פוזות!
אליאנושקה: למה את חושבת שאמרת משהו חכם?
ז'אנה: בוקר טוב
דוד: פה סגור+חיוך
ליאור: שתוק ותחייך!
קטיה: אנחנו יודעים שאת נדלקת על מלא פריקים שם... אבל זה יותר חשוב כרגע!
אורה ודנה: מה כבר ביקשתי? 3 שניות להסתכל עלי? אני עד כדי כךךךךךךךך מכוערת?
אני וסלבה: שולטים! אולי החיוך שלי עקום אבל אני מחייכת והוא אפל וקשוח!!!

מספיק? ^^"

נערך לאחרונה ע"י Mangaka Girl בתאריך 21-10-2005 בשעה 00:40.
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:04

הדף נוצר ב 0.20 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר