לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-10-2005, 12:15
צלמית המשתמש של ~M~
  ~M~ ~M~ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.09.05
רגע אחד! לעצור הכל ומייד! בנים בנות להיכנס!!! מהפך בנהיגה!!!!!

דנה אינטרנשנל, כנסי גם את....

זוכרים את המחקר המפגר הזה שאומר שגברים עושים הרבה יותר תאונות קטלניות מנשים?
ושמצביע על כך שנשים נוהגות יותר טוב מגברים?!
הרגע גילתי נתון קטן ונחמד שאיכשהו "נשמט" מהמחקר הקטן והחמוד הזה!!!!!!!!!
רק 35% מכל הנהגים בישראל הם נשים!
אז איך לעזזאל הן יכולות לעשות יותר תאונות מגברים?!!?!?!?!!?!?
ברור שגברים יעשו יותר תאונות אם 65% מכל הנהגים הם זכרים מול 35% נשים!!!!!!!!!!!!!!!!
וזה רק מוכיח שאתן לא עוברות טסטים כמו שצריך ואף פחות מגברים!!!!!!!

מי החרטטן שכותב מחקרים פמיניסטים ושקריים כאלה?!?!?!?!?!!?!?!?!?!?!?!?!!?!?
נשים נוהגות כמו ציפור שחיברו לה מצנח על הגב!
אני רואה את דודה שלי נוהגת ואני כבר חושב להמציע כיסא מפלט למכונית!!!!!!!!
גברים! אל תקשיבו למחקרים! תחשבו בעצמכם!

נערך לאחרונה ע"י ~M~ בתאריך 20-10-2005 בשעה 12:19.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 20-10-2005, 16:29
צלמית המשתמש של WhiteStyle
  WhiteStyle WhiteStyle אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.12.03
שלח הודעה דרך ICQ אל WhiteStyle
עזבו סקרים...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ~M~ שמתחילה ב "רגע אחד! לעצור הכל ומייד! בנים בנות להיכנס!!! מהפך בנהיגה!!!!!"

כולנו יודעים שלא יורידו תנשים מהכביש אבל אנחנו יודעים שאין להן את זה...

כשאני רואה אישה מחנה תמכונית שלה ליד מדרכה גבוהה וגוררת לבעלה את כל הטמבון הקדמי...
וזה בדוק שנשים עושות חנייה לפי הקול.... מביאות רברס וכששומעים ת"בום" אז מספיק..

יש להן חוקים משלהן...

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://img200.imagevenue.com/img.php?image=th_38624_d40_122_64lo.jpg]

לגלריה (: - /http://ilya_pics.photolight.co.il
[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://img510.imageshack.us/my.php?image=d40eg8.jpg]

ישן 20-10-2005, 19:59
צלמית המשתמש של ~M~
  ~M~ ~M~ אינו מחובר  

תיראו אני לא שוביניסט...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ~M~ שמתחילה ב "רגע אחד! לעצור הכל ומייד! בנים בנות להיכנס!!! מהפך בנהיגה!!!!!"

אני גם לא פמיניסט...
אני רק אוהב לאזן מדי פעם את השטויות שנשים מתגאות בהן כל כך... אני רק שם את הדברים במקום...
טכנית אני דיי ג'נטלמן... אני מכבד נשים. אבל פשוט מעצבנת אותי ההתנשאות הלא בוגרת הזו של נשים על גברים בכל שטות שזה.... אוווווחח.....
אני אתן דוגמא אחת כדי שלא יהיה מגילה.
התווכחתי עם בת דודה שלי על דבר פשוט. היא אומרת שנשים יכולות לעשות כל מה שגברים עושים, ואני מצידי טענתי שגלישה זה לא לנשים... כל אחד טען את שלו..
היא: "#!$@#$#%^@ שוביניסט, @!$#@@% נשים יכולות %$#^&&*$^%, גברים זה סתם ^%#@$@"
אני: "גלישה זה דבר שדורש כוח סיבולת. הרבה דברים כואבים קורים שם! זה מסוכן ודורש פיתוח גוף שרירי שבנות לרוב מעדיפות שלא יהיה להן בשביל להיראות טוב. יש גולשות בארץ ובעולם, אבל לפי מה שראיתי (ואת זה כל גולש יעיד) הן לא בדיוק..... לא משנה..."

והיא סתם שללה אותי כרגיל כשאני פותח פה מעט שוביניסטי...

*(בנות, תלמדו דבר או שניים על גברים. תמיד יש בנו צד שוביניסטי... לא משנה מי ומה... כן! גם באבא!)

אז החלטנו לעשות ניסוי שבמהלכו הקרבתי את הגלשן שלי כדי לתת לה להתנסות בגלישה (ידעתי שהיא לא תצליח אפילו לשכב על הגלשן, רק רציתי להוריד לה ת'אף...). סיכמנו שאם היא מצליחה לעלות מעבר לקראש פוינט אני מודה שנשים יכולות לעשות כל מה שגברים עושים. אם היא לא מצליחה, סיכמנו שיש הבדלים ביכולות...
תוצאות הניסוי: אף מדמם (לא בכוונה), חרטום שבור (אוווווחחחח!!!!!!!!! ) הישחפות לחוף תוך בליעת מי ים רבים ולבסוף "זה לא מצביע על כלום!"
בחיי... היא הכי טובה בשיכבה בפיזיקה והיא אפילו לא הצליחה להבחין מתי התקפה מתחילה ומתי היא נגמרת...

אני מניח שכוח פיזי הוא לא תחרות... כאמור... שנבצע ניסוי נוסף?

נערך לאחרונה ע"י ~M~ בתאריך 20-10-2005 בשעה 20:01.
ישן 21-10-2005, 06:37
צלמית המשתמש של ~M~
  ~M~ ~M~ אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 30 שנכתבה על ידי 4Yaron שמתחילה ב "טוב אולי נפשיט את הנושא"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי 4Yaron
בנים=כוח
בנות=מוח

סליחה אבל אני שוב חייב לחלוק על זה...
כל השליטים בעולם, הם גברים. כל ההמצאות הגדולות הם של גברים....

האמת היא, שלדעתי התאונות המטומטמות של הנשים נובעות מחוסר ביטחון עצמי, ואילו התאונות הקטלניות של הגברים נובעות מעודף ביטחון עצמי....

ההבדל היחיד בדרך המחשבה בין נשים וגברים הוא שגברים חושבים עם השכל, בנות חושבות עם הלב (חחחח.... רוב הזמן לפחות) מה שהופך ניתוח מצבים אצל 2 המינים לשונה.

למשל אם גבר נוסע בכביש המהיר, וכלב קופץ לכביש, הוא יצפור חזק כדי להבריח אותו, ובלית ברירה ידרוס אותו.... אישה תיתן בלימה חזקה, ותסכן את החיים של 20 נהגים מאחוריה ושל עצמה...

אז... בסיכומו של דבר...
בנים=מוח+כוח
נשים=מוח+לב
מה שגורם לזה שבסופו של דבר אתן מתמרנות אותנו לכל דבר שתירצו :-)

ישן 21-10-2005, 11:41
צלמית המשתמש של Free-Style
  Free-Style Free-Style אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.11.03
בתגובה להודעה מספר 33 שנכתבה על ידי ~M~ שמתחילה ב "[QUOTE=4Yaron]בנים=כוח..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ~M~
סליחה אבל אני שוב חייב לחלוק על זה...
כל השליטים בעולם, הם גברים. כל ההמצאות הגדולות הם של גברים....

אני בן אבל זה לא משנה זה הדבר הכי אידיוטי ששמעתי בחיים שלי להגיד לך תאכלס

כל השליטים העולם הם גברים זה הכול בגלל שרוב האנשים בעולם הם כמוך אדוני
כל ההמצאות בעולם הם של גברים? בעידן המודרני חמודי לא.... בעבר בטח שיהיו רק של גברים העבר היה שובניסטי לחלוטין התפקיד של הבנות היה לגדל תילדים ולנקות תבית לא יותר מזה אז מה אתה מצפה שהן ימציאו? אתה לא יכול להכליל את כל הנשים בנהיגה מסריחה אבל באמת יש נשים שוואלה... אין להן את זה אבל באותה מידה גם יש גברים שוואלה אין להם את זה.... ההבדל היחידי בין נשים לגברים לדעתי.. זה רק כוח חוץ מזה הם יכולים להיות בדיוק אותו דבר..... בקשר לסקר... זה באמת מעאפן... תמיד חשבתי ככה אבל אתה ישר מכליל וזה לא עובד ככה.....
והקטע עם הגלישה זאתי באמת הדוגמא הכי מפגרת שיכולת לתת.... גם לי אם תיתן עכשיו גלשן כמה שיש לי כוח סיבלות וכוח פיזי אני לא בטוח שאני יצליח לעמוד עליו... זה דורש אימון זה לא כישרון שנולדים איתו.....
ישן 22-10-2005, 10:08
צלמית המשתמש של ~M~
  ~M~ ~M~ אינו מחובר  

יודע מה, בוא ניתן לך לבסס את הדברים שלך
בתגובה להודעה מספר 34 שנכתבה על ידי Free-Style שמתחילה ב "[QUOTE=~M~]סליחה אבל אני שוב..."

תן לי דוגמא להמצאה שמישהי המציאה.

נ.ב.
חוץ מזה... אני על הפעם הראשונה שעליתי על גלשן הצלחתי לעלות מעבר לקראש-פוינט.
לקח עוד 2 פעמים כדי ללמוד לשבת כמו שצריך אבל העניין הוא לא זה...
העניין הוא שלא מתווכחים על נושאים שלא מבינים בהם, שלנשים יש באמת פחות ביטחון עצמי משיש לגברים כי הן עדיין ממעיטות בערכן מול גבר... וזה לא בסדר.

אתמול לדוגמא הלכתי לקנות פיצוחים לשבת, ואיזה חצוף עקף מישהי בתור בשיא החוצפה!
ומה היה לה להגיד? "אם הוא חושב שבגלל שהוא גבר מגיע לו יותר, אז זה בעיה שלו!" מה זה השטויות האלה? תגידי בקול רם שזה התור שלך וכל מי שמיסביב היה אומר את זה גם כן!

וזה לא רק זה. זה בכל מקום! אתה אולי מבין שיש שיוויון בין גברים לנשים. אבל בשבילן תמיד תהיה את ההרגשה הזו...

ישן 21-10-2005, 15:41
  הבוריטו המשוגע הבוריטו המשוגע אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.06.03
ננסח את זה ככה

אתה לא מבין כלום

נשים נוהגות לפי הרמה והיכולת שלהן, הן לא מחפשות אף אחד לעושת עליו פוזות, ולא להוכיח שיש להן את הבולבול הכי גדול (אולי כי אין להן... לאיודע) בגלל זה אלו שלא יודעות לנהוג נוהגות לאט, כדי לקחת באיזי ולחשוב על הכל (שזה מעשה מאוד חכם).
גברים לעומת זאת, בין אם הם יודעים לנהוג או לא, פשוט עושים מה שבא להם, זורקים זין, ודופקים תנועה.

תחכה עם החוכמות שלך, ותתחיל לחשוב בראש גדול.
לדעתי באמת לגברים יש יותר יכולת נהיגה, פשוט ככה.
אבל בשורה התחתונה זה הטיפשות של הגברים שחושבים שהכביש שלהם שמביאה לתאונות.

מקווה שתתחיל להרגיע, בסה"כ כולנו משתמשים בכבישים, ואם אתה רוצה לשפר משהו אז תצא לרחוב ותנהג כמו בנאדם, כי להיכנס לפורום של ילדי מקלדת ולדבר כמו מפגר לא ישפר בשיט את מצב הכבישים בארץ.
שיהיה סופ"ש נעים.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:51

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר