לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תוכנה ומשחקי מחשב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 18-10-2005, 20:47
  Boss11 Boss11 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.01.04
שלח הודעה דרך MSN אל Boss11
בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי RmSs שמתחילה ב "איזה באלגן הולך פה... קצת סדר:"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי RmSs
אני ממליץ על התוכנה Genie Backup Manager שעושה בדיוק את מה שאתה מבקש. אצלי בבית אני משתמש בתוכנה לעשות גיבוי יומי של קבצים חשובים, והמידע מועבר ברשת למחשב אחר. מעולם לא השתמשתי באופציה הנ"ל, אך בתוכנה ישנה גם אופציה לגבות את המידע ל-DVD (בכל הפורמטים). עוד פרטים על התוכנה תוכל למצוא כאן.

אגב, גם ב-Nero 6 קיימת תוכנה גיבוי שנקראת Nero BackItUp, אך נסיתי אותה בעבר והיא לא מוצלחת במיוחד.

האם נתקלת בתופעה שהתוכנה מנסה למחוק את הדיסק ERASE והיא אח"כ כותבת שאי אפשר לכתוב עליו ויש שגיעה כל שהיא? להכניס דיסק אחר?

תכלס אני מוציא את הדיסק ומכניס חזרה והוא מתחיל לצרוב...

אז מה?! אני צריך כל פעם למחוק אותם? אני מעוניין שהוא ימחוק לבד ויצרוב אח"כ

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 18-10-2005, 20:49
  Boss11 Boss11 אינו מחובר  

משהו מוזר
בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי RmSs שמתחילה ב "איזה באלגן הולך פה... קצת סדר:"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי RmSs
אני ממליץ על התוכנה Genie Backup Manager שעושה בדיוק את מה שאתה מבקש. אצלי בבית אני משתמש בתוכנה לעשות גיבוי יומי של קבצים חשובים, והמידע מועבר ברשת למחשב אחר. מעולם לא השתמשתי באופציה הנ"ל, אך בתוכנה ישנה גם אופציה לגבות את המידע ל-DVD (בכל הפורמטים). עוד פרטים על התוכנה תוכל למצוא כאן.

אגב, גם ב-Nero 6 קיימת תוכנה גיבוי שנקראת Nero BackItUp, אך נסיתי אותה בעבר והיא לא מוצלחת במיוחד.

יש משהו מוזר בתוכנה, כאשר היא צריכה לאתחל דיסק או למחוק את הדיסק היא מתחילה פעולת מחיקה ואח"כ אומרת שאי אפשר לכתוב על הדיסק ולהחליף לאחר חדש,
מוציא את הדיסק ומחזיר חזרה את אותו הדיסק .. והיא מתחילה לצרוב... נתקלת בתופעה מסוג זה בDVD-RW

ישן 19-10-2005, 18:47
  Boss11 Boss11 אינו מחובר  

..

ציטוט:
במקור נכתב על ידי RmSs

יש לי בעיה
אני הגדרתי בGENIE שהוא ימחוק לי דיסקים DVD+RW בקיצור כאשר אני מכניס דיסק עם תחולה כל שהיא. הוא לא מוחק מיד.. מודיע הודעה כמו בתמונה ומוציא את הדיסק. לאחר שהכנסתי את הדיסק חזרה ולוחץ על REPLY הוא מתחיל לצרוב. RmSs נתקלת בזה?? אני לא מעוניין להתחיל כל פעם למחוק את הדיסקים.. כל הראיון שהתוכנה תעשה את זה אם האפשרות שהיא נותנת.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

נערך לאחרונה ע"י Boss11 בתאריך 19-10-2005 בשעה 18:51.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:09

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר