לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-10-2005, 22:18
  tAlmAn tAlmAn אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.07.04
סתם פורק הכל...

אחרי תקופה די ארוכה סופסוף יצאתי מזה
אני מכיר מישהי, מישהי שהכרתי מהבית ספר וגם מעוד כמה מקומות שראיתי אותה שם. היא מצאה חן בעיני- ניראת די טוב חמודה כזאת. אז יצא לנו לדבר די הרבה בזמן הזה קצת נדלקתי עליה, אין לי מושג מה היא חשבה עליי בהתחלה ניראה לי שהיא גם נדלקה עליי ואני מצאתי חן בעיניה. זה היה מן רמזים שונים כל פעם פעם היא הייתה נחמדה מאוד ופעם קצת פחות, פעם דיברנו הרבה יחסית והיה סבבה שלושה ימים אחרי זה כבר היה קצת שונה דיברנו פחות- ככה אני הרגשתי לפחות.
אז שבוע שעבר, היינו שנינו לבד ככה במקרה אז היו לי מחשבות כבר די הרבה זמן שאני חייב לדעת מה היא חושבת ואם היא רוצה משהו.
אז זה היה כשהיינו לבד ברחוב, בלילה ככה, שגם אז ניפגשנו במקרה. אמרנו ביי נשיקה קטנה על הלחי, ואז אין לי מושג איך עשיתי את זה פשוט חשבתי לעצמי כזה טוב זהו אני חייב לדעת... ונישקת אותה נשיקה קטנה על השפתיים
היא כזה שתקה כמה שניות ואמרה מה?
אמרתי לה כן...? לא...?
היא אמרה לא היא אמרה עוד משהו, אבל כמובן שלא הקשבתי כי בכל זאת, הייתי מבועס.
רק שהלכתי לישון חשבתי לעצמי כזה בלילה והבנתי שעשיתי את הדבר הנכון, זהו זה נגמר ואני לא צריך להטריף את עצמי אם זה כן או לא.
בקיצור זה היה שבוע שעבר דברים קצת השתנו המצב השתפר וקלטתי שהיא בעצם הייתה כלום, סתם הדלקות קטנה כזאת כמו שיש לכולם שרואים מישהי חמודה ואם קצת מדברים אז אולי היא גם נחמדה ואופי נחמד. היא לא הייתה האהבה שלי בזה אני בטוח.
אבל מה שכן קרה בכמעט 3 שבועות האחרונים זה מישהי שאני מכיר מאיזשהו חדר כושר, יותר נכון סטודיו. חיילת ממש ממש נחמדה. בחורה מדהימה, מישהי מאוד מאוד נחמדה ואני בקושי מכיר אותה. כשאנחנו מדברים ואני מרגיש הרבה יותר פתוח, הרבה יותר ביטחון עצמי, וגם בטוח כי בכל זאת היא חיילת הרבה יותר מההרגשה השונה כזאת שונה ומדהימה מאשר אני מדבר עם סתם מישהי נחמדה, או מישהי שניראת טוב, או מישהי אחרת, או עם ההיא שאמרה לא לפני שבוע.
אני בן 18 וחצי עוד מעט מתגייס והיא חיילת עם פז"מ של שנה וקצת,אני לא יודע אם יש בעייה של גיל, היא צריכה להיות בת 19 וחצי אולי קצת יותר, אולי טיפה פחות.
פעם אחת שיצאתי עם חברים שלי לבר, ראיתי אותה. היא לא סתם עברה וחייכה או סתם שלום היא ממש נתנה הרגשה כיפית כזאת, הרגשה שאני תמיד מרגיש שאני רואה אותה לא משנה איפה. היא לא סתם עברה, היא עברה עצרה דיברנו קצת והלכנו. מישהי מדהימה ונחמדה מאוד
וזהו, זה הכל
תגיבו
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:44

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר