לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 22-10-2005, 19:40
צלמית המשתמש של bazooka joe
  bazooka joe bazooka joe אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.07.02
Facebook profile
אוף... כתבתי הודעה ואז כששלחתי היה כתוב "מזהה אשכול שגוי" או משהו כזה...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Gwenhwyfar שמתחילה ב "איפה אתם רואים את עצמכם בעוד כ- 5-10 שנים ?"

ננסה לכתוב בקצרה חיים של מאה ועשרים שנה
אם זה רק ל10 שנים אז אני רק מקוו הלסיים את הצבא ולסיים תואר(ואפילו שני) ולהקים משפחה...
מוזר לי לכתוב את זה... אישית, מקצועית וגיוגרפית... מאוד קשה לענות.
אישית - תסבירי שוב מה ביודק את רוצה...
מקצועית - מהנסד אלקטרוניקה בעל חברה משגשגת
גאוגרפית - מקווה מאוד להשאר איפה שאני
רומנטית - 2 בחורות על חוף הים בברזיל מקווה שבטווח של 10 שנה קדימה כבר אני אהיה נשוי.
יותר פירוט לגבי זה קשה לי לתת...

לגביי החיים כולם , לי יש כבר תוכניות לחיים שלמים ואני מקווה שאני אוכל להגשים אותן בדרך שאני רוצה ושלא
יתרחשו אירועים שיגרמו לי לשנות את התוכניות... אבל בחיים כמו בחיים תמיד דברים ישתבשו
וחלומות ישתנו
כעקרון אני רוצה לסיים את הצבא שעוד לא התחלתי, לסיים תואר בה. אלק' באב"ג(נשמע מסובך ),
להקים משפחה(את זה אי אפשר לפרט... לכתוב בכמה שורות איך אני רוצה שהמפשחה שלי תראה זה לא אפשרי), להקים את החברה
שעלייה אני חולם כבר כמה שנים(רעיון והכל קיים כבר... רק חסר מימון ), מקווה לבסס את עצמי כלכלית,
מעביר את השליטה בחברה שלי למישהו ופורש מחיי עבדות, מקים בית ספר עם רעיון מיוחד מאחריו,
עובד לפוליטקה ומקווה באמת לעשות שם משהו..... חיי את השנים האחרונות רק עם המשפחה ומת
אחר כבוד

כמו שאמרתי, החיים מלאים התפתחויות והפתעות והכל יכול להשתנות... אבל כמו שאומרים - "אלוקים גדול"

נערך לאחרונה ע"י bazooka joe בתאריך 22-10-2005 בשעה 19:47.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 22-10-2005, 19:47
  הקטנה עם הצמה הקטנה עם הצמה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.09.05
וואו... שאלה קשה :|
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Gwenhwyfar שמתחילה ב "איפה אתם רואים את עצמכם בעוד כ- 5-10 שנים ?"

אמממ, עוד לא ממש החלטתי מה אני אעשה בחיים שלי אבל קרוב לוודאי שאני אלמד בעוד 5 שנים... אם אני אלמד זה יהיה עריכת דין או אומנות... לאחרונה גם נכנס לי ג'וק לראש שאני רוצה לשיר או ללמוד לאפר (אני דיי טובה בזה...) או משהו שקשור בספרית... חשבתי שאני גם יכולה היות שפית (רק למאכלים שלא כוללים בשר..)...
גם החלטתי שאני אחיה באוסטרליה כמה שנים...

בעוד 10 שנים אני בטח אאמץ ילד או שניים... וזה כל מה שאני יודעת...

אפשר להגיד בגדול שאין לי מושג מה יקרה בחיים שלי כי אני לא ממש יודעת אם אני טובה בכל הדברים שאמרתי...

ישן 22-10-2005, 21:09
צלמית המשתמש של חרוב
  משתמש זכר חרוב חרוב אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.03
אחלה שאלה...

אני אענה על התוכנית של ה... 10 שנים.

תואר (במשהו) - ומקצוע בהתאם. (נשמע הגיוני עד כאן. חייבים להודות).

בית בצפון. אני מת על האוויר שם. כל כך נקי. והשקט... שקט כל כך... שקט כמו בתוך הראש של "עוגן" מ"שמש".

ובצירוף מקרים נחמד...

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3157284,00.html

נשוי. הייתי רוצה להיות נשוי ליפעת. היא באמת כל מה שאי פעם רציתי. היא עדיין לא מוכנה. אבל... אני בחור סבלן. . כמובן, שעכשיו זה מוקדם מאוד בשביל זה. אנחנו מדברים על 10 שנים, נכון? אהה. וילדה.

אממ... אוטו. אני לא יודע איזה. מהסוג שנוסע! עדיפות ל4 גלגלים!

הייתי רוצה ללמוד ערבית ורוסית. זה הופך להיות מוצר נדרש בארץ...

ישן 22-10-2005, 21:11
צלמית המשתמש של flip_murray
  flip_murray flip_murray אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.09.05
שלח הודעה דרך ICQ אל flip_murray
דווקא אני יודע בערך איפה אני יהיה...

בגלל שאני מתחיל עוד שבוע ללמוד במסגרת העתודה,זה אומר שבעוד 10 שנים בדיוק אני כבר ישתחרר מהצבא,רצוי עם תואר שני בעזרת השם.
בגלל שאני בן אדם מאוד שאפתן,אז אני כבר מזמן תכננתי תוכניות לעתיד,ואם הכל,או לפחות הרוב,ילך בסדר,אני מקווה כבר להיות עם כמה נכסים לא גדולים,שיהוו בסיס לפיתוח הון עתידי...
מבחינה אישית,זה נורא קשה להגיד,כי האמת אי אפשר אפילו להגיד מה יהיה בעוד חודש...
גיואגרפית-דווקא פה יש לי התלבטות,כי מצד אחד אני מאמין שחובה לחזק את אזור הצפון והגליל במיוחד,ובכלל קשה לעזוב את הבית,אבל מצד שני,כדי להצליח בתחומים בהם אני מעוניין,האופצייה הרצינית היחידה היא המרכז כמובן...

נערך לאחרונה ע"י flip_murray בתאריך 22-10-2005 בשעה 21:14.
ישן 22-10-2005, 23:44
  גולבו כחולות גולבו כחולות אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.08.02
רחלי מתי את תעני על אשכול שאת פותחת ??

והנה התשובה שלי ....

כעקרון נשוי לאישה הכי מדהימה בעולם (אני רע אנד איי לייק איט) ואז בעוד 10 שנים זה כבר עם ילדים (2...), מקצועית אני מקווה להיות בעל דרגות (כשזה ישתנה בין השנים) ולהיות בתפקיד מעניין וטוב בצה"ל, מבחינה גאוגרפית אני נשאר בארץ רק השאלה איפה בארץ....
וזהו, הכי חשוב לי להיות בריא ומאושר ושאהובתי גם תיהיה בריאה ומאושרת, אם זה יהיה אז כנראה שיהיה לנו הכל ולא נצטרך יותר מזה .....

ישן 23-10-2005, 09:53
  natalie007 natalie007 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל natalie007
התקלת אותי

עוד 5 שנים,מממ עוד 5 שנים,זה אומר גיל 24,כנראה עד אז אלמד,לא ברור מה בדיוק...
חתונה?כשזה יבוא יבוא,אולי לפני גיל 25 אולי אחרי,החיים מלאים הפתעות,
ילדים-2 כנראה,זה נחמד משפחה מרובת ילדים אבל לדורות של פעם,מה גם ש-2 זה מספיק,אחרי הכל הנשים הן אלה שעוברות את התהליך הפיזי שהוא לא קל...

השאיפות שלי לעתיד,להתפתח,אני אוהבת במה ולהופיע מול קהל,בין אם זה בתוך הרכב של להקה שהייתי או בתור רקדנית שגם זה נרשם בהיסטוריה או שחקנית שזה יותר מה שאני אולי אעסוק בו בעתיד,למרות שאולי זה יישאר בגדר תחביב כי עשייה של סרטים והשאר הרבה יותר מעניין,כל התהליך של זה

אבל יש עוד שנה על מדים כדי להתחיל לחשוב על זה למרות שאף-פעם לא מזיק להתחיל...

Life is too short

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

נערך לאחרונה ע"י natalie007 בתאריך 23-10-2005 בשעה 09:57.
ישן 25-10-2005, 14:33
צלמית המשתמש של Gwenhwyfar
  Gwenhwyfar Gwenhwyfar אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.05.03
שלח הודעה דרך MSN אל Gwenhwyfar
תורי :)

האמת היא שמה שהביא אותי לפתיחת האשכול הזה הינם הרהורים רבים בנושא העתיד שכן אני כרגע בשלב ה: עוד שניה באזרחות (שלושה וחצי חודשים לשחרור) ולכן עליי לחשוב קדימה .

בטווח הקרוב אני רואה את עצמי : משתחררת, מבצעת מבחן פסיכומטרי, מוצאת עבודה טובה, חוזרת לרקוד בלט (אולי גם סגנונות נוספים), מטיילת בעולם ומתחילה ללמוד .
בנוגע לריקוד שמהווה תחום מרכזי בחיים שלי מגיל 5.5 (ובחישוב מהיר : מזה כ-14.5 שנים), ברור לי שאני אמשיך לרקוד כתחביב תמיד ואני רואה את עצמי גם מדריכה בעתיד ובעיקר - כיוצרת בתחום .

בעוד כחמש שנים ? -אני רואה את עצמי באוניברסיטה לומדת לתואר בעבודה סוציאלית (ובתקווה- עובדת בתחום תוך כדי) . קשה לי לומר אם זה יהיה העיסוק העיקרי בעבורי כי אני מתעניינת בכל כך הרבה תחומים אבל מה שברור לי הוא שאני אעסוק בתחום הטיפול בפרט ואף אפילו בחינוך מיוחד כי אני מאוד נמשכת לזה ומוצאת בזה סיפוק גדול .

בעוד כעשר שנים ? -וואו, אני מקווה להגיע להגשמה עצמית גבוהה, הן בתחום ההשכלה והן בתחום התעסוקה וההעשרה, מוקפת בחברים ובבני משפחה עם המון אהבה, אושר ובריאות .

על התחום הרומנטי בכלליות קשה לי "לתכנן" מתי, איך וכמה כי האהבה מלאה בהפתעות אבל אני בהחלט רואה את עצמי בעתיד מקימה משפחה מקסימה עם בעל מדהים (גבוה ובעל עיניים בהירות - חובה ) ולפחות שלושה ילדים בריאים, מוכשרים ומאושרים ואני מקווה להיות אמא טובה ומגניבה
אני חושבת שהתחום הזה, כמה שהוא "אפור" כרגע, הוא הקסום והמלהיב ביותר שכן כשאני מדמיינת את החתונה שלי, אני רואה בדמיון אותה כדבר הכי קסום, מיוחד, מקורי ומדהים בעולם וכסמל למשהו האידיאלי והטהור ביותר .

וזהו נראה לי ...
המשך שבוע מקסים לכולם,
רחלי .

ישן 27-10-2005, 16:52
  Baby Love Baby Love אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.03.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Baby Love שלח הודעה דרך MSN אל Baby Love

וואו זאת שאלה מצוינת...
בעוד חמש שנים אני יהיה בת כמעט 22...אוקיי אז אני אחריי הצבא אם אני לא יחתום קבע
אני מקווה שאני יטייל לי איפשהו בעולם אחריי שאני יעבוד וירוויח כסף לנסיעה!
אממ מה עוד..מקווה להיות בתחום הטלויזיה..אין כרגע משו ספציפי..
אני מתארת לעצמי שאני ילמד משפטים ו/או תקשורת,יעשה תואר שני..חח תשמעו לקוות זה טוב...
אני רוצה להנות מהחיים:חברים,פאבים,מסיבות...אולי אני יגור בבית,לכו תדעו...

בעוד עשר שנים...וואו...בגיל הזה אני מתארת לעצמי שאני יהיה נשואה כבר איזה שנה...ויהיו לי ילדים בתכנון..ואז אני יבנה לי משפחה עם האיש שיהיה שם תמיד איתי,וכל המשפחה שלי תתמוך!

מה שהכי חשוב גם לעוד חמש שנים,לעוד עשר ובטוח שעכשיו-שאני יהיה מאושרת!!
ישן 25-10-2005, 15:23
צלמית המשתמש של Gwenhwyfar
  Gwenhwyfar Gwenhwyfar אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.05.03
שלח הודעה דרך MSN אל Gwenhwyfar
בוודאי שאפשר :)
בתגובה להודעה מספר 37 שנכתבה על ידי רומק שמתחילה ב "את יכולה גם ללמוד מחול בצורה מקצועית"

באוניברסיטה העברית בירושלים ובמכללת סמינר הקיבוצים יש אפשרות ללמוד לתואר ראשון במחול + תעודת הוראה (ובדקתי : זה אפילו מורכב וקשה) .
אבל המורכבות והקושי לא מטרידים אותי כי אני לא מפחדת מאתגרים, אני פשוט לא רואה את עצמי שם .

בנוגע לשאלה : איך אני רואה את הריקוד ? -זה הרבה יותר מתחביב כי זה חלק בלתי נפרד מהחיים שלי שכן מאז שהייתי ילדה קטנה רציתי להיות רקדנית טובה ומוערכת והשגתי את זה, בדרכים כ"כ רבות במהלך כל השנים שבהן רקדתי ועדיין לא שבעתי, אבל עכשיו כשהתבגרתי - אני רואה גם דברים אחרים באופק .
כשהתחלתי לשמוע על עבודה סוציאלית, תכלית העיסוק בכך ומקומות העבודה שניתן להשתלב בהם, ידעתי שזה מה שאני רוצה לעשות . אני יודעת, מכירה ומבינה את החסרונות שבכך, חצי משרה ומאוד מינימלית אבל בשלב הראשוני זה לא מטריד אותי כי בעיני סיפוק ומימוש עצמי הינם בעלי ערך מוסף, יותר מאשר כסף .
יתרה מכך - אני חושבת שאני אוכל למצוא יתרונות רבים בחצי משרה (גיוון בחצי השני או עיסוק בתחום אחר), שכן - כפי שאמרתי, אני רואה את עצמי עוסקת בתחום נוסף דומה או אף בהדרכת המחול .

נערך לאחרונה ע"י Gwenhwyfar בתאריך 25-10-2005 בשעה 15:26.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:48

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר