לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 22-10-2005, 23:10
  shirhos shirhos אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.10.05
בבקשה תכנסו עניין רציני שבלב!!

היי אני צריך עצה לידידה טובה מאוד שלי.....

יש לה מישהו....הם לא נפגשו הרבה פעמים סה"כ פעמיים משהו כזה ולא להרבה זמן...עכשיו הבעיה היא שהיא אמרה לו שהיא רוצה קשר איתו והוא אמר לה שהמרחק מפריע לו והוא צריך לחשוב על זה..
עכשיו היא שאלה אותו את זה לפני חודש ועד היום אין לו תשובה...
השבוע היא שלחה לו הודעה נראה לי או שלשום משהו כזה...היא רשמה לו כל מה שבלב שלה (באיסיקיו)
ושלחה לו את זה את כל מה שבלב שלה...ואז רשמו שהוא בכלל לא פה זאת ידידה שלו...עכשיו היא חושבת שזה פאדיחות כי הידידה ראתה את מה שהיא מרגישה....בכל מקרה אין לי מושג איך לעזור לה אני מנסה היא רוצה אאותו אבל הבחור כבר חודש לא מחזיר לה תשובה...בנתיים מאותו יום שהיא רשמה כל מה שבלב הוא לא חזר אליה כמוון שידידה שלו רשמה שהוא לא פה..
היא לא התקשרה אליו הוא לא אליה הוא לא התחבר עד היום לאיסקיו בכל מקרה לא יצר סימני חיים!!!
מה עושים במצב כזה??? מה כדאי לה לעשות??? יש דרך לגרום לו כבר להחליט לתת תשובה ישר???היא צריכה להתעלם ממנו?לשכוח ממנו? או דרך אחרת??? אני לא מבין בזה כי זה מוזר לי כל העסק הזה ...

תודה מראש לכל מי שעונה אני מעריך זאת!!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 22-10-2005, 23:28
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
הנה העצה שלי
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי shirhos שמתחילה ב "בבקשה תכנסו עניין רציני שבלב!!"

אם הבחור לא יצר קשר יותר מחודש, נראה שהוא לא מעונין (אלא אם הוא יצור קשר מתישהו ויהיה לו תירוץ ממש טוב) ולכן נראה שהיא צריכה להמשיך הלאה
בקשר לזה שהידידה שלו ראתה את מה שהיא כתבה זה אולי לא נעים שמישהו קורה משהו מאוד אישי שלך אבל כיוון שהיא לא מכירה אותה והיא רק קראה את מה שהיא מרגישה כלפי אותו בחור (הרי זה לא שהיא איבדה או מישהו קרה את היומן האישי שלה או משהו כזה) אז היא לא צריכה להתרגש מזה יותר מידי, אם בכלל הידידה שלו עשתה או זה עניין אותה במשהו בכל מקרה כל עוד היא לא תראה שמישהו מנצל לרעה את המידע הזה שלא תתרגש ותמשיך הלאה
הנסיך יכול להיות מעבר לדלת

שיהיה בהצלחה ותעדכן

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

ישן 23-10-2005, 08:22
צלמית המשתמש של חרוב
  משתמש זכר חרוב חרוב אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.03
אם היית כותב שמדובר במסנג'ר - אוליי התגובה שלי הייתה שונה.
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי shirhos שמתחילה ב "בבקשה תכנסו עניין רציני שבלב!!"

יש לי אנשים שאני מדבר איתם במסנג'ר ורק במסנג'ר. אבל, לצערי, במסנג'ר אפשר לדבר אך ורק כששני הצדדים מחוברים (נכון, תירס יקירתי? ). חסרון ענק לתוכנה ענקית.

אבל - החסרון הזה לא קיים באיסיקיו. שם, ניתן גם לשלוח הודעות גם למי שאוף-ליין.

או, במילים אחרות, הוא,במשך חודש, היה יכול לשלוח הודעה של משהו בסגנון של:
"תשמעי, אני יודע שזה לא בסדר מצידי ואני יודע שזה לוקח לי המון זמן.... אני מצטער ומקווה שאת עדיין מחכה לי" או משהו כזה.
אבל, הוא לא עשה את זה.

תראה...
אחד מהשניים.
או שזה לא היה מספיק חשוב לו לשלוח את ההודעה הזאת.
או שהוא כבר החליט את ההחלטה שלו. ברור מהי, נכון?

בשני המקרים - זה מוביל לאותו המקום. (לא, לצערי זה לא מוביל לאיטליה. כן, גם אני הייתי רוצה להגיע לשם...) - זה מוביל לזה התשובה שלו שלילית ושהיא צריכה... "לדפדף" הלאה.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

דפדוף נעים...

ישן 23-10-2005, 09:55
  shirhos shirhos אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.10.05
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי חרוב שמתחילה ב "אם היית כותב שמדובר במסנג'ר - אוליי התגובה שלי הייתה שונה."

במשך חודש היא שאלה אותו כל הזמן אם הוא חשב על וחשב והוא אמר שעוד לא והבעיה היחידה שמפריע הלו היא המרחק...ופעם אחרונה שהיא דברה איתו בטלפון הוא אמר לה שהוא לא חשב על זה שהוא סנילי ושהם ידברו מאז הם לא דברו היא שלחה לו כל מה שהיא מרגישה לאיסיקיו והוא לא היה נמצא זאת היתה ידידה שלו.....מאז הוא לא התחבר לאיסיקיו....
מה אתם חושבים שהוא לא מעוניין????? אם הוא לא מעוניין למה הוא אומר שהוא יחשוב על זה???למה למשוך את זה??

ועוד דבר קטן היא אומרת שיש לו יומולדת עוד מעט משהו כמו עוד שבוע לא יודע משהו כזה הויא אמרה שעד אז היא לא תדבר איתו ולא כלום ביומולדת שלו היא תתקשר תגיד לו מזל טוב....מה נראה לכם??.
ישן 24-10-2005, 07:34
צלמית המשתמש של Gwenhwyfar
  Gwenhwyfar Gwenhwyfar אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.05.03
שלח הודעה דרך MSN אל Gwenhwyfar
היי

כמו שזה נראה לי, היא עשתה כל מאמץ אפשרי להבהיר לו את רגשותיה ועכשיו - הכדור בידיים שלו .
אני אישית חושבת שהוא יצא מנוול, באם בחורה מצהירה בפניך על רגשותיה (בין אם אתה מעוניין ובין אם לאו), יש לייחס לזה חשיבות רבה שכן מעבר לכך שזו מחמאה גדולה לעצמך, זה נושא רגיש לבחורה .
ובנוסף לכל זה - באם הוא היה באמת מעוניין, המרחק לא היה משחק תפקיד (נו רבותי, מדובר על אהבה), ע"י התירוץ הזה הוא משקף את אי- הרצון שלו להתאמץ לפתח מערכת יחסים עמה .

לסיכום - אני חושבת שהוא משחק את משחק הבריחה (או שפשוט זו הדרך שלו להבהיר לה שהוא לא מעוניין) .
אני במקומה הייתי לוקחת את הרגליים שלי ומתרחקת כמה שיותר ממנו ואפילו מוחקת אותו מהרשימה באייסיקיו (כמה שזה קשה באותו רגע, זהו שלב משתלם מאוד לבסוף) .
היא צריכה להרים את הראש ולפתח כבוד עצמי, להגיד לעצמה : "עשיתי כל שביכולתי להבהיר לו מה שאני מרגישה, אם הוא רוצה אותי - שיתאמץ בשבילי כי אני שווה את זה !"
אם הוא לא ירדוף אחריה ולא יצור עמה קשר לאחר התרחקותה, עליה להבין את "הרמז" ולהמשיך הלאה .

בהצלחה לידידתך
רחלי .

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:33

הדף נוצר ב 0.13 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר