לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-10-2005, 11:00
צלמית המשתמש של roboman
  משתמש זכר roboman roboman אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.03.05
צריך עצה

טוב אז ככה,
זה התחיל בחופשת סוכות,
ילדה אחת שראתה תמונות שלי באינטרנט הוסיפה אותי לאייסיקיו שלה,
התחלנו לדבר ואחרי כמה ימים היא אמרה לי שהיא בדיוק באה לעיר שלי כי יש לה שם קרובי משפחה...
אז נפגשנו ודיברנו והיה ממש כיף... גם נפגשנו עוד פעם אחרי זה.. אבל הבעיה שנראה לי שהיא "מתאהבת" בי...
היא כל הזמן אומרת לי שאני מושלם וחתיך וכל זה... (זה מחמיא.. אבל לא צריך להגזים עם זה)

ביום ראשון בלילה, הייתי במסיבה (פסטיבל הפאנק\מאטל\רוק WE ARE FAMILY 2005) ומישהי ממש ממש חמודה ויפה התחילה איתי,
בהתחלה היא באה אליי,
לחצה לי את היד והלכה (בלי להגיד כלום)..
אחרי כמה דקות היא חזרה והתחלנו לדבר והכל..
ובסוף היא נשקה אותי... (אתם יודעים.. עם הלשון וזה) החלפנו מספרים (אייסיקיו וטלפון) ודיברנו ממש ממש הרבה..
החלטנו להפגש היום..
אני עוד חצי שעה יוצא אליה,

עכשיו.. הבעיה שלי היא כזאת...
אני לא יודע מה להגיד לבחורה הראשונה.. לא נעים לי ממנה, אני לא רוצה שהיא תדע שאני עם מישהי אחרת... אני רוצה להגיד לה שזה לא ילך בינינו.. אבל אני מפחד לפגוע בה.. היא כל הזמן אומרת לי שהיא רוצה שנהיה ביחד וזה... הנה הודעה שהיא שלחה לי אתמול:

"אני רק רוצה שתדע שאני לא רוצה שנפסיק לדבר, או שהכל ישכח כאילו לא היה ושיט, זה יהיה לי חבל.. כי זה נראה כי לשם זה הולך.. וזה ממש לא נחמד"

תודה רבה לכם,
יום טוב
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 28-10-2005, 16:12
צלמית המשתמש של roboman

תודה רבה לך
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי תותית שמתחילה ב "אחשלו, תקשיב"

ובכלל, תודה רבה לכולכם... אני אכתוב כאן איך היה כדי לא להוסיף עוד הודעה לשרשור...

וול... נסעתי אליה.. נפגשנו בדיזינגוף סנטר, שם הסתובבנו קצת ודיברנו, אחרי זה היא לקחה אותי למין גן יפה כזה ליד קינג ג'ורג'.. שכבנו שם על הדשא ודיברנו (עד שגילינו חתיכת חרא ענקית לידינו) ואז עברנו לספסל.. וישבנו שם ודיברנו.. אחרי איזה שעה וחצי של דיבורים ושיחות נפש מוזרות התנשקנו... זה היה כיף כזה פעם אחת השיער שלה נכנס לפה באמצע הנשיקה, פעם אחרת יצא לנו קולות של פלוצים מהחיכוך של השפתיים... ככה המשכנו להתנשק...אחרי זה היה לה קר אז התחבקנו, ואז הגיעה השעה 16:00 והייתי צריך ללכת לאוטובוס.. אז הלכנו יד ביד והתנשקנו גם בתחנה : P אוי, זה היה יום מושלם (חוץ מהמבחן בפיסיקה שקיבלתי היום)
ישן 30-10-2005, 12:32
צלמית המשתמש של roboman

מממ.. עומו זה משהו מיוחד
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי charm שמתחילה ב "בטח התכוון להומו או עמה :-P"

זה לא הומו.. כי עם הומואים אין לי בעיה.. וגם ערסים תמיד אומרים:"תראה איזה עומו!" אז אין לי ממש הגדרה לעומו..

ובקשר לבחורה הראשונה?
כן, שלחתי לה הודעה במסנג'ר כי לא היה לי ביצים להגיד לה את זה בפנים או בטלפון... אחרי שכתבתי לה היא הפסיקה להתקשר\לשלוח אסמסים\לשלוח הודעות במסנג'ר.. היא לא אמרה לי כלום.. רק שינתה את הכינוי שלה... (היא שמה איזה ציטוט משיר עצוב)

בקשר לבחורה השנייה.. אוו...
אתמול בערב נפגשנו עוד פעם.. לא יכולתי לחכות כל הסופשבוע... אז נסעתי אליה עוד פעם במוצאי שבת... זה היה כל כך כיף! בכל מקום התמזמזנו..
(חחח.. גן מאיר,גן גולדה [נראה לי שככה קוראים לו] וגן העיר)
הלכנו כל הזמן מחובקים יד ביד... זה היה כל כך כיף!
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:13

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר