לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-12-2005, 22:44
  Omri.L Omri.L אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.01.05
ידידה שלי רושמת לך:
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי metooshelah שמתחילה ב "אני מחזק את העירייה בקטע הזה"

אני פשוט לא מאמינה על אנשים... אוקיי כמה דברים:
  1. חתולים לא מעבירים שום מחלות ושום בטיח. זאת סתם אמונה תפלה דפוקה וחסרת כל בסיס. חתול עלול להעביר מחלות רק אם הוא שורט או נושך אותך (וגם אז יש סיכוי קלוש ביותר שתחטוף ממנו איזה מחלה), ומכיוון שרוב חתולי הרחוב הם פחדנים, כך שהם לא מתקרבים לבני אדם בכלל, כך שאין סיכוי שהם יקפצו ויתקפו אותך, או שהם ידידותיים לבני-אדם, וגם אז אין שום סיבה שהם ישרטו.
  2. אפילו אם הם כן היו מעבירים מחלות (והם כאמור לא), אז זאת סיבה להרוג אותם? למה שהעירייה לא תטפל ותחסן את החתולים במקום להרוג אותם? הם לפחות יכולים לבדוק איזה חתולים חולים ואיזה לא, להרדים את אלה ש"מסוכנים" ולעקר/לסרס את השאר, כך שלא יהיה כזה פיצוץ אוכלוסין של חתולים.
  3. בגלל שהחתולים מיללים צריך לדון אותם למוות בייסורים? איפה ההומניות?
  4. אתה צודק, העירייה צריכה לטפל (ולא לחסל) בחתולים, ולאו דווקא האזרחים, אבל אם אזרחים רוצים לעזור בכך אז למה לא? זה הפך את מאכילי החתולים לעבריינים וזה פשוט אבסורד.
  5. האמת היא- החוק הזה גגם לא יהיה יעיל, כי הרי החתולים לא ישר ימותו ויפסיקו להתרבות אם לא יאכילו אותם, השינוי היחיד שהחוק הזה יעשה הוא שיסתובבו ברחוב חתולים חולים ומסכנים במקום חתולים בריאים ומאושרים, אז מה טוב בו בעצם?
  6. אם אין חתולים-כמות הנחשים, העכברושים והמזיקים האחרים תגבה, וא באמת יש סיכון למחלות.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:57

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר