לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 27-10-2004, 21:05
  m_j m_j אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.10.01
יותר מדי בעיות לאחר הפורמט.

נתחיל בקצת רקע. לפני כחצי שנה התקנתי ווינדוס 2003 סרבר (בבקשה אל תשאלו למה ). הבנתי שזה ממש ממש ממש לא מתאים לי, אז לפני יומיים החלטתי שאני חוזר לXP PRO הישן והטוב. החלטתי גם על הדרך להתקין SP2 (טעות?) כי רציתי תמיכה בUSB 2 (מסתבר שיש גם בSP1 ).

עכשיו שסיימתי עם הרקע, ניגש לבעיות הקשורות ב*חומרה* (יש כאלה שלא קשורות .. זה כבר לפורום אחר ).

1. הצורב שלא צורב. הצורב שלי מזוהה ע"י הדוס וגם ע"י הווינדוס. אבל משום מה הוא לא קורא דיסקים (היחיד שהוא קרא היה הדיסק ניקוי). ניסתי לצרוב דרך נרו, ומופיע לי ארור ב5%. ניסתי להסיר אותו ולהתקין אותו מחדש, אבל כלום. הוא פשוט מסרב לצרוב? מה יכול להיות הבעייה?. אגב שמתי לב שגם הצורב, גם ההארדיסק וגם הDVD מזוהיים כ SCSI - הם לא SCSI. למה הווינדוס מזהה אותם ככה?, אולי זאת הבעייה? (הDVD וההארדיסק עובדים).

הנה תמונה של מנהל ההתקנים:
https://2004-uploaded.fresh.co.il/2004/10/27/504261.gif
(הכרטיס קול בכוונה מבוטל, אני משתמש בכרטיס אחר).

2. הרמקולים של עובדים יחד. יש לי מערכת סראונד של לוג'יטק (5.1, Z640 אם אני לא טועה). במדייה פלייר אני שומע בכל הרמקולים כמו שצריך, אבל בווינאמפ אני שומע רק בקדמיים, ובאחורים שומע.. אבל בווליום נמוך. בנוסף לפעמים הווליום ברמקולים יורד סתם באמצע פעילות (הווליום יורד רק ברמקולים, לא במחשב) הוא חוזר להיות כרגיל אחרי כמה שניות. בעיית חומרה או תוכנה?

מפרט:

AMD XP 2000+, לוח אם של אפוקס (הדגם חשוב?) NFORCE2 400, כרטיס קול של קריאטיב 5.1 VALUE עם הדריבר המקורי וכרטיס מסך של אלבטרון ג'יפורס 5900.

מקווה שתוכלו לעזור בעניין הבעיות חומרה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:14

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר