לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 26-10-2005, 15:03
צלמית המשתמש של האור מציון
  האור מציון האור מציון אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.02.04
המלצה הכווווווווווול על בנג'י ג'אמפינג ! הסיפור ! התמונות ! הסרטון המצמרר ! ועוד...

ושוב פעם שלום לכם.
האמת שעבר המון זמן מאז שזה קרה אבל עכשיו שאני כאן בניו זילנד, ואחד האטרקציות הפופולריות כאן ביותר זה הבנג'י ג'אמפינג, החלטתי לשתף אתכם בחוויה לא כל כך נעימה שעברתי שקפצתי בנג'י בתאילנד, להביא לכם תמונות מהממות של הבנג'י גאמפינג כאן בניו זילנד, וסרטון מצמרר של קפיצת בנג'י בברזיל שהסתיימה באסון...

אז נצא לדרך בקפיצת הבנג'י ג'אמפינג שאני עשיתי ושאני מצטער עליה עד היום.....
לפני כשנה + הייתי בשליחות בתאילנד, עוד לפני שהגעתי לשם שמעתי על כך שבאזור העיר צ'אנג מאי יש מקום נחמד שעושים שם בנג'י ג'מפינג, אני בתור אחד שאוהב אתגרים החלטתי ללכת על זה.
אני זוכר שהגעתי לשם הייתי כולי בעננים לא חלמתי מה אני הולך לעבור ופשוט חייכתי לכל עבר, אני לא ישכח שהיה איזה מישהו שעשה את הקפיצה לפני והוא אמר לי באנגלית " מה שאתה רואה מלמטה זה לא מה שאתה רואה מלמעלה" ואני צחקתי עליו אמרתי לו שטויות.
בקיצור הכל היה טוב ויפה עד שהתחלתי לעלות במעלית אל על...
כשהגעתי למעלה ליבי התפלץ בקרבי, לא האמנתי למה שראיתי ..פתאום הגובה נהיה מוחשי יותר...ואני התחלתי לרעוד, התחלתי לחשוב על נסיגה לאחור, אבל אז נזכרתי במודעה שהיתה תלויה למטה שלא מחזירים כסף בחזרה למי שלא קופץ, ואני ישראלי וכסף אני לא יזרוק אז חיכיתי שהמעלית תיפול או שיבא משיח.
כך במשך כמה דקות אני עומד על סף המעלית...50 מטר גובה וזה נראה הרבה יותר מזה, הנוף שנשקף מסביב רק מוסיף לפחד והמדריך מנסה לשכנע אותי שזה שטויות אבל אני לא זז..הוא צועק 3,2,1 ואני פשוט לא זז, וכך זה נמשך במשך 5 דקות עד שהתחלתי כבר להתפדח ...כי למטה חיכו מלא חברים, והקריאות מלמטה הכניסו אותי ללחץ ומצד שני גם את האומץ.....
עמדתי על מפתן המעלית והתכוננתי לגרוע מכל, אמרתי שמע ישראל - רציתי לתת צדקה אבל לא היה איפה לשים ת'מטבעות...ואז כשכולי רועד אני מודיע למדריך שאני הולך לעשות את זה. הוא מתכונן עם המצלמות ...מחייך אלי.. ומתחיל לספור 1.2.3. ואני משחרר את עצמי כמו מתאבד למטה כשאני צורח בקול גדול.. אמממממממממלללללההההה (חשבתי שהיא תבא לעזור לי, רק שכשהיא שמעה על זה אחר כך שעשיתי את זה היא לא רצתה לדבר איתי.) ודרך אגב, כשצעקתי אמללללללל'ה כל התאילנדים שהיו באיזור צעקו איתי יחד, כי את המילה הזאת הם שמעו מליון פעם מכל הישראלים והישראליות שקפצו לפני.
חברה זה לא היה שווה אולי רק בשביל התמונות אבל זה היה סיוט שאני בחיים לא ירצה לחזור אליו. אחרי שהגעתי למטה בקפיצה הראשונה, אז לאט לאט הגומי התחיל להרגע, אבל לקח זמן עד שהוא נרגע סופית ואני הייתי תלוי הפוך כשכל הדם שלי עולה למוח. עד שהורידו אותי לקח כמה דקות ואני הייתי פשוט גמור, ומסוחרר חבל"ז. שלא נדבר על זה שנעצרתי כמה סנטימטרים מהמיים. למטה קיבלתי תעודה יפה על כך שקפצתי, רק שבתמונה אפשר לראות עד כמה סבלתי.
אחרי שעשיתי את זה, סיפרו לי שלפני שבועיים בחורה ישראלית דפקה את הפרצוף שלה במים, ושלפני חודשיים נהרג כאן מישהו...באמת טוב שאמרו לי את זה אחרי זה.

בכל מקרה הנה התמונה שאותה צילם המדריך שלי בכדי שתבינו בערך איך זה נראה בעיני הצלם (זה אני בתמונה).https://2005-uploaded.fresh.co.il/2...26/97708766.bmp זה לוקח הרבה זמן עד שזה נפתח מקווה שזה יילך אצלכם.

לפני כמה ימים שהייתי בטיול בדרום האי הדרומי של ניו זילנד, בעיר מפורסמת מאוד הנקראת בשם קווינסטאון, הצלחתי לקחת כמה תמונות מהממות מקפיצות בנג'י שחבר'ה אחרים עשו, ת'אמת נגנבתי מהם כי הם עשו את זה כאילו זה משחק ילדים בשבילם, אבל מצד שני הם לא נקשרו כמוני מהרגליים אלה מהמותניים, וגם הגובה פחות ב7 מטר ממה שאני קפצתי, אבל זה עדיין מפחיד, ואת זה תוכלו לראות ולשפוט בעצמכם בתמונות הבאות:

1. הקפיצה המוכרת והפופולרית ביותר .....

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

2. אלה שלא מבינים או מתמצאים כל כך פשוט רצים החוצה, וזה ממש לא נחמד לראות את הנפילה שלהם !

3. איזה כוכב אחד שניסה לעשות סלטה וכמעט דפק ת'ראש שלו במשטח של הבנג'י.

4. לסיום, תמונה כללית של הבנג'י עם העיר והרכבל.

עכשיו, לא סתם אמרתי שזה מסוכן, לפני כמה חודשים בברזיל כמה חבר'ה נתנו לחברה שלהם לקפוץ מגשר בגובה של 50 מטר בלי שהם בדקו את חוזק החבל, את ההמשך תראו בעצמכם. (קשה לצפייה). מי שמבין פורטוגזית יוכל להבין יותר טוב את הלך הרוחות שם.

http://www.jfrutal.com.br/485/485_acidente_bungee_jumping.wmv

טוב, נראה לי שסיימתי להיום, יש עוד הרבה מה להאריך ומה לכתוב רק שאין לי כבר כוח. עם יש כאן עוד מישהו או מישהי שעשו את זה נשמח לשמוע איך זה היה, וגם אלה שעדיין לא עשו את זה, מה אתם חושבים על זה והאם תעשו את זה אי פעם ???
דרך אגב לידיעתכם: הבנג'י ג'אמפינג הגבוה ביותר בעולם הוא בנפאל, די קרוב לבירה קטמנדו, וגובהו הוא קצת מעל 160 מטר. כאן בניו זילנד הכי גבוה הוא 134 מטר.

להתראות לבנתיים.......
המשך יום נעים לכולם, ולילה טוב רק לי !
האור מציון - ניו זילנד.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:38

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר